Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Informácie, pravidlá, návrhy, správy, pripomienky (pridať, zlúčiť, zrušiť, premenovať kategórie)
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Súhlasite, aby bolo vlákno Forex správy a analýzy od Instaforex trvale uzamknuté?

Hlasovanie ukončené Ne 13 11, 2016 8:44 pm

Áno, súhlasím.
22
85%
Nie, nesúhlasím
2
8%
Je mi to jedno.
2
8%
 
Celkom hlasov: 26

Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15687
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 986 times
Been thanked: 1342 times

Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Otváram hlasovanie o uzamknutí vlákna Forex správy a analýzy od Instaforex:
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... 1&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;

Pred polrokom som napísal:

od JUGGLER » Pon Mar 21, 2016 4:19 pm

Užívatelia upozorňujú, že obsah je neprínosný a že ide o obťažujúcu každodennú reklamu na druhotriedneho brokera.
Súhlasím a z môjho pohľadu by mal Instaforex Alex k tým nudným analýzam pridať aspoň správy, či kalendár očakávaných udalostí.


Na príspevkoch sa odvtedy nič nezmenilo. Sú ešte nudnejšie, robené asi pomocou spamovacieho robota a z odkazom na linku.

Mimo sťažností cez ohlasovanie je odozva publika takáto:
JUGGLER napísal: To nie je žiadna pridaná hodnota. Mala by si tu dávať aktuálne veci k tomu čo sa denne deje a základné veci z forex kalendára, ktoré môžu ovplyvniť kurzy. Až nakoniec nejakú technickú analýzu.
Slovan_sk napísal:...bez akejkolvek vypovednej hodnoty
osamely chodec napísal:Alex , uprimne, prosim napis , co ocakavas zverejnovanim tychto , podla mojho nazoru , bezcennych informacii. Predsa kazda cinnost ma svoj dovod. Ja som ten Tvoj zatial nepochopil.
Marcos napísal: Alex, nechces uz prestat alebo aspon znizit frekvenciu? Tu sa aj tak nikto nechyti...
miroslav12 napísal:Vážení, Instaforex Alex je jen tupá lopata která na klávesnici honí ctrl-c a ctrl+v. Jde snad o brigádníka který za pár EURo spamuje diskusní fóra. Takže bohužel od něj nemůžeme očekávat žádné detailnější informace.
Casey napísal: Toto nema prinos pre ziadneho forex obchodnika:
Alo Bunda napísal:JUGGLER treba dať Instaforex na tejto stranke BAN
MartinPillar napísal:Instaforex je cisty spam.

Tie ich analyzy na EUR/USD to je vysmech. Jediny dovod preco to robia je, aby boli nahore medzi aktivnymi temami a stale na ociach. Nikto na to neodpoveda, nikoho to nezaujima.
Mika napísal:si myslim ze tie analyzy sem hadze bot. preto su take trapne. je to predpripraveny template
makx napísal:Suhlasim s MartinPillar, ze ci uz Instaforex alebo ekonoma z Chicaga su vo svojej forme spamy/reklamy.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

jasne, zamkni to. Ja som si to nevsimol
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa Aurelio »

Z celeho fora mam iba 4 prispievajucich v blackliste. 1) Insta je samozrejme medzi nimi, 2) plus zmieneny MartinUS, 3) dalsi co ma potrebu chrlit X prispevkov denne uz niekolko mesiacov a vsetko je balast bez prinosu a off topic a na zaver 4) jeden dalsi pomatenec co prisiel o celozivotne uspory, ktoremu sme ban odhlasovali a napriek tomu ho nedostal - tak dufam, ze tentokrat sa to nezopakuje.
Power of Knowledge
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa Istiach »

Dobre ze to tu pises Frosy. Az teraz mi doslo, ze ked si niekoho chces blacklistnut, musis ho oznacit ako nepriatela. To nieje na prvy pohlad jasne. Aspon pre mna.
jandozv8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 10 11, 2016 8:26 pm

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa jandozv8 »

?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15687
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 986 times
Been thanked: 1342 times

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

OK. Ukončujem hlasovanie. 22: 1 (už aj Alex odhlasoval). Vlákno som zamkol. A funguje to...spamovací robot sa zastavil.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jandozv8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 10 11, 2016 8:26 pm

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa jandozv8 »

boze juggler ze mas na toto cas. sorry ale liecis si komplexy
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa Istiach »

Ako admin si len robi svoju pracu.
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa Aurelio »

Ja som priam STASTNY, ze si na to najde cas, pretoze taky spammer obera o cas desiatky dalsich ludi tohto fora. Ja mam napr rad cele forum oznacene ako precitane a vzdy to tam odklikavam jak blby - strata casu.
Power of Knowledge
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3901
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 477 times
Been thanked: 156 times

Re: Hlasovanie o vlákne Forex správy a analýzy od Instaforex

Príspevok od používateľa iceberg8 »

nj, keby to robi kazdy broker, tak z fora su zlate stranky
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Informácie o diskusii"