Výpoveď z poistnej zmluvy

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
viktor2505
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 01 08, 2013 11:45 am

Výpoveď z poistnej zmluvy

Príspevok od používateľa viktor2505 »

Zdravím potreboval by som poradiť ako by mala vyzerať vypovedať z poistnej zmluvy, najlepšie by bolo keby my niekto poslal nejaký vzor už som pobehal cely internet a nič také nemôžem nájsť, jedna sa o venovú poistku v poisťovní Uniqa.
Prosím poradte.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Výpoveď z poistnej zmluvy

Príspevok od používateľa filip glasa »

skus tu:
http://ako-investovat.sk/clanok/481/ako ... nu-poistku" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Výpoveď z poistnej zmluvy

Príspevok od používateľa Istiach »

Mam taky pocit ze venova poistka sa tu uz raz riesila, ale neviem ci Uniqa. Skus poriadne pohladat
filippob
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 11 09, 2011 10:19 pm

Re: Výpoveď z poistnej zmluvy

Príspevok od používateľa filippob »

Ja som posielal vypoved PZP do kooperativy na adresu ich sidla v BA. Prilozil som kpiu zruseneho technickeho preukazu z dopravneho inspektoratu a poslal doporucene prvou triedou na adresu. Po tyzdni som sa nakontaktoval mailom, preco sa nic nedeje. Mal som im napisat cislo poistnej zmluvy - po napisani sa ozvali, ze ziadne zrusenie neeviduju, ze im mam poslat doklad z posty o odoslani, vypoveden PZP a kopiu technickeho. Ked som im odpisal, ze doklad z posty im oskenujem aj vypoved pzp, ale ze kopiu zruseneho technickeho preukazu mam iba nafoteny vo fotaku, tak sa uz ani neozvali. Uz sa to taha druhy tyzden, prestali komunikovat. Ako je mozne, ze sa posta, ktora je poslana prvou triedou, strati? Preco sa nesnazia dat vec do poriadku? Je toto standardny postup poistovni? Kolega vraj uz pol roka caka na peniaze zo zrusenej zivotnej poistky...
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"