EUR / USD bankovy ucet

Prvé otázky o investovaní a o tom, ako začať investovať.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

EUR / USD bankovy ucet

Príspevok od používateľa Bobikpp »

Zdravim,

neviete nahodou niekdo ci existuje sporiaci ucet aj pre USD resp. EURO? Take nieco ako je ING konto resp. mKONTO ale pre eura/ dolare? Nasiel som zatial len eurovy ucet u Bawag banky, ale nie je to presne to co hladam...Idealna predstava: eurovy / dolarovy ucet, minimum poplatkov, maximalny urok, peniaze vzdy k dispozicii - bojim sa ale, ze take nieco neexistuje :(
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUR / USD bankovy ucet

Príspevok od používateľa filip glasa »

no možno by ti ten účet otvorili v zahraničí kde používajú dané meny.
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Re: EUR / USD bankovy ucet

Príspevok od používateľa Bobikpp »

takze ciste teoreticky by som si mohol zalozit na SR ING konto, vlozit to tam a pockat co sa stane po roku 2008 - skusim tam v pondelok zavolat a zistit, co sa stane s tymto produktom po zavedeni EURa na SR
vilisko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 13 07, 2008 8:05 pm

Re: EUR / USD bankovy ucet

Príspevok od používateľa vilisko »

No ja osobne pouzivam klasicky devizovy terminak v CSOB,maju asi najlepsie urokove sadzby, lenze ja tam mam GBP, urok 5,3% na 3 mesiace.Neviem, ako je urocene Euro alebo dolar, skus pozriet.
neviete nahodou niekdo ci existuje sporiaci ucet aj pre USD resp. EURO? Take nieco ako je ING konto resp. mKONTO ale pre eura/ dolare? Nasiel som zatial len eurovy ucet u Bawag banky, ale nie je to presne to co hladam...Idealna predstava: eurovy / dolarovy ucet, minimum poplatkov, maximalny urok, peniaze vzdy k dispozicii - bojim sa ale, ze take nieco neexistuje :(
stabilo1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 03 03, 2008 3:00 pm

Re: EUR / USD bankovy ucet

Príspevok od používateľa stabilo1 »

Ja pouzivam terminovany vklad EUR vo VUB uz vela rokov. Je uplne bez poplatkov, urokova miera momentelne okolo 3-4 % v zavislosti od dlzky ulozky a vysky zostatku. Je tam moznost aj predcasneho vyberu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,"