Riešenie problémov medzi diskutérmi

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)

Riešenie problémov medzi diskutérmi

Poslaťod JUGGLER » Sob 01 23, 2016 1:24 am

peter.cmorej píše:tak dufam, ze ste sa s Martinom Pillarom rozlucili, lebo viac ho tu neuvidite

Hm. To by som nerobil. :(

Môj názor je taký, že všetci sme tu ako jedna rodina. Aj keď si niekedy skočíme do vlasov... aj ked prebehne ostrá výmena názorov...aj ked si niekedy vynadáme, pokritizujeme sa... každý z nás má slabiny, alebo slabé chvíle.

Hoď kameňom kto nie si bez viny.

Navrhujem, aby najprv prebehla diskusia... aby sa spravil nejaký etický kódex alebo určili pravidlá.

Navrhujem, že ak na niekoho bude viac sťažnosti (ohlásení), potom by trebárs dostal upozornenie.
Až po opakovaných upozorneniach by sa uvažovalo o jeho vylúčení z fóra.
To vylúčenie by som bral ako poslednú možnosť a dal by som o tom hlasovať.

Ja som za slobodu názoru, proti cenzúre a som za kolektívne rozhodovanie o osudoch iných.

Prihováram sa za Martina Pillara a za stanovenie nejakých pravidiel.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Poslaťod osamely chodec » Sob 01 23, 2016 11:02 am

amici na plynovom fore to maju tak, ze najprv da admin vystrahu a potom vyluci nepolepsitelneho jedinca na kvartal .Funguje to perfektne. Ale pravomoc si myslim ma mat majitel fora.
Cena plynu može len stúpať. Jun 2009, December 2011.
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Obrázok užívateľa
osamely chodec

Poslaťod jogo » Sob 01 23, 2016 12:05 pm

Neviem, co tu ten Pillar vcera vsetko popisal a co ste mu zmazali, ale dava tu sem tam realny obchod, oponuje tu forexacom celkom fundovane, tak by som ho tiez nechal.
Ked sa budeme za nejake hadky vyhadzovat, nakoniec tu ostanu sami "slusaci", ktori nikomu nebudu oponovat, len aby nevznikol nejaky flame.
Aj ten chodcov navrh sa mi na nepolepsitelnych jedincov pozdava.
Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo

Poslaťod Slovan_sk » Sob 01 23, 2016 12:17 pm

Som proti cenzure to je jasne , ale vcerajsie vystupenie diskuterov mi pripadalo ako na nejakom pubertalnom chate a doslova ma dvaja diskuteri znechutili,
Slovan_sk

Poslaťod Rokosák » Sob 01 23, 2016 3:43 pm

Investovanie vyzaduje disciplinu, nie zivelnost. Ak sa niekto nevie kontrolovat v diskusii vratane opovrhovanim inych diskuterov a utocenim na ich nazory z hladiska samolubosti a povysenosti to je ako rakovina. Nespratnych diskuterov vsak treba najskor varovat.
Pravidla diskusie nepotrebujeme. Sme plnoleti.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Rokosák

Poslaťod Dana » Sob 01 23, 2016 7:39 pm

Súhlasím s jogom, že vedel poskytnúť fundované vyjadrenia a som za ponechanie.. Aj keď včerajškom prekvapil, ale občas stane sa.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Dana

Poslaťod jogo » Sob 01 23, 2016 7:53 pm

Dana píše: Aj keď včerajškom prekvapil, ale občas stane sa.

Nemal on vcera "lygnute". :D
Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo

Poslaťod peter.cmorej » Pon 01 25, 2016 9:52 pm

no to cumim, ze sa ho zastavate. Pillar uz vystval Nobodyho a nahlaseny bol viac krat. Len vtedy sa o to Filip uz nestaral a ja som este nemal opravnenia. Keby to tak nebolo, tak ano, najprv dostane upozornenie. Ale vzhladom na jeho "historiu" a to co tu predvadzal predvcerom, bol okamzity ban podla mna adekvatny.
peter.cmorej
admin

Späť na Informácie o diskusii

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť