Členský program - zľavy a výhody

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Členský program - zľavy a výhody

Príspevok od používateľa filip glasa »

Pripravujeme zmenu dizajnu fóra a s ňou aj iné príjemné záležitosti.

Oslovil som isté kníhkupectvo s ponukou umiestniť reklamný banner s odkazom na ich eshop a zároveň s dojednaním zľavy pre členov fóra. Predbežne súhlasili, tak je možné, že o nejaký ten mesiac budú mať členovia možnosť využívať nejaké zľavy nielen na knihy o investovaní.
Je to slovenský eshop, ale ak to vyjde, tak môžem v prípade záujmu osloviť aj nejaký český knižný eshop.

Ak máte ďalšie nápady aké služby a produkty by sme mohli do tohto programu zaradiť, tak mi napíšte tipy.

Môžete písať aj rozumné (nenáročné) tipy na nejaké doplnenie webu s novým dizajnom. Napríklad uviesť nejaké aktualizované grafy indexov, mien, zmeniť štruktúru fór a kategórií, nové rubriky, alebo niečo navyše mimo fóra.

Ďakujem za nápady a dúfam, že to prebehne čo najskôr a bez technických problémov.
Naposledy upravil/-a filip glasa v St 07 03, 2007 6:11 pm, upravené celkom 2 krát.
peter
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 01 12, 2006 11:09 pm

Re: Program zliav na tomto fóre pre členov

Príspevok od používateľa peter »

filip glasa napísal:Pripravujeme zmenu dizajnu fóra a s ňou aj iné príjemné záležitosti.

Oslovil som isté kníhkupectvo s ponukou umiestniť baner s odkazom na ich eshop na tento web a zároveň s dojednaním zľavy pre členov fóra. Predbežne súhlasili tak je možné, že o nejaký ten miesac budú mať členovia využívať nejakú malú zľavy nie len na knihy o investovaní.
Je to slovenský eshop, ale ak to výjde, tak môžem v prípade záujmu osloviť aj nejaký český.

Ak máte ďalšie nápady aké služby a produkty by sme mohli do tohoto programu zaradiť, tak mi napíšte tipy.

Môžete písať aj rozumné ( nenáročné ) tipy na nejaké doplnenie webu s novým dizajnom. Napríklad uviesť nejaké aktualizované grafy indexov, mien, zmieniť štruktúru fór a kategórií, nové rubriku, alebo niečo navyše mimo fóra.

Ďakujem za nápady a dúfam, že to prebehne čo najskôr a bez technických problémov.


Ahojte Filip a spol.,
mozno to prezeniem,ale ci by sme na tomto fore nemohli uverejnit reklamu nejakej pravnej kancelarie,ktora robi okolo obciansko-financno-investicnych veci a tiez oslovit nejakeho danoveho poradcu s ponukou reklamy ? napr. aj tym,ze by nam so zlavou robil danove priznania?
Co Vy na to ostatni?Ja bohuzial tu na vychode nemam nikoho takeho schopneho mozno na strede a hlzvne v Blave ci by ste niekoho nevedeli najst a oslovit?
Vdaka
Peter
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

O.K. skúsim aj nad týmtp porozmýšľať. Zatiaľ nech nám k tomuto účelu slúži web:
http://www.porada.sk
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Príspevok od používateľa Dana »

No vidno, že som tu už dost dlho nebola. Keby ma Fio tolko nezabavalo, tak som bola rozhodnuta tu dat aj vyplňovanie daňového priznania. Tak aspoň pište, čo komu treba, nech nad tym zacnem rozmyslať.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3770
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Seňora Dana , začni tedy rozmýšlať , že Fio dovoluje v Německu nakupovat jen na burze Xetra. Zatimco Brokerjet i na burze Frankfurt a Stuttgart. Pro akcie zapadni Evropy a USA a celeho sveta je nutna burza Frankfurt a Mnichov a Berlin. Pro fondy a certifikaty je nutna burza Stuttgart. Tedy je nutne konto u Brokerjet.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Príspevok od používateľa Dana »

Tak prečo do Fia nikto nehučí, aby rozšírili ponuku, keď sa Vám to nepáči???
Tvoj príspevok odošlem spoločnosti Fio, žeby sa mohli začať nad sebou zamýšľať. Blízka mena do budúcna Euro a ponuka taká úbohá. Radšej sa vyhovárajú na nezáujem a neefektivitu a neviem čo ešte všetko, akoby sa mali trochu rozhýbať. Ale aj tak predpokladám, že to s nimi vôbec nepohne.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Největší efekt by měla výměna informacím zvláště pokud někdo používá placených služeb.

Dostanete u nich se sice na heslo, ale poté dají link, který sám o sobě není zaheslován a tak je přístupný i dalším lidem :D

Příklad reportu ze zpravodaje, který si platím (a který mi na sebe bohatě vydělal):

http://www.miningspeculator.com/members ... als_ms.pdf
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3770
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry: Tak si si platis vedle konta jeste extra za zpravy od Fio ? :cry:
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Jestli to bylo na mne, tak to vůbec není of Fia. Ano, takovýto zpravodaj si platím.

Kdybych dal peníze do fondu, sežere mi 2% ročně správcovský poplatek. Místo něj dávám 1-1,5% na vzdělávání včetně takovýchto placených zpravodajů.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

kurz tradingu

Príspevok od používateľa filip glasa »

Prvá služba kde môže registrovaný užívateľ tohoto fóra ušetriť 5% je kurz tradingu.

Reklamný banner umiestnený v hlavičke fóra vás dovedie na bližšie informácie a prihlášku

http://ako-investovat.sk/viewtopic.php?p=1389#1389
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3770
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:-) Honzajs ,
dávám 1-1,5% na vzdělávání
ty delas na mne ale furt dojem , ze znas vsechno o akciich ! Podle toho , co mluvis , nexistuje nikdo v Cechach , kdo by toho vedel o investici do akcii vice nez ty ! Jmenuj mi nekoho z Cech , od koho se vzdelavas se zpravodaji nebo s prednaskami !
Jedina vec odporuje tomu dojmu o tvem vysokem vzdelani v akciich = ze mas fondy ! Kdo se dostatecne vyzna v akciich , ten nema ani jeden jediny fond , ten si dela vlastni fond ! Z toho tedy plyne , ze umis delat dojem vysokeho vzdelani v akciich , az to pak pokazis priznanim , ze mas fondy ! :) Promin , nechci urazit !
Postupuj presne jeko Peter Lynch s akciemi a zapomen vsechny fondy a budes mit z toho jen radost !
Ale ne , ty musis furt riskovat s prameny vody nebo oleje v pousti , 7000 km daleko od tveho domova , jen podle nejakeho prolhaneho zpravodaje , ktery schani duverive investory po celem svete a nachytaji i tebe v Horních Měcholupech. Tedy investujes 10.000 korun do nejakeho pozemku s vodou nebo olejem v pousti u Las Vegas jen podle nejakeho neduveryhodneho zpravodaje , za ktery platis 300 korun mesicne.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Co ti vadí? Každý má svůj postup, ty hledáš tipy akci přes screeningy, já ve spolupráci s jinými.

Nikde netvrdím, že o akciích vím všechno. Vzdělávání se je podle mne základ. Všechny moje zpravodaje a literatura jsou z USA, stejně jako drtivá většina kolegů, se kterými si vyměňuji informace.

Prameny vody vydělávají, ropa v poušti taky, zlaté doly taky, tak co? není to účel?

Fond mám jeden, Templeton Emerging Markets jako spoření pro dceru, a to proto, že využívám měsíčního trvalého příkazu k investování.



P.S. Příklad využití kolegů s jiným předplaceným zpravodajem


Víš o tom, že jedna malá firma s kapitalizací cca 200 mil USD vyhrála minulý týden patentový soud se světovým gigantem spotřební elektroniky a podle soudu bude inkasovat v dohledné době přes 120 mil USD cash + získá do budoucna další licenční poplatky? Rázem je tržní cena akcie kryta z více než 80% hotovostí. :lol:

Malou pozici jsem měl už před rozhodnutím soudu, po rozhodnutí jsem dokoupil.

Nebo jiný příklad:


zisková firma s kapitalizací 1,2 mld USD má vlastní jměni 2,5 mld, tedy dvakrát tolik než kolik činí kapitalizace. To je pro mne value akcie. Přijde nájezdník, zlikviduje firmu a odeje s cca 100% zisku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"