Najkvalitnejšie príspevky

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Kdo píše nejvíce informativní a nejvíce kvalitní příspěvky na tomto fóre?

Hlasovanie ukončené Ne 18 10, 2020 6:49 pm

 
Celkom hlasov: 0

Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 32 times
Been thanked: 26 times

Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa Tilbur »

Spúšťame hlasovanie.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa jogo »

Zabudol si tam pridať Martina7.
Pre mňa je najkvalitnejší ten , kto vedie našu hitparádu. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 32 times
Been thanked: 26 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa Tilbur »

Keď máte iný tip, dajte ho tu ako Jogo. Toto hlasovanie je reakcia na Ladisov posledný príspevok...
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa Rokosák »

Juggler je najlepsi, ma moj hlas,ale su aj dalsi podnetni prispievatelia.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

tilbur napísal:Keď máte iný tip, dajte ho tu ako Jogo. Toto hlasovanie je reakcia na Ladisov posledný príspevok...


Ideálna by bola anketa ,,najlepší diskutér roka 20XX,, lebo mnohí, ktorých by som rád navrhol už neprispievajú (alebo len málo ).

Bolo by fajn vybrať 10 najväčších prispievatelov za kalendárny rok buď všeobecne, alebo v 2 kategóriách:
1. investovanie a trading
2. všeobecný pokec.

To je iba moja myšlienka k pomyslenému adminovi, ak by sme raz pôsobili na takom fóre, ktoré by sa chcelo posúvať vpred.

Ak abstrahujem od všeobecného pokecu a sústredím sa len na príspevky v oblasti,,investovanie a trading,,...v tom si najviac cením prezentovanie reálnej praxe, preto navrhujem do ankety pridať štyri mená z našej hitparády Martin7, Tillbur, Tango, Andre. Prvý traja sú pre mňa prínosní a inšpiratívni v prezentácii tradingu, Andre v oblasti ETF, daní a legislatívy.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 32 times
Been thanked: 26 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa Tilbur »

Ak mozete, prosim hlasujte. Aby to bolo transparentne. Cim viac ludi tuto na fore, tym lepsie. Ak by ste chceli niekoho, kto nie je v zozname, napiste ho tuto. Ak by ste nechceli verejne, tak mne do sukromnej spravy.

Dakujem
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Clovek by mal mat moznost rozmenit svoj hlas v takejto ankete na drobne. Inak nevidim zmysel v nej hlasovat.

Tiez je dobre brat do uvahy, ze keby sa podobne hlasovanie odohralo v blazninci alebo v skole a hlasovacie pravo jedineho hlasu by tam mali vsetci, tak by to vyhral najlepsi futbalista zo siedmej triedy a riaditelka by bola na 87. mieste. Hoci inteligenciou a prinosom by bola skole zjavne vacsim prinosom nez spomenuty futbalista.

V skratke - takato anketa je nehodna tohoto fora, lebo degraduje jeho uroven.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

jaroslav80 napísal: V skratke - takato anketa je nehodna tohoto fora, lebo degraduje jeho uroven.


Úroveň fóra degradujú ľudia nepravdivými vyhláseniami. Tilbur reagoval na jedného z nich:

Ladis napísal: :idea: A nezapomínej, že při anketách zdejšího fora, kdo píše nejvíce informativní a nejvíce kvalitní příspěvky, obsazuje moje jméno nejlepší místo. :idea:


Ďalšia vec je, že fórum je zastaralé a neumožňuje ľuďom lajkami , či dislajkami vyjadriť, čo sa im páči, alebo nie.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa Rado »

Máš môj hlas. Ja tu chodím iba cez jeden mobil a je otázka času, kedy prestanem. Dal som si čas do konca roka.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pokus napísal:A co tak spravit hlasovanie a konecne premigrovat forum do 21 storocia? Ludia by asi chceli, len sa este nanasiel dobrovolnik, ktory by to spravil. Tak ja som ochotny. Odhlasujeme si to a ideme, alebo budeme donekonecna ozivovat mrtvolu?


Dobrovoľníci sú. Jeden už na tom pracuje. Druhý si zobral na starosť zálohu. Ty si tretí.
Nič ale nie je koordinované. Z mojej strany je všetko v rovine, že ak niekto urobí lepšie fórum a naši štamgasti sa tam budú chcieť presunúť, tak OK.

Neviem ako by sme mali ďalej postupovať. Mám zriadiť osobitné vlákno, budeme o tom diskutovať, prípadne hlasovať?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pokus napísal:Osobitne vlakno urcite a prvy prispevok by mal byt, kto su ti dvaja a ako pokrocili. Otazka je, ci chceme komunitne forum a teda budeme vykecavat co kde a ako spravime, alebo to ti dobrovolnici spravia ako sa rozhodnu.


OK. Vlákno je zriadené. Nechám tomu voľný priebeh.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Toto je tazke hlasovanie, lebo by som chcel zvolit 5 ludi :)
kazdy ma pravdu a tym padom kvalitny prispevok v niecom inom.
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Najkvalitnejšie príspevky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Sranda. Spomenul som si, že pred rokmi sme mali hlasovanie. našiel som ho:

viewtopic.php?f=2&t=4599&p=73264&hilit=martell#p73264

Vyhlásil to Filip a vyhral som flašu martellu. Len si nepametám, že som ju vypil :lol: .
Ladis vtedy obsadil 2 miesto. Takže už chápem, prečo si zapametal, že ,,při anketách zdejšího fora, kdo píše nejvíce informativní a nejvíce kvalitní příspěvky, obsazuje moje jméno nejlepší místo. :wink:

Nuž Ladis. Posledné roky nudne reportuješ len 3 veci:

1. kedy dostávaš dividendy
2. zoznamy nejpodhodnoteších akcií, které sú časom ešte podhodnotenejšie..
3. grafy vybraných období, z ktorých ľudia majú dojem, že tvoje akcie rastú o stovky %.

Odkedy si sa oženil, tvoje príspevky sú nudnejšie. :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"