Ako isiel/ide zivot

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Ako isiel/ide zivot

Príspevok od používateľa Biosko »

Ahojte,
mozno si ma este niekto pamata a mozno nie, nebol som tu cca 8-10 mesiacov. Co by som rad povedal:

1) zaplnila sa mi schranka a tak som odpovedal na vsetky spravy co som tam dostal ale kedze tam svietil limit pravdepodobne ak som nejake spravy este dostaval po tomto zaplneni, tak ich nemam, takze ak na mna niekto adresoval nejaku otazku posledny polrok a nedosla mu odpoved nech mi prosim napise znova alebo na moj email.

2) ak si niekto pamata obchodoval som fx a rozne srandy okolo toho, svoj fx system som predal za urcitych podmienok, prachy som vrazil do nehnutelnosti a na trip do usa, povazujem to za uspech, system je uspesny doteraz viac bod 3.

3) objavil som limity pre fx trading u offshore brokerov a mojej strategie preto bod 2.

4) kedze som mal plan a peniaze z bodu 2. isiel som skusit emerikan lajf

5) tam som zistil ze / naucil sa ze / videl
- co to je pracovat 20-21 hodin denne 5dni v tyzdni
- ze predavat akcie a kontrakty o ktorych nie som presvedceny je v pohode a najlepsie za co najvysiu cenu aj ked to totalna sr....
- 80% telefon 20% pc
- videl som: odpadnut v praci, rozbit nieco v praci, nadavat, trieskat, hresit...
- ze na zaciatku velmi nikoho nezaujima co si myslis a ze sa treba drzat prisnych barier a pravidel
- napatie a rivalitu
....

No a nakoniec jedno velke zistenie bolo ze to vobec nie je pre mna :D.

No a tak som spat, trochu mi chybaju forexove casy a to napatie, otvaranie zatvaranie obchodov pre seba, aj ked mam pocit ze som vsetko zabudol a vymyli mi mozog za ten polrok, neviem ci sa zase pustat do neregulovaneho fx. Jedine ak by sa mi chcelo opat vymysliet novu strategiu, nie ze by stara nefungovala do istej miery ale neviem ci by ma to bavilo. Pravdepodobne pojdem do opcii cez IB.

Ako sa darilo vam?
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Ako isiel/ide zivot

Príspevok od používateľa Istiach »

Cau, akurat som minule rozmyslal co s tebou moze byt. Toto ma teda nenapadlo :)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Ako isiel/ide zivot

Príspevok od používateľa jogo »

Biosko napísal:
3) objavil som limity pre fx trading u offshore brokerov a mojej strategie preto bod 2.
Limity boli podobneho typu, ako to tu popisal isepelak? http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... 232#p76232" onclick="window.open(this.href);return false;
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Ako isiel/ide zivot

Príspevok od používateľa Biosko »

Presiel som si to velmi zbezne ale ked to skratim a jedna sa o to ze ta do istej miery bude obmadzovat broker tak ano, ale mozes napriklad na mene zahedgovat alebo skupit cele pasma ale potom je ziskovost nizka. Mozno by som to skusil aplikovat na futures ale nejako povazujem tuto kapitolu za uzavretu kedze som vsetky dokumenty a scripty predal, nie ze by som ktomu nemal podklady a zalohy ale neviem ci nie je cas sa posunut na vyssi lvl k trochu lepsim veciam. Aj ked tie 2 roky bola skvela zabavka co som na tom robil takisto ziskovost, ale milion $ s tym nezobchodujes, 100 000$ ano :).
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Ako isiel/ide zivot

Príspevok od používateľa Chris »

Strateny chlapec sa nasiel :lol:
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"