Winners group

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Winners group

Príspevok od používateľa Lance »

Ahojte mate niekto nejaky nazor na financnu spolocnost winners group?Kamoska zacala pre nich robit,tak ci nieco o nich neviete.
Dik
vratko.michalik
Silver Member *
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So 15 08, 2009 9:27 pm

Re: Ako rozpoznať potencionálne podvody

Príspevok od používateľa vratko.michalik »

Ahojte mate niekto nejaky nazor na financnu spolocnost winners group?Kamoska zacala pre nich robit,tak ci nieco o nich neviete.
Dik
Je to klasicka financno-sprostredkovatelska spolocnost. Cize ten dotaz by si mal presunut do topicu financnych poradcov, kedze do podvodov to nepatri :wink:
Inak je to taka normalka, zivia sa hlavne predajom IZP od Amslica. Neviem co viac by si potreboval vediet.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Ako rozpoznať potencionálne podvody

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

no ak si tvoja znama mysli, ze bude pomahat ludstvu, tak nebude .. 8)
vratko.michalik
Silver Member *
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So 15 08, 2009 9:27 pm

Re: Ako rozpoznať potencionálne podvody

Príspevok od používateľa vratko.michalik »

no ak si tvoja znama mysli, ze bude pomahat ludstvu, tak nebude ..
Mozno tam nie je aby pomahala ludstvu. Mozno len chce sluzobne porsche, jaguar, audi A5 ...
Ak si mysli, ze bude zarabat hrozne moc penazi - tak mozno bude :wink:
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Ako rozpoznať potencionálne podvody

Príspevok od používateľa Lance »

peter.cmorej napísal:no ak si tvoja znama mysli, ze bude pomahat ludstvu, tak nebude .. 8)
Znama ma full time job toto jej dohodil nejaky kamos a ked sme cez vikend chatovali,tak sa s nou nedalo normalne rozpravat,jej tam toho pekne nasypali do hlavy:)).Inak je mi jedno ci bude pomahat ludom alebo zarobi miliony,len dufam,ze jej z toho totalne nemrdne to je cele.
Vdaka za info.
marianna22
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 17 07, 2011 3:07 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marianna22 »

ahojky!
žiadne otravovanie,že volajú domov.Oni len majú ľudí v teréne, ktorý ti dajú číslo, na ktoré máš volať v prípade potreby niečo riešiť na finančnom trhu.Nič nepredávajú ani nevnucujú.Ty sa na nich obrátiš so svojou požiadavkou a a oni nezávisle hľadajú pre teba to naj,lebo nikomu nepatria.Nie ako banky, ktoré nás okrádajú a každá povie že je tá naj, bo sa chce nabažiť a nabalí ti taký úrok že sa z toho po... !Oni zastrešujú všetky tieto inštitúcie rovnocenne.Sídlia v Blave a majú na každú sféru profíkov, ktorý denne analyzujú produkty na fin.trhu.Mne osobne veľmi pomohli a nemusela som lietať po bankách ako idiot za úverom.Našli mi najlepší úrok,aký pre mňa vtedy bol a mne to ušetrilo 20 ečka na mesačných splátkach.No sama by som si to nemala šancu vybehať.Kto sa už len môže vyznať v toľkých produktoch,kt. existujú?A to isté robia aj so sporeniami, poistkami,lízingami...atď.No vrelo odporúčam.Keď na nich natrafíte, ešte budete vďační.Určite to nie je typu fin. poradcov, kde jedna osobka tvrdí, že sa vyzná v zmluvách a nanucuje Vám dačo,lebo chce províziu.Pritom bude možno nejaký vyštudovaný kuchár.A za služby Winnersu neplatíte ľudkovia nič!!!!!Skús a uvidíš! Pekný deň
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Airmike »

:)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

:roll:
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa incognito »

Toto je take "nenapadne" PR az to huci. Niekedy je menej viac...
Mika a P. Cmorej zareagovali celkom trefne :D
Len par poznamok - tie dve banky co tam maju su ako objektivna sluzba? Keby aspon tie najvacsie, nie mBank... ano, vieme, maju hypotekarne centrum, otazne je preco si to nerobia sami... ale kazdy si z toho vezme co chce.
Dalsia vec - pri hypoteke nie je najdolezitejsi urok, ale to Ti asi zabudli povedat. Profici...
Co ma na Slovensku studovat clovek aby mohol robit fin. poradcu? Ekon. vysku asi tazko :)
Posledna vec - preco sa stale vsetci chvalia tym, ze ich sluzby nic nestoja?! ZADARMO sluzba bude aj tak vyzerat... niecim musi byt zaplatena, a to sa nebavime o provizii. Ked aj keksikom, bananom, odporucanim, cimkolvek, ale nie ZADARMO! Ked tento narod pochopi, ze veci zadarmo su tie najdrahsie, bude to velky krok vpred.
Dakujem, pekny den.
marianna22
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 17 07, 2011 3:07 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marianna22 »

Písala som, že neplatíte za služby nič, ale oni zaplatení za ten servis kt. vám poskytujú sú a to krásnym fixným platom.nikto tu nie je naivný.Totiž mne to bolo vysvetlené tak,že majú zmluvy so všetkými inštitúciami na FT, a teda keď vám nájdu na fin.trhu čo vy potrebujete( hypotéku, poistku, lízingovku......) tak za to aj z tej ktorej inštit. pre ktorú sa prostredníctvom ich ponúk rozhodnete zaplatení sú.A rovnako, bez ohľadu na to či to je taká alebo onaká povedzme banka.Nič komplikované, nie?A minimálne vysokú ekonomickú by mal mať človek ktorý robí vo fin. sfére.Predsa nemôže robiť každý všetko.To by sme sa mali inak v tejto republike..........
marianna22
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 17 07, 2011 3:07 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa marianna22 »

a k tým partnerom, ktorých majú vyvesených na hlavnej stránke, aj tá mbank, to sú partneri výlučne len pre živ.poistenie, je ich 10 naj s naj podmienkami pre poistenie.momentálne sú to tieto a v rebríčku vyhráva metlife amslico.veď nebudú vešať na stránku celý FT . A teda sú objektívni lebo fakt scóringujú celý FT a všetko čo ponúka.čiže ak poistenie tak cez top 10 logicky.to je ich job.Sú premakaní, zistite si, pýtajte sa otvorene a uvidíte.
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa incognito »

V dobrom - neviem ci tu od vtedy P. Cmorej, V. Michalik a spol. este neboli alebo uz povazuju zbytocne ti pisat, ale skusim este raz.
Bud si od nich a takymto sposobom im tu robis PR, alebo Ta dobre zblbli. Neviem to inak napisat, tak sa prosim hned neuraz :) myslim to naozaj v dobrom.
Ak je AMSLICO dneska to naj na trhu, tak nechcem vidiet ten zvysok... nic proti tejto poistovni osobne nemam, ale ze by boli az taki dobri ako pises, to teda nie.
Dalej, mBank nema so zivotnym poistenim nic, ale fakt ze nic. Ak uz mam partnerov, tak si ich tam dam vsetkych. A Winners ich tam ma vsetkych :)
Ak oni scoringuju cely trh, tak ja som papez :) raz som videl scoring ZP, ktory vypracovalo SALVE... no, dalej od pravdy byt nemohli. Zabudni na scoring, ten by si mal hlavne robit kazdy finan. poradca sam. A vyska ti s tym isto nepomoze, to mi mozes verit. Profik bez vysky vie casto viacej, ako teta v banke za okienkom, ktora ma Ing. To ti potvrdi asi kazdy. Ano, suhlasim s tym, ze ludia s vyskou by statisticky mali byt schopnejsi, ale na Slovensku to velmi neplati.
Na zaver - pokial viem, fix tam nemaju, neviem ci nemaju aj rozne hodnotenie od roznych bank, tak ta objektivita kriva na obidve nohy... premakani su tak primerane malej firmicke, takze klud.
Ostatni (Martinisko, Cmorej, Michalik a spol.) - ma zmysel skusat jej to vysvetlit, alebo to radsej nechat tak? Vo financiach posobim uz dlho, ale na forach som novy. Poradte :)
Diky
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1422
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa rmaly »

Cau Icongito.
Neviem, ci to ma zmysel vysvetlovat jej to. Co som tu cital, tak uspesnost "prozreni" je tak 50:50. Niektori su zaryti a zaslepeni, ale uz tu boli aj taki, co pochopili a boli vdacni... Ucenie asi nikdy nie je na skodu, lebo to tu moze citat aj niekto dalsi (nie len marianna) a moze si spravit obraz...
Skus jej to napisat pekne polopate (ako napriklad s tou mbank - to nechapem ako moze toto "zbastit", ze mbank a poistenie ci co to tam napisala).
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

nemaju ziaden fixny plat. Maju provizie za predane produkty. Riziko je v nasledovnom, priklad: ak by si chcela napriklad sporenie na dochodok a poradca by ti sprostredkoval nizkonakladove sporenie priamo do podielovych fondov, jeho provizia je mozno tretinova oproti tomu ako keby ti predal sporenie cez drahu zivtnu poistku. Samozrejme v konecnom dosledku tu proviziu zaplatis ty = klient.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

vacsinou nepochopia :(
ono je to dost narocne priznat si vlastne zlyhanie alebo take nieco
je taky jeden vtip: Co ma spolocne analyticke oddelenie OVB a Yeti ? Kazdi o nich hovori, ale ani jedneho este nikto nikdy nevidel.
Zial ten vtip plati vseobecne. Ak je vo firme aspon jeden, dvaja analytici (product manageri), tak to je to absolutne max, co je mozne na Slovensku najst. O nejakom "scoringovani" celeho trhu si mozes nechat iba zdat.
Kazda firms uvadza na svojom webe vsetkych partnerov.
incognito
Gold Member **
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 10:03 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 36 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa incognito »

neviem, to podla mna nie je vtip ale smutna realita :D
ale zasa, smejem sa na tom :D
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

rmaly napísal:...Neviem, ci to ma zmysel vysvetlovat jej to...
Myslím, že nemá. Mňa už nebaví zabíjať čas robením dobrého mena poradenstvu na fórach a neustále dookola vysvetľovať ľuďom to isté. Každý jeden sprostredkovateľ každej jednej firmy tvrdí, e je ten naj, že má to naj zázemie, tie naj produkty, tých naj milión analytikov... Skutočnosť je však úplne iná.

Na SK sú možno 3 firmy, ktoré sa snažia robiť ako tak dobré poradenstvo, avšak vždy záleží aj na danom poradcovi. No akýkoľvek super poradca, keď je v spoločnosti ako Winners, alebo Winfin, či OurGroup, môže sa aj na hlavu postaviť, kvalitné poradenstvo nespraví...
Obrázok
superfrog
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 01 08, 2011 2:29 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa superfrog »

ano presne tak,,,vsetky finnacne skupiny to robia ZADARMO a bez POPLATKU,,,novodoba charita za nic nemusite zaplatit len dat podpis >)))) haha ,,tak klamat ludi to je sila,,ze mozete kludne spat v noci tak to sa vam divym >))))
kristi1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 26 08, 2011 9:10 am

Re: Winners group

Príspevok od používateľa kristi1 »

ahojte chcela by som vediet Vas nazor na temu Winners group. Boli u mna. Ja nechcem od nich nic, ale vyplnili osobnu kartu, ze co by ma zaujimalo, z ich ponuky. Myslite si, ze je to v poriadku... ze to nie je nejaka podvod. Nemozem mat z toho nic, ze tam dali moje meno, adresu.. diky
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Nie kristi1, nemôžeš mať z toho nič. Pokiaľ si vypĺňala len kartu klienta a nie žiadnu zmluvu, tak je všetko bez záväzkov a v poriadku...
Obrázok
myšiačik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 19 09, 2011 9:30 am

Re: Winners group

Príspevok od používateľa myšiačik »

Zaujímavé, ako tu každý rieši s kým WG spolupracuje, v prvom rade finančný poradca v našom štáte neexistuje, len ak sprostredkovateľ. Každý obhajuje svojho Boha, napr. aj pán Mihálik roky pracoval pre finanč.skupinu, ponúkal IŽP, teraz investuje radšej priamo do fondov. Podstatné je, že existujú sprostredkovatelia, samozrejeme, že majú zaplatené, čo myslíte, pracovníci bánk, alebo poisťovní to robia len tak????, aby mali pekný deň? Ja pracujem s WG druhý rok a som rada, že klientom môžme ponúknuť široké portf.. Produkty sú pre bežných ľudí.
ohm
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 16 10, 2011 11:12 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa ohm »

fu fu, preco je na forach vsade taka polarizacia? a nulova konstruktivita? raz som niekde videl take trochu nabozenske zapalky - bol na nich nakresleny jezis a napisane "a co ak je to s tym jezisom naozaj pravda?" povedal som si - to je uzasne, najlepsi argument na hocico! nie ze by to bolo podobne, ale neda mi sa neopytat incognito a spol - co ak je to s tym WG naozaj pravda? odlozil by som priehladne hypotezy a tvrdohlave profi-ego-mastenie a na vasom mieste najskor vyskusal a az potom reagoval. takto nie len priamo urazate cloveka ktory poklada zmysluplnu otazku, ale aj seba, co je nevesele

btw fixny plat potvrdzujem (po splneni internej kvoty)
zadarmo vo vztahu klient-wg potvrdzujem (nechapem preco by to malo nieco vypovedat o kvalite, kazdy vie ze je to inym sposobom dobre zaplatene)
pokrytie 96% trhu poznamenavam
poukaz na vysoku skolu/vzdelanie poradcu nechapem - "poradca" vo wg je najma sprostredkovatel medzi internym oddelenim (z ktorych kazde sa venuje len uzkemu okruhu veci) a klientom - zda sa mi zarazajuce sa dnes cudovat delbe prace

hovorim nic vam nebrani ako profi fin. poradcom si urobit u wg agenta prehlad niektoreho z produktov (napr. hypoteky) a az potom pisat na forach
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ohm napísal:btw fixny plat potvrdzujem (po splneni internej kvoty)
ake su tie interne kvoty ?
simona
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 20 10, 2011 3:00 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa simona »

Vratko neviem ci sa mi nepozname.Ja pracujem vo WG skoro pol roka a doteraz som nezistila zeby mali nieco spolocne s financnymi maklermi alebo agentmi typu OVB.Sme akciova spolocnost a nie spojena nejakymi zmluvami z 3 bankami ci poistovnami.A scoring je naozaj objektivny a robi ho stale nezavisli odbronik.Ale myslim ze tu hovorili v dobrom o WG len ty ktory boli s nimi v kontakte ostatny vedia velke gulove a trepu.A nepracujem tu len preto aby som zarobila ale vyskusala som si ich na vlastnej kozi a pomohli vsetkym v mojej rodine tak preto som sa k nim pridala.
simona
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 20 10, 2011 3:00 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa simona »

myšiačik napísal:Zaujímavé, ako tu každý rieši s kým WG spolupracuje, v prvom rade finančný poradca v našom štáte neexistuje, len ak sprostredkovateľ. Každý obhajuje svojho Boha, napr. aj pán Mihálik roky pracoval pre finanč.skupinu, ponúkal IŽP, teraz investuje radšej priamo do fondov. Podstatné je, že existujú sprostredkovatelia, samozrejeme, že majú zaplatené, čo myslíte, pracovníci bánk, alebo poisťovní to robia len tak????, aby mali pekný deň? Ja pracujem s WG druhý rok a som rada, že klientom môžme ponúknuť široké portf.. Produkty sú pre bežných ľudí.


super tesim sa ze mame vo WG takychto ludi ktory sa za WG postavia. :)
smrekovica
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 31 05, 2011 2:18 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa smrekovica »

simona napísal:...neviem ci sa mi nepozname...nezavisli odbronik... len ty ktory boli...ostatny vedia... ludi ktory sa za WG postavia...
Ja sa zase teším, že vaším klientom radia ľudia, ktorí neovládajú elementárnu gramatiku. Nieže by to bolo pri fin. sprostredkovaní dôležité, ale o niečom to predsa len napovedá...
Ak slovenčina nie je tvoj materinský jazyk nič som nepovedal... :D
cesta
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 02 11, 2011 3:03 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa cesta »

ahojte, uz par mesiacov ma tahaju robit do winners group. na zaciatok treba zaplatit 100 eur. neviem ci to mam skusit, lebo zda sa mi vela toho, co by som do toho intestovala ak by som to robila len tak na skusku. (peniaze, cas...). uz som zrusila vsetky poistky a sporenia a ze ich dam do winners g., ale cosi ma zastavilo... tak mi prosim odpiste , co si o tom myslite, co su zas, ak viete. zo vsetkych takych skupin a poistovní a bank som sklamaná, hladam naozaj nieco ferove a bez zavadzania ludí!!!!
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

cesta napísal:ahojte, uz par mesiacov ma tahaju robit do winners group. na zaciatok treba zaplatit 100 eur. ....uz som zrusila vsetky poistky a sporenia a ze ich dam do winners g.,
:roll: jeezis maria.. to co uz su za praktiky. Mojho casu ta len dotiahli na skolenie, teraz chcu este aj zaplatit .. asi preto, aby to bolo cloveku luto nechat tam tie paniaze a tak privedie aspon nejaku ovecku na poistku, nech sa mu vrati zapletene. A "zrus vsetko, das si to cez nas" to ani nestoji za komentovanie
polgula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 23 03, 2012 5:35 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa polgula »

Dobry den, rad by som reagoval na tomto fore ohladom spolocnosti WG, naozaj, vacsina ludi sudi len podla toho, co niekedy niekde poculi, zrejme vacsina z nich nema ziadne skusenosti, ze tam je potrebne zaplatit vstupny poplatok 100 Eur, Jasne predsa, jedna sa o licenciu do narodnej Banky, obcerstvenie na Prvom skoleni, obed......atd. ved to tiez nieco stoji, spolupraca s WG je podnikanie, bohuzial zacat v dnesnej dobe uspesne podnikat si vyzaduje kapital 13000-15000 Eur, a nie nejaku smiesnu 100- vazeny, to sa za kapital a uz vobec nie za investiciu do podnikania nepovazuje,Winners je skupina vitazov, raz to bude velka znacka, dakujem.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Pette »

Partners, Winners, o chvilu niekto zalozi Champions Group... :)
polgula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 23 03, 2012 5:35 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa polgula »

Moze byt, snad to budes prave Ty, v kazdom pripade sa priprav na to, ze to kazdopadne nebude jednoduche, lebo je strasne vela mudrlantov, ale len zopar ozajstnych lidrov, Henry Ford nevedel vobec nic o automobiloch, tiez nemal ziadnu skolu, napriek tomu postavil medzi ludi obrovsku hodnotu, vsetci mame tu istu sancu, VSETCI, ale len malokto z nas to dotiahne tak daleko,...nezarabaju vedomosti, zisk prinasa schopnost spravne dane informacie a vedomosti vyuzit. Ak niekto robi biznis, ktory je prospesny pre verejnost, a to WG urcite robi, je to najlepsia cesta k uspechu, drzim palce Winners Group.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Airmike »

s tychto motivacnych grcov ktorymi vas krmia sa cloveku robi mdlo.

zabudaju totiz na jednu vec, mozu zneuzivat meno forda, batu a podobnych ludi. ale fakt je ale ten ze ludia ako ford a bata zili v industrialnej dobe a mali svoju viziu a hlavne mali produkt.

narozdiel od ich doby, toto je doba totalneho marketingu a v tej plati ze predat sa da akakolvek sracka len ked je pekne zabalena, obkecana. a u nas je extra specialne prostredie ze drviva vacsina ludi je financne negramotnych. a ako to uz byva. ludi ktori sa skutocne financnymi produktami zaoberaju a snazia sa rozdelit zrno od pliev 100nasobne prevysuju predavaci teplej vody.
consul
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 06 03, 2012 10:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa consul »

Tak nad tymto sa mi zastavuje rozum :
zacat v dnesnej dobe uspesne podnikat si vyzaduje kapital 13000-15000 Eur, a nie nejaku smiesnu 100-
prepac, ale to si odkial zobral? O akom zaciatku podnikania tu pises? Asi si nikdy to slovo v praxi nevidel a ked si myslis ze zacnes podnikat so 100 € u WG tak sorry ale si na velkom omyle! spolupraca s WG nie je ziadne podnikanie. Ich obrovske provizie ktore dostavaju za vase (ovečkine) zmluvy s klientmi je biznis a to co davaju vam je vysmech. Poznam tu skupinu az velmi dobre (nebudem vysvetlovat) mam skusenosti a poznam najvyssi manazment. Z coho asi platia tie dovolenky pre top ovecky, auta ako odmeny pre top ovecky a podobne? uff, ako hovori einstein: vesmir a ludska hlupost su nekonecne - ale tym prvym si nie som az taky isty!
Winners je skupina vitazov, raz to bude velka znacka, dakujem.
winners je skupina ktora bola zalozena z uprchlikov z winterian a pod. ale to je uz o inom. Winners group je skupina zlozena ako pyramida z oveciek ktore im nahanaju zmluvy. tie ovecky si hovoria financny poradcovia, myslia si ze po 2-3 sedeniach mozu vysvetlovat skusenejsim ako funguje financny sektor, podnikanie, istoty ale moj nazor - financny poradca nie je clovek ktory ti vie len nahovorit zivotnu poistku s nejakym sporenim! financny poradca podla mojho nazoru (mozno niekto nebude suhlasit) je ten, ku ktoremu pridem a poviem: mam 100.000,- € a chcem poradit ako investovat svoje financie. a ten clovek nevytiahne zvasty o financnych poistkach! dalsi omyl ktory tu bol spomenuty: clevek aby vedel poradit v oblasti financii nemusi mat vysoku skolu, poznam ludi takmer bez strednej ktorisu uplne inde ako niektori s tromi vyskami. a to ze si niekto oblecie oblek, kravatu a chodi po kavickach s kufrikom kde ma dotazniky a zmluvy positiek, hovori si financny poradca a mysli si ze zakladom je mat vysku pripadne vediet 100% gramatiku k tomu sa uz fakt ani netreba vyjadrovat.... Tymto prispevkom som nechcel nikoho urazit, ani osobu, ani firmu ani nic podobne. Ani citovane osoby. Dakujem
..každý si je strojcom svojho šťastia
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Pette »

polgula napísal:Ak niekto robi biznis, ktory je prospesny pre verejnost, a to WG urcite robi, je to najlepsia cesta k uspechu, drzim palce Winners Group.
A teraz poprosim este tu o cervenej ciapocke.

Brainwash v priamom prenose.
consul
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 06 03, 2012 10:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa consul »

:lol: :mrgreen:
..každý si je strojcom svojho šťastia
polgula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 23 03, 2012 5:35 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa polgula »

Dobry den, chcel by som tymto reagovat na danu temu, so spolonostou Winners Group mam velmi dobre skusenosti, ako vidim, na tomto fore sa rozobera kadeco, ak tu niekto hovori, ze kolko zarabaju ludia v spolocnosti WG na spodnyh liniach, a tiez tvrdi, ze to je len zlomok oproti tomu co zarabaju ludia vyssie, samozrejme, je to pravda, jedna sa o marketing.Poznate niekoho kto pracuje ako remeselnik a zaraba viac ako majitel firmy??..Nikdy to tak nebolo ani nebude, teda rozdelenie provizii v ramci spolocnosti podla mojho nazoru je uplne individualne, mal som priame skusenosti so spol. WG, vyuzivam cez nich akrem ineho aj bezplatne sluzby, ktorych snahou je mi kazdym rokom usetrit peniaze, tiez sme presli komplexne porovnanie moznosti od uctov, cez rozne sporenia , cez samozrejme krytie zdravia az po dochodok a investovanie, samozrejme na profesionalnej urovni mi pomohli s lizingom, najnovsie planujem zmenu byvania, urcite sa na nich obratim, to nehovorim, ze som 3 roky platil hypoteku po 300 Eur mesane, ich spol. FOR YOU mi nasla riesenie:platim 190 Eur mesacne a mam este moznost predasneho splatenia, myslim si ze fantastika sluzba, ak mate niekto obavy, odporucam, minimalne na skusku, prajem pekny den.
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa Kontrast »

polgula napísal:Dobry den, chcel by som tymto reagovat na danu temu, so spolonostou Winners Group mam velmi dobre skusenosti, ako vidim, na tomto fore sa rozobera kadeco, ak tu niekto hovori, ze kolko zarabaju ludia v spolocnosti WG na spodnyh liniach, a tiez tvrdi, ze to je len zlomok oproti tomu co zarabaju ludia vyssie, samozrejme, je to pravda, jedna sa o marketing.Poznate niekoho kto pracuje ako remeselnik a zaraba viac ako majitel firmy??..Nikdy to tak nebolo ani nebude, teda rozdelenie provizii v ramci spolocnosti podla mojho nazoru je uplne individualne, mal som priame skusenosti so spol. WG, vyuzivam cez nich akrem ineho aj bezplatne sluzby, ktorych snahou je mi kazdym rokom usetrit peniaze, tiez sme presli komplexne porovnanie moznosti od uctov, cez rozne sporenia , cez samozrejme krytie zdravia az po dochodok a investovanie, samozrejme na profesionalnej urovni mi pomohli s lizingom, najnovsie planujem zmenu byvania, urcite sa na nich obratim, to nehovorim, ze som 3 roky platil hypoteku po 300 Eur mesane, ich spol. FOR YOU mi nasla riesenie:platim 190 Eur mesacne a mam este moznost predasneho splatenia, myslim si ze fantastika sluzba, ak mate niekto obavy, odporucam, minimalne na skusku, prajem pekny den.
Ahoj,

len mala drobna rada. Na zaciatku si musis ujasnit, ci budes pisat v roli spokojeneho klienta, alebo zamestnanca* ktory spolocnost obhajuje**. Nemozes to kombinovat, to potom vyzera trocha nedoveryhodne.

*(spolupracovnika)
**(pretoze je najsamnajlepsia na svete!)

Protip:
v pripade argumentacie cislami doporucujem davat realne cisla, alebo cisla uplne odstrelne od reality. Zalezi na cielovej skupine. Nieco medzi nema az taky uspech, kedze neoslovuje ani jednu skupinu :)

Protop #2:
pisat prispevky z roznych IP adries ak ches pouzivat dve identity (klienta a zamestnanca).

Verim ze som pomohol :-)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Winners group

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

:)), well done Well :wink:
polgula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 23 03, 2012 5:35 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa polgula »

Uplne rozumiem danemu podnetu, ide o to, ze najprv som si to overil v praxi na sebe, teda vedel som do akej skupiny vstupujem a teda posuvat nieco dalej s cim nemam skusenosti je podla mna hod mimo, avsak bavit sa s ludmi o niecom, s cim mam priame skusenosti, myslim si, ze je to to lepsie aj pre vlastne svedomie, tiez presvedcenie o sluzbe. Bezne stretavam ludi, ktory ponukaju nejake vonavky atd. castokrat formou nepriameho tlaku a pritom mozno sam na sebe takuto vonu nikdy nemal.
consul
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 06 03, 2012 10:59 pm

Re: Winners group

Príspevok od používateľa consul »

Protop #2:
nemam co dodat :wink:
..každý si je strojcom svojho šťastia
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"