Začiatky investovania

Prvé otázky o investovaní a o tom, ako začať investovať.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
salispol
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 26 09, 2012 10:57 pm

Začiatky investovania

Príspevok od používateľa salispol »

Zdravím, chcem sa Vás opýtať o začiatkoch investovania, dá sa podľa Vás mesačne vytvoriť 5-10-15-20%. ? myslím čistý zisk a ked áno tak ako? ja som našiel jeden spôsob aj to skúšam celkom to ide ale je ktomu potrebná dosť veľká investícia, dakujem za rady.
Zaujímavá príležitosť garantovaných ( 5% ) za mesiac pre viac info píšte SZ
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa Kontrast »

Drogy, lahke zeny, zbrane & obchody so statom.

Vazne: vsetko je otazka rizika. Mozes urobit 100% za 1 minutu pri rulete. Ale aj nemusis :)

Dlhodobo s nizkym rizikom mat cisty vynos 5% (a viac) mesacne? podle mna nemozne.

Aky sposob si nasiel?
salispol
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 26 09, 2012 10:57 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa salispol »

No našiel som toto aj som to skúšal robiť ale nemám tomu vhodný kapitál

http://www.bet-universe.com/Surebetting ... d-263.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Proste športové stávky bez rizika ( napr máš Stávku Barcelona vs Real madrid - padne viac ako 2,5 gola a padne menej ako 2,5 gola , na hociktoré stavíš si v pluse napr . 0,6% + , mám ktomu aj menší program ktorý mi tieto veci vyhľadáva sú tam tipy do 0,1% až do 1% čiže ak to podáš napr za 100€ máš zisk 1€ a takéto za 1 den vieš podať viackrát, našiel som aj niečo také že 2-3% máš na 1 stávke, čo znamená ak spravíš takých stávok denne 5-6 s dobrým kapitálom, máš super zárobok a môžeš vytvoriť tých 20% za mesiac v pohode, čo je podľa mna krásny zisk, a ide o to že bez rizikové a stávkové kancelárie to nechajú lebo ty vyhrávaš peniaze od iných ludí.

Mám kamoša ktorý mi dal 500€ + ja chcem dať dotoho 500€ a skúsiť to tak točiť 1 000€ je dosť málo na tento systém ale dá sa to tu pekne točiť a máš to bez rizika, rozmýšlal som aj nad tým že vytvorím dáky fond a kto investuje kumne mu dám na mesiac napr ak mám zisk 20% tak 10-15% dám jemu, len neviem kto by dotoho šiel ja nemám žiadne kontakty, ale vyzerá to celkom zaujímavo ak máš dáke otázky kľudne napíš a povedz čo si myslíš o tom ty. díky
Zaujímavá príležitosť garantovaných ( 5% ) za mesiac pre viac info píšte SZ
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa Kontrast »

mas nejaky konkretny priklad na ktory sa da pozriet? (linky na www stranky stavkarskych spolocnosti s kurzami)
salispol
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 26 09, 2012 10:57 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa salispol »

napríklad. http://www.oddsfinder.com/sk/sure-bets/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaujímavá príležitosť garantovaných ( 5% ) za mesiac pre viac info píšte SZ
salispol
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 26 09, 2012 10:57 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa salispol »

Ja by som vedel denne generovať niekoľko % ... alebo vravím za mesiac 15-20% by som dal určite, mohli by sme skúsiť spoločne, ja s kamošom taký kapitál nemáme.

Mohli by sme to skúsiť spoločne kto by chcel ja nato mám aj software poskladáme niekoľko € a skúsime to. Kto má záujem, ako vidím teraz som Vám ukazál celkom zaujímavú vec :)
Zaujímavá príležitosť garantovaných ( 5% ) za mesiac pre viac info píšte SZ
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa Lance »

salispol napísal:Ja by som vedel denne generovať niekoľko % ... alebo vravím za mesiac 15-20% by som dal určite, mohli by sme skúsiť spoločne, ja s kamošom taký kapitál nemáme.

Mohli by sme to skúsiť spoločne kto by chcel ja nato mám aj software poskladáme niekoľko € a skúsime to. Kto má záujem, ako vidím teraz som Vám ukazál celkom zaujímavú vec :)
Chlapi a ved ked davate 15-20% mesacne a ako tvrdite je to na beton!!!!(i ked ten cement uz tiez nie je to co kedysi),tak pri 1000 eckach ako vychodiskovy kapital,to budete mat super vysledok za rok.Z tvojej uputavky vam tipujem okolo 17-20 rokov,tak to vyzera na totalne ziarivu oslnujucu buducnost,hm a na dalsi mozny presun do Alicante :o
Zlomte vaz s tou zaujimavou vecou.
salispol
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 26 09, 2012 10:57 pm

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa salispol »

Ano, mám 21 rokov, chceme sa zložiť tak ako si písal, mne osobne by stačilo 5% za mesiac ale každý mesiac aby som tých 5%, podľa teba to ako vyzerá pozrel si sa dotoho Lance? díky za post.
Zaujímavá príležitosť garantovaných ( 5% ) za mesiac pre viac info píšte SZ
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa filip glasa »

spam = ban

si s tým Surebettingom zaspal dobu. Keď na to nemáte vlastné peniaze, tak neotravuj cudzích ľudí po fórach.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3770
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 13 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa Ladis »

Garantovaných 5% za mesiac by mohlo být 60% garantovaných za rok
a pán je tedy 4x větší podvodník než Bernard Madoff,
který nabízel 15% za rok.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS.htm
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15817
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1039 times
Been thanked: 1403 times

Re: Začiatky investovania

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Na 99,9% si objavil ,,teplú vodu,,. Čo už je raz publikované, to býva v praxi nepoužiteľné.
Píšem v praxi, lebo teória môže byť lákava.
Okrem toho, v stávkovaní ,,investuje,, mafia. Je temer nemožné, aby si odtiaľ vyberal ,,easy money,,.

Nevyznám sa, ale tieto riadky indikujú veci o ktorých píšem:

Při velkých vkladech dostanete brzo limit v podobě omezení maximálního vkladu na sázku a tím se pak účet stává nepoužitelným. Sázkovým kancelářím se tento systém samozřejmě nelíbí a pokud vyhodnotí, že ho používáte, mohou vám zablokovat účet a skončíte s velkou ztrátou.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
14u24me
Silver Member *
Príspevky: 210
Dátum registrácie: Ut 25 09, 2012 10:45 am

Arbing betting

Príspevok od používateľa 14u24me »

salispol napísal:Mohli by sme to skúsiť spoločne kto by chcel ja nato mám aj software poskladáme niekoľko € a skúsime to. Kto má záujem, ako vidím teraz som Vám ukazál celkom zaujímavú vec :)
lakat po lidech penize na disk. foru = BAN

btw. s Arbing-em jste zaspali dobu, dneska uz bezne online sazkovky stornuji arbitrazni sazky. Omezuji i vysku sazky. precti si o tom vic na betting disk. forech http://arbusers.com/index.php/board,13.0.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,"