Poistenie dom, bytu, domácnosti pre a proti

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
pspitalik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 9:19 pm
Kontaktovať používateľa:

Poistenie dom, bytu, domácnosti pre a proti

Príspevok od používateľa pspitalik »

Naoko možno téma trošku mimo, aj keď svojím spôsobom veľmi úzko súvisiaca s investovaním, rád uvítam Vaše názory, skúsenosti a hlavne pozitívne a negatívne stranky poistení jednotlivých poisťovní, špecifiká v krytí či nekrytí jednotlivých škôd. Napr. ČPS plní aj v prípade ak bola nariadená demolácia obytného domu, aj keď samotný byt je v poriadku a nenaplnil iný dôvod na plnenie z poistenia bytu. Stretli ste sa s niečim podobným aj v iných poisťovniach?

Andrej
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Príspevok od používateľa Andrej »

Pri poisteni domacnosti, ked ma niekto vykradne alebo vyhorime, ako sa preukazuje hodnota toho o co som prisiel? To aby clovek drzal blocky niekde v bankovom trezore :D

No a potom je este zaujmavy cas plnenia - ci sa pri vykradnuti napr. caka na ukoncenie vysetrovania, alebo su tam nejake ine prietahy. Mate s tym niekto skusenosti?

Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"