Zrušené Venové poistenie

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
maya
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi 30 07, 2010 10:36 pm

Zrušené Venové poistenie

Príspevok od používateľa maya »

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadne zrušeného Venového poistenia spojeného s úrazovým poistením.
Moja mama uzatvorila (v mojom mene) Venové poistenie pre moju ročnú dcérku. Mne sa ale nezdalo výhodné a tak som ho po 23 dňoch zrušila. V poisťovni zrušenie akceptovali až následne po tuším 8 dňoch od prijatia žiadosti o zrušenie.
Zároveń žiadajú uhradiť dlžné poistné za asi mesiac, čo zmluva platila.
Existujú nejaké paragrafy alebé fígle, aby som ani toto dlžné poistné nemusela zaplatiť ?
Alebo je lepšie to zaplatiť ?
Vďaka za názory.
vratko.michalik
Silver Member *
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So 15 08, 2009 9:27 pm

Re: Zrušené Venové poistenie

Príspevok od používateľa vratko.michalik »

Ak rusite zmluvu v prvych dvoch mesiacoch od uzavretia, poistovna ma pravo pozadovat uhradenie administrativnych nakladov, suvisiacich s uzavretim poistnej zmluvy. Tieto naklady mozu byt kludne vo vyske jednej mesacnej platby. To iste sa mi stalo napriklad u klientov, ktori rusili ING poistku. Tiez od nich ziadali jednu platbu. Urcite odporucam zaplatit, nech to potom od Vas nevymahaju aj s urokmi.
maya
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi 30 07, 2010 10:36 pm

Re: Zrušené Venové poistenie

Príspevok od používateľa maya »

Ďakujem Vratko za odpoveď.
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"