Our Group s.r.o.

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

citát z emailu:
Viete mi nieco povedat o spolocnosti Our Group s.r.o.?
Nedavno sa ma pokusili nahovorit na spolupracu s nimi a popri tom aj
zalozenie investicneho poistenia v ING, s tym ze slubuju rocny vynos 10% a
odmeny za kazdeho noveho clena.
Pravdepodobne ide o firmu, ktorá sprostredkuje finančné služby a hlavne životné poistenia. Zo životného poistenia len ťažko dostanete výnos 10% p.a..keďže ide o poistenie a nie o investíciu. Aj pri hocijakom investičnom produkte by to bol skôr sen než reále číslo.

Odmeny za nového člena/sprostredkovateľa - budete musieť robiť to čo ten, ktorý to ponúkol. "predávať" životné poistky a hľadať nových sprostredkovateľov.

PS - martinisko, cmorej, puchon, čo ste dostali zákaz? už na tie otázky sám nestačím :wink:
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Filip, nechápem, aký zákaz? A ako sa mám dostať k tým otázakm?

Ale k téme: tá spoločnosť OurGroup (momentálne má stránku mimo prevádzky) je ,,poradenská,, spoločnosť, ktorá zatiaľ pôsobí na SK krátko a má aj veľmi malé množstvo partnerov (spoločností). Majú zvláštny systém, okrem iného som sa stretol s viacerými 17 ročnými ,,deťmi,, ktoré boli nadšené ich myšlienkov a robili ,,poradenstvo,,. Neviem ale ako, keďže PSP dostaneš až po ukončení strednej školy (myslím, že už dokonca s maturitou). No čo sa týka ING a 10%, tak je to reálny výnos , ale možno tak za dva roky :D A to, že je spolupráca v tejto spoločnosti podmienená uzavretím investička, je už čoraz viac tuším pravidlom rôznych ,,poradenských,, spoločností...
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Ešte doplním jeden inzerát :lol: Ponuka práce firmy OurGroup, že manažérska funkcia, riadenie ľudí na diaľku :lol:

Ponuka prace:

VYLEPOVANIE LETAKOV- 300sk/den. Lokalitu si zatial mozete vybrat. Cca 300kusov letakov. Vek min.16 rokov

MAKLER (sprostredkovatel financnych produktov) financny odbornik-poradca. Poskytneme Vam bezplatne skolenia kde nadobudnete dostatok vzdelania aby ste mali prehlad o financnom trhu aby ste vedeli klientom poradit co sa im oplati a co nie. Vek min.18 rokov

MANAZER- riadenie nasich pracovnikov zvacsa na dialku. Poskitovanie informacii prostrednictvom mailu, mobilu popripade icq/skype. Obcasne stretnutie sa so zamestnancami, ktorych dostanete na riedenie. Vasa provizia je niekolko percent s ich provizneho platu. Cim lepsie ich budete riadit, tym visie budu ich provizie, cize aj Vase. Podmienky: vek min 18 rokov, ochota odpovedat na otazky, ktore Vam uz boli podane viackrat, vodcovsky typ

LEKTOR (skolitel) Je to osoba,ktora na nasich Vstupnych skoleniach prednasa zaujemcom o spolupracu s nasou firmou. Prednasa o nasej firme a o ich pracovnych prilezitostiach u nas. Plat je 1000sk za jedno odprednasane skolenie. Na skoleniach prednasaju dvaja az styria lektori. Podmienky: vek nad 18 rokov, komunikativnost, dobre vystupovanie

PERSONALNY PRACOVNIK- Moze nim byt ktokolvek, kto so sebou vezme niekoho kto ma aspon 18 rokov na stretnutie s firmou (na vstupne skolenie) Ak bude vyhovujuci na niektoru poziciu a zacne spolupracovat dostanete mensiu proviziu.

V ziadosti o stretnutie sa so zastupcami firmy uvadzajte vase plne meno, vek, tel.kontakt, ktoru prac.prilezitost mate zaujem (u nas mozete vykonavat viacero prac) a preco mame vybrat prave Vas (uvedte Vase skusenosti, schopnosti a skoly na ktorych ste vystudovali, popripade studujete. Aj stredne.)
Obrázok
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Pette »

Pocet gramatickych chyb/strana A4 = 20.

Otrasne:)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

Filip, nechápem, aký zákaz? A ako sa mám dostať k tým otázakm?
no len som zaznamenal nižšiu aktivitu :)
asi máte veľa roboty po lete.
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Kľudne mi môžeš vždy mailom alebo SS poslať link a rád obretom odpoviem ;) No nie vždy si to tu všimnem, i keď sem zavítam každý deň...
Obrázok
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ja mam praveze pocit, ze Martinisko sa nam ti nejako z aktivnil :)

o tejto sranda firme pocujem prvykrat, ale zatial mi to pripada taky ZFP styl (spolupraca podmienena uzavretim si produktu na seba)

btw. mam pocit, ze je to v trochu zlej teme, asi by to malo byt skor v "Spolupraca, financne poradenstvo" ... ale aj v "potencionalne podvody" by to malo s tymi 10% p.a. svoje miesto :D
Tomicoko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 07 10, 2008 10:34 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Tomicoko »

Na prednaske mi rozpraval nejaky pan ze odporucaju investovat do akcii vysegradskej stvorky, ak som si to dobre pozrel (zatial sa velmi nevyznam) tak od 1.10.2008 do 10.10.2008 klesli takmer o 24%, neviem ako mi teda chce garantovat 10% p.a. Od neho to este znelo dobre, ale dost ma znechutilo ked prisla mlada slecna, ktora vraj v tejto spolocnosti zaraba mesacne 160 000 Sk, zacala rozpravat ako to bez rozmyslania podpisala, ze aj ja to tak mam spravit. Podla jej slov ak budem rozmyslat tak pridem o potencialnych klientov. Radsej nech o nich pridem ako keby som mal svojich znamich nahovorit na produkt ktora ich pripravi o peniaze. A vraj ked sa dostanem na 10-tu poziciu tak budem dostavat dozivotnu rentu 220 000Sk/mesiac. Zda sa mi to dost smiesne.
jozef.puchon
Gold Member **
Príspevky: 350
Dátum registrácie: Ne 24 02, 2008 11:28 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa jozef.puchon »

martinisko, cmorej, puchon, čo ste dostali zákaz? už na tie otázky sám nestačím

Filip priznám sa, že mám vôbec problém sa už vyjadrovať k úrovni poradcov, firiem atď. Dokolečka o tom istom. Mne je celé investovanie cez IŽP tak smiešne, že už som rezignoval. A dokonca som už neni smutní z poradcov, ktorí to tak robia, lebo ony nevedia väčšinou, že niečo zle robia. Smutní som z ľudí, ktorým vysvetlíš fakty a ony aj tak idú z davom, lebo veď predsa tak to robí každý.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

v akciových fondoch sa nedá nič garantovať. Nie je to zlé, je to normálne. A nie je to podvod ani nič podobné. Podvodné je skôr to, že niekto lanári do fondov sgaranciou 10% p.a. Toto určite priamo v ING nerobia.
Satis_Dj
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 25 10, 2008 9:09 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Satis_Dj »

Takze ja vam nieco poviem o spolocnosti OurGroup.

Neviem, z kade mate vsetci taketo strohe, neuplne, milne informacie.Najprv ked nieco trepnem, overim si to.

OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac.Tato myslienka zaujima v dnesnej dobe snad kazdeho.Ale mys hladame ludi, ktorych to nielen ze zaujima, ale ktory s tym chcu aj nieco urobit.Ako vedl by som vam otom prednasat hodiny, ale nechce sa mi absolutne pisat. Editované

Z kade mam taketo informacie?Som manazer spolocnosti OurGroup priamo :D
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak skús napísať niečo konkrétne, lebo tým čo si napísal si nič nevyvrátil ani nepotvrdil.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Pette »

"OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac."
Podobne reci typu Matka Tereza ma pobavia vzdy najviac.
Grankow
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 24 05, 2007 2:10 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Grankow »

Satis_Dj napísal:Takze ja vam nieco poviem o spolocnosti OurGroup.

Neviem, z kade mate vsetci taketo strohe, neuplne, milne informacie.Najprv ked nieco trepnem, overim si to.

OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac.Tato myslienka zaujima v dnesnej dobe snad kazdeho.Ale mys hladame ludi, ktorych to nielen ze zaujima, ale ktory s tym chcu aj nieco urobit.Ako vedl by som vam otom prednasat hodiny, ale nechce sa mi absolutne pisat.

Z kade mam taketo informacie?Som manazer spolocnosti OurGroup priamo :D
Ak toto ma byt predstavenie, respekt. kratke PR spolocnosti tak klobuk dolu.Ak chces spravit reklamu spolocnosti pre ktoru pracujes skus dat tomu nabuduce trosku viac casu a text si sformuluj, precitaj a oprav :roll:
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Satis_Dj napísal: ...z kade...
...ktory s tym chcu...

Z kade mam taketo informacie?Som manazer spolocnosti OurGroup priamo :D

Klobúk dolu pred takýmto manažérom ;)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15817
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1039 times
Been thanked: 1403 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Satis_Dj napísal:Takze ja vam nieco poviem o spolocnosti OurGroup.
Neviem, z kade mate vsetci taketo strohe, neuplne, milne informacie. Najprv ked nieco trepnem, overim si to.
OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac.Tato myslienka zaujima v dnesnej dobe snad kazdeho.Ale mys hladame ludi, ktorych to nielen ze zaujima, ale ktory s tym chcu aj nieco urobit.Ako vedl by som vam otom prednasat hodiny, ale nechce sa mi absolutne pisat.

Z kade mam taketo informacie?Som manazer spolocnosti OurGroup priamo :D
Our Group je obyčajný POISŤOVACÍ AGENT zabalený do s.r.o..
Keďže nemá licenciu makléra, nemôže ponúkať produkty viacerých poisťovní.
Takže ponúka pravdepodobne len produkty ING.
A 10% výnos sú len bláboty z prednášok o priemernom výnose pri dlhodobej investícii do akcií ( v prípade ING Višegrádsky akciový fond ). http://openiazoch.zoznam.sk/produkty/of ... VJPL&per=5
Pointa je uzavrieť čím viac poistiek a zhrabnúť provízie, ktoré odhadujem na 45-60% z ročného poistného.
Ak ide o vybudovanie siete agentov, tak OK.
Horšie by bolo, ak by sa s toho vykľulo zneužívanie mladých ľudí k získavaniu klientov životného poistenia, pričom by títo nemali licenciu NBS a nedostávali by plnú províziu.

Chcete k tomu ešte niečo dodať, pán manažér?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15817
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1039 times
Been thanked: 1403 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Nakoľko som dostal súkromnú správu, že píšem nepreverené veci a očierňujem Our Group, vyzývam manažéra, alebo kohokolvek z tejto firmy, aby poprel moje slová:

1. Our Group je firma, ktorá má licenciu POISŤOVACIEHO AGENTA.
Táto informácia je verejne prístupná na http://www.nbs.sk (finančný dohľad.

2. Nemá licenciu poisťovacieho makléra. Nájdete tiež na nbs.sk.

3. Ak nemá licenciu makléra, nemôže sprostredkovať produkty viacerých poisťovní.

4. poisťovací agenti žijú z provízií za poistné produkty, ktoré sa pohybujú vo výške až do 45-60% zo sumy ročného poistenia.

Túto informáciu mám z verejne prístupných článkov ohladom poistenia. Odkazujem na časopisy Trend, Profit, Investor a pod.
A to som ešte nenapísal, že k tomu sa obyčajne pridávaju aj tzv. následné provízie - odmeny za starostlivosť o klienta v ďalších rokoch.

5. Prečo spomínam práve ING:
Lebo tu máme autentický príspevok ohladom skúsenosti:

,,Na prednaske mi rozpraval nejaky pan ze odporucaju investovat do akcii vysegradskej stvorky, ak som si to dobre pozrel (zatial sa velmi nevyznam) tak od 1.10.2008 do 10.10.2008 klesli takmer o 24%, neviem ako mi teda chce garantovat 10% p.a. Od neho to este znelo dobre, ale dost ma znechutilo ked prisla mlada slecna, ktora vraj v tejto spolocnosti zaraba mesacne 160 000 Sk, zacala rozpravat ako to bez rozmyslania podpisala, ze aj ja to tak mam spravit. Podla jej slov ak budem rozmyslat tak pridem o potencialnych klientov. Radsej nech o nich pridem ako keby som mal svojich znamich nahovorit na produkt ktora ich pripravi o peniaze. A vraj ked sa dostanem na 10-tu poziciu tak budem dostavat dozivotnu rentu 220 000Sk/mesiac. Zda sa mi to dost smiesne,,

6. Prečo považujem 10% p.a. za bláboty.
Doložil som originálny graf fondu akcií ,,Vyšegrád,,. dostupný na http://www.openiazoch.sk.
A manažér OG píše: ,,OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac,,.
A ja kontrujem: Môžu, ale nemusia. Investičné poistenie je predovšetkým poistka, nie investičný produkt. Odkazujem na rozbory finančných poradcov z tejto stránky, kde jasne deklarujú vysokú nákladovosť investičnej zložky životného poistenia.
V praxi to znamená, že klient najprv uhradí vysoké provízie a všetky náklady poisťovne a až potom ,,šetrí,, a ,,zhodnocuje,,.
Realita je taká, že po 4-5 rokoch šetrenia tam klient ešte stále nemá ani sumu, ktorú tam vložil.
Žiadna garancia +10% p.a. NEEXISTUJE.

Ak je Our Group niečo neobyčajné a nie obyčajný poistný agent tak žiadam manažéra ,,ktorý by o tom vedel písať celé hodiny, ale nemá čas,, aby to vysvetlil.

Kým môj názor je súkromný a môžem si napísať, čo chcem, tak pripomínam Our Group, že oni poskytujú služby verejnosti a na základe licencie NBS sú povinní ,,pravdivo informovať klienta i verejnosť,, o službách a produktoch, ktoré poskytujú.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

provizie su ovela vyssie ako napisal Juggler, druha vec je, kolko z nich uvidi poradca :)

pan "manazer" z Our Groupy napisal iba motivacny blabol, ktory sa rozprava oveckam na vstupnom skoleni. Je jedno ci to rozpravaju v OVB, v ZFP, v AWD, v Our Group, obsah je rovnaky. Zbytocne sa vyjadrovat.

Sanca, ze tento pan vie nieco viac aj po odbornej stranke je prakticky nulova. Zbytocne mu nieco vysvetlovat. Kto nechce nepochopi, kto chce, ten si najde dost materialu na "dovzdelanie sa". Nielen na tejto stranke.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

banda darebakov je to, sup s tym do podvodov

toto som dostal ako PM:
Stretol som sa s dvomi kamosmi ktory robia pre tu spolocnost Our group.
Ich sef sa pravdepodobne do akcii velmi nerozumie, ale z toho co mi ten kamos hovoril tak cela ta suma (1000Sk) ide do ING a tejto spolocnosti ja neplatim nic. Ich ze plati ING a z toho potom oni vyplacaju svojich zamestnancov ak ich tak mozem nazvat.
V pripade rozpadu spolocnosti Our group sa s mojim poistenim nestane nic, zostava nadalej v ING a pokracuje dalej, nic sa tym nezmeni, ibaze ak by som mal pracovnu zmluvu s Our group, tak pridem o vyhody co mam u nich. V poistkach sa tiez asi velmi nevyznaju, kedze su zamerany z 95% na setrenie, cize co najvacsia suma odchadza do setriacej zlozky. Ponukaju to max. do 80 roku zivota.

Vyzera to tak ze si to cez nich uzatvorim a podpisem pracovnu zmluvu, mam vo svojom okoly par ludi ktorym by sa takyto produkt mohol pacit. Plan mam taky ze uzatvorim zmluvu, overim si ci zmluva prisla do ING a taktiez si overim ci cela moja platba odchadza do ING. Pokial to tak bude, myslim ze sa nebudem musiet bat toho ze by to bol nejaky podvod. Co si o tom myslis?

A este takto, pokial by som zmluvu uzatvoril povedzme na 45 rokov (do 65-ky) tak celkove vklady budu 540 000 a prvych 24 000 ide na poplatky. Ak som pochopil spravne investovanie do fondov, tak platim 4,5% zo sumy, ktoru planujem vlozit do ukoncenia zmluvy, to znamena ze z tych 540 000 je to 24 300, takze poplatky su takmer rovnake. Znamena to ze v tomto pripade sporenie cez IZP je rovnake ako sporenie do fondov? Iba v tomto jednom pripade ktory som ti napisal.
normalne som sa nasral, dovercivym mladym ludom nakecaju *ujoviny a oni na tom ryzuju

toto som odpisal:
Cim zacat. Takze, ano, tych 1000 Sk nejde priamo do Our group, ide do ING. A ING nasledne vyplati Our Group proviziu vo vyske priblizne 150-200 % rocneho poistneho. A co myslis, kto to v konecnom dosledku zaplati ? Ty. Nikto iny.

IZP je ten absolutne najhorsi sposob sporenia pod slnkom. A bohuzial, poistky od ING su este z tohto zleho este tym absolutne najhorsim. Pozri si tuto stranku: http://www.t-a-n-k.eu/node/1 Ide o cesku stranku, kde porovnavaju nakladovost jednotlivych financnych produktov. Ked si to preskrolujes na uplny spodok, tak presne tam najdes ING. ING si z celeho zhodnotenia nechava skoro 60 % !!!

Kym pri sporeni do fondov zaplatis iba tych 4,5 % na zaciatku a potom uz len nejaky smiesny poplatok za vedenie online uctu 10 sk mesacne, tak v IZP ti prve dve rocne platby odidu na provizie, potom z kazdej jednej platby sa ti strhne vstupny poplatok do fondov, strhavaju sa rozne spravcovske a manazerske poplatky a kto vie co este.

Nie, ono to nie je podvod. Je to velmi premysleny biznis. Dufam, ze som ta od toho odhovoril a na slovne spojenie IZP + sporenie si uz das pozor. A kludne toto posli aj tym svojim kamaratom. Mozno pochopia a nepokosia si celu rodinu a vsetkych kamaratov. Ti ludia na to skor ci neskor pridu a potom je to velmi tazke ospravedlnovat sa ludom, ze si ich nechcel pripravit o peniaze. A ak by mal ten ich manazer silne reci, navrhnite mu nech sa so mnou stretne. Aspon sa zabavim.
A este nieco dodam: ono to nie je dobre ani len ako samotne poistenie. Je velky rozdiel ci zaplatite napriklad za krytie rizika trvalych nasledkov povedzme 2000 Sk alebo za rovnake krytie v ING 6000 a viac Sk. Asi taky je cenovy rozdiel co si pamatam.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

prečo do podvodov? veď je to normálne sprostredkovanie. alebo mi niečo ušlo?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

mladym chalanom a dievcatam nakecame nejake blbosti a posleme ich poistovat a spolu s poistenim ponukat aj pracu v nasej uzasnej spolocnosti (staci sa len poistit a mozete pre nas pracovat, tz. ponukat dalsie poistky od najlepsej poistovne ING). Vsak to je nehorazne oblbovanie a podvod na ludoch. Dam krk na to, ze na cele stoji nejaky ex ZFP.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

Vsak to je nehorazne oblbovanie a podvod na ludoch. Dam krk na to, ze na cele stoji nejaky ex ZFP.
hej, ale to je predsa klasika v tomto biznise.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Pette »

Bordel nad bordel. A asi je aj popularny, vcera mi volal znamy, ze ma pre mna najlepsie investovanie pod slnkom, a vypadlo z neho, ze ing vysegradsky fond. Teda pravdepodobne tato firma.
DeepFtw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 01 11, 2008 12:54 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa DeepFtw »

Dobrý deň.
Ešte než tu niečo napíšem, nechcem sa s nikým hádať. Je mi jasné, že máte viac skúseností a ste v tomto vzdelanejší a máte väčší rozhľad ako ja či väčšina spolupracovníkov Our Group s.r.o.

1. Ono to je len o prístupe k ľuďom. Naozaj neviem, ako to funguje v ostatných regiónoch, v ktorých pôsobíme, viem, ako to je v regióne našom.
My nenútime ľudí k ničomu. Je ich slobodná voľba či áno alebo nie. Určite každému spomeniem, že toto je jedna z možností "investovania" svojich peňazí. Aj to, že prvé dva roky platí poplatky ING a v neposlednom rade aj províziu, ktorú za neho dostanem, čo už ako tu bolo spomenuté je 150% ročného poistného. A produkt nie je podmienkou spolupráce určite. To vravíme aj našim ľuďom. Niekto si to asi vysvetlil po svojom.

2. "Zo životného poistenia len ťažko dostanete výnos 10% p.a..keďže ide o poistenie a nie o investíciu. Aj pri hocijakom investičnom produkte by to bol skôr sen než reále číslo."
Reálny výnos sa myslím pohybuje niekde okolo 6%. Ak sa mýlim, prosím opravte ma. Skutočne netuším, ako sa spomínaný fond stredoeurópskych akcií bude vyvýjať najbližšie roky. Od vzniku mal dosť veľký nárast. Samozrejme teraz klesá ako takmer všetky akciové fondy (ak nie všetky) posledné roky. Je možné, že tento fond ako zažiaril tak aj vyhasne. To teraz s istotou nemôže povedať nikto. A možno "zažiari" znova...
A u nás NIKTO NIČ NESĽUBUJE! prosím špekulantov, ktorý keď už chcú očierňovať, nech doložia "GARANTUJEME 10%"

3. "Odmeny za nového člena/sprostredkovateľa - budete musieť robiť to čo ten, ktorý to ponúkol. "predávať" životné poistky a hľadať nových sprostredkovateľov."
Myslím, že je to veľmi jednoducho vysvetlené. Súhlasím.

4. "tá spoločnosť OurGroup (momentálne má stránku mimo prevádzky) je ,,poradenská,, spoločnosť, ktorá zatiaľ pôsobí na SK krátko a má aj veľmi malé množstvo partnerov (spoločností)."
Na stránke sa pracuje, momentálne je už dosť dlho nefunkčná. Chce to len si za to poriadne sadnúť a "doklepnúť" to.
Nie sme poradenská spoločnosť, nerobíme žiadne analýzy ani servis. My sme sprostredkovateľská spoločnosť.
Pôsobíme krátko, spoločnosti niekedy vznikať musia... Naša vznikla pred pár rokmi.
Máme niekoľko partnerov ale výlučne (99%) sa zameriavame na produkt Investor od ING.

"Majú zvláštny systém, okrem iného som sa stretol s viacerými 17 ročnými ,,deťmi,, ktoré boli nadšené ich myšlienkov a robili ,,poradenstvo,,. Neviem ale ako, keďže PSP dostaneš až po ukončení strednej školy (myslím, že už dokonca s maturitou)."
Definujte prosím "zvláštny systém". A tie "17 ročné deti" majú niektoré viac rozumu ako my... Mandátna zmluva sa vypisuje na zákonného zástupcu. Čiže "takto je to možné".

"No čo sa týka ING a 10%, tak je to reálny výnos , ale možno tak za dva roky :D A to, že je spolupráca v tejto spoločnosti podmienená uzavretím investička, je už čoraz viac tuším pravidlom rôznych ,,poradenských,, spoločností..."
Ešte raz si dovolím oznámiť vám, že NEGARANTUJEME 10% a SPOLUPRÁCA NIE JE PODMIENENÁ UZAVRETÍM "INVESTIČKA" a NIE SME PORADENSKÁ SPOLOČNOSŤ

5. K tomu inzerátu myslím ani nie je potreba vyjadrovať sa. Je to jeden zo "spôsobov prezentovania" spoločnosti. Dokonca tie informácie, čo sú tam podané, sú úplne skreslené a nad niektorými som dokonca aj ja otváral oči. K tomu sa nevyjadrujem už ale a ani sa s tým nestotožňujem.

6. "Na prednaske mi rozpraval nejaky pan ze odporucaju investovat do akcii vysegradskej stvorky, ak som si to dobre pozrel (zatial sa velmi nevyznam) tak od 1.10.2008 do 10.10.2008 klesli takmer o 24%, neviem ako mi teda chce garantovat 10% p.a. Od neho to este znelo dobre, ale dost ma znechutilo ked prisla mlada slecna, ktora vraj v tejto spolocnosti zaraba mesacne 160 000 Sk, zacala rozpravat ako to bez rozmyslania podpisala, ze aj ja to tak mam spravit. Podla jej slov ak budem rozmyslat tak pridem o potencialnych klientov. Radsej nech o nich pridem ako keby som mal svojich znamich nahovorit na produkt ktora ich pripravi o peniaze. A vraj ked sa dostanem na 10-tu poziciu tak budem dostavat dozivotnu rentu 220 000Sk/mesiac. Zda sa mi to dost smiesne."
Správne, odporúčajú, nie nútia. Ten pohľad od "1.10.2008 do 10.10.2008" je podľa mňa tiež neopodstatnený. Pozerať sa na fond krátkodobo, kde akcie môžu klesnúť o 50% percent alebo hoci stúpnuť o 50%(napr.) je nerozumné. Fond treba sledovať dlhodobo a nikto nevie ako sa bude vyvýjať do budúcna.
Človek musí sám vedieť či sa rozhodne využívať produkt alebo nie. Nikto ho nenúti.
Smiešne sa vám to zdať môže, mne sa tých 220tisíc zdá tiež málo.

7. Takze ja vam nieco poviem o spolocnosti OurGroup.

Neviem, z kade mate vsetci taketo strohe, neuplne, milne informacie.Najprv ked nieco trepnem, overim si to.

OG je spolocnost, ktora sa s ludmi bavi o tom, ako mozu mat zo svojich penazi viac.Tato myslienka zaujima v dnesnej dobe snad kazdeho.Ale mys hladame ludi, ktorych to nielen ze zaujima, ale ktory s tym chcu aj nieco urobit.Ako vedl by som vam otom prednasat hodiny, ale nechce sa mi absolutne pisat. Editované

Z kade mam taketo informacie?Som manazer spolocnosti OurGroup priamo :D


Myslím, že takéto príspevky od našich "manazérov" nám skôr uškodia ako prilepšia. Nesúďte preto prosím spoločnosť podľa jednotlivcov. Tento príspevok, ktorý komentujem, je lepšie ani nebrať do úvahy.

8. k pánovi JUGGLEROVI
ad1: Súhlas
ad2: Súhlas
ad3: Nesúhlas http://www.inverma.cz/sk/sluzby/informa ... aci-agent/
ad4: Súhlas
ad5: K tomu som sa už vyjadril
ad6: S fondom súhlas. K "manažérovi" sme sa už tiež vyjadrili. Súhlasím s vami že môžu ale nemusia. Ako som aj spomínal už, klientom treba povedať, ako je to počas tých prvých 2 rokov. Realita je taká, že to závisí od sumy, ktorú vkladá. A nenamientam, že po 4-5 rokoch šetrenia tam klient ešte stále nemá ani sumu, ktorú tam vložil. Je naivné si myslieť, že po 5 rokoch "človek na IŽP zarobí milióny". Ale to závisí od viacerých činiteľov (rast fondu, top-up, ...). Garancia neexistuje.

Our Group s.r.o. nie je nič neobyčajné, ale dal som si tú námahu, aby som vám to trocha priblížil. A je už len na firme, ako sa vysporiada s tými, čo nedodržiavajú ,,pravdivo informovať klienta i verejnosť,, o službách a produktoch, ktoré poskytujú. S tým ja nič nezmôžem, ľudia sú rôzni a za vidinou peňazí spravia čokolvek.

9. K pánovi peter.cmorej
Nepochybujem že máte skúsenosti a prehľad, čo sa týka poplatkov spoločnostiam.
Uvádzate tu veľmi subjektívne svoj postoj a názor, či už vo vašom prvom alebo poslednom príspevku, každopádne neviem odkiaľ má kto, že ING je NAJlepšia poisťovňa. Možno za ňu hovorí to, že je vo World's top 10 companies http://specials.rediff.com/money/2008/jul/31sli9.htm a žiaľ, inú poisťovňu tam nenájdete.

Týmto naozaj nechcem nikomu krivdiť a ani tu rozvíjať siahodlhú, zbytočnú debatu o tejto spoločnosti, lebo sa tým aj tak nič nevyrieši a všetci sme tu dosť hrdí na to, aby sme uznali pravdu toho druhého. Ja obdivujem prácu, ktorú tu robíte a mám sa od vás čo učiť, vedomosti, ktorými ovplývate, snáď dosiahnem raz aj ja.

S pozdravom

Manažér spoločnosti Our Group s.r.o.
Naposledy upravil/-a DeepFtw v So 01 11, 2008 3:15 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

A u nás NIKTO NIČ NESĽUBUJE! prosím špekulantov, ktorý keď už chcú očierňovať, nech doložia "GARANTUJEME 10%"
tvoji kolegovia to tak prezentujú:
Nedavno sa ma pokusili nahovorit na spolupracu s nimi a popri tom aj
zalozenie investicneho poistenia v ING, s tym ze slubuju rocny vynos 10% a
odmeny za kazdeho noveho clena.
DeepFtw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 01 11, 2008 12:54 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa DeepFtw »

1. Ono to je len o prístupe k ľuďom. Naozaj neviem, ako to funguje v ostatných regiónoch, v ktorých pôsobíme, viem, ako to je v regióne našom.

Tu som citoval teraz seba. Naozaj sám nezmôžem nič proti iným. Ľudia sa musia sami uvedomiť, čo kde komu rozprávajú. Vždy a všade budú čierne ovce. Ospravedlňujem sa týmto za nich, že zišli z cesty...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ok, takze cesta Vasej grupy je mierumilovna distribucia poistiek od ING obcas prostrednictvom neplnoletych zastupcov, ktorym sa na skoleni nieco jemne naznaci o minulom zhodnoteni (koho by napadlo, ze tyto skuseny sprostredkovatelia to budu nasledne ponukat ako garantovanu a supervyhodnu investiciu), za vidinou vysokeho zarobku a pod ruskom nezavislosti Our Group

A toto je akoze seriozne podnikanie, ano ? ano, pravne je vsetko ok, vsak Vy ste len sprostredkovatel, co Vam mozeme vycitat. Alibizmus jak svina.
DeepFtw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 01 11, 2008 12:54 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa DeepFtw »

peter.cmorej napísal:ok, takze cesta Vasej grupy je mierumilovna distribucia poistiek od ING obcas prostrednictvom neplnoletych zastupcov, ktorym sa na skoleni nieco jemne naznaci o minulom zhodnoteni (koho by napadlo, ze tyto skuseny sprostredkovatelia to budu nasledne ponukat ako garantovanu a supervyhodnu investiciu), za vidinou vysokeho zarobku a pod ruskom nezavislosti Our Group

A toto je akoze seriozne podnikanie, ano ? ano, pravne je vsetko ok, vsak Vy ste len sprostredkovatel, co Vam mozeme vycitat. Alibizmus jak svina.

Vážený pán Peter Cmorej,

Predpokladám, že máte skúsenosti a vedomosti ohľadom finančného poradenstva a verím, že aj prax s ľuďmi.
To, že "občas neplnoletí zástupcovia" dokážu spraviť lepší obchod ako dokážete Vy alebo ktokoľvek z nás za celý život, vás neoprávňuje odsudzovať ich.
Keby majú ľudia sedieť na školení "10 hodín" a má im byť podrobne a dôkladne vysvetlené do detailov všetko, nemalo by to zmyseľ. Od toho majú čas na rozmyslenie, zistenie si faktov či už na internete alebo z odborných článkov k danej téme, samozrejme objektívnych.
Nesúďte prosím našu firmu, keď o nej takmer nič neviete. Ja nesúdim tú vašu, ani si to nedovolím, keďže absolútne nič o Vás ani Vašej firme neviem.
Prečítajte si prosím príspevky, ktoré napíšete a opravte si v nich chyby a nevhodné slová.

S pozdravom

manažér spoločnosti Our Group s.r.o.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Pette »

Haha:) Teda padla podmienka plnoletosti?:) No to uz je sila:)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

DeepFtw napísal: To, že "občas neplnoletí zástupcovia" dokážu spraviť lepší obchod ako dokážete Vy alebo ktokoľvek z nás za celý život, vás neoprávňuje odsudzovať ich.
A pre koho je to lepsi obchod ? pre Vas alebo pre klienta ?
Ja neodsudzujem ich, ja odsudzujem sposob podnikania Vasej firmy a dalsich podobnych firiem. Na zaklade napisaneho si dovolujem tvrdit, ze viem o Vasej firme akurat dost a dovolujem si ju sudit. Len neviem ci sa mam na Vasich "vyjadreniach" smiat alebo plakat.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa jonatanus »

coze? :shock: to sa mi snad sniva?
vendelin pohly by sa obracal v hrobe, keby bol mrtvy
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Bobikpp »

jonatanus napísal:vendelin pohly by sa obracal v hrobe, keby bol mrtvy
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Think
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 04 11, 2008 1:18 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa Think »

......
Vidim ze vsetci ste velmi mudri a vzdelani v oblasti investovania,pozrite sa na to co skutocne viete a co ste dokázali...
Idete hodnotit ako otrasne je investovat do vysegradskeho fondu?!!
...jasne typicky slovaci vlozim peniaze na 10 mesiacov zaplatim 10 000SK a ocakavam 7 milionov jasne pani BMG Invest tu uz bol staci pozrite sa na historiu ING na trhu a pozrite sa na pocet zlatych mincí za posledne roky ak viete co to znamena pozrite sa na hodnotenie ING ako banky Standart´ A Poor ...ale asi neviete ani co to je,ale ved to je vasa vec...Ked tak strasne silno idete hodnotit aky otrasny ten fond je preboha kde zijete viete o tom ze je asi aj nejaka financna kriza alebo nemate doma televizor!!SKUSTE si pozriet vykonnost fondov akejkolvek inej banky ak viete kde treba tuknut pozrite sa na vykonnost fondov v amerike..nehovorim ze vysegrad je najlepsi ale je velmi dobry ten produkt ktori je podla vas taky strasne zlí pani si ho najprv precitajte ten produkt neni na tri dni ani na dva ´mesiace.Je to investicne zivotne poistenie ktore sa doporucuje nie ako POISTKA na ZIVOT ale ako investicna moznost s moznostou roznych pripoisteni pani ak viete co je to zlata minca ktoru udeluju ludia co sa urcite len o trosticku ale fakt len o trosticku tomu viac rozumeju tak by ste vedeli na co ten produkt je a verte mi ze keby ste neboli taki velmi inteligentni tu jednu tisicku si tam posielali dvadsat rokov tak mi verte ze by ste boli velmi spokojni a potom by ste neplakali ze vam v banke nechcu pozicat...A este by som vas chcel poprosit o jednu vec ked si pozeram vykonnost fondu tak to sa nerobi za pol roka pocas financnej krizi si skus tuknut ten fond od vzniku ak sa ti to podari za poslednych desat rokov a napis tam ludom ake ti vide cislo pan financny analitik co sa tak strasne rozumie ínvesticnemu segmentu...
A co sa tyka spoluprace pani neviem z akej super maklerskej spolocnosti ste ale urcite z tej najlepsej na svete lebo ste strasne mudri skolenie toho OUR GROUPU trva hodinu a ludom sa ukazu nejake moznosti a ked nechcu tak idu na pivo oni ich tam nepresviedcaju ze my sme najlepsi a to vymyvanie mozgov ale ved teraz to uz asi niektorym zbytocne hovorim,ze??
a co sa tyka platenia maklerskej spolocnosti a co ako my ukazte hocikoho na celom svete kto nieco predava ponuka zadarmo akukolvek poistovnu pani ´ved to nemyslite vazne!!!
Ludia v Our Groupe su neni ziadny financni poradcovia ci ako to teraz volate v tych vasich spolocnostiach,my sa nestarame do ludi ze keby menej jedli tak by im ostalo na stavebne sporenie,ci co to vy teraz mate ako top 1 inak ani by ma neprekvapilo keby to bola vkladna knizka s jednym percentom vynosu,Ludia v OUR GROUP robia PREDAJ su PREDAJCOVIA investicneho zivotneho poistenie s nazvom INVESTOR od spolocnostio ING,maju aj manazerov aj maklerov ale ovela mensiu cast ako sprotredkovatelov a ake aliby ved radsej poviem pravdu ako stretnem dvadsatrocnych panov s OVB ci co ste to a su Obrovsky financni radcovia ci ako si to hovorite a maju tri pozicky su v debete a zajtra si pojdu zobrat hypoteku...pani pekny vecer a ked uz si date tu namahu ze sem nieco pisete tak nad tym trochu ale fakt aspon trochu popremyslajte,dakujem...
jozef.puchon
Gold Member **
Príspevky: 350
Dátum registrácie: Ne 24 02, 2008 11:28 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa jozef.puchon »

Think napísal:......
Je to investicne zivotne poistenie ktore sa doporucuje nie ako POISTKA na ZIVOT ale ako investicna moznost s moznostou roznych pripoisteni pani ak viete co je to zlata minca ktoru udeluju ludia co sa urcite len o trosticku ale fakt len o trosticku tomu viac rozumeju tak by ste vedeli na co ten produkt je a verte mi ze keby ste neboli taki velmi inteligentni tu jednu tisicku si tam posielali dvadsat rokov tak mi verte ze by ste boli velmi spokojni a potom by ste neplakali ze vam v banke nechcu pozicat...A popremyslajte,dakujem...
Vidím, že sa vyznáš :lol:

Jedna veta: Vymenuj mi všetky poplatky, ktoré sú s danými poistením spojené. Pomôžem ti trochu v názvoch. Počiatočný poplatok ( inak aj provízny poplatok), vstupný poplatok do fondu, správcovské poplatky fondov, ktoré sú v danom poistení , fixne poplatky ( inkaso, vedenie účtu)
Obrázok
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

hehehe, mna Think vazne pobavil :mrgreen:

dam ti jednu zakernu otazku: Kde niekto z nas napisal, ze ING Vysegrad je zly fond ?? Skus to sem postnut :D

Dam ti napovedu: fond a fond cez poistku su dve rozdielne veci. Ale to by Vas asi mali naucit na tom Vasom hodinovom skoleni :lol:
mf_sk
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Po 25 02, 2008 8:15 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa mf_sk »

Think napísal:......
Pozrite sa na historiu ING na trhu a pozrite sa na pocet zlatych mincí za posledne roky ak viete co to znamena pozrite sa na hodnotenie ING ako banky Standart´ A Poor ...ale asi neviete ani co to je,ale ved to je vasa vec...
Koho zaujima nazor nejakej podplatenej institucie ako je S&P(vid kauza americke CDO)? Ludi ma zaujimat vykon proti benchmarku. Poplatky za tuto sluzbu oproti cene ETF. A nie nazor nejakych analov.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

mf_sk napísal:Koho zaujima nazor nejakej podplatenej institucie ako je S&P(vid kauza americke CDO)? Ludi ma zaujimat vykon proti benchmarku. Poplatky za tuto sluzbu oproti cene ETF. A nie nazor nejakych analov.
mf_sk, zbytocne nieco pisat, vsak ten chlapec tu splieta zlatu mincu za poistny produkt s hodnotenim spolocnosti a hodnotenim fondu. Aj tak nerozumie co si mu napisal a slova ako benchmark a ETF mu urcite nic nehovoria.
jancko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 04 11, 2008 11:33 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa jancko »

Je smutne ze spolocnost Our Group sa netaji ze ona len "predava poistky", mimochodom Investor je jedna z najdrahsich poistiek na trhu. SKutocne nieje to nic ine len spolocnost fungujuca na system pyramidy s nulovou proklientskou orientaciou, nulovym servisom a skoro nulovou profesionalitou(mozno existujutu medzi tymi pubertakmi aj vynimky)...Ved po celom mojom meste kde byvam behaju mladici v oblekoch, ktory maju tesne po 18stke, absolvovali jedno trapne skolenie, pricom niektory z nich ani nevedia co su to DSS - sky, nevedia nic o trhoch, proste vedia len to minimalne minimum. Osobne skusenosti a informacie.

Tych 10% je uplne zavadzanie a 99% vasich "maklerov" sa od toho odraza, s tym ze doporucuje ludom aby rusili stavebne sporenia a co najviac penazi vkladali do investora co je uplna konina. Pritom nechapem preco je tam investovanie len do jedneho fondu, nieje to vobec rozlozene na viac fondov. Videl som aj tie vase slavne zmluvy, kde uzatvarete poistky do 80 rokov na smiesnu poistnu sumu.
Este jeden pan tu pisal ze oni ponukaju investora na investovanie nie na poistenie. No vy ste odbornik. Prave naopak Zivotne poistenie ma obsahovat aj krytia, a v druhom rade investovanie do fondov.
Proste nonsens...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa filip glasa »

pozrite sa na hodnotenie ING ako banky Standart´ A Poor
čo sa týka ratingu, tak ten nehovorí nič o výhodnosti poistky, výkonnosti fondu ani nič podobné. Hovorí o schopnosti banky splniť svoje záväzky (platiť dlhy).Týka sa predovšetkým dlhopisov vydaných inštitúciou.
S poisťovaním ani so správou majetku vo fondoch nemá nič spoločné.
Aj poisťovňa (banka) s vynikajúcim ratingom, teda finančným zdravím, môže mať drahé poistky a fondy.
Myslím, že ING má viac fondov a v IŽP u nich sa dá poskladať rozumnejšie portfólio ako len z jedného úzko profilovaného fondu.
jancko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 04 11, 2008 11:33 am

Re: Our Group s.r.o.

Príspevok od používateľa jancko »

Myslím, že ING má viac fondov a v IŽP u nich sa dá poskladať rozumnejšie portfólio ako len z jedného úzko profilovaného fondu.
jasne ze sa da, dokonca lacnejsie IZP dostanete ak si ho uzatvorite v niektorej pobocke ING priamo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"