Winners group

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

tak skusme to formou priameho testu. Napis nam konkretne produkty, sporiace, uvery, ucty, ci co vsetko ti sprostredkovali .. ktorymi ti tak setria peniaze. A nezabudni pritom napisat, na co ma ktory produkt sluzit. Tak lahko uvidime, aky styl poradenstva robi WG
consul
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 06 03, 2012 10:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa consul »

polgula - chapem, ja mam tiez s winners kladne skusenosti (klamal by som ak by som tvrdil opak) a k ich sluzbam som sa konkretne nevyjadril.. vyjadril som sa k tomu postoju -> podnikanie -> nizka investicia -> wg -> atd atd... tiez to ako si kazdy koho naverbuju o sebe v tom momente mysli aky je makač a co vsetko uz ovlada.... z tych kalerabov mi je zle, myslim tie - ktore vam/ludom tlacia do hlavy...
..každý si je strojcom svojho šťastia
Marian94
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 24 07, 2012 12:13 am

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Marian94 »

Zdravím, chcel by som trošku poradiť.
Dnes som mal posedenie s jedným známym, ktorý začal pracovať pre spoločnosť Winners group. Je začiatočník, čož som si aj všimol, čiže mi to až tak kvalitne podať nevedel, ale nevadí, aspoň som sa o spoločnosti poinformoval, prípadne niečo viac sa dozvedel. Na konci stretnutia, vypísal na papier moje údaje: Meno, Bydlisko, telefon, to je asi vše, chcel podpis - z dôvodu, že keby som sa rozhodol robiť pre spoločnosť, tak aby on poberal provízie z tejto práce, keďže on ma o nej informoval, predstavil mi ju atď., to chápem, na tom je vlastne založené ich vyplácanie. Prečítal som si, čo k tomu bolo písané, a bolo tam len "že súhlasím s použitím uvedených údajov v znení paragrafu (atď.) .. ďalej niečo typu, že uvedené údajne môžu byť použité na dobu najmenej 10 rokov, alebo také niečo" to mi povedal že toho sa nemusím báť, že to len keby niekto do tej doby 10rokov ma presvedčil robiť u tej firmy, aby som už spadal pod neho a nie pod niekoho iného. To bolo asi celé k tomu písané, dokopy asi 3 riadky. Nebude to žiaden podvod na ktorý by som doplatil však? Keďže som v tomto ešte "lajík" a čo som si čítal príspevky tak tu zatiaľ o nich nebolo nič až tak zlé písané, tak sa preistotu chcem informovať.

Edit: Ďakujem za odpovede. :)
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Nie Marián, nemal by si na to doplatiť. Pokojne mu to podpíš. Alebo mu povedz, že to podpisovať nebudeš, že je to zbytočné, že určite do ich firmy nepôjdeš :))
Poobzeraj sa po trhu, a ak chceš túto prácu robiť vážne, kvalitne a dlhodobo, Winners nie je tá správna voľba. Ak by si chcel na túto tému hodiť reč, pokojne mi napíš.
Obrázok
polgula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 23 03, 2012 5:35 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa polgula »

Dobrý deň Pán Martinisko, takýto typ náboru sa u odborníkov považuje za maximálne neodborný. Asi až taký odborník nebudete. Toto je forum, nie náborová stránka, poznám len svoju jednu možnosť a tvrdím, ja som najlepší, držím palce.
mathuska6
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 30 08, 2012 3:25 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa mathuska6 »

K tejto téme je tu veľmi veľa, ja som pre Winners pracovala, tiez som platila vstupný poplatok a zo začiatku to vyzeralo super aj sa mi celkom darilo avšak časom som si uvedomila, že s tým poradenstvom to nie je až také super ako to tu popisujete, jasné, že sa preferovali produkty poisťovne, ktorá mala najlepšie provízie (Amslico) bez ohľadu na klienta aj som si zriešila poistku pre seba aj pre manžela vtedy ešte len priateľa a dosť vysokú, lebo sme sa mali riadiť pravidlom, že každý má šetriť 10% z príjmu samozrejme šetriť v poistke od Amslica a aj zabezpečenie bolo "super" samozrejme sme zrušili staré poistky a prišli o peniaze, ale to sa všetko vráti v lepšom produkte. Som vysokoškolsky vzdelaná a čakala som aj kvalitné školenia ohľadom produktov avšak školenia boli o tom ako na ľudí, ako ich presviedčať takže aj o znalostiach pracovníkov vo finančnej sfére viem svoje. A najlepšie bolo, že moja nadriadená bola osoba dokonca bez maturity, samozrejme riešila nám poistky keďže bola skúsenejšia, po hlave sme sa bili až po troch rokoch keď som skončila na operačnom stole a bola som hospitalizovaná a moja super poistka sa ukázala že nie je až tak super, manžel mal nehodu bol 3 mesiace pripútaný na lôžko a taktiež nič a čo sa týka super sporenia a zhodnocovania peňazí za 4 roky sme dokopy prišli o cca 4 000€. Nehádžem všetkých finančných poradcov do jedného vreca pretože som sa stretla aj s niekým, kto je fakt odborník a pomohol, ale "odborníkov" z winnersgroup neodporúčam. A najlepšie na tom je, že stretávam veľmi veľa bývalých poradcov z winnersgroup, ktorý boli vtedy na veľmi vysokých pozíciách v "pyramíde" takže som si myslela že sú za vodou a teraz o winners už nechcú ani počuť takže asi tak. Neohováram a nepíšem o tom čo som počula, ale o tom čo som na vlastnej koži zažila a mám pocit, že v tejto diskusii nie som sama ktorá pracovala pre winners, lebo to meno, ktoré sa tu tak často opakuje je mi dosť známe a hlavne v spojení s 4you.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

Vsetko su to odrby, Winners, Amslico, alebo este Kontunuita ked byvala, len nahnat co najviac ludi aby boli provizie. Vtieravy podomovy predaj.
Cely ten multilevel marketing je chory. Pocnuc predajom doplnkov kozmetiky cez poistky, konciac predajmi sluzieb operatorov na ulici ci predajom nejakej elektroniky. Cielom toho je nanutit predrazenu vec a ziskat z toho ref poplatok popripade nalakat inych a brat nejaky ref za nich. Vyrobky ci sluzby su minimalne o 50percent predrazene.
jana86
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 06 01, 2013 9:40 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa jana86 »

ahojte, nedavno som dala pre rocnu dcerku sporenie, robila mi ho pani z WG, platim jej 30 e kazdy druhy mesiac do 25 rokov.v 25 by mala dostat okolo 14 tis.eur. co si o tom myslite? naozaj dostane tolko penazi ? ja tam vlozim 4500 e
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter977 »

Názov produktu? Je to poistenie, bankový produkt?
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
jana86
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 06 01, 2013 9:40 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa jana86 »

je to pioneer investmens rytmus
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter977 »

jana86 napísal:je to pioneer investmens rytmus
V tomto sporení sa dá vybrať 6 rôznych fondov :

Konzervatívne, Balancované, Dynamické, Extra konzervatívne, Balancované plus a Superdynamické. Aké máš ty?
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ona to posielala aj ako dopyt, uz som jej odpovedal. Ma Dynamicke. Ako sporenie je Rytmus fajn. Clovek co jej to sprostredkoval vsak odflakol svoju robotu a nic jej nevysvetlil. Pri sporeniach do podielolovych fondov je mozne hovorit iba o nejakom ocakavanom vynose, takze o presnych sumach by som nehovoril.
lubka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 09 01, 2013 8:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa lubka »

Ja som klientom Winner group uz 4 roky a usetrili mi uz viqc Ako 800 eur a nehovorim mojej rodine a znamym a ten kto ohovara ten len zavidi,vsak ludkovia a ten kto chce nech si to vyskusa
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

A co by sme akoze zavideli? Skus byt konkretnejsia co zavidime, lebo vacsinou sa stretava s tym ze aspon teda ja ze ludia zavidia nam.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter977 »

Lubka 1 príspevok - jasné amatérske PR

Klient nikdy nevie koľko mu poradca ušetril, lebo to nevie vypočítať a po 2. to že mu poradca povie, že mu ušetril môže byť len marketingový ťah.

Klient by povedal niečo v štýle, že bol spokojný a že má poradca dobrý prístup, dá sa na neho spoľahnúť a rieši veci promptne, hovorí pozitíva aj negatíva produktu atď. Nikdy by nepovedal, ušetril mi 800 €
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa JUGGLER »

lubka napísal:Ja som klientom Winner group uz 4 roky a usetrili mi uz viac Ako 800 eur
Ľubka. Napíš viac o tom ako Ti ušetrili.

Ja som napríklad zrušil životku a odvtedy som ušetril asi 8000 :lol:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

JUGGLER napísal: Ja som napríklad zrušil životku a odvtedy som ušetril asi 8000 :lol:
:D :D :D
Steffi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 13 03, 2013 5:13 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Steffi »

Poradim Vam vsetkym jednu velku pravdu,a to : Co si sami nevybavite, necakajte ze Vam to za vás niekto dobre vybavi. Vsetci fin.poradcovia su UPLNE ZBYTOCNY PRE SPOLOCNOST !!!!!!!! A napr. konkretne vo winnerse je na hypotekach jedna uplne neschopna zenska,tak nanu velkyy pozor!!!!
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

No ale tak este kvoli jednej neschopnej nemusia byt vsetci.
Steffi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 13 03, 2013 5:13 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Steffi »

Biosko napísal:No ale tak este kvoli jednej neschopnej nemusia byt vsetci.
No zatial som spoznal 4 podacov}vsetky boli zeny| a vsetky 4 ma presvedcili otom,ze su uplne vytrete. A v banke mi potvrdili,to co somsi myslel,ze kazdy nech jedna priamo s bankou anie cez nejakeho tupca,ktory si mysli,ze posna vsetky produkty sveta :D.
A tie dristy otom,ze nasa spolocnost zastupuje plno klientov a ak im banka zvysi urok, my za vas vybavime to,ze Vam banka nezvysi urok,lebo urobime banke bubu,ze klientov do vas stiahneme a banka sa zlakne . A to je taka velka sprostost ako svet !! No a zial som nato musel prist az tento rok.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

hmm :) no co dodat .. niekto raz opat odviedol dobru robotu :)
psjana
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 19 03, 2013 6:32 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa psjana »

mne pomohli !!tie tupe banky čo vam za každu cenu niečo ponuknuť aj ked nevyhodne sklamali ja som si s nimi pomohla a v bankach mam tie najhoršie skusenosti .a myslim si že slabši budu ohovarať vždy tych lepšich vždy to tak je aj bude .
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

Ja som nikdy nemal problem ani s poradcom ani s nejakou bankou.
Piste konkretnejsie nech sa poucime.
marek0145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 4:01 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marek0145 »

:D :D umieram keď čítam tie vaše bludy, jeden na druhého :D niekto je tu až taký múdry, že sa vŕta vo veciach ktorým nerozumie:
Protop #2:
pisat prispevky z roznych IP adries ak ches pouzivat dve identity (klienta a zamestnanca).
Verejná IP adresa je adresa platená! Poskytuje sa v prípade, ak zákazník ma záujem prevádzkovať zo svojej adresy server, vykonávať strem audia či videa a pod. Väčšina providerov neposkytuje dynamické verejné IP adresy obyčajným zákazníkom a teda - Ak ma zákazník IP adresu, ty ju nevidíš ale vidíš IP adresu PROVIDERA! A tak je možné že na toto fórum príde ktokoľvek z akejkoľvek časti slovenska a bude mať rovnakú IP ako 25 ľudí, ktorí napísali pred ním.

To len na margo tej vašej inteligencie :D každy tu všetko vie! jasne.. jedna vec je finančné poradenstvo a druhá vec sú sieťové technológie. Stačí ak trepeš v jeden oblasti, nemontuj tu aj druhú!
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

IP adresa nemusi byt platena :) ja ich mam niekolko verejnych pre svoje servre alebo ine veci ktore potrebujem mat von. Je to len na providerovi co ti poskytne. S platenim to nema nic spolocne :).
Inak verejna IP adresa je adresa tvojho providera(zvacsa) v tom mas sice pravdu ale da sa zistit aj tvoja interna ip adresa ktoru ti poskytuje provider napriklad cez flash plug alebo java applet. Tj hocake flash video/banner/alebo nejaka javovska srandicka na stranke vie z tvojho pc dostat aj to kolko mas kde volneho miesta a kde vsade si bol. A za dalsie kazdy provider poskytne informacie o svojom klientovy v pripade fraudu. Takze nie je problem urcit kto bol kedy v akom case na akej adrese. Priklad: budes utocit na server ip adresa bude ip tvojho providera. Staci vsak kontaktovat tohto providera s tym ze niekto abusuje server a nie je problem sa dostat ku jeho klientom ktori tu boli v cas nejakeho fiktivneho utoku napojeni.
A takisto napriklad existuje technologia tokenov ktora na baze informacii ktore sa daju vytiahnut cez prehliadac vytvorit unikatny profil pre kazdeho uzivatela aj pokial ma rovnaku ip. Identifikovat osobu v spolupraci s touto jednoduchou technologiou vieme rozlisit uzivatelov s rovnakou ip na zaklade unikatnych tokenov ktore im vytvorime z info ktore idu vytiahnut cez prehliadac v pripade fraudu je to kontakt s providerom a policiou a cele je to velmi lahka zalezitost.
marek0145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 4:01 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marek0145 »

Biosko napísal:IP adresa nemusi byt platena :) ja ich mam niekolko verejnych pre svoje servre alebo ine veci ktore potrebujem mat von. Je to len na providerovi co ti poskytne. S platenim to nema nic spolocne :).
Je na providerovi ci ti poskytne - spravna odpoveď. Ak ti neposkytne meniš providera alebo si za tuto službu priplatiš? Nie každy ma možnosť meniť providera a tak priplaca. Nie je to štandart tak nehovor koľko maš servrov a kolo verejnych ipciek ak 80% zaregistrovanych uzivatelov ani len netusi co to je a zo skusenosti viem, že malo kto poskytne verejnu IP vrámci bežných internetových služieb!
Biosko napísal:Inak verejna IP adresa je adresa tvojho providera(zvacsa) v tom mas sice pravdu ale da sa zistit aj tvoja interna ip adresa ktoru ti poskytuje provider napriklad cez flash plug alebo java applet. Tj hocake flash video/banner/alebo nejaka javovska srandicka na stranke vie z tvojho pc dostat aj to kolko mas kde volneho miesta a kde vsade si bol.
Taketo udaje zistiš maximalne na hot spotoch. Ak nezačneš hackovať konkretnu adresu nikdy sa nedostaneš cez množstvo smerovačov ktore su na ceste ku konkretnemu počítaču ak tá adresa nie je verejná. Zabudni na akykoľvek banner a pod. Bez priameho utoku neprelomíš samotného providera (ak je somár a nevie nastaviť server tak ano). Čakám na informácie o názve svojho počítača a o veľkosti partícií.
Biosko napísal:A za dalsie kazdy provider poskytne informacie o svojom klientovy v pripade fraudu. Takze nie je problem urcit kto bol kedy v akom case na akej adrese. Priklad: budes utocit na server ip adresa bude ip tvojho providera. Staci vsak kontaktovat tohto providera s tym ze niekto abusuje server a nie je problem sa dostat ku jeho klientom ktori tu boli v cas nejakeho fiktivneho utoku napojeni.
A takisto napriklad existuje technologia tokenov ktora na baze informacii ktore sa daju vytiahnut cez prehliadac vytvorit unikatny profil pre kazdeho uzivatela aj pokial ma rovnaku ip. Identifikovat osobu v spolupraci s touto jednoduchou technologiou vieme rozlisit uzivatelov s rovnakou ip na zaklade unikatnych tokenov ktore im vytvorime z info ktore idu vytiahnut cez prehliadac v pripade fraudu je to kontakt s providerom a policiou a cele je to velmi lahka zalezitost.
Tvoj kontakt s providerom skonči veľmi rychlo ak ho budeš kontaktovať ty. Provider podľa zakona ti bližšie udaje nema čo poskytnuť. Ak je server napádaný, kým to nezačne riešiť polícia viac info od providera nedostaneš. Ak ano, porušil zákon o ochrane osobných údajov ktorého vyhláška je uvedená v každej zmluve o poskytovaní internetového pripojenia a provider je zaviazaný neposkytnúť informácie tretej strane. Výmiku tvorí tresné stíhanie!
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa kiikino »

marek0145 napísal:
Taketo udaje zistiš maximalne na hot spotoch. Ak nezačneš hackovať konkretnu adresu nikdy sa nedostaneš cez množstvo smerovačov ktore su na ceste ku konkretnemu počítaču ak tá adresa nie je verejná. Zabudni na akykoľvek banner a pod. Bez priameho utoku neprelomíš samotného providera (ak je somár a nevie nastaviť server tak ano). Čakám na informácie o názve svojho počítača a o veľkosti partícií.
pokial ti navstivi stranku naozaj sa da zistit lokalna IP adresa prave z prehliadaca cez rozne pluginy, flash cez activeX az po javu, touto IP adresou sa potom oznacuju uzivatelia ako IP adresa prispievatela do fora, da sa zistit aj verzia prehliadaca ci OS a dalsie veci
marek0145
Príspevky: 6
Dátum registrácie: St 03 04, 2013 4:01 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marek0145 »

kiikino napísal: pokial ti navstivi stranku naozaj sa da zistit lokalna IP adresa prave z prehliadaca cez rozne pluginy, flash cez activeX az po javu, touto IP adresou sa potom oznacuju uzivatelia ako IP adresa prispievatela do fora, da sa zistit aj verzia prehliadaca ci OS a dalsie veci
oukej.. s tymto suhlasim :) Biosko vsak napisal okrem tejto veci niekolko dalsich ktore nie su pravda ako pise. Najma o verejnych IP ktore sa neposkytuju automaticky ale priplaca sa za ne a taktiez s tym poskytovanim udajov od providera si mysli ze je to velmi jednoduche. Co sa tyka toho co pises aj ty, v podstate v tom mate pravdu. Zistit sa tymto sposobom da vela. No a myslim ze zaroven v tejto teme netreba viac o tom pisat, ma to byt predsa o inom ..
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Biosko »

No pozor ja som nenapisal ze verejna IP nemoze byt platena sluzba ja som napisal ze nemusi. Rozdiel medzi nemoze a nemusi je zjavny si myslim. Ty si napisal ze IP adresa je platena sluzba. Ja tvrdim ze nemusi byt. To vsak nevylucuje moznost ze viac ako 70 percent ludi si ich plati. Moje tvrdenie tvrdenie nevylucuje platenie ale tvoje tvrdenie vylucuje neplatenie. Kedze si tvrdil ze je to platena sluzba. Pozor na slova a vyjadrenia ake pouzivas. Keby si povedal ze IP adresa je u viac ako 2/3 zakaznikov platena sluzba s tym by som mohol suhlasit. Ale nie so zaskatulkovanim nejakej veci. Napokon zalezi to aj na krajine. A ipv4 je out pomaly sa clovek nedostane k ziadnej variente. Pri ipv6 nepoznam cloveka ktory by za verejnu ipv6 platil. Ja mam niekolko blokov uplne zadarmo. Mohol by som ich rozdat celemu slovensku ale naco ked prakticky kazdy dostane blok zadarmo.

S tymi ostatnymi vecami ti tu uz aj druhy clovek potvrdil to co som vravel takze nejdem vysvetlovat. Naprogramovat to nie je problem. Umiestnit na svoju stranku detto. Pokial mas zapnute javu, javascript, flash, activex alebo hocaky plugin tak sa ti to spusti na 99 percent to nemusis ani potvrdit. Je to bezna prax napriklad pri splocnostiach co robia targeted reklamu alebo profiluju ludi, robia marketing, vyzivaju este aj cookies and 3rd party cookies kde loguju info a spajaju tvoj unikatny identifikator so strankami ktore si navstivil vedia ti davat reklamu o aku sa zaujimas. Nejadna sa o ziaden hacking ale o normalne dostupne veci vyuzivane v praxi. Ozaj kolko z vas pouziva facebook? A vidite tie social pluginy tu? :) A facebook vie ze tu chodite aj kto ste. A nie len tu vsade na kazdej stranke mas facebook twitter gplus plugin okrem toho napr na tejto stranke bezi google-syndication / google analytics. Na niektorych strankach mas aj 5 zberacov dat z tvojho pc a tvojich cookies :).

A poslednej veci ja som nepovedal ze ty sa dostanes k jeho udajom. Nikde to nespominam. Provider dostane hlasenie od admina, presetri to a hned zisti o koho sa jedna, ak ide o trvajuci utok napr ddos tak vybanuje tvoj server, tym utok konci, nasledne davas ako admin trestne oznamenia, policia kontaktuje providera ten poskytne info a zjedna sa naprava. Zvacsa boli vsetky utoky odstavene do 24 hodin a policia mala info do 30 dni sa vedel identifikovat pachatel. Horsie je to ak ho nasledne zalujes za skodu, sudy trvaju dlho.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

som Winners Groupe riadne nalozil:
http://cmorej.blog.sme.sk/c/342149/Doch ... latky.html" onclick="window.open(this.href);return false;
david2366
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Št 24 01, 2013 12:36 pm
Has thanked: 3 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa david2366 »

ten blog o winners group sa este niekde da najst? na linku nie je.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

tu si ho mozes stiahnut, neskor ho uverejnim na mojej osobnej stranke .. ked ju raz zrealizujem :)
https://dl.dropboxusercontent.com/u/984 ... ia%202.doc" onclick="window.open(this.href);return false;
andrejka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 05 05, 2014 2:08 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa andrejka »

ahoj Peter Cmorej, ja som sa stretla s jednou pani od WG, ktorá so mnou vyplnila tú kartu, čo už spomínali vyššie. Mám ísť zajtra do hotela na nejakú prednášku či čo... napísala som jej sms, že teda prídem, ale po tom, čo som tu všetko prečítala sa mi tam vôbec nechce ísť... Do financií sa nič nerozumiem, ale myslela som si, že sú dobrí, keď mi to tak vychválila..... Platiť im 100 eur nechcem. Sprvoti ma ich ponuka pre nich robiť zaujala, ale teraz by som mala radšej od toho pokoj....
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa JUGGLER »

andrejka napísal: Do financií sa nič nerozumiem, ale myslela som si, že sú dobrí...
Tak sa rodia finanční poradcovia :)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
andrejka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 05 05, 2014 2:08 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa andrejka »

tak to zo mňa iste nebude, dont worry :-)
Juls
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 15 05, 2014 9:13 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Juls »

vdaka vsetkym za uzitocne informacie :) V podstate sa mi potvrdilo, co som si myslela...

Cize ak potrebujem (odborne) poradit v oblasti financii na koho sa obratit? ake mam moznosti? Nemam cas ani chut robit si prieskum o produktoch na financnom trhu (kto sa v tom ma vyznat :P), tak by ma potesilo keby to niekto urobil za mna ;)

Existuje vobec clovek, ktory by bol v tomto smere objektivny a dalo by sa mu doverovat?
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa incognito »

Ano, existuju taki ludia... kazdy na poradca/sprostredkovatel na tomto fore to o sebe povie :)

A radia tu aj ti, co sa tym nezivia... takze nazorov a rad tu mas viac ako dost ;)
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa incognito »

Ano, existuju taki ludia... kazdy na poradca/sprostredkovatel na tomto fore to o sebe povie :)

A radia tu aj ti, co sa tym nezivia... takze nazorov a rad tu mas viac ako dost ;)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Winners group

Príspevok od používateľa filip glasa »

Winners group sa darilo veľmi dobre predávať poistky aj v roku 2013:

http://www.finstat.sk/44092890" onclick="window.open(this.href);return false;

Tržby takmer 3 milióny, zisk cez 230 tis. eur.
acrab
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 23 06, 2015 12:57 am

Re: Winners group

Príspevok od používateľa acrab »

Prečítala som asi len polovicu príspevkov v tejto diskusii a neviem či sa mám smiať alebo plakať...jediný dôvod prečo som sa k tejto diskusii dostala bolo, že žena ktorú som priviedla do winners dostala od klienta dotaz na túto stránku, tak som si ju chcela prečítať a vedieť reagovať....dávate si tu poradiť od pseudo poradcov a neúspešných poradcov ktorí pracovali snáď v každej spoločnosti ktorá funguje formou multilevelu, kde Vám pred pár rokmi predávali investičné životné poistenie a dnes Vám ho rušia a radia investovať na finančnom trhu lebo IŽP má vysoké poplatky,...ale ani dnes títo ľudia s novými myšlienkami nie sú úspešní, nezarábajú 30tisíc eur mesačne a preto majú potrebu obúvať sa do firiem ako je winners ale aj do všetkých ostatných...nebudem menovať pána ktorý tu vystupuje pod celým menom a pomerne často sa tu objavili jeho príspevky...
Prečo ja robím winners?
Vždy som všetky finančné spoločnosti hádzala do jedného vreca, jedna negatívna skúsenosť s OVB a trauma na pár ďalších rokov...volali ma kamrátky pracovať pre fin centrum, ovb, partners, šla som len do winners z jedného prostého dôvodu
To či je winners iný čo sa týka produktov ako tieto spoločnosti? uvidím po dlhšom čase, že je iný čo sa týka príležitosti viem už dnes, v inej spoločnosti je postup "nemusíš platiť vstupný poplatok ale prvé tri zmluvy idú na získateľa", odíď zo zamestnania, lebo musíš vybavovať úvery, ovládať kalkulačky bánk a poisťovní, vo winners ti dajú možnosť "samospotreby", nedaj zarobiť na svojich veciach tete v banke, poď si zarobiť na sebe sám... Moja osobná skúsenosť: platím hypotéku v slovenskej sporiteľni 8 rokov, s 5,9% úrokom, že je to veľa som prvých 5 rokov neriešila lebo som mala štátny príspevok pre mladých, že som to neriešila ani ďalšie tri moja hlúposť... od špecialistu z winners mi prišla ponuka troch bánk medzi ktorými bola aj spomínaná SLSP s 2,6% úrokom, bola som v banke po potvrdenie o výške hypotéky, pani pracovníčka sa na mňa zavesila a dala mi ponuku ktorú mi vraj nemôže dať žiadny špecialista lebo oni mu informácie o mne a ponuky pre mňa nemôžu dať žiadnemu poradcovi....a pribila mi 3,5% úrok, tak som jej zatlieskala a povedala výborne ale môj poradca mi povedal 2,6 u vás na čo pani pohotovo zareagovala že keď to prekonzultuje vyššie určite to budú vedieť vyrovnať, wtf? zrazu? poslala som ju do...preč nechala si to vybaviť cez vinners a dostala províziu...nedám panej na pobočke zarobiť, prečo by som to robila?
Keď sa rozprávame o met life, študujem právo, stretávam sa s právnikmi ktorí sa tešia na súdne spory s met lifom keď nechcú plniť lebo vedia že má jediné dve výluky, čo je fakt a nie je to len výmysel winnersu...
Nie každý by mal vstúpiť do winners, aj tety na pobočkách, aj finanční poradcovia, aj kadekto iný potrebuje platiť svoje účty a preto musia dostať svoju províziu....chceš investovať na dôchodok do fondov? chceš mať krytie hypotéky a platiť poisťovni poplatky aby v prípade smrti vyplatila tvojej rodine peniaze? Žiadna poisťovňa, žiadna spoločnosť nie je charita a nič ti nedá zadarmo....všetko je tvoje slobodné rozhodnutie...
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"