Aky uctovny software pre rok 2014?

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Noguluxo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 03 11, 2013 1:12 pm

Aky uctovny software pre rok 2014?

Príspevok od používateľa Noguluxo »

Prajem pekny den,
hladal som na Googli ako najlepsie som len vedel, ale vsetky diskusie k danej teme su minimalne 2 roky stare. Za tu dobu sa mohli pomery v ramci uctovnych programov dost zmenit a rad by som sa dozvedel, aktualne, ktory zo stvorice MRP, Moneys3/s4, Alfa a Pohoda by ste odporucili a preco.
Bolo by dobre este povedat, ze som nikdy so ziadnym uctovnym programom nerobil. Chcem hlavne ziskat nejake referencie alebo skusenosti od ludi, ktori sa v tom vyznaju, aby som nesliapol vedla. Ide o vlastne o to, ze mame rodinnu firmu, kde sa pouziva zastaraly uctovny software. Firma napreduje, na vsetko je malo casu a tato otazka sa neriesi. Kedze som student a mam vela volneho casu, chcem aspon nejako pomoct. Uvedomujem si, ze v programe nebudem pracovat ja a kazdemu vyhovuje nieco ine. Preto som aj nainstaloval skusobne verzie uctovnych programov do pocitaca vo firme, aby si to prislusna osoba vyskusala. Chcem vsak vediet, aspon teoreticky na zaklade Vasich skusenosti, ci si vyberie dobre.
Ak to pomoze, jedna sa o zivnost(JU), vyrobny podnik, 4000+ faktur rocne.
Dakujem pekne za vsetky konstruktivne odpovede
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Aky uctovny software pre rok 2014?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Vyberal by som z Money, Kros a Pohoda. Podstatne rozdiely (ani cenove) v nich nie su. Niekomu sa robi zle v POhode, inemu v Money. Najviac uctovnici robia s Krosom. Kros ma teda tu vyhodu, ze ak nieco nebude vediet, tak je velka komunita ludi (napriklad na Porade) co mu pomoze.
Nic ine tam nieje - treba si ich vyskusat a ktory najlepsie sadne, tak ten potom pouzivat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"