Tema a pod tema

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
MatejK
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 27 08, 2016 7:11 pm

Tema a pod tema

Príspevok od používateľa MatejK »

Mohli by ku kazdej teme urobit pod temu kde by ste vysvetlili o co sa jedna Ako stym zacat atd . Priklad: Niekto sa rozhodne investovat a hlada cestu Ako zacat tak v podteme by bolo vysvetlene kde si moze co to nastudovat ake sofrware sa tam pouziva atd. Vela novacikov je stratenych a dakedy ani Google neda odpoved ( to boz nie teraz ked mas prvych 5-10 stranok platenu reklamu.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Tema a pod tema

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Ak dovolis pridam svoj nazor , nehladaj skratku tam kde nieje , mas tu vela zaujimavych clankov ,staci hladat, netvrdim ze to je tvoj pripad ale vseobecne
Ludia by dnes chceli vsetko polopate ale potom unikne podstata
Osobne venujem 2 roky kazdu volnu chvilu ktoru mam financiam a veciam ohladom investovania , burze , vseobecne

Kazde rano miesto clankov na SME zapnem RSS feed s nalinkovanym obsahom na financne spravy sledujem co sa deje na indexoch, komoditach , dlhopisoch , forexe a preco to vsetko robim ? den co den tyzden co tyzden ? Lebo ma to sakra bavi
a hrajkam sa na forexe nie preto ze by som z toho chcel zarobit ale aby som sa pripravil na to co si ty predstavujes pod pojmom investovanie , sice ti tu asi par ludi napise , najdi si lacneho brokera, pockaj na korekciu a nakup indexy a budu mat sakra pravdu , ja ti poradim studuj a hladaj a netrap sa ake platformy ma aky broker je to uplne jedno
Na zaver ti poviem naco som za tie dva roky prisiel a to je ze aj ked mam prehlad o aktualnej situacii lepsi ako 90 % ludi co poznam este stale si netrufam investovat :)

Pekny vecer
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tema a pod tema

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Obavam sa ze skratka nie je, a vies preco?
Lebo to mas ako s receptom, niekto rad posmazi zeleninu v polievke a niekto len tak hodi do studenej vody, no a par ludi rovno do vriacej, niekto dokonca aj v tlakovom hrnci (a veri, ze to bude lepsie)..
neviem, ci sa toto da aplikovat na FX..
tym chcem povedat, ze trading ASI nie je o tom, aby si mal "retail" alebo "rozbal a hraj sa" , ale skor o tom, ze cim viac zistis, tym viac pochopi co a ako, preco zaco naco a s kym s cim...
ale neviem, mozno sa da nieco take spisat, ale mame tu zopar zaujimavych stranok, ako napr http://peniazesucas.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
pripadne zaloz temu a pri nahorsom ti niekto posle link na duplicitnu temu atd :) lebo tych otazok je asi dost :D
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"