Nápady na web a diskusné fórum, nápady pre komunitu

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
tomáš virdzek
Silver Member *
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm

Nápady na web a diskusné fórum, nápady pre komunitu

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahojte.

Už v iných vláknach a diskusiách sa objavili nápady na to, čo by podľa jedného či druhého zlepšilo a skvalitnilo užívanie fóra či webu. Keďže sa nimi postupne chceme a budeme zaoberať, ideálne by bolo, aby sme ich mali na jednom mieste. Ak máte teda nejaký nápad, ideu, potrebu či návrh na to, čo by posunulo web, fórum či celú komunitu nejak dopredu, resp. by vás potešilo, dajte nám sem prosím vedieť.

Vďaka! :)
Support a podpora pre užívateľov diskusného fóra http://ako-investovat.sk/diskusia - info@ako-investovat.sk

jogo
VETERAN MEMBER *****
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm

Re: Nápady na web a diskusné fórum, nápady pre komunitu

Príspevok od používateľa jogo »

V noci, keď som hľadal Jugglerové obchody z roku 2009, som sa dosť nahľadal, lebo v téme je veľa vlakien a nevedel som jeho názov. Tak som hľadal len vo vláknach s veľa príspevkami, lebo som si pamätal, že to bolo dlhšie vlákno. Nedalo by sa urobiť v téme aj zoradenie vláken podľa počtu príspevkov? Zvýraznilo by to zaujímavé vlákna a uľahčilo prípadne hľadanie. Lebo teraz sú zoradené podľa dátumu posledného príspevku, čo je dobré, ale možnosť iného zoradenia by bola tiež zaujímavá.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným
účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
-Pravda je dcérou času.

hokaido
Gold Member **
Dátum registrácie: So 25 11, 2017 11:39 am

Príspevok od používateľa hokaido »

sort.PNG
sort.PNG (14.14 KiB) 188 zobrazení
Takto?

jogo
VETERAN MEMBER *****

hokaido napísal:
So 22 01, 2022 10:38 pm
sort.PNG

Takto?
Ako si sa tam preklikal? Lebo to neviem nájsť.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným
-Pravda je dcérou času.

Používateľov profilový obrázok
tomáš virdzek
Silver Member *
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahoj Jogo, viem asi čo myslíš, len neviem či pomôže len to, čo poslal hokaido. Snáď áno.

Hmm, skúsim sa s tým pohrať a skúsim si dať rovnakú úlohu ako si mal ty, či to pôjde, aby som zistil ako sa to dá čo najľahšie a najrýchlejšie.

Hokaido vďaka za tip, ani neviem, že tu také niečo je :)

EDIT: Jogo nájdeš to tu - presná cesta: viewforum.php?f=48 choď úplne dole a uvidíš to.

filter.jpg

Alebo inak - všeobecne. Na obsahu fóra si vyberieš akúkoľvek "podkategóriu" či podfórum a v rámci toho sa to nachádza úplne dole. Môžeš tam teda zadať novú tému alebo spraviť takýto filter na už existujúce témy.

podforum.jpg

Veľmi šikovné riešenie hokaido, vďaka za pomoc. :like:

Škoda len, že to takto ide len v rámci nejakých tematických "podfór" a nie aj na úrovni celého fóra... Človek teda musí vedieť / pamätať si aspoň to, že daná diskusia v minulosti prebiehala napríklad v podfóre "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií".
Support a podpora pre užívateľov diskusného fóra http://ako-investovat.sk/diskusia - info@ako-investovat.sk

jogo
VETERAN MEMBER *****

tomáš virdzek napísal:
Ne 23 01, 2022 10:35 am
EDIT: Jogo nájdeš to tu - presná cesta: viewforum.php?f=48 choď úplne dole a uvidíš to.
To je ono, dík. :palec_hore:
-Pravda je dcérou času.

Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"