Chcem stranku o kryptomenach

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
JarkoJ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 13 02, 2019 5:16 pm

Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa JarkoJ »

Zdravim,

Chcel by som sa opytat a samostudium ktore by ma dotiahlo do finale kde chcem zhotovit vlastny web o kryptomenach. Nacrt ako by mohla vyzerat stranka som uz spravil aspon na papier aj so sekciami. Problem je vtom ze potrebujem sa naucit web aj zhotovit. Najskor som si myslel ze to spravim cez Wix ale to mi prislo ze to je ako odflaknuta praca.

Radsej by som to spravil kvalitne a pouzil pritom Wordpress. V programovani som celkom laik ale mam chut sa ucit nove veci a popripadne ziskat nejaky certifikat na zakladanie stranok. Kamarat mi odporucil learn2code aj Udemy.

Na Udemy som uz kurz robil za 10e ohladom dizajnu. Asi som mal prilis velke oci a teda moc mi to nedalo. Preto hladam rozne alternativy ako sa to naucit. Nechcem to dat niekomu robit nakolko chcem mat prehlad vo svojej stranke.

Dakujem za tipy.
samo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št 05 11, 2015 7:58 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa samo »

Ak to nie je iba REKLAMA na stranku, ktoru linkujes v svojej sprave (co s velkou pravdepodobnostou podla mna je), tak urcite nie kurz na WordPress za taku cenu, ked internet je plny guides, ktore su zdarma ;)
JarkoJ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 13 02, 2019 5:16 pm

Re: Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa JarkoJ »

Dakujem za odpoved aj ked nieje vobec taka aku som ocakaval. Islo mi o tipy na kurzy, samostudium alebo inu metodu aby som sa naucil Wordpress. Ak teda nie WP aku platformu teda odporucate?
Sniper
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po 28 01, 2013 7:43 pm
Bydlisko: Poprad

Re: Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa Sniper »

Ahoj, ked chces stranku na wordpresse tak na youtube najdes rozne videonavody ako na to. S dizajnom si nelam hlavu, mozes pouzit sablonu, ktora je zadarmo, alebo nejaku premiovu za par desiatok eur. Ale co je dolezite je kvalitny obsah. Hlavne do obchodovania kryptomien nenatahuj ludi ktori o tom nic nevedia... Keby si chcel domenu alebo nejake tipy pre tvoju stranku tak mi napis spravu.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa Istiach »

Google, youtube, knihkupectva. Zalezi z coho sa ti lepsie uci.
TomaSo
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Št 06 06, 2019 3:00 pm

Re: Chcem stranku o kryptomenach

Príspevok od používateľa TomaSo »

udemy je gud idea ale takisto na learn2code som pocul iba dobre ohlassy, tak uz je to iba na tebe ako sa rozhodnes, ci pojdes do toho sam alebo pod nicim dohladom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"