FINAN.PLAN NAZOR POMOC

Prvé otázky o investovaní a o tom, ako začať investovať.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
JAROSLAVD
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 12 10, 2010 10:35 pm

FINAN.PLAN NAZOR POMOC

Príspevok od používateľa JAROSLAVD »

CHCEM VAS POPROSIT O NAZOR NA MOJ FINANCN.PLAN A CO BY STE ODPORUICILI AKO ZACIATOCNIK COTO VYLEPSIT.ZACINAM SA VZDELAVAT MAM AJ VIAC VECI NA CITANIE MOC DAKUJE VOPRED TU JE NIECO O MNE. PRIJEM-CA 1350EUR NETO BEZNE VYDAV.-250EUR DLH-1900EURO STAVEBNE SPORENIE POSIELAM MESACNE-150EURO SPORO KNIZKA V SLOV SPRITEL.MESACNE 50EURO-MALI UROK SPORENIE KTOREHO SA NECHEM DLHOOO DOTKNUT-CO BY BOLO LEPSIE PROSIM???DAKUJEM URAZOVA ZIVOTNA POISKA ALIANZ..EUR-V TOM 20EURO IDE NA SPORENIE----NEPLATIM SI JA. UCET BANKA RAKUSKO-BEZNE VYDAVK.----ZO ZVYSKU PENAZI SA SNAZIM CO NAJSK.SPLATIT DLH. PO SPLATENI DLHU BY SOM CHCEL CAST PENAZI SI ODKLADAT NA INVESTOVANIE DO PODNIKANIA KDE BY BOLO NAJLEPSIE ICH ODKLADAT???A PO SKONCE.STAVEBNE BY SOM CHCEL ZAKUPIT DAKU NEHNUTELNOST CAST FINANCII SI OD NICH ZOBRAT A Z NEHNUTELNOSTI SPRAVIT AKTIVUM. DALEJ VLASTNIM CHATU KTORU SOM VDAKA LITERATURE A CITANIE PREMENIL Z PASIVA NA AKTIVUM KTORA SI NA SVOJ CHOD A UDRZBU ZARABA SAMA.DAKUJE ZA NAZOR A VYLEPSENIA.

rmaly
Príspevky: 683
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm

Re: FINAN.PLAN NAZOR POMOC

Príspevok od používateľa rmaly »

neber to osobne a je to trosku off-topic, ale prosim ta, to si pisal z mobilu? Lebo mne sa to hrozne zobrazuje - vsetko velkym a na kope (proste ziadna uprava)...
Tak teraz neviem, ci je to v mojom prehliadaci, alebo to bolo tak napisane :|
JAROSLAVD napísal:CHCEM VAS POPROSIT O NAZOR NA MOJ FINANCN.PLAN A CO BY STE ODPORUICILI AKO ZACIATOCNIK COTO VYLEPSIT.ZACINAM SA VZDELAVAT MAM AJ VIAC VECI NA CITANIE MOC DAKUJE VOPRED TU JE NIECO O MNE. PRIJEM-CA 1350EUR NETO BEZNE VYDAV.-250EUR DLH-1900EURO STAVEBNE SPORENIE POSIELAM MESACNE-150EURO SPORO KNIZKA V SLOV SPRITEL.MESACNE 50EURO-MALI UROK SPORENIE KTOREHO SA NECHEM DLHOOO DOTKNUT-CO BY BOLO LEPSIE PROSIM???DAKUJEM URAZOVA ZIVOTNA POISKA ALIANZ..EUR-V TOM 20EURO IDE NA SPORENIE----NEPLATIM SI JA. UCET BANKA RAKUSKO-BEZNE VYDAVK.----ZO ZVYSKU PENAZI SA SNAZIM CO NAJSK.SPLATIT DLH. PO SPLATENI DLHU BY SOM CHCEL CAST PENAZI SI ODKLADAT NA INVESTOVANIE DO PODNIKANIA KDE BY BOLO NAJLEPSIE ICH ODKLADAT???A PO SKONCE.STAVEBNE BY SOM CHCEL ZAKUPIT DAKU NEHNUTELNOST CAST FINANCII SI OD NICH ZOBRAT A Z NEHNUTELNOSTI SPRAVIT AKTIVUM. DALEJ VLASTNIM CHATU KTORU SOM VDAKA LITERATURE A CITANIE PREMENIL Z PASIVA NA AKTIVUM KTORA SI NA SVOJ CHOD A UDRZBU ZARABA SAMA.DAKUJE ZA NAZOR A VYLEPSENIA.

laty
Príspevky: 255
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm

Re: FINAN.PLAN NAZOR POMOC

Príspevok od používateľa laty »

rmaly,
"Nesnazte sa naladit obraz. Chyba nie je vo vasom prijimaci." (serial Krajne medze :D )
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
Príspevky: 11209
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 9:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: FINAN.PLAN NAZOR POMOC

Príspevok od používateľa filip glasa »

SPORO KNIZKA V SLOV SPRITEL.MESACNE 50EURO-MALI UROK SPORENIE KTOREHO SA NECHEM DLHOOO DOTKNUT
toto by som vymenil za sporiaci účet napr. v ING bank, mBank, alebo aj v tej sporitelni sa možno niečo nájde.

Kým mám dlh, tak by som sa nesnažil sporiť, ale by som to čím skôr splatil (pokiaľ ide o spotrebný úver a podobne). Na sporení dostanem 1-3%, ale úver ma stojí 10-20%.

Napísať odpoveď

Návrat na "Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,"