Chodí mi spam?

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
charonme
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 22 05, 2008 5:04 pm

Chodí mi spam?

Príspevok od používateľa charonme »

za hviezdicky si prosim dosadte vulgarizmy:

Kvoli vyjadreniu mojho ***eho nazoru som sa zaregistroval na tejto ***ej diskusii a teraz mate tu drzost mi posielat ***ne spamy!
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: Dôvody prečo ceny nehnuteľností naďalej porastú ...

Príspevok od používateľa Andrej »

charonme napísal:za hviezdicky si prosim dosadte vulgarizmy:

Kvoli vyjadreniu mojho ***eho nazoru som sa zaregistroval na tejto ***ej diskusii a teraz mate tu drzost mi posielat ***ne spamy!
Neverim ze sa pouzivatelia tohoto fora spikli a zacali Ti posielat spamy. Co presne Ti prislo?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Chodí mi spam?

Príspevok od používateľa filip glasa »

no vidím, že si "skúsený" používateľ internetu keď ani tému nevieš poriadne zaradiť. (pôvodne tento dotaz bol tu: http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... f=39&t=966).

Tak že toto ani nejako hlboko riešiť nebudem. Ak si chceš vypnúť notifikácie k téme, ktorú sleduješ, tak si prečítaj faq:
http://ako-investovat.sk/diskusia/faq.php
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: Chodí mi spam?

Príspevok od používateľa Andrej »

Som si aj myslel ze chalanisko si omylom zapol notifikacie a potom sa cudoval ze mu chodia notifikacie. :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"