ako-investovat meeting?

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Kedy sa vám hodí stretko?

Hlasovanie ukončené St 26 09, 2007 8:41 am

31.8. alebo 1.9.
3
18%
7.9. alebo8.9.
6
35%
7.9. alebo8.9.
6
35%
14.9. alebo 15.9.
1
6%
14.9. alebo 15.9.
1
6%
 
Celkom hlasov: 17

jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

ako-investovat meeting?

Príspevok od používateľa jonatanus »

uz je nas tu skoro 5, mozno by filip mohol zorganizovat nake stretnutie, ale musel by dojst aj ladis.. :lol:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ok tak si sem na začiatok píšme miesta kde by to stretko mohlo byť. Ale ja tak by to bolo najlepšie v Bratislave :D
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

To mne moc tesi , ze chcete videt Ladise , ale mam to 500 km do Bratislavy a necestuju nikam a jsem 7 let bez dovolene , abych usetril co nejvice penez na akcie a za 3 roky prestal pracovat a koupil byt na Costa Blance. Rad bych jel nekdy v patek az sobotu tech 500 km do Bratislavy , kdyby to slo poslat mi jizdenku na vlak nebo na letadlo , aby mne to nic nestalo. Od posledniho nakupu akcii je moje konto u Brokerjet.at 4.400 euro v minus. Taky se delaji videokonference , ale mne nefunguje ani mikrofon u computeru , tedy nebudu kupovat zbytecne jeste kameru.
Lepsi by byl Salzburg na stretnuti pro mne , ale ne pro vas.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
kopec1
Silver Member *
Príspevky: 160
Dátum registrácie: So 19 05, 2007 1:05 pm

Príspevok od používateľa kopec1 »

Ahoj Ladis a spol.,
podme na skype.
Moj skype je kopec9762 a Vas ostatnych?
Peter
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

ja osobne messengery nepoužívam. je z toho v mojom prípade viac škody ako úžitku.
rambajs

Príspevok od používateľa rambajs »

No tak jsem narazil uplne nahodou na toto tema,pac ctu jen akcie,a nekdy hedging...My tady mame takovy srazy spekulantu kazdy mesic...jedny se delaji v Brne,a druhy vetsinou po 14 dnech po Brne v Praze,vzdy jednou za mesic...Je dobry se obcas poznat,a podivat se druhymu uprene do oci:-D...Piokud bych mel cas,dorazil bych snad taky...Z Brna to mam jen polovinu cesty jak Ladis,a protoze uz jsem velkej chlap,tak bych to snad prezil...V nasi stare dodavce urcite...Tam bych i vesele prespal...
Na benzin se me ty dva tisice slozite,to je mi jasny uz ted,a ja vas za to budu mit v oblibe:-))...Muzeme zalozit i podpurny fond na Ladovy letenky-a cestovni diety-cili stravenky...Ja mu k tomu pridam gratis plnej ranecek buchet na cestu domu...
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Ja bych rad ten prispevek vymazal , ale neni nám to dovoleno !
A napsal bych to dnes radeji takhle :
Rád bych se se zdejsimi korespondenty v Bratislavě - Prešpurku setkal , ale mam to 520 km daleko a cesta by byla pro mne utrpení a potrestání : 1) sedel bych celej den ve vlaku a 2) musel bych dat vic nez 100 euro za vlak nebo za letadlo. A ja potrebuju dnes kazdych 100 euro na akcie , vzdyt uz mam cas jen do 30.3.2010 , aby mel balík penez na vlastni byt a na dividendy nad 300 euro mesicne. Kdyz jsem naposledy kupoval akcie , pretahl jsem tim konto 4.500 euro do minus. Az to za 4 mesice vyrovnam , potrebuju dalsi tisice a tisice euro na akcie HBOS , Barclays , Royal bank of Scotland.

Rambajsi , rad bych vedel , kdo se schazi v Brne a v Praze ze spekulantu. Muzes sem napsat jmena , ktera si pamatujes ? A v ktere diskusi se tito lidi o tom setkani domlouvaji , dej sem LINK na to !
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Príspevok od používateľa Bebe »

Nezainteresovaný, by povedal na túto tému: "že vraj investori.. a nemajú ani na to, aby sa tretli." A práve v tom je ten vtip, že investori rozmýšľajú inak ako bežný turisti. Radšej dajú peniaze do akcií, ako nejakej prepravnej spoločnosti, hotelu a Bratislavskej reštaurácii a to sa mi páči. Ale aj investor má občas vypnúť a dopriať si oddych. Preto navrhujem stretnúť sa v r.2012 u Ladisa. Za tých 5rokov našetríme na cestu, Ladis sa postará o prístelky a na pobreží si trochu oddýchneme. Keď nejde Ladis k hore, musí hora k Ladisovi. Poobzeráme si miestne nehnuteľnosti, možno aj nejaké kúpime, Ladis sa postará o prenájom a bude mať za správu dodatočný dôchodok k svojim 300EUR. Alebo si na to niekoho najme, aby mohol odpočívať. Ako sa vám to pozdáva?
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Souhlasim ! Na tejden nebo 2 tejdny 2000 km daleko do Španělska = Costa Blanca si najde kdekdo jednou za 5 let čas a peníze , ale 520 km do Bratislavy a zpatky na 1 den , to je nepohodlné. 520 km daleko na 1 den je hloupé jezdit i za nevěstou , vždyť by měla býti nevěsta z ulice a ne z 520 km dálky.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
rambajs

Príspevok od používateľa rambajs »

@ Lada
Ja nejsem organizator ani jednoho setkani,takze mi neprislusi pravo kohokoli tu verejne zvat,vyjmenovavat jmena,jako v materske skolce,apod...
Organizator,kery rezervuje mista v hospodach,salonky,apod,s tim ma taky nejakou tu praci...Ja mohu zastat sam pro nekoho jedno misto,ale ne to sem vyklopit-kdy a kde,aby se tam navalilo nepredpokladane mnozstvi lidi...
Nekdy je lidi 20cet,nekdy10-podle toho jak ma kdo cas,tak prijede...
Akce je to pratelska a zcela otevrena pro vsechny,nicmene-musi to jit prez organizatora...
Prez prazdniny ma Praha pauzu,a dalsi sraz bude az v zari...kdo ma zajem,at zajde na aliaweb,a pro Brno kontaktuje Pijacka,a pro Prahu Cezwomen...
Cezwomen je ted tyden pryc,tak az ten dalsi patek...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Tá Bratislava nie je nutná. Kľudne píšte aj iné tipy, trbars na západ v ČR.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Navrhuju vánoční setkání v Salzburgu.
S návštěvou kanceláře Brokerjetu , s návštevou městské knihovny s 50 knihami pro akcie a s návštěvou vánočních trhů ( a třeba i s muzeem Mozarta ).
Ale máte to z Bratislavy 400 km a z Prahy 340 km do Salzburgu.
Přece by to byla změna , vždyť se před Vánoci jezdí na různé trhy zájezdovým autobusem , třeba i do Norimberka.
Kvuli Brokerjetu by byl vhodný pátek a bez Brokerjetu i sobota , třeba 14.12. nebo 21.12.2007 a 2008 a 2009.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

OK vianoce v Salzburgu, tak navrhujem ešte skôr niečo menšie napr. v tej Bratislave. Ak sa dohodneme na dátume tak niečo zorganizujem.

Predstavujem si to len ako malé posedenie pri pive. Neviem ako sme na to regionálne, tak napíšte či by to v tej Bratislave vyhovovalo. Ak by to mal niekto ďaleko našiel by som aj nejaké nie príliš drahé ubytovanie.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

vyhovovalo, akorat sa zda ze na to pivo pojdeme zatial dvaja :lol:
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

Ja by som snáď tiež zašiel, ale najskôr až v auguste.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ok tak teda v auguste. Môže to byť piatok alebo víkend?
8x
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2006 9:30 pm

Príspevok od používateľa 8x »

Bratislava moze byt, august takisto, a ci piatok al. vikend, este neviem.
"Greed is... good" [Gordon Gekko]
"You got a dream... You gotta protect it" [Christopher Gardner]
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa Bobikpp »

A co takto spravit stretnutie ako-investovat v Prahe? :) Kto je za? :) Ja sa hlasim
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Bobikpp - já taky :)
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa Bobikpp »

No - tak to sme zatial 2 - v Bratislave uz maju 3 - Tak prazaci hlaste sa aby sme ich presvedcili aby oni prisli sem a nie my tam :)
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kadu »

Bobikpp napísal:A co takto spravit stretnutie ako-investovat v Prahe? :) Kto je za? :) Ja sa hlasim
Ja jsem pro Prahu, slovensky neumim, v Rakousku bych se ztratil a do nemec je to daleko :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Hlavně sem pak dejte fotografie z toho setkání , s popisem kdo je kdo.
Zatim je v internetu k vidění jen gesicht von Filip a Ladis a Rejl.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ladis napísal: Hlavně sem pak dejte fotografie z toho setkání , s popisem kdo je kdo.


nene, budes muset prist.. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Co bych tam chodil 390 km až 520 km , když mne nemáte rádi.
Ani za nevěstou se nemá jezdit 390 km daleko.

Vlastně by se tady měla uspořádat anketa : kdo mne nemá rád , kdo mne má rád , komu jsem lhostejný , kdo mne zde bude i nadále urážet jako Honzajs , kdo mne zde bude i nadále chválit.
Jeden muže hlasovat pod 1 až 2 body , tedy od bodu 1. do 3. hlasovat 1x a od bodu 4. do 5. hlasovat 1x
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa Bobikpp »

Ladis - nevsimol som si, ze ta Honzajs uraza...mozno zle citam, ale vacsinou mi pride, ze si to ty ktory roztrzku zacina resp. vyhladava - ale mozno sa mylim :roll: :wink:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Inak pražáci, ak nás bude viac máte záujem prísť aj do tej Bratislavy?

Ja myslím Ladis, že to nie je medzi tebou a honzajsom také hrozné ako píšeš.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Já si hlavně pamatuju a nezapomenu , že Honzajs aby ublížil slávě mojí webstránky a aby ublížil slávě mne , tvrdil že moje webstránka obsahuje chyby a že bude nejlepší , když to celé vymažu , aniž by dokázal říci , jako to má být správně. Taky nemohl říci , jak to má být správně , protože hledal chyby tam , kde nebyly , jen aby si pomohl ke slávě a ublížil slávě mojí.
A to se asi naučil na http://www.penize.cz Tam se různí Anonymové vyjařují jen slovy "Maji v blázinci taky internet ?" No a to asi Honzajs od nich odkoukal. Nelze vykřikovat "Jsi na omylu !" "Zbláznil jsi se !"
Ale je nutno vždycky přesně říci : která slova považují za chybná a jak podle nich maji být tato slova správně !!! Jinak je nutno se vždy domnívat , že ten text je celý správně a ten Anonym přišel do fóra jen bez důvodu urážet. Tedy kdo nedokáže opravit chyby v jiném příspěvku , ten lže , že je příspěvek chybně.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Já si hlavně pamatuju a nezapomenu , že Honzajs aby ublížil slávě mojí webstránky a aby ublížil slávě mne , tvrdil že moje webstránka obsahuje chyby a že bude nejlepší , když to celé vymažu , aniž by dokázal říci , jako to má být správně. Taky nemohl říci , jak to má být správně , protože hledal chyby tam , kde nebyly , jen aby si pomohl ke slávě a ublížil slávě mojí.

NO COMMENT
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ladis napísal:Já si hlavně pamatuju a nezapomenu , že Honzajs aby ublížil slávě mojí webstránky a aby ublížil slávě mne , tvrdil že moje webstránka obsahuje chyby a že bude nejlepší , když to celé vymažu , aniž by dokázal říci , jako to má být správně. Taky nemohl říci , jak to má být správně , protože hledal chyby tam , kde nebyly , jen aby si pomohl ke slávě a ublížil slávě mojí.
chudak honzajs si ako jediny tu tvoju stranku vobec pozrel a ty mu este nadavas.. :lol:

ladis sak nemas 5 rokov ale vyse 50 rokov :lol:
pav_12000
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Po 01 01, 2007 1:36 pm

Príspevok od používateľa pav_12000 »

Ladis napísal:Co bych tam chodil 390 km až 520 km , když mne nemáte rádi.
Nediskutuji zde casto, protoze vetsinou nemam co bych jeste noveho dodal, ale peclive toto forum sleduji. Myslím, že vetsina ucastniku fora te ma rada, a i ti co by te snad radi nemeli si urcite radi prectou tvoje diskusni prispevky. Takze se nemusis tvarit tak urazene. A taky si myslim, ze by se naslo hodne takovych, co pouzili tvoje tipy a jsou spokojeni. :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

vráťme sa k téme: stretnutie stretnutie
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Dátum stretnutia:

3.8.2007 - podvečer

Miesto:

Bratislava

Ak sa na tomto zhodneme, tak podľa počtu účastníkov zarezervujem priestor.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Sorry, to jsem zrovna na Korfu :roll:
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa Bobikpp »

Hmm - tak mne tento termin tiez nevyhovuje :( Ale myslim, ze nema cenu hladat termin "pre vsetkych" - skusenost hovori, ze staci vacsina :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

vzhľadom na to, že ste sa prihlásili len dvaja aj to negatívne :lol: , posúvam termín o jeden týždeň na:
10.8.2007

tak prosím o vyjadrenia k tomuto termínu
Mikino13
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 15 03, 2007 11:24 pm
Bydlisko: Bratislava

stretnutie

Príspevok od používateľa Mikino13 »

Nepíšem tu moc často.....avšak tiež Vás rád spoznám, každopadne sa priklanam k Bratislave....
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Vypadá to , že nejmenší potíže jsou se setkáváním lidí VE DVOU.
Tedy by každý , kdo se nebojí o život , měl míti vidět ve svém profilu město , nebo u vesnice okres , kde bydlí a pak se mohou lidi z jednoho města , nebo z jednoho okresu domlouvat na setkání ve dvou pomocí soukromé zprávy. :idea:
Taky se mohou pářit svobodní páni a svobodné slečny , kdyby bylo vidět z jejich profilu , že jsou svobodní a nezpáření. :oops:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

No vidím, že sa nikto nechytil.
Presúvame to teda na neurčito niekam do budúcnosti.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Ani v jednom milionovem meste v Nemecku nejsou traderi a investori schopni si v Community na http://www.walstreet-online.de domluviti setkani v hospode , i kdyz pred lety se setkavali.
Cim to asi je ? Ja si myslim , ti co maji radi akcie nebo penize , ty nemaji radi lidi ! Já jsem vyjímka. Já se rád setkám s lidmi , já se rád bavim s lidmi , já mnoho lidí snesu , ale taky hodně lidí nenávidim , když znám jejich fotografie a jejich skutky.
Tedy nezbyva vam nic jineho , nez se setkavati jen po dvou , kdo bydli ve stejnem meste a domlouvati se e-mailem.
A od 2010 muzete navstevovat mne , jestli budete na dovolene na Costa Blance.
[/b]
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
rambajs

Príspevok od používateľa rambajs »

To je tezky ted spekulanty sehnat do houfu...prez leto kazdej nabira psych. sily,a taky se napr venuje tem,co zanedbava zbytek roku,pro velke psych,a casove vytizeni...
Proto je Praha zastavena,a Brno mlci taky...
Jinak,pratele pokud by jste si zorganizovali sraz casteji,stane se to rutinnou,a libovat si v ni pak budou jen ti,co opravdu vydrzi trcet zavreni doma celej mesic,a nikam nevytahnou paty z ruznych duvodu...
Taktez patrne prezamestnani,trpici nedostatkem tekutin po cely mesic...
Pokud tedy chcete,a ja budu mit cas,nahlasim vam par predbeznych terminu,bez udani presneho mista,a soukromou zpravou se da nahlasit pocet lidi s dostatecnym predstihem...
Je tedy jiz Praha,Brno-pravidelne,a vy by jste meli prokopat cestu na slovensku...
Pak se da vesele cestovat,kdyz ma clovek naladu...
Na to je nase pidirepublicka primo idealni:-))
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"