Riešenie problémov medzi diskutérmi

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa JUGGLER »

peter.cmorej napísal:tak dufam, ze ste sa s Martinom Pillarom rozlucili, lebo viac ho tu neuvidite
Hm. To by som nerobil. :(

Môj názor je taký, že všetci sme tu ako jedna rodina. Aj keď si niekedy skočíme do vlasov... aj ked prebehne ostrá výmena názorov...aj ked si niekedy vynadáme, pokritizujeme sa... každý z nás má slabiny, alebo slabé chvíle.

Hoď kameňom kto nie si bez viny.

Navrhujem, aby najprv prebehla diskusia... aby sa spravil nejaký etický kódex alebo určili pravidlá.

Navrhujem, že ak na niekoho bude viac sťažnosti (ohlásení), potom by trebárs dostal upozornenie.
Až po opakovaných upozorneniach by sa uvažovalo o jeho vylúčení z fóra.
To vylúčenie by som bral ako poslednú možnosť a dal by som o tom hlasovať.


Ja som za slobodu názoru, proti cenzúre a som za kolektívne rozhodovanie o osudoch iných.

Prihováram sa za Martina Pillara a za stanovenie nejakých pravidiel.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa osamely chodec »

amici na plynovom fore to maju tak, ze najprv da admin vystrahu a potom vyluci nepolepsitelneho jedinca na kvartal .Funguje to perfektne. Ale pravomoc si myslim ma mat majitel fora.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa jogo »

Neviem, co tu ten Pillar vcera vsetko popisal a co ste mu zmazali, ale dava tu sem tam realny obchod, oponuje tu forexacom celkom fundovane, tak by som ho tiez nechal.
Ked sa budeme za nejake hadky vyhadzovat, nakoniec tu ostanu sami "slusaci", ktori nikomu nebudu oponovat, len aby nevznikol nejaky flame.
Aj ten chodcov navrh sa mi na nepolepsitelnych jedincov pozdava.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Som proti cenzure to je jasne , ale vcerajsie vystupenie diskuterov mi pripadalo ako na nejakom pubertalnom chate a doslova ma dvaja diskuteri znechutili,
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa Rokosák »

Investovanie vyzaduje disciplinu, nie zivelnost. Ak sa niekto nevie kontrolovat v diskusii vratane opovrhovanim inych diskuterov a utocenim na ich nazory z hladiska samolubosti a povysenosti to je ako rakovina. Nespratnych diskuterov vsak treba najskor varovat.
Pravidla diskusie nepotrebujeme. Sme plnoleti.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa Dana »

Súhlasím s jogom, že vedel poskytnúť fundované vyjadrenia a som za ponechanie.. Aj keď včerajškom prekvapil, ale občas stane sa.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa jogo »

Dana napísal: Aj keď včerajškom prekvapil, ale občas stane sa.
Nemal on vcera "lygnute". :D
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Riešenie problémov medzi diskutérmi

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

no to cumim, ze sa ho zastavate. Pillar uz vystval Nobodyho a nahlaseny bol viac krat. Len vtedy sa o to Filip uz nestaral a ja som este nemal opravnenia. Keby to tak nebolo, tak ano, najprv dostane upozornenie. Ale vzhladom na jeho "historiu" a to co tu predvadzal predvcerom, bol okamzity ban podla mna adekvatny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"