LADIS

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Dostal jsem od ladise níže uvedenou soukromou zprávu. Vzhledem k povaze diskuse jsem se ale rozhodl ji zveřejnit.
Stojí za to.
Byl bych rád , abys prestal na traders.cz a ako-investovat
mluvit , ze moje webstranka ma nejake chyby a ze se já v necem nevyznam a ze ty mi nic nebudes radit a nic opravovat.
Nereaguj vubec na moji webstranku tak , jako by byla zcela bez chyby !
Nech uz moji webstranku na pokoji a mne na pokoji !
Nebav se o moji web ani o mne !
Vzdyt se mi snazis ublizovat jak se dá a kde se dá. Tedy uz prestan !
Ja bych taky mohl prestat oznamovat , ze verbujes na penny-stocks , protoze jsi za to placen.
Navíc, debatu tímto směrem jsi otevřel ty tvrzením, že tajím, ztráty a že ti nestojí věnovat čas tomu, aby ses podíval do mého žurnálu. Plus jsi zpětně přemazal celou jednu diskusi. Napadání jsi tak začal ty, to si laskavě uvědom. Já se bránil a zmínil, že nehodlám trávit čas opravou tvého webu..

Faktem ale zůstává, že Ladis tam ty chyby opravdu má. Když mu dám konkrétní příklad chyby, stejně tvrdí, že je správně.


Ladis, tím, že nebudu více tvrdit, že tvůj web nemá chyby, tím ty chyby z něj sami nezmizí.
Konstatuji pouze fakta

.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:P
! Himmel , Arsch und Wolkenbruch , tedy nedas pokoj soudruhu Jane Dvořáku z ÚV KSČ a z StB a postrachu z prazskeho predmesti ! :P
! Ty nemas to vzdelani , abys nasel jedinou chybu na moji odborne webstrance ! Moje webstranka nemá chyby !
! Ty jsi akorat dostal skoleni , jak verbovat nezkusene lidi na bezcenne penny-stocks v diskusi v USA a SR a CR , protoze ty akcie predem koupius na pouhych 14 dni a ne 2 roky , jak lzes a pak dostavas taky za tu reklamu penize od chefu tech ztratovych firem z USA !
:P :P :P
Ja jsem te upozornil , abys nechal moji webstranku na pokoji , ja taky nekritizuju tvoji webstranku , soudruhu Jane Dvořáku z ÚV KSČ a z StB a postrachu z prazskeho predmesti ! :lol: :lol: :lol:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa filip glasa »

Je to Ladis sranda, alebo to myslíš vážne?
Pokiaľ sú to srandičky, tak neviem kde je v tvojich príspevkoch hranica srnady a vážnosti. Potom sa ani na tvoje tipy a postup na výber akcií nedá brať vážne.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:D Ja si delam jen srandu z Jana Dvoraka , protoze on ze mne :D Jinak vsechny jine diskuse myslim vazne :(
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal::P
! Ty nemas to vzdelani , abys nasel jedinou chybu na moji odborne webstrance ! Moje webstranka nemá chyby !


Když myslíš, tak si to tak nech. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Tak uz nehledej nikdy vice na moji webstrance chyby
a pokracuj ve verbovani nezkusenych lidi na akcie Enron , Gigabell , AHM !

! Maraming maraming salamat , minamahal , at walang paalam ! ( tagalog pilipino )
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Pro mne je tvůj web, jeho kvalita a snaha ti pomoci, jak jsem to dělal na traders, když jsem trpělivě odpovídal na tvoje otázky (to jsi ještě vystupoval pod nickem oukej) ohledně základů fundamentální analýzy, uzavřená kapitola.
http://www.traders.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=1825

Už s tím ztrácet čas nebudu, neboj.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »


Ja jsem se nebavil s tebou nikdy o zakladech fundamentalni analyzy , na to mam dost vlastni znalosti
prece se nelze ptati nejakeho penny-stock-hazardera z prazskeho predmesti na fundamentalni analyzu akcii
ale ja jsem se ptal , kde jsou v bilanci prijate dividendy a vyplacene dividendy , nebo naklady podniku za akciove opce pro chefa
ale to se popravde taky nelze ptati nejakeho penny-stock-hazardera z prazskeho predmesti
protoze nakonec je to v odbornych nemeckych knihach pro BILANCE stejne jinak nez na prazskem predmesti
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:
Ja jsem se nebavil s tebou nikdy o zakladech fundamentalni analyzy

Malé připomenutí:
To se ptal kdo? Oukej a Ladis (oba nicky jsi ty) :wink: :wink:
http://www.traders.cz/phpBB2/viewtopic. ... sc&start=0

P.S.
A ne že tu diskusi s dnešním datem celou upravíš (jak jsi již jednou předvedl tady)
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »


Tedy soudruhu Jane Dvoraku z KSC - Praha - Mokropsy
to neni fundamentalni analyza akcie ,
to je jen o pasivech a aktivech , ktere uz jsem tam spravne rozdelil na jejich slozky a ocekaval jen potvrzeni , ze spravne.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Nejlépe bude, když se tam případný zájemce podívá sám a přesvědčí se na vlastní oči. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

34 lety Rakous , vydavajici se za Svycara okradl baaden-würtenberskou banku LBBW Stuttgart o 3,4 milionu euro , tim ze ji prodal falsovany dluzni upis od nejakeho nemeckeho koncernu. Nabizel to nekolika bankam , nez nasel tu nejhloupejsi.
Ale nebyl skromnej , nestahl se na Dominica , Hawaii , Tahiti a chtel penez jeste vice.
Tedy nabizel dluzni upis od energie RWE na 12,3 milionu euro v bance KBC Düsseldorf , jenze ti si zavolali do RWE a zjistili , ze ten dluzni upis neexistuje.
Tedy je ten Rakous dnes pred soudem v Düsseldorfu a teprve dnes banka LBBW Stuttgart zjistila , ze byla okradena. Asi se 3 miliony v bance LBBW snadno ztrati , aniz by si toho vsimli.

Banky v Quatemale maji malo penez , aby davaly lidem pujcky. Aby ziskaly penize od lidi , tedy neposkytuji klientum uroky , ale moznost zucastnit se lotterie. Podle toho , kdo kolik ma penez v bance , zucastni se slosovani denne , nebo tydne , mesicne a ti nejchudsi lidi jen 1x rocne a hlavni vyhru asi 100.000 euro muze kazdy vyhrat jen 1x za rok. Ti nejchudsi lidi musi vlozit na konto aspon 10 euro.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Penny stock , penny stocks , pennystock , pennystocks

Príspevok od používateľa Ladis »


Penny stock , penny stocks , pennystock , pennystocks , penny shares , pennyshares :

Co je to penny stock , penny stock je když :

Penny stocks jsou "cenné papíry" s "hodnotou" pod 1 dolar , pod 1 euro. Po pravde jsou to ale bezcenné papíry bez hodnoty , jsou to jen prázdné obálky z akcií bez vnitřní hodnoty. Normální burzy je neprodávají , jen vedlejší burzy jako OTCBB. Komise SEC je nedovolí na normálních burzách prodávat.
1) Jsou to podíly na firmách , které krachují.
2) Jsou to podíly na firmách podvodníků , kteří vlastní jen webstránku a poštovní schránku. Tyto firmy nemaji zisky , dosahují ztráty , tedy ty akcie za pouhého 0.0001 dolaru nebo 0.001 nebo 0.01 nebo 0.10 dolaru jsou s P/E N/A nebo P/E 1000 mnohem dražší , než akcie za stovky dolaru s nízkym P/E. A to je ten základní podvod na lidech spekulujících na burze : firmy se ztrátou nebo s astronomicky vysokym P/E 1000 , které se uvedou jako P/E N/A , maji nebezpečně astronomicky předražené akcie s P/E , KGV , i když s kurzem za zlomek dolaru.
3) Je to většina akcií , které navrhuje Jan Dvořák Honzajs koupit a navrhuje pro každé portfolio , nebo tvrdí , že je sám koupil a drží je prý 2 roky ( nonstop i přes všechny hluboké propady -60% až -99% v dnešní korekci , kdy indexy DAX a Dow Jones spadly jen -9% ).
Vysoké riziko : High-Risk Investments :
Many new investors are lured to the appeal of penny stocks due to the low price and potential for rapid growth which may be as high as several hundred dollars in a few days. Similarly, severe loss can occur and many penny stocks lose all of their value in the long term. Accordingly, the SEC warns that penny stocks are high risk investments and new investors should be aware of the risks involved. These risks include limited liquidity, lack of financial reporting, and fraud. A lack of liquidity can also make it extremely difficult to sell a stock, particularly if there are no buyers that day. In fact, companies that fail to meet minimum standards on one of the broader exchanges and are delisted often relist on the OTCBB or the Pink Sheets. The SEC notes most the same about Internet message boards , where fraudsters claiming to be unbiased investors who've carefully done their due diligence may in fact be company insiders, and that a single person or a small team can create the appearance of a huge interest in a stock simply by creating a huge number of aliases, while banning the most vocal or perceptive critics of these offerings.
Podvody : Penny Stock Fraud :
The reason for all this relentless promotion of penny stocks is because of the profits to be made through illegal pump and dump schemes. The SEC explains how it works : "A company's web site may feature a glowing press release about its financial health or some new product or innovation. Newsletters that purport to offer unbiased recommendations may suddenly tout the company as the latest "hot" stock. Messages in chat rooms and bulletin board postings may urge you to buy the stock quickly or to sell before the price goes down. Or you may even hear the company mentioned by a radio or TV analyst. Unwitting investors then purchase the stock in droves, creating high demand and pumping up the price. But when the fraudsters behind the scheme sell their shares at the peak and stop hyping the stock, the price plummets, and investors lose their money. Fraudsters frequently use this ploy with small, thinly traded companies because it's easier to manipulate a stock when there's little or no information available about the company." Honzajs pozdravuje.
There are all sorts of variations of the classic pump and dump , from short-and-distort to selling chop stocks — the last being a scam in which shares are acquired for pennies under Regulation S and then illegally sold to overseas or domestic retail investors. Other features of the typical penny stock scam include spam e-mails and junk faxes that tout ludicrous and fraudulent claims, crooked newsletter writers who promote a stock for a fee, message boards swarming with "buy now!!!" postings about a stock from anonymous, paid posters, fake or misleading press releases issued by the company, or boiler rooms full of cold-callers targeting naive, elderly, or foreign buyers all in attempt to drive up the share price while the insiders sell.
A more recent outbreak of penny stock fraud is far more brazen, and is based mostly overseas. Organized crime gangs in Eastern Europe and Asia will acquire a large number of shares of a moribund penny stock. Then, using passwords and logins to electronic brokerages, such as E*Trade, stolen at public computer terminals in hotels and elsewhere, they will then use the hijacked customer accounts to buy up shares, while at the same time selling their own shares, draining the customer accounts and leaving their victims holding thousands of shares of worthless penny stocks.
While not all stocks listed on the Pink Sheets or the OTCBB are fraudulent, one Business Week article estimated that chop stocks alone "make up perhaps half the 85 million-share daily volume of the OTC Bulletin Board."
Reklama , e-mail spam : Internet spams :
Almost any Internet user with an e-mail address will have been exposed to penny stock promotions through e-mail spam. Approximately fifty-five billion unsolicited "spam" e-mail messages are sent each day, a significant proportion of which tout penny stocks, usually as part of a pump and dump scheme. According to a study conducted at Oxford, 15% of all spam was related to penny stock fraud. According to the study, "People who respond to the "pump and dump" scam can lose 8% of their investment in two days. Conversely, the spammers who buy low-priced stock before sending the e-mails, typically see a return of between 4.9% and 6% when they sell."

Z toho plyne poučení , pennystock investice není.
Naposledy upravil/-a Ladis v St 29 08, 2007 4:25 pm, upravené celkom 3 krát.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Penny stock , penny stocks , pennystock , pennystocks

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:
Penny stock , penny stocks , pennystock , pennystocks , penny shares , pennyshares :

Co je to penny stock , penny stock je když :

Penny stocks jsou "cenné papíry" s "hodnotou" pod 1 dolar , pod 1 euro.
KONEČNĚ TO LADIS POCHOPIL :wink: :wink: :wink:


Z výše uvedeného vyplývá, že MVIS, IMMR, GORO ani TBLC nejsou žádné penny stocks. :lol: :lol: :lol: :lol: To jsou moje 4 hlavní pozice - cca 50% portfolia. Jejich cena je totiž minimálně několik dolarů, v případě IMMR dokonce nad 10 USD.

Aby nedošlo k mýlce - penny stocks pod 1 USD mám taky, ale jenom jako malou část svého portfolia (do 20% portfolia, z toho jedna zatím průběžně dokupovaná pozice s cenou pod 1 USD tvoří něco přes 10% portfolia).

Ladisem uvedených rizik jsem si vědom a akceptuji je. Z velké části se dají eliminovat důslednou analýzou, znalostí toho, pod jaké kameny a do jakých zákoutí se podívat, ignorováním spamů a v neposlední řadě i konzultacemi s jinými lidmi, což také dělám.
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Re: LADIS

Príspevok od používateľa ricmund »

Laďo jste borec, jste boreček :)) jenom ten výčet nemáte komplet. Co takhle penny stock: akcie, která může (může znamená, že nemusí ;) ) být akcie začínajicího Microsoftu. To Vás sice napadlo, ale nenapsal jste to.

Co dobytek ještě Vám plave v řece :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:) Mrtvy dobytek plave po hladine reky jen , kdyz nekolik dni zasebou hodne prsi :) A to neni dnes tak.
Najaky novy zacinajici Microsoft prodava nove IPO akcie za aspon 10 dolaru a nikdy ne hluboko pod 1 dolar.
S IPO nad 10 dolaru za akcii se nove firmy chteji zalibit investorum.
S IPO pod 1 dolar za akcii se nove firmy chteji zalibit hazarderum nebo hlupakum nebo spekulantum nebo traderum , ale ne investorum. Vzdyt investori maji pravidlo : Kup jen akcie nad 5 dolaru !
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Re: LADIS

Príspevok od používateľa ricmund »

to už muže být pozdě :)
Vladimír Potůček
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 6:23 pm

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Vladimír Potůček »

Pane Konečný,
Musím říci, že se nestačím divit vašim příspěvkům za poslední dobu. Dříve byly k věci, ale nyní prakticky vůbec.
Akorát kydáte za špínu, napadáte ostatní, kopete kolem sebe jak raněný divočák. Co se děje? Já Vás nepoznávám. Jestli v tom budete pokračovat, přijdete i o ten zbytek úcty (slávou bych to nenazval) co Vám zbývá. Úctu jste získal svým webem a teď o ní velmi rychle přicházíte. Věřte, že to dost lidí změnu Vašeho chování zaregistrovalo.

Promiňte, ale musel jsem Vám to napsat a neurážejte se prosím. Myslím to dobře.

S pozdravem
Vladimír Potůček

P.S.
Jak jste pokročil s knihou?
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Já jen a jen bojuju proti nepravdivým pomluvám , ze moje webstránka má chyby , ale ten člověk nedokaze ta chybna slova sem napsat , nebo sem vlozi slova z moji webstranky , kde chyby nejsou. Viz moje slova na webstrance o : IPO - agio - disagio , nebo current ratio - cash ratio.
Ja jen bojuju proti tem , kdo chteji moji webstránku ruinovat a tim se sami proslavit , ze jsou chytri.
Lidi se snazi ruinovat slávu mojí webstránky pomluvami , ze jsou tam chyby , ale v detailu sem ta chybná slova nenapisou , aby byla opravena. No a já tam chyby nenachazim , tedy myslim , ze oni jen pomlouvaji a snazi se zde proslavit na muj úkor.
Taky asi kazdy ucetni v CR dela bilance jinak a jinak je delaji v NSR , GB a USA a nelze tedy tvrdit , ze na me strance o bilancich mam chyby. Ja se snazim udelat prumer mezi bilancnimi praktikami v CR a NSR , aby to byla vicemene pravda vsude a vyhybam se detailum.
O knize by mne moc zajimalo : lze psati knihu na Wordpadu a to i s barevnymi fotos , nebo cernobilymi fotos v tom wordpadu a pak z toho vypalit CD a poslati to CD postou na redakci GRADA Praha , nebo jak ?
Ja jsem vyplnil na webstrance GRADA ty jejich formulare pro vzkazy na chefa a na marketing a oni mi neodpovedeli. Kdo ví , jestli nepatri Grada nejakemu tunelari a ti se citi urazeni moji webstrankou a nebaví se se mnou.

Ve statistice na navrcholu.cz a naj.sk vidim , posledni dny nam chodi na webstranky lidi ze Západní Samoa :
nr1a.com/akcie = http://navrcholu.cz/Statistika/68477/
ako-investovat.sk = http://naj.sk/Statistika/29987/
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Bebe »

No, keď už zazurčal aj potôčik, :) začína to byť vážne :(

Ladis je matka i otec svojej dcéry, teda webstránky o akciách. Ak sa k nej čo i len priblíži niekto s potenciálne zlým úmyslom, či myšlienkymi pošpinenia alebo zneuctenia, nebodaj sa jej dotýka na citlivých miestach, niet sa čo čudovať, že kričí, kope, škriabe a pľuje síru. Takto by reagoval hádam každý otec a matka brániaci česť svojej dcéry, dokonca aj za cenu straty svojej cti a o sláve už ani nehovoriac.

Aj napriek tomu, že je to všetko prirodzené, trošku samoštúdia (ein bißchen selbst studieren sich, nicht vergessen) i v iných oblastiach ako sú akcie, by ladisovi nezaškodilo a keď už toľký čas trávi v tej knižnici, mohol by zablúdiť do oddelenia humanitných a spoločneských vied a zakopnúť o nejaký titul s témami: diplomacia do vrecka, sebaovládaním k vytúženým výsledkom, ako si získať priateľov, či psychologická prevaha a stratégia boja s nepriateľom na každý deň, alebo odbúranie hnevu a zlosti pomocou dychových cvičení.

Ale to všetko sú iba priateľské doporučenia, pretože mimo p.Potůčka i ja mám Ladisa rád, hoci on sám trochu schyzofrenik si myslí, že ho nikto rád nemá, čo očividne nie je pravda, ale nemám odvahu dávať o tejto téme hlasovať. Každopádne sa pridávam k slovám p.Potůčka a s príchodom smutných jesenných dní želám Ladisovi viac optimizmu a dobrej nálady. Bude ju potrebovať, rovnako ako my všetci, keďže úbytok slnečného svetla sa takto prejavuje na nálade ľudí pravidelne každý rok.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Kdo ví , jestli nepatri Grada nejakemu tunelari a ti se citi urazeni moji webstrankou a nebaví se se mnou.
Kdybys tomu věnoval 5 minut, tak zjistíš, kdo je vlastníkem. :wink:
Jediný akcionář:
Ing. Roman Sviták
Praha 4, Budějovická 67, PSČ 140 00
Naposledy upravil/-a Honzajs v Pi 31 08, 2007 5:02 pm, upravené celkom 1 krát.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Zákon 428/2002 o OOU

Príspevok od používateľa Bebe »

Od 1.1.2005 platí na Slovensku zákon o ochrane osobných údajov.
Viď zákon: http://www.minv.sk/legislativa/428ochros.htm
Neviem s istotou do akej miery sa vzťahuje aj na tento prípad, ale uverejnenie minimálne rod.čísla je v rozpore s touto legislatívnou normou. Byť tebou, požiadam Filipa, aby to čiastočne, či úplne zmazal.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Tak jsem to rodné číslo smáznul. Já to prostě okopíroval z našeho oficiálního serveru.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:D
Nun , meine Kinder , moc rád bych opravil jakoukoliv chybu nalezenou na mojí webstránce.
Asi 26.8.2007 jsem udelal "big great update" moji stranky F-analyza a taky stranek kvalitni akcie Evropy a USA.
Tedy prijimam , kdyz sem nekdo vlozi okopirovana slova z moji webstranky , kde vidi nekdo chybu a napise sem hned taky , jak to vidi spravne.
Ale neprijimam slova "je tam velikejch neprominutelnejch chyb snad 50" a pak sem zadnou tu chybu okopirovanou nevlozit , abych ji opravdu videl a opravil. Napsal sem nejakej Ferdiš Pištora , ze mam velikou a neprominutelnou chybu v mojich slovech o "IPO - agio - disagio" a ve slovech "current ratio - quick ratio" , tedy jsem prohledl ceske a nemecke webstranky a knihy na to téma a zadne chyby jsem stejne nenasel na moji webstrance , tedy to IPO a current ratio musim nechat na moji strance , tak jak to mam.

Zda se , ze nakladatelstvi Grada i Computer Press patri slusnym lidem , tedy nevim , kdo z nich by radsi vytiskl 2010 moji knihu.
Jiří Hlavenka , narozen 1964, spoluzakladatel a spolumajitel vydavatelství Computer Press (1994),
spoluzakladatel prvního internetového obchodu Vltava.cz, následně InternetShops
Jiří Hlavenka prodal svůj zbývající 25% podíl ve vydavatelství Computer Press společnosti Riverside Europe Publishing. Ta už v roce 2005 získala v Computer Pressu 75% podíl. V současnosti je tak Riverside 100% vlastníkem tohoto brněnského vydavatelství. Jiří Hlavenka zároveň rezignoval na svojí funkci člena představenstva. Ředitelem Computer Pressu je od konce loňského roku Stanislav Konečný.
Jiří Hlavenka ho, aniž by cokoliv věděl či spolu kdy mluvili, označil po pěti minutách za neprofesionálního blbce, který vydavatelství dovede k zániku a zeptal se, zda byl členem KSČ.

Super , tak nový chef Computer Pressu se jmenuje stejne jako já Konečný.
Ale nevim jeste furt, jestli se dnes tisknou knihy "z wordpadu vypaleneho na CD" nebo je nutno jeste psati knihu na papir. :?:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Třeba tahle věta také nemůže být takhle obecně napsaná. Nastuduj si dluhopisy.
Koupením dlouholetého dluhopisu = obligace půjcíme podniku nebo státu na léta peníze , dostaneme kazdý rok v euro úplne stejný úrok, dluhopisy vydané v nekterém roce dají pouhé 4% na rok a po letech na konci platnosti dluhopisu dostaneme nás kapitál úplne stejný zpátky , kdyz podnik nezkrachuje nebo nejaká zeme jako Argentina není bankrot.
To je opravdu poslední komentář k tvému webu. Jen abys věřil, že chyby tam opravdu máš. Fakt nemám chuť ti je všechny vypisovat a opravovat.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Tak vidiš , jak to mám krásně napsáno. Jako v malém lexikonu.
A ve velkém lexikonu by bylo :


Dluhopisy jsou dlouhodobé dluhové cenné papíry, které představují závazek vydavatele vyplatit držiteli ve stanovené době nominální hodnotu dluhopisu a úrok.

Když je dluhopis vydán, cena kterou platí klient je známa jako nominální hodnota. Když si ho klient koupí, vydavatel slibuje splatit v konkrétní den – datum splatnosti – v dopředu dané úrokové míře – kupon.

Dluhopis, neboli obligace, je dlouhodobý dlužní úpis vydaný vládou nebo soukromou firmou. Dluhopisy zaručují výplatu původní investice navýšené o úroky k určitému datu v budoucnosti.
U klasických emisí platí pevný úrok na celou dobu platnosti nezávisle na výkyvech trhu.

Pevný úrok - úrok zůstane po celou platnost dluhopisu stabilní. Takové zhodnocení nabízí převážná většina dluhopisů.

Dluhopis s pevnou úrokovou sazbou (pevným kuponem)
Dluhopis má pevný kupon, který se většinou vyplácí ročně nebo pololetně a pevné datum splatnosti, kdy je splatná celá nominální hodnota.

Státní dluhopisy :
Cenné papíry, které vydává ministerstvo financí té které země. Jsou považovány za nejkvalitnější ze všech dluhopisů, protože jsou garantovány státem. Výměnou za bezpečnost nesou státní dluhopisy nejnižší úrokové výnosy.
Podnikové dluhopisy :
Cenné papíry vydávané podniky. Nesou vyšší výnos než státní dluhopisy, ale je s nimi spojeno vyšší riziko nesplacení.

Dluhopisy jsou veřejně obchodovatelné a budou kotovány na Burze cenných papírů Praha.
Dluhopisy jsou úročeny pevnou úrokovou sazbou ve výši 10% p.a. počínaje dnem 12. října 1993. Úroky jsou vypláceny jedenkrát ročně. Výplata úroku za první rok bude provedena k 12. říjnu 1994, výplata úroku za druhý rok k 12. říjnu 1995 zároveň se splacením nominální hodnoty dluhopisu.
Ministerstvo financí České republiky prohlašuje, že dluží každému majiteli dluhopisu jmenovitou hodnotu dluhopisů. Dluhopisy budou splaceny ve jmenovité hodnotě dne 12. října 1995. Tímto dnem také končí úročení dluhopisů.

? Hast du es verstanden ?
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Tak vidiš , jak to mám krásně napsáno. Jako v malém lexikonu.
A ve velkém lexikonu by bylo :


U klasických emisí platí pevný úrok na celou dobu platnosti nezávisle na výkyvech trhu.

Pevný úrok - úrok zůstane po celou platnost dluhopisu stabilní. Takové zhodnocení nabízí převážná většina dluhopisů.

Jenomže to neznamená, že takové jsou VŠECHNY. A ty na svém webu příliš zevšeobecňuješ, nepíšeš o většině, ale o všech.
Přeci nemůžeš napsat "dostaneme kazdý rok v euro úplne stejný úrok", když to neplatí pro všechny dluhopisy.
Kdybys věděl o existenci bondů s jinak konstruovanými úroky, nemohl bys něco takového napsat.
Podobné chyby se dopouštíš i na jiných místech svého webu. Bacha na to.

Schválně, napasuj mi na tvoji definici na webu třeba ZERO COUPON BONDS :wink:


Ono nestačí jenom něco opsat z lexikonu, měl bys tomu rozumět a chápat PROČ to právě tak, jak píšeš. Jinak si dříve nebo později naběhneš.
Někdo (mám pocit, že to byl Vláďa Potůček) ti tady na serveru doporučoval, aby ses podíval i do skript pro vysoké školy. Já se k to mu připojuji, rozhodně by ti to prospělo. Vyvaroval by ses pak podobných chyb a nemátl tak čtenáře svého webu či potenciální knihy.




P.S.
Už věříš, že na webu chyby opravdu máš?
Tohle byl jen příklad jedné z nich.


P.P.S.
Tímto příspěvkem za sebe definitivně končím diskusi o tvém webu. Více času tím opravdu trávit nehodlám.
S výše uvedenými informacemi a doporučením ke studiu nalož, jak sám uznáš za vhodné.
Zbytek je na tobě



HOWGH
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Ne ne , na moji webstránce chyby nemám !
A nikoho nematu !
Ty mates lidi , ze drzis penny stocks nonstop 2 roky !
A ony vetsinou spadly behem dnesni korekce -60% az -99% , zatimco DAX nebo Dow Jones spadly jen -9% !
Tedy jsem vlozil na ako-investovat.sk a na nr1a.com/akcie clanek na tema "Penny stock + podvodnici = fraudsters"
A to je zde anglicky nahore : Stř Srp 29, 2007 4:11 pm
A to je na moji webstrance u "Penny stocks" na http://nr1a.com/praxe-akcie.htm

Povidas "potenciální knihy" , kdo ví jestli jsi vubec potenciální a ne :lol: impotenciální :lol:
Naposledy upravil/-a Ladis v So 01 09, 2007 2:06 pm, upravené celkom 3 krát.
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Andrej »

Ladis napísal:Ne ne , na moji webstránce chyby nemám !
A nikoho nematu !
Ty mates lidi , ze drzis penny stocks nonstop 2 roky !
A ony vetsinou spadly behem dnesni korekce -60% az -99% , zatimco DAX nebo Dow Jones spadly jen -9% !
Tedy jsem vlozil na ako-investovat.sk a na nr1a.com/akcie clanek na tema "Penny stock + podvodnici = fraudsters"
A to je zde anglicky nahore : Stř Srp 29, 2007 4:11 pm

Povidas "potenciální knihy" , kdo ví jestli jsi vubec potenciální a ne :lol: impotenciální :lol:
No, ak pred týmto príspevkom viedol Honzajs argumentačne 1:0, tak teraz je to už 3:0 :?
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Nejprolhanejsi ceska moudrost praví
"Co se škádlívá , to se rádo má"
Honzajs mne furt skádli , ale vubec mne nemá rád.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa filip glasa »

fakty a otázky k dlhopisom prosím sem:
http://ako-investovat.sk/viewtopic.php?f=3&t=554
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADISLAV

Príspevok od používateľa Ladis »

:P
http://aktien.onvista.de/snapshot.html?ID_OSI=82918
Moje nejlepsi akcie Solon od prosince 242% vyrostla ,
to je za 9 mesicu 242% a zrovna dnes 10%.
Škoda , že na ní nemám 1/4 penez , ale jen 1/21 penez.
.
Muj chef Kaiser Johannes ( 53 ) uz chce bejt pro vzdy s burzou hotov
a nestastnou nahodou nemysli na jeho syna ( 20 ) ani na dceru,
aby je naverboval na akcie a ne na pripojisteni
a tak mi dal dnes asi vsechny jeho 12 knihy = 5 kg o burze
a mne se libi z toho jen asi 4 knihy. Tak nevim , kam dat tech 8 ( nemecky ).
Nejvic se mi libi z toho kniha Peter Lynch - Der Boerse einen Schritt voraus,
( = One Up on Wall Street )
o te uz leta snim , ale nechtelo se mi nikdy za ni platit 40 euro.
.
Ja si kupuju tu nejuzitecnejsi knihu Kostolanyho v tom nejluxusnejsim provedeni s tvrdymi deskami 23,6 cm velkymi , ojetou pres Amazon jen za 10 euro 336 stran z r. 2000
Kostolany´s Wunderland von Geld und Boerse
( kniha taky vysla 2007 v levnem brozovanem provedeni cesky jako Penize a burza )
http://www.amazon.de/Kostolanys-Wunderl ... 932114612/
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:shock:
Toto téma zde četlo do dnes 8548 návštěvníků.
Nevim , co tady lidi hledaji zajímavého.
Ale našel jsem něco v novinách Handelsblatt a Euro am Sonntag :

Po dlouholetých výzkumech bylo zjisteno , v prvních 3 letech po smrti dítěte chefa firmy poklesne operativní zisk firmy o -21%. Když zemřela žena chefa , -15%.
Performance akcie je závislá na velikosti obydlí chefa. Když chef firmy koupil nebo postavil veliký dům se zahradou nebo byt , padá akcie 3 roky potom -25%. Takové veliké sídlo je nad 900 m2 a zahrada nad 4ha.
Kdo investuje do akcií firem , jejichž chef bydlí skromně , překoná s akciemi ročně akciový index o 15%.
Paní Gabriele Pauli , ucházející se o vedení hlavní bavorské strany CSU , navrhuje omezit manželství na 7 let. Tim by se ušetřilo moc peněz za rozvody. Nebo by se mohlo za 7 let prodloužit o dalších 7 let.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3767
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:shock: Vau !
Moje portfolio vyrostlo dnes o 3.552 euro od 9.00 do 17.45 hod.

Jen dnes od 9.00 do 17.45 hod. :
HBOS +3,4%
Citigroup +4,7%
Barclays +4,3%
Adidas +2,7%
Wells Fargo +4,4%
Siemens +5,3%
Gildemeister +4,9%
Ericsson +3,2%
Solon +2,7%
a ostatnich 7 akcií pod 2,6% :shock:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Coudy
Platinum Member ***
Príspevky: 762
Dátum registrácie: Pi 22 06, 2007 9:14 pm
Has thanked: 29 times
Been thanked: 4 times

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Coudy »

Ladis napísal:Vau !
Nehovorí sa Vau, ale fíha :)
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa kadu »

Ladis napísal::shock: Vau !
Moje portfolio vyrostlo dnes o 3.552 euro od 9.00 do 17.45 hod.

Jen dnes od 9.00 do 17.45 hod. :
HBOS +3,4%
Citigroup +4,7%
Barclays +4,3%
Adidas +2,7%
Wells Fargo +4,4%
Siemens +5,3%
Gildemeister +4,9%
Ericsson +3,2%
Solon +2,7%
a ostatnich 7 akcií pod 2,6% :shock:
Ale to prece kazdeho.. pozitivni informace z US pekne ovlivnuji okolni svet :wink:
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa kadu »

:idea: Takze jestli se nepletu priblizny prumerny rust je 3.82% jen za dnesek ze vsech akii coz je 3552 EUR prirustek.. Ladis vis, ze to je docela slusny.. a mnohokrat dekuji za takove zajimave informace.. Vedet tak kolik ma Ladis v akciich celkech byl bych stastny prozradis?
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Bebe »

kadu napísal:Vedet tak kolik ma Ladis v akciich celkech byl bych stastny prozradis?
Tvoje štastie je na dosah, stačí si prečítať históriu tejto témy. Ladis s tým nerobí žiadne tajnosti. A ty?
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Honza
Príspevky: 53
Dátum registrácie: Ne 31 12, 2006 6:57 pm
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honza »

kadu napísal:Vedet tak kolik ma Ladis v akciich celkech byl bych stastny prozradis?
Si to spočítej, ne? :idea:
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa kadu »

Honza napísal:Vedet tak kolik ma Ladis v akciich celkech byl bych stastny prozradis?
Si to spočítej, ne? :idea:
:wink: Ja nechtel byt pouze primocary :roll: :roll: :roll: :roll: Jinak sam sem to spocitat dokonce i nedokazal :P
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"