Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)

Súhlasite, aby bolo vlákno Forex správy a analýzy od Instaforex trvale uzamknuté?

Hlasovanie končí za Ned 11 13, 2016 9:44 pm

Áno, súhlasím.
22
85%
Nie, nesúhlasím
2
8%
Je mi to jedno.
2
8%

Celkom hlasov : 26

Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Poslaťod JUGGLER » Uto 11 08, 2016 9:40 pm

Otváram hlasovanie o uzamknutí vlákna Forex správy a analýzy od Instaforex:
viewtopic.php?f=9&t=5131&start=40

Pred polrokom som napísal:

od JUGGLER » Pon Mar 21, 2016 4:19 pm

Užívatelia upozorňujú, že obsah je neprínosný a že ide o obťažujúcu každodennú reklamu na druhotriedneho brokera.
Súhlasím a z môjho pohľadu by mal Instaforex Alex k tým nudným analýzam pridať aspoň správy, či kalendár očakávaných udalostí.

Na príspevkoch sa odvtedy nič nezmenilo. Sú ešte nudnejšie, robené asi pomocou spamovacieho robota a z odkazom na linku.

Mimo sťažností cez ohlasovanie je odozva publika takáto:

JUGGLER píše: To nie je žiadna pridaná hodnota. Mala by si tu dávať aktuálne veci k tomu čo sa denne deje a základné veci z forex kalendára, ktoré môžu ovplyvniť kurzy. Až nakoniec nejakú technickú analýzu.

Slovan_sk píše:...bez akejkolvek vypovednej hodnoty

osamely chodec píše:Alex , uprimne, prosim napis , co ocakavas zverejnovanim tychto , podla mojho nazoru , bezcennych informacii. Predsa kazda cinnost ma svoj dovod. Ja som ten Tvoj zatial nepochopil.

Marcos píše: Alex, nechces uz prestat alebo aspon znizit frekvenciu? Tu sa aj tak nikto nechyti...

miroslav12 píše:Vážení, Instaforex Alex je jen tupá lopata která na klávesnici honí ctrl-c a ctrl+v. Jde snad o brigádníka který za pár EURo spamuje diskusní fóra. Takže bohužel od něj nemůžeme očekávat žádné detailnější informace.

Casey píše:Toto nema prinos pre ziadneho forex obchodnika:

Alo Bunda píše:JUGGLER treba dať Instaforex na tejto stranke BAN

MartinPillar píše:Instaforex je cisty spam.

Tie ich analyzy na EUR/USD to je vysmech. Jediny dovod preco to robia je, aby boli nahore medzi aktivnymi temami a stale na ociach. Nikto na to neodpoveda, nikoho to nezaujima.

Mika píše:si myslim ze tie analyzy sem hadze bot. preto su take trapne. je to predpripraveny template

makx píše:Suhlasim s MartinPillar, ze ci uz Instaforex alebo ekonoma z Chicaga su vo svojej forme spamy/reklamy.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Poslaťod peter.cmorej » Str 11 09, 2016 8:33 pm

jasne, zamkni to. Ja som si to nevsimol
peter.cmorej
admin

Poslaťod Aurelio » Štv 11 10, 2016 12:01 am

Z celeho fora mam iba 4 prispievajucich v blackliste. 1) Insta je samozrejme medzi nimi, 2) plus zmieneny MartinUS, 3) dalsi co ma potrebu chrlit X prispevkov denne uz niekolko mesiacov a vsetko je balast bez prinosu a off topic a na zaver 4) jeden dalsi pomatenec co prisiel o celozivotne uspory, ktoremu sme ban odhlasovali a napriek tomu ho nedostal - tak dufam, ze tentokrat sa to nezopakuje.
Power of Knowledge
Aurelio

Poslaťod Istiach » Štv 11 10, 2016 11:07 am

Dobre ze to tu pises Frosy. Az teraz mi doslo, ze ked si niekoho chces blacklistnut, musis ho oznacit ako nepriatela. To nieje na prvy pohlad jasne. Aspon pre mna.
Istiach

Poslaťod jandozv8 » Štv 11 10, 2016 11:28 pm

?
jandozv8

Poslaťod JUGGLER » Pia 11 11, 2016 2:00 am

OK. Ukončujem hlasovanie. 22: 1 (už aj Alex odhlasoval). Vlákno som zamkol. A funguje to...spamovací robot sa zastavil.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Poslaťod jandozv8 » Pia 11 11, 2016 9:08 am

boze juggler ze mas na toto cas. sorry ale liecis si komplexy
jandozv8

Poslaťod Istiach » Pia 11 11, 2016 9:41 am

Ako admin si len robi svoju pracu.
Istiach

Poslaťod Aurelio » Pia 11 11, 2016 11:12 am

Ja som priam STASTNY, ze si na to najde cas, pretoze taky spammer obera o cas desiatky dalsich ludi tohto fora. Ja mam napr rad cele forum oznacene ako precitane a vzdy to tam odklikavam jak blby - strata casu.
Power of Knowledge
Aurelio

Poslaťod iceberg8 » Pia 11 11, 2016 9:13 pm

nj, keby to robi kazdy broker, tak z fora su zlate stranky
"Neviem, aky dopad bude mat nasledujuca hosporadska kriza, ale v tej po nej pojde len o drobne." - iceberg8
Poslanci majú pre sneh stále problém s dochádzkou, hlasovanie odsunuli
Food for fuel, fck yeah
Odoslané z počítača
iceberg8

Späť na Informácie o diskusii

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť