EU a jej politika

Politika, svetonázory, naša spoločnosť

Re: EU a jej politika

Poslaťod pokus » Uto 11 06, 2018 8:56 am

Ano. My. Slovensko, aktivny clen NATO, EU, OSN, Frontex a kadecoho ineho sme to nasou participaciou vo vojnach, politikou a vsetkou ne/cinnostou posrali.

A s tym usa neviem co chces povedat. Ja nevidim velke rozdiely medzi milionmi ilegalnych mexicanov v 200X vs miliony ilegalnych syrcanov ci hotentotov v 20XY.
Hlavne rozdiely su v tom, ze cast "nasich" migrantov k nam prisla s nepriatelskymi umyslami. To je mrzute, ale uplne pochopitelne. Nemozme predsa od niekoho ocakavat, ze bude plny lasky a stastia, ked mu zabijeme rodinu, zburame dom a znicime celu krajinu...
pokus
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 01 06, 2016 7:11 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod jogo » Uto 11 06, 2018 4:21 pm

pokus píše:Ano. My. Slovensko, aktivny clen NATO, EU, OSN, Frontex a kadecoho ineho sme to nasou participaciou vo vojnach, politikou a vsetkou ne/cinnostou posrali.


My ,Slovensko za Dzurindu, sme posrali jedine to, že sme dovolili prelet lietadiel USA, keď bombardovali Srbsko. Na ďalších destabilizáciach štátov ako Irak, Syria, Líbia nenesieme žiadnu vinu,lebo už sme tu mali Fica, ktorý bol proti týmto destabilizáciam, tak nas tu neobviňuj z týchto zločinov. :?
Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo
 
Príspevky: 4111
Registrovaný: Pon 08 04, 2008 9:03 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod pokus » Uto 11 06, 2018 10:14 pm

:D :D :D

Bol taaaak veľmi proti, že máme od r.2002 DOTERAZ našich vojakov v Afganistane (dokopy sme ich tam poslali vyše 3600).
http://www.mil.sk/50576/?pg=1

Vyše 700 sme ich mali aj v Iraku v rokoch 2003-2007.
https://www.mod.gov.sk/5520/navrat-posl ... 2018-09-08

A od roku 2017 ich máme v Iraku opäť. Hádaj, kto bol vtedy premiér (aj keď to je úplne nepodstatné).

https://www.finreport.sk/agenturne-spra ... o-vojakov/
https://www.mod.gov.sk/40973-sk/slovens ... minovania/
https://www.mod.gov.sk/42908-sk/slovens ... t-v-iraku/

A to sa ešte môžme baviť aj o tom, koľko zbraní a munície sme poslali do Iraku aj Afganistanu a čo sa tam potom s nimi dialo...
https://www.cas.sk/clanok/40561/slovens ... a-municiu/

Fakt chce niekto tvrdiť, že my nič, my muzikanti? Jeme len to, čo sme si našou blbosťou navarili. A to platí ako pre SR, tak aj EU.
pokus
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 01 06, 2016 7:11 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Uto 11 06, 2018 10:24 pm

Kľudne spi, bola to MIEROVÁ MISIA:

Slovenská republika sa podieľala na nastolení mieru a na jeho obnove v Iraku aktívnou účasťou príslušníkov OS SR v operácii Iracká sloboda a v rámci NTM-I. Príslušníci operácie Iracká sloboda plnili počas svojho pôsobenia náročné úlohy v zložitých klimatických podmienkach. Zo strany veliteľstva divízie bola ich práca hodnotená ako vysoko profesionálna a jednotlivé úlohy boli splnené vždy včas a v požadovanej kvalite. Príslušníci ozbrojených síl Slovenskej republiky počas pôsobenia v operácii Iracká sloboda odmínovali mechanicky takmer 890 000 m2 a ručne 185 000 m2. Pri odmínovacích prácach bolo zničených približne 660 ton munície. V operácii Iracká sloboda a v operácii NTM- I od júla 2003 pôsobilo celkom 718 príslušníkov OS SR, pričom z celkového počtu vyslaných vojakov štyria príslušníci zahynuli.

Vojnu v IRAKU rozpútalo USA s velkou Britániou bez mandátu OSN a ako zámienku použili fake news, že Irak vlastní jadrové zbrane. Zahynulo tam státisíce civilov, medziiným 200 000 detí. Ked sa zistilo že zámienka bola fake, Tony Blair sa verejne ospravedlnil.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod pokus » Uto 11 06, 2018 11:13 pm

Jáááj ospravedlnil, tak to je potom ok :P

Mierová misia aka mierové bombardovanie aka mierový dar 5000 tankových striel :P

Ostáva teda už iba vysvetliť tým pánom teroristom z Al Kájdy, IS či Talibanu, že naši vojaci boli a sú tí dobrí, mieroví. A že zlí sú tí vo vedľajšom MRAPe, tí s tou inou malou vlajkou na pleci... Tí hlupáčikovia to totiž nerozlišujú. Strieľajú nás všetkých rovnako a nenávidia nás rovnako.
Prečo je to tak? Žeby preto, pretože sme SPOJENCI a v ich očiach aj SPOLUPÁCHATELIA? ;)
pokus
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 01 06, 2016 7:11 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Pia 12 21, 2018 12:39 am

Ivan Mikloš: Priznám sa, mám veľké obavy

Baba Vanga, bulharská veštica, ktorá zomrela v roku 1996 a (vraj) úspešne predpovedala okrem iného aj pád dvojičiek, vzostup Daeš, brexit či nástup Trumpa, údajne na rok 2019 predpovedala ekonomický kolaps v Európe, pokus o atentát na Putina, veľké cunami v Ázii a Trumpovo ohluchnutie v dôsledku choroby.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22010135/pri ... z5aGaOAhZj
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Ned 02 03, 2019 1:39 am

Blog Chmelára k venezuele na jeho FB:

S neskrývaným zdesením sa pozerám na vyhlásenie Európskeho parlamentu, ktorý včera uznal opozičného lídra a šéfa parlamentu Juana Guaidóa za legitímneho dočasného prezidenta Venezuelskej bolívarovskej republiky a o niečo miernejšie, ale stále neadekvátne vyhlásenie slovenskej diplomacie. Nie preto, že by som mal akékoľvek sympatie k prezidentovi Madurovi, ktorý vedie krajinu politicky i ekonomicky do priepasti. Ale preto, že to, čo robí teraz západné spoločenstvo, je hrubé porušenie akýchkoľvek noriem medzinárodného správania, je to uznanie puču a podpora vývoja, ktorý sa môže skončiť buď občianskou vojnou alebo ďalšou americkou nelegálnou intervenciou.

Naše mainstreamové médiá, ktoré majú také ťažké srdce na tie alternatívne, opäť (ako obyčajne pri medzinárodných otázkach) hrubo zavádzajú, ak nie klamú. Guaidó neprevzal moc v súlade s ústavou. Guaidó sa vyhlásil za prezidenta spôsobom, ako sa to robí v banánových republikách, ale nie v demokracii. Venezuelská ústava neumožňuje odvolanie prezidenta parlamentom, to môže len referendum. Aj keby Maduro nebol uznaný za legitímneho prezidenta (a povedzme si úprimne, že spôsob, akým sa uskutočnili posledné voľby, na to dôvody dáva), podľa článku 233 venezuelskej ústavy môže v prípade, že prezident už bol inaugurovaný (a on bol inaugurovaný 10. januára), prevziať za určitých okolností do ďalších volieb dočasné právomoci hlavy štátu len viceprezidentka, nie predseda parlamentu. Okrem toho, ako upozornili v otvorenom liste desiatky amerických akademikov – odborníkov na Latinskú Ameriku, spôsob, akým Guaidó prevzal moc, je v hrubom rozpore so stanovami Organizácie amerických štátov. Predstavte si, že by sa predsedníčka americkej Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiová s podporou Európskej únie vyhlásila za prezidentku Spojených štátov s odôvodnením, že Donald Trump nie je legitímnym prezidentom. Kto by to toleroval? Tým, že západné štáty uznali nelegálne prevzatie moci vo Venezuele, už teraz porušujú medzinárodné právo. A ak tomuto tlieskajú aj najvyšší predstavitelia Slovenskej republiky, tak sa asi všetci zbláznili. Chce Pellegriniho vláda svoj vlastný Irak?

Svet sa zahráva s ohňom. Venezuela má jedny s najväčších zásob ropy na svete, a preto nie je ťažké si domyslieť, prečo západný svet nedojíma stav ľudských práv v Saudskej Arábii, Katare, Bahrajne a mnohých ďalších diktátorských režimoch, ktoré sú vraj našimi spojencami. Médiá nás kŕmia propagandistickými obrázkami krajiny, v ktorej nie sú lieky a potraviny. Ale prečo tam nie sú? V dôsledku amerického embarga, ktoré Rada OSN pre ľudské práva označila za nelegálne, pretože dopadá na najchudobnejšiu časť populácie, nie na režim, pretože tam v dôsledku humanitárnej krízy zomierajú deti. Bývalý spravodajca OSN Alfred de Zayas označil americké správanie za zločin proti ľudstvu. Ale západný svet stanovisko Rady OSN pre ľudské práva ignoruje, hoci sa navonok ľudskými právami zaštiťuje. Je to svinstvo.
Celý tento vývoj je koordinovaný Spojenými štátmi. Tie sa už niekoľkokrát pokúsili o vojenský prevrat vo Venezuele. Na jeseň minulého roka poradca prezidenta USA pre národnú bezpečnosť a jeden z architektov prepadnutia Iraku John Bolton zaradil Venezuelu, Nikaraguu a Kubu do „trojky tyranií“. Nepripomína vám to niečo? Správne, americké propagandistické ťaženie pred vojnou v Iraku, keď George Bush vytýčil „os zla“ (Irak, Irán, Severná Kórea). Chceme sa zasa do niečoho takéhoto namočiť? Udalosti nabrali rýchly spád po inaugurácii venezuelského prezidenta Madura. Už 22. januára vyzval americký viceprezident Mike Pence Venezuelčanov, aby sa postavili „diktátorovi“ na odpor. Hneď na druhý deň sa Guaidó vyhlásil za hlavu štátu a USA ho okamžite uznali. Tomuto nemôže uveriť ani malé dieťa, že ide o spontánnu revolúciu venezuelského ľudu.

P.S. Možno by sme si tu mohli urobiť anketu k prezidentským kandidátom. Takú malú, demokratickú. Hoci anonymnú, z rešpektom k výsledkom. Počul som, že Pravda robila svoju, ale ked tam Harabín pretrvával na prvom mieste...tak anketu ukončili. Nuž demokracia je demokracia...Hlas ľudu, hlas boží...
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Štv 02 07, 2019 10:10 pm

bez komentáru...

- the Bank of England lowered its 2019 GDP growth outlook to 1.2% from 1.7%,
- the EU Commission cut its 2019 euro area GDP growth forecast to 1.3% from 1.9%
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod Trumpeta1978 » Pia 03 29, 2019 10:13 pm

Tak ako to páni vidíte, kolko rokov davate k dobru nez podla vas dojde k definitivnemu krachu Eurozony?
Ako sa branit? Ja dlhsie vazne rozmyslam, ze postupne prevediem vsetky financie do americkych akcii /velku cast uz tam mam aj teraz/
https://finweb.hnonline.sk/komentare-a- ... am-klesnut
https://www.statista.com/statistics/274 ... countries/
Trumpeta1978
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Uto 03 28, 2017 9:05 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod Chris » Ned 03 31, 2019 9:54 am

Co ak dojde ku krachu USA skor? Definitivne aj tak dojde k mega pruseru
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Obrázok užívateľa
Chris
 
Príspevky: 594
Registrovaný: Str 08 17, 2011 10:43 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod Trumpeta1978 » Ned 03 31, 2019 2:59 pm

Usa maju lepsiu demografiu, podstatne vyznamnejsie naleziska strateg. surovin, lepsiu fiskalnu politiku a vlastnit najsilnejsiu armadu sveta znamena velku vyhodu. Eu je vo vsetkom z tychto faktorov na tom horsie a naviac nie je jednotna. Eurozona inak ako rozpadom skoncit nemoze otazkou je iba kedy.
Trumpeta1978
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Uto 03 28, 2017 9:05 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Ned 03 31, 2019 7:38 pm

Súhlas. A niekedy mám dojem, že USA zničia EU , alebo ju obrátia na svoj obraz, pretože oni robia všetko ináč a s rozumom.

Napr. migračná politika. My sa serieme s tým, či podpísať migračný pakt, ale USA a Izrael ho zamietli. USA neprijímajú hocijakých utečencov a už vôbec nie takých, ktorých si nepreveria. Ako ekonomických migrantov berú len MOZGY.
Vôbec nechápem, že EU sa zaoberá nejakým migračným paktom, ked je neprijateľný pre USA. A prečo to robí? Lebo už vpustili do EU spústu ľudí bez akéhokoľvek preverovania a teraz potrebujú dať tomu právny rámec. Preložené do inej reči: politici dovolili porušenie zákonov a nestráženie hraníc EU a miesto to aby niesli zodpovednosť a urobili opatrenia, chcú aby každý podpísal že súhlasí s migráciou.

Kde sa dostali USA zo svojou premyslenou imigračnou politikou? Stali sa technologickou veľmocou.
Kde sa dostane EU, ked tu prídu len tak milióny chudobných a nevzdelaných migrantov? Stane sa sociálnym ústavom...

Okrem toho, pomaly každá vláda tu rieši sociálne veci. Miesto toho, aby sme využili podstatu kapitalizmu, že podnikanie plodí bohatstvo a dáva iným prácu, tak vlády míňajú a zavádzajú socializmus. Pozrite sa na francúzsko, Taliansko, Grécko....čím viac socializmu, tým viac sa tam štrajkuje.

A čo v USA ?. Zamestanci tam nemajú ani nárok na dovolenku..maká sa a málokedy niekto štrajkuje. Všetci tam pochopili, že vláda nie je na to, aby rozdávala...politici nesľubujú nič ZADARMO, žiadny populizmus...tvrdý kapitalizmus.

Ja nevravím nie selektívnej sociálnej politike, ale v mám pocit, že v EU sa to preháňa. Ja to vidím tak, že južná polovica EU zavádza socík a preto EU ekonomicky nemá na súťaž s USA.

Nevidím zatial osud Európy tak, že treba ihneď všetko presúvať do USA ...ale myslím si, že vzhľadom na výbornú úrokovú sadzbu USD ( 2,5% ) a lepší stav ekonomiky USA sa netreba báť držať aspoň 1/2 investícii v dolárových aktívach.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod pokus » Ned 03 31, 2019 9:23 pm

Nepisal si tu pred casom kolko milionov nelegalov maju v USA? A teraz maju zrazu premyslenu politiku?
pokus
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 01 06, 2016 7:11 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Ned 03 31, 2019 11:26 pm

pokus píše:Nepisal si tu pred casom kolko milionov nelegalov maju v USA? A teraz maju zrazu premyslenu politiku?


Majú takých čo ilegálne prišli cez mexickú hranicu. Veď preto stavia Trump múr. Majú tiež kopu takých čo prišli na víza a ostávajú v krajine nelegálne. Takí im nevadia, lebo to sú preverení ľudia. Žiadny migranti sa ale do USA nemôžu dostať tak ako sa to deje v EU od 2015. Merkelová otvorila náruč, hranice prestali fungovať a tisícky sa vovalili do EU. V druhej vlne čo nedoplávalo samo do Talianska, tak ich lode mimovládok brali pri lýbijskom pobreží a do donášali do Talianska. Chod sa spýtať Talianov ako sa im to páči...Druhá vec je azylová politika. Že 2/3 týchto ľudí nie sú utečenci - len ekonomickí migranti.

Viem pochopiť situáciu, keď z rozdrbanej Sýrie nárazovo príde veľa Sýrčanov. Viem pochopiť aj to, ked z rozdrbanej Lýbie, alebo Iraku chcú prísť utečenci. Ale nerozumiem tomu, že Európa sa už piaty rok nedokáže s tým vysporiadať a prijať opatrenia. Nerozumiem, že európski politici, ktorí za to nesú zodpovednosť sú stále pri moci a nemajú v tom jasno.

Nerozumiem, prečo sa neprijali opatrenia, aby sa také niečo ako v 2015 nezopakovalo. Nevymysleli nič, iba stupídne kvóty. Nech si EU rozdelí všetko, čo príde? :roll: ...Stále tu lode privážajú migrantov...stále ich chcú legalizovať cez kadejaké migrantské pakty a stále tu prichádza 2/3 takých, čo nemajú nárok na azyl. A slniečkári kričia: tešte sa, prichádza ich oveľa menej!

Lenže kým toto nie je EU schopná vyriešiť tak ako to vyriešili iné vyspelé krajiny ( USA, Austrália, Izrael ), tak rastie nespokojnosť obyvateľstva EU, odpor proti politike EU a vzmáha sa extrémizmus. Ja sa vôbec nečudujem, že Briti toho majú plné zuby a utekajú z EU. Nespokojnosť s politikou EU je velmi vysoká, kým EU ako projekt bez vnútorných hraníc a ciel vyhovuje takmer každému.

Pokus. Bodaj by sme tu mali len problémy z ilegálmi z Ukrajiny, Srbska atd. Som za riadenú imigráciu - aj azylovú, aj ekonomickú. Ale vyberajme si a preverujme. Som presvedčený, že takáto migrácia nikomu nevadí - potrebujeme lekárov a sestry z Ukrajiny? OK. Potrebujeme ľudí do automobiliek zo Srbska? OK. Chceme robiť rozumnú azylovú politiku? OK. Tak ju robme, ale tak, ako si prajú a môžu dovoliť obyvatelia SR.

My sa aj tak nevyhneme demografickým zmenám. Ked sledujem prírastky obyvateľstva v mestách, tak vidím že vymierame.
No počet rómskeho obyvateľstva rastie - odhadom sa zdvojnásobí každých 35 rokov. Ešte by nám tu trebalo moslimov s priemerom 5 detí a naši potomkovia budú menšinou vo vlastnom štáte za 100 rokov.. Ešte že sa toho nedožijem...
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod pokus » Pon 04 01, 2019 7:44 am

Uhm USA vyriesili... Maju cez 11 milionov nelegalov, prichadza ich cez 300tis rocne.
Ale hej, postavia plot a vec bude v hlavach tych jednoduchsich vybavena.
pokus
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 01 06, 2016 7:11 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod Trumpeta1978 » Pon 04 01, 2019 10:28 am

Europa sa stale viac vydava socialistickou cestou a to ako historia ukazuje, skor ci neskor vedie ku kolapsu. Dalej sa pozrime na stale zvecsujuci dlh Talianska, Spanielska, Francuzska ci Belgicka - a pozor, to nie su male ekonomiky ako Grecko. Ak by niektori z tychto statov potreboval fin pomoc, tak pre Eu by to bola tvrda rana a mozno aj posledna. Este ma napadlo ci nie je dobry napad drzat eura v nemeckych bankach, pretoze po rozpade € sa stane najsilnejsou menou nova marka. Ostane staty si zavedu vlastne narodne meny s podstatne nizsim kurzom.
Trumpeta1978
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Uto 03 28, 2017 9:05 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod jaroslav80 » Pon 04 01, 2019 3:23 pm

JUGGLER píše:Majú takých čo ilegálne prišli cez mexickú hranicu. Veď preto stavia Trump múr. Majú tiež kopu takých čo prišli na víza a ostávajú v krajine nelegálne. Takí im nevadia, lebo to sú preverení ľudia. Žiadny migranti sa ale do USA nemôžu dostať tak ako sa to deje v EU od 2015. Merkelová otvorila náruč, hranice prestali fungovať a tisícky sa vovalili do EU. V druhej vlne čo nedoplávalo samo do Talianska, tak ich lode mimovládok brali pri lýbijskom pobreží a do donášali do Talianska. Chod sa spýtať Talianov ako sa im to páči...Druhá vec je azylová politika. Že 2/3 týchto ľudí nie sú utečenci - len ekonomickí migranti.


Nemecko ma vyse 80-mil. obyvatelov, z toho 80% Nemcov. Asi ten vyse milion imigrantov co im tam prisli, nebrali ako ohrozenie. Hlavne ked maju prestarnutu populaciu, porodnost nula bodov a budu potrebovat opatrovatelky a robotnikov.

Islamsky stat kritizoval vsetkych moslimov co utekali do Europy, ze v Europe pride k ich asimilacii.

Merkelova je dcera protestantskeho pastora, jej dovolenie nelegalnej imigracie mohlo byt z urcitej casti odovodnene aj "naivnou" charitativnostou. Mozno si povedala, ze aspon niekto k nam chce ist a je super ze sem tych ludi nemusi tahat nasilu :D
jaroslav80
 
Príspevky: 1573
Registrovaný: Štv 03 24, 2011 6:19 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod JUGGLER » Pon 04 01, 2019 5:31 pm

jaroslav80 píše:
Nemecko ma vyse 80-mil. obyvatelov, z toho 80% Nemcov. Asi ten vyse milion imigrantov co im tam prisli, nebrali ako ohrozenie. Hlavne ked maju prestarnutu populaciu, porodnost nula bodov a budu potrebovat opatrovatelky a robotnikov.

Islamsky stat kritizoval vsetkych moslimov co utekali do Europy, ze v Europe pride k ich asimilacii.

Merkelova je dcera protestantskeho pastora, jej dovolenie nelegalnej imigracie mohlo byt z urcitej casti odovodnene aj "naivnou" charitativnostou.:D


Určite. Za 80 mil. nemcov rozhodla sama (+ za Schengen i EU) a ešte k tomu protizákonne. Otec protestant a matka? Vieš ako sa hovorí..otec nie je nikdy istý (kým neurobíš DNA ), len matka je istá.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER
 
Príspevky: 7463
Registrovaný: Štv 04 17, 2008 8:39 pm

Re: EU a jej politika

Poslaťod jaroslav80 » Pon 04 01, 2019 7:23 pm

Tak aj matke ta mohli v porodnici vymenit, cize test DNA by mohol zaujimat aj nu.
Je to tusim male husa alebo iny podobny vtak, ktory poklada za rodica prvu bytost, ktoru zbada. A na nu sa upne a od nej sa uci.
Jasne ze krv nie je voda, genetika je podstatna, ale keby aj hned obaja jej rodicia neboli jej a ona by si to len myslela, tak vplyv prvych rokov kedy ich ako dieta brala ako rodicov by ju iste dost poznamenal.
jaroslav80
 
Príspevky: 1573
Registrovaný: Štv 03 24, 2011 6:19 pm

Predchádzajúci

Späť na Politika a názory o spoločnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť