poradenstvo bez "odporucani"

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
B.B.
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 03 12, 2007 4:44 pm

poradenstvo bez "odporucani"

Príspevok od používateľa B.B. »

Mozem poprosit o kontakt na financnych poradcov, ktori ako "platbu" za svoje sluzby nevyzaduju od klienta telefonne cisla 5 - 10 jeho znamych ?
(Jeden tip som uz na tomto fore nasla, ale chcem mat prehlad ktore spolocnosti takto funguju a ktore nie).
Používateľov profilový obrázok
Martinisko.eu
Gold Member **
Príspevky: 525
Dátum registrácie: Št 19 04, 2007 8:15 pm
Bydlisko: Nemšová City
Kontaktovať používateľa:

Re: poradenstvo bez "odporucani"

Príspevok od používateľa Martinisko.eu »

Ahoj. Ziadne spolocnosti takto nefunguju, respektive to 100%ne nevyzaduju, ale vela poradcov si kontakty pyta, pretoze okruh znamych a poloznamych sa minie a potom dochadzaju klienti...
Ja si ich tvrdo nepytam, poviem klientovi, ze je to sposob ako sa mi moze odvdacit za moju pracu, ak niekto v jeho okoli bude mat nejaky problem, moze mu dat na mna kontakt. Moze, ale nemusi. Nepytam si cisla na jeho znamych.
Obrázok
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: poradenstvo bez "odporucani"

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Spoločnosti, takto fungujú, ale nie Profesionálni Poradcovia. Aj ja, tak napríklad fungujem - presne ako písal Martin ak Ti klient kontakty dá, ak nie tak nemusí...

Ak mne pošle Referenciu alebo kontakt na známeho, tak som rád inak sa kontakty dajú v kľude navolávať - http://www.primeinvestice.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"