Slovenská politika

Politika, svetonázory, naša spoločnosť

Re: Slovenská politika

Poslaťod JUGGLER » Štv 07 25, 2019 6:11 pm

Rado píše:Takže, ak som bol niekde akcionárom napr. v ENRONe, tak som tiež podvodník?

Neprekrúcať, please. Ja som nepovedal, že je podvodník. Povedal som, že figuruje v dalsej daňovej kauze. Výsledok uvidíme, ked sa veci prešetria.

Akcionár Enronu? Ved tá firma patrila jeho švagrovi. Neporovnávajme bežnú a.s. s korporáciami obchodovanými na renomovaných burzách. Švagor je mrtvy. Ja som o tom viac nečítal, len sa divím, že nič o tom nevyšlo na Slovensku.
Denne pozerám správy.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Poslaťod pokus » Štv 07 25, 2019 6:55 pm

Juggler o com si chces citat? Ak nieco spachal mali a maju ho zavriet a vybavene. Rozdiel v kauzach opozicie a koalicie je v tom, ze Smer ma komplet bezpecnostne zlozky uz vyse 10 rokov pod palcom a teda na kohokolvek z opozicie nema kydat do medii, ale zatvarat ich ako na beziacom pase.

Ale kedze to nerobia, tak na nich zjavne nic nemaju, iba tie predvolebne grcanice do medii.
Tu sa dokonca jedna o podozrenia z Ciech, cize nestranni cesi ho mozu pokojne zavriet a mna to cele zacne zaujimat az ked tak spravia.
pokus

Poslaťod JUGGLER » Sob 08 10, 2019 12:10 am

Dám si tu pár poznámok ohľadom Trubana. Keďže je to potenciálny premiér a zrejme aj budúci morálny vzor. Dúfam že ma nesklame ako Kiska. Kisku som volil, držal mu palce a potom mi z jeho káuz bolo na zvracanie..Takže už jeho moralizovanie a kecy o slušnosti nemôžem počúvať...

Takže Truban: Zatial Truban raz zaklamal, najprv, že skúsil marišku iba raz, potom, že viackrát a aj LSD.

„Teraz vám poviem bez okolkov, ako to je. Marihuanu som mal viackrát, nebolo to iba raz na intráku. Zároveň som pred dvanástimi rokmi vyskúšal LSD. To je všetko.“

Teraz vyťahujú jeho citáty z blogov, že zrejme aj distribuoval.

„Nebudem sa dlho rozpisovať, dnes ma čaká ešte predať 5 gramov bieleho, takže rýchlo,“

„Biele je už rozpredané, už ma stále neotravujte, že aj vy chcete,“

https://www.topky.sk/cl/100535/1815435/ ... byt-vtipny

P.S. Dosť si serie do imidžu i do kariéry a to hneď na úvod. Pripomína mi Sulíka, ked robil puberťácke somariny, až položil vládu ....
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Poslaťod Trumpeta1978 » Sob 08 10, 2019 7:09 am

Vobec sa nechcem zastavat Trubana, v podstate o nom neviem nic. Ale pravda je taka, ze skoro na kazdeho sa da najst nejaky problem, kazdy z nas ma nejaku "špinku" z minulosti, nikto nie je svaty.
To ci díloval by musel dokazat súd, dovtedy je nevinny.
Ja som tiez volil Kisku a nie so prilis sklamany, pretoze v tej dobe to bola podla mna volba najmensieho zla. To ze tiez nanho z minulosti vyliezli veci ktore nie su kóšer- to sa dalo cakat, ved je z podnikatelskeho prostredia, tam sa veci na "hranici" robia pomerne často.
Trumpeta1978

Poslaťod jaroslav80 » Uto 08 13, 2019 1:38 pm

Trumpeta1978 píše:To ci díloval by musel dokazat súd, dovtedy je nevinny.

Na zlodejov zo Smeru ma ulica iny meter. Ti su vinni aj bez sudu. Truban az jedine v pripade, ze by to o nom povedal nejaky sud.
jaroslav80

Poslaťod JUGGLER » Uto 08 13, 2019 9:26 pm

Trumpeta1978 píše:Vobec sa nechcem zastavat Trubana, v podstate o nom neviem nic. Ale pravda je taka, ze skoro na kazdeho sa da najst nejaky problem, kazdy z nas ma nejaku "špinku" z minulosti, nikto nie je svaty.
To ci díloval by musel dokazat súd, dovtedy je nevinny.

Mňa súd nezaujíma. Je to o morálnych hodnotách a sebareflexii.

Som predseda strany a nová nádej Slovenska. Užíval som drogy (nielen marišku, ale aj tvrdé LSD), aj som ich predával...Vedia to o mne minimálne mne blízky ľudia, už je to vonku, musel som kvôli tomu klamať a budem musieť o tom klamať ďalej... toto už zo seba nezmyjem, ukážem aspoň , že som chlap a odovzdám žezlo niekomu čistému... Môžem ostať členom strany, ale nemám na vodcu opozície, či premiéra.

BTW: Už to vysvetlil..to mi odľahlo :lol: : Išlo vraj o biely dizajn jeho webu.

Dobre to okomentoval Baránek:

“Prosím vás, nevie niekto, ako sa dá predať 5 gramov bieleho dizajnu webu? Alebo vypredať biely dizajn webu? Buď som ja idiot, alebo niekto tu idiotsky klame. Lebo tvrdiť, že: „Nebudem sa dlho rozpisovať, dnes ma čaká ešte predať 5 gramov bieleho, takže rýchlo,“ alebo: „Biele je už rozpredané, už ma stále neotravujte, že aj vy chcete,“ , sa týka bieleho dizajnu webu, na to treba poriadnu dávku drzosti,” myslí si Baránek.

Dodáva preto, že “svet asi rapídne osprostieva”. “Alebo si noví progresívni liberáli (ľavičiari) myslia, že rapídne osprostievame my. No, tak toto naozaj asi nebude náhrada za Fica.
JUGGLER

Poslaťod Trumpeta1978 » Str 08 14, 2019 3:14 pm

Juggler
ja to vnimam tak ze je to na rozhodnuti volicov, ci im jeho moralny profil vadi alebo nie- ludia sami rozhodnu. A ze by mohol byt potencialne premier? To sa mi zda trochu odvazne tvrdenie..
Trumpeta1978

Predchádzajúci

Späť na Politika a názory o spoločnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť