Burza investičných príležitostí a dopytov

Prvé otázky o investovaní a o tom, ako začať investovať.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
CSmartClass
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 25 02, 2007 9:45 am
Bydlisko: Košice

Burza investičných príležitostí a dopytov

Príspevok od používateľa CSmartClass »

Zaujímalo by ma, či niečo také existuje na SK internete - mám vlastné projekty vhodné pre kapitálovú účasť investora/priameho partnera/tichého spoločníka. Ak o tom niekto má informácie, budem rád, ak sa podelí, prípadne sa dá rozprávať o podmienkach samotnej spoluúčasti na projektoch (ide o reálne technické aplikácie so serióznym backgroundom).
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Myslíš niečo ako poptavka.cz ipoptavka.cz e-poptavka.cz, alebo niečo špeciálne zamerané na venture kapitál?
Čo takto osloviť priamo nejaké venture fondy.[/url]
CSmartClass
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 25 02, 2007 9:45 am
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa CSmartClass »

Skúsil som, ale mám z nich rozpačité pocity - samá byrokracia, samé úvodné školenia a podobné kydy - proste vychytrálkovia, čo naozaj nemusím.. Nespadol som z jahody..
Verím ale, že taká burza by mala zmysel - proste len ako kontakt a aj tak všetko závisí od konkrétneho jednania o konkrétnych zámeroch investičného projektu. Len som nič také doposiaľ na SVK neobjavil. A až tak ma to zase nehryzie 8)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Urob si ten web a máš ďalši projekt :-)
CSmartClass
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 25 02, 2007 9:45 am
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa CSmartClass »

Che.. :D To bola dobrá hláška 8) Ale mám oveľa sofistikovanejšie veci na riešenie, keď už by som túžil rozbiehať nejaký portál - niečo som o tom nahodil v sekcii Spolupráca..
Napísať odpoveď

Návrat na "Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,"