des

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: des

Príspevok od používateľa Rokosák »

Cely dokument je desivy, ale sucasne vzrusujuci. Pospolity lud bol stale skepticky co sa tyka nasej mladej demokracie. Tieto konkretne fakty zo zakulisia potvrdzuju ich tusenia.

Kto si mysli, ze za ich zverejnenim stali ludia zo SaSu?
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

gorila bola zverejnená keď SAS ešte neexistovala ani v hlave Sulíka.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

O gorile od Nicholsona:
http://www.sme.sk/c/6200787/nicholson-n ... udnem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odkiaľ beriete istotu, že Gorila je pravá?
„Som si stopercentne istý. Nielen preto, že poznám zdroj. Bol som v dome, kde sa vykonávalo odpočúvanie, mal som rôzne stretnutia. Tiež sa mi vyhrážali a núkali peniaze. Ak by Gorila nebola pravdivá, prečo by to robili?“
Vyhrážali sa vám?
„Boli aj vyhrážky, ale aj peňažné ponuky.“
Ako to prebiehalo?
„Jeden človek z tajnej služby ma kontaktoval, že by mi vedel dohodnúť päť až desať miliónov korún, ak mu symbolicky vrátim spis a zaviažem sa, že o kauze nebudem písať. Druhú ponuku mi dal bývalý siskár z čias Ivana Lexu, že ak neberiem peniaze ako normálny chlap, nech založím nadáciu a tam mi ich pošlú. Smial sa mi, že ich môžem použiť na detské domovy. Pre týchto ľudí je nepochopiteľné, že niečo nevedia kúpiť za peniaze.“
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

M. Vagovič: Gorilu treba brať vážne - Naozaj tu nejde o fazulky:
http://www.tyzden.sk/rozhovory-tyzdna/m ... vazne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: des

Príspevok od používateľa Rokosák »

filip glasa napísal:gorila bola zverejnená keď SAS ešte neexistovala ani v hlave Sulíka.
Moze byt, Filip, ale ako si vysvetlujes popularizaciu pocas sucasneho predvolebneho obdobia?
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

rovnako ako ty - niekto to znova vytiahol a spopularizoval. A môže to byť ktokoľvek, kto vie že to uškodí najmä Smeru, SDKÚ a Pente. Čiže aj SAS. Ale možno aj niekto iný.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

NOvinári píšu pomerne veľa: každá ďalšia zverejnená kauza zatiaľ len otupovala verejné vnímanie káuz. Už im to príde normálne, tak verejnosť ďalšie kauzy v novinách vníma negatívne.
Filip sak mas tuto myslienku z Trendu? Ano ja som to cital, a vraj im to odradza citatelov. A ked budes platit viac vraj bude vacsia kvalita.

http://komentare.sme.sk/c/6204381/rusenie-tajnych.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takyto Fila - zrejme je na odpis lebo nerozumiem,preco jeho komentare davaju mimo piana. Ja ho ani nekomentujem. V predchadzajucom mal 280 vygrckov na neho?
Kvoli niekomu to pise.
V Trende a cely trend mas Bata a spol. Kto je to Bato?, Novinar?, ani nahodou(ani nedokoncil pracu pre koho pracoval - obycajna predajna kurva,resp. pracoval pre niekoho ineho). Aj dnesny Trend, co pisali u budove DU. Ved som to daval aj na tvoje forum.

To niesu novinari a aj kvoli mediam mas ten grc na Slovensku aky je.
Stacil jeden a sa to mozno obrati. Mozno nie. Ale tie naznaky su len kvoli tomu, ze sa o to ludia zaujimaju. A jedine oni mozu nieco zmenit. Aj vo volbach.

Este taky innes, oni mali ten projekt, ze co sa ukradlo na zaklade novinovych clankov? Fungujeto? Na trende v minulosti mali o tom blogy. Ci sa mylim? Maju to , ci nie? A preco? Kradne sa menej? Ci uz noviny o tom nepisu?
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

.s Bubeníkovou si hovoril?
Áno, stretol som sa s ňou v jednej reštaurácii, pričom vopred nevedela, o čom bude reč. Keď som jej povedal o obsahu spisu, rozplakala sa a nechcela o tom vôbec hovoriť. Predpokladal som, že bude najslabším článkom, a to sa mi aj potvrdilo. Vargove vyhrážky a Bubeníkovej emotívnosť boli pre mňa ďalšími dôkazmi, že Gorila je autentická.
http://www.tyzden.sk/nazivo-doma/t-nich ... akala.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Samozrejme ju Dzurinda s Miklosom podporia. Miklos potvrdil, ze SaSaci mali s jej nominaciou problem. Ich pochybnosti im vyvratil.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

To niesu novinari a aj kvoli mediam mas ten grc na Slovensku aky je.
Stacil jeden a sa to mozno obrati. Mozno nie.
Stačí jeden?
Poznám minimálne dvoch investigatívcov na Slovensku, ktorí robia svoju robotu dobre už veľa rokov a nič. Vagovič, Nicholson a aj niektorí z Trendu. Samozrejme nie šéfredaktor - ani terajší, ani Baťo.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: des

Príspevok od používateľa Rokosák »

Robit povodnu reportaz je nakladne. Podstatne jednoduchsie je prebrat agenturne zpravy, este jednoduchsie je pisat nazory o pritomnosti a minulosti. Uplne najjednoduchsie, coho je plno v slovenskych mediach, je predpovedat buducnost.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

Stačí jeden?
Vidis staci.
http://www.ta3.com/clanok/7259/tb-vyset ... orila.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bez toho jedneho by to nezacalo. By to proste vobec nebolo. Nik nebol ochotny to potvrdit(autencititu - nik po tom nepatral, ci investigativci z Trendu uz vypovedaju?). Ani by to nepotvrdil.

Teraz som zvedavy, ci bude Lipsic aj nadalej ministrom vnutra,resp. ako dlho ostane v strane. Co mu Fico dovoli?
Ak by to dopadlo inak(volby), myslim uz nebude dolezite co si mysli Dzurinda, lebo ten vcera "odkryl karty".

Mna by zaujimalo co sa stalo s Bielikom? Sa lyzuje? Tema dna od 22.12 koniec, investigativci na media trend nic(si pamatam ako Bielik obhajoval Ta3 voci nim na trende v diskusii - cierne zoznamy)? Clovek sa niekedy dozvedel, co bolo v ten den dolezite. Minimalne od smrti Demitru ma to uz prestalo bavit, pri galkovi zasiel mimo, najlepsi bol pri vzbure umelcov voci Krajcerovi, tam mu uz oponovali aj obaja umelci.Resp. im nedal ani slovo. Ale predsa naco uz posluzi ta TV spravodajska? Pomaly si pozriem len temu o autach a tie vobec nevyhladavam. Pr. odchod Direra a Oravcovej sa ma nejak nedotklo. Ci ta zenska co robila temu dna mohlo ist o hocico ma to nezaujimalo. Bol som len rad,ze to zostalo na Bielikovi. Nerobia ti redaktori hovorcov pre nejake statne institucie? Narodna dialnicna spolocnot a podobne?
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

Fedor: O Gorile som v minulosti nevedel
Poslanec SDKÚ nepoprel stretnutie s novinárom, spis vraj nepoznal.


BRATISLAVA. „Martin ma kontaktoval krátko po tom, ako som ten spis dostal do rúk,“ povedal Tom Nicholson pre týždenník .týždeň.

Spomína si na stretnutie s poslancom SDKÚ Martinom Fedorom, ktorý sa podľa neho zaujímal, či je pravda, že má v rukách niečo, čo sa týka aj niekoho z SDKÚ.

„Keď som to potvrdil, bol chvíľu ticho a potom mi povedal, aby som si dával veľký pozor, pretože ide o vážnu vec,“ dodal Nicholson. Poslanec podľa neho vedel, aké má informácie.

Martin Fedor (na snímke) stretnutie nepopiera, no hovorí o iných okolnostiach.

„Stretli sme sa v čase, keď bola SDKÚ v opozícii a Smer stále hrozil diskreditáciou opozičných strán,“ tvrdí. „Keď mi pán Nicholson rozprával, aké informácie pozbieral, tak som mu odporučil, aby si dával pozor. Pýtal som sa, či už narába s týmito informáciami polícia a odporučil som mu, aby aj on naložil s nimi v tomto zmysle,“ opísal stretnutie Fedor.

Tvrdí, že obsah spisu, ktorý sa teraz objavil ako Gorila, v čase stretnutia s novinárom nepoznal.

http://www.sme.sk/c/6209542/gorila-uz-m ... -timy.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dalsi vtacik potvrdzujuci Nicholsonove slova.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

http://www.ta3.com/clanok/7274/gorila-v ... nr-sr.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takze Bielik sa dolyzoval a zacal s tym najspravnejsim. Som si kupil tyzden, ze si precitam cely rozhovor s Nicholsonom. O vysetrovani tvrdi, ze spominanemu byvalemu sefovi UBPK je najblizsi clovek Rejda(vtedy sef oddelenia OČ,(o odchod ho vraj poziadal Spisiak),ktory bol tiez v byte odpocuty, ktory priznal, ze do bytu chodil, len odmietol,ze bral peniaze), odovzdal im spis v 2009, ktory sa im stratil a ze mu nedoveruje(Gasparovi).

Trend tiez ozil. Vraj je to len o poctoch. Nechapem naco je Ficovi 16 000 goril? Nestaci mu 80?
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: des

Príspevok od používateľa Rokosák »

Gorila je dalsi dovod, preco sa domnievam, ze slovenske politicke elity su v podruci ekonomickych elit. Ich spolocnym cielom je zdieranie pospoliteho slovenskeho ludu. Ked k tomu pridame zahranicnych kolonizatorov a ich prisluhovacov, bezny Slovacisko si zasluzi Nobelovu cenu za prezitie.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: des

Príspevok od používateľa jan »

Rozhovor s Malcharkom:
Viete odhadnúť výšku vášho majetku vrátane firiem, ktoré vlastníte a spoluvlastníte?

„Nie, nikdy som sa touto otázkou nezaoberal a nepovažujem za etické sa pýtať a ani odpovedať na podobné otázky, ak nejde o ústavných činiteľov. Napríklad aj preto, že akúkoľvek informáciu vám poskytnem, tak nebude zajtra pravdivá, pretože realizujem ročne viac ako tisíc obchodov na svetových burzách a stav hodnoty akcii sa dennodenne mení zásadným spôsobom.“

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6217747/malcharek-p ... z1jbyT6pQW" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak uz vyslo z mody tipovanie sportovych vysledkov, na ktore sa odvolaval tusim Kanis pri nejakej kauze?
Rocne viac ako 1000 obchodov? To uz je celkom slusny daytrader, ale mozno za neho obchoduje niekto iny.

Filip, skus ho kontaktovat na kratky rozhovor pre ako-investovat.
Budem ti vdacny. :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

:D
Malcharek racing trading
Coudy
Platinum Member ***
Príspevky: 762
Dátum registrácie: Pi 22 06, 2007 9:14 pm
Has thanked: 28 times
Been thanked: 4 times

Re: des

Príspevok od používateľa Coudy »

Tak si to zosumarizujme.
Top traderi ČSSR.

1. Margita Mečiarová
2. Stanislav Gross
3. Jirko Malchárek
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: des

Príspevok od používateľa Pette »

" Audi centrum Bratislava je startup projekt rovnako ako Mammacentrum."

Kurňa, toto je pravy startupista! Takto sa to robi, Silicon Valley nech sa pride kuknut.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: des

Príspevok od používateľa Airmike »

to je ozaj perla, :)

ale zase na druhu stranu sa nemozeme stazovat ze stat nepodporuje startupy :),
Používateľov profilový obrázok
senor valasco
Silver Member *
Príspevky: 264
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 12:32 pm
Bydlisko: HUMENNE
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa senor valasco »

Coudy napísal:Tak si to zosumarizujme.
Top traderi ČSSR.

1. Margita Mečiarová
2. Stanislav Gross
3. Jirko Malchárek
a kde je Fico, veď kúpil vinicu pri Bratislave za 5 korún za m2.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: des

Príspevok od používateľa JUGGLER »

senor valasco napísal: a kde je Fico, veď kúpil vinicu pri Bratislave za 5 korún za m2.
Treba urobiť ešte jednu kategóriu:

Top investori:
1. Fico - pozemok v BA za 5 Sk / m2 = 16 centov za m2
2. Figeľ - kúpil byt 156m2 v centre BA za 1805€ = 11,5 €/m2
3. ?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

Chcú žalovať Nicholsona
Penta chce tiež žalovať novinára Toma Nicholsona, ktorý mal údajný spis ako prvý a a ku kauze sa teraz vyjadruje. „Vlastné závery formuluje ako nespochybniteľné pravdy,“ dôvodí firma.
Médiá zatiaľ neoverený dokument označujú slovom údajný spis SIS. Hovorca Penty povedal, že žalobu na konkrétne médium zatiaľ nepodali.


Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6221066/hascak-z-pe ... z1jnEfRXBc" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

Nicholsnom o Gorile pre čecké Lidovky:
http://www.lidovky.cz/slo-o-system-ty-f ... hranici_sm" onclick="window.open(this.href);return false;
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

Ten fizel Gaspar, co snim Bielik robil rozhovor,dal protipravne skartovat spravu z SIS,ktoru dostal PADO a DZURINDA vo februari 2006. Radicova ju odovzdala vysetrovatelom.
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

http://hnonline.sk/c1-54563470-postava- ... ila-zmizla" onclick="window.open(this.href);return false;

Co SDKU pozitiv zaplatite aby sa vratili,aby sa to vysetrilo? Juggler co si o tom myslis? Ja by som siel tiez na dovolenku.
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: des

Príspevok od používateľa kolega »

ludia chcu stat ktory by sa o nich staral co najviac zda sa...

http://www.aktuality.sk/clanok/201469/k ... nas-modla/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak to Počiatek vyhral:
Príbeh sa začal písať v roku 1997, keď za Fiderickou prišla jej dcéra, ktorá dlhovala 200-tisíc korún bývalému priateľovi. Ten mal naporúdzi riešenie. Jeho známy - Ján Počiatek - mame peniaze požičia, ak založí svoj byt. Dôchodkyňa napokon súhlasila.

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/pokutna-kupa-by ... z1nHJbBkow" onclick="window.open(this.href);return false;
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: des

Príspevok od používateľa slimak »

Ak uz Gorilu nevysetria, kvoli premlcacim dobam.
http://spravy.pravda.sk/vyber-dani-uz-z ... nomika_p58" onclick="window.open(this.href);return false;
Toto by uz mali vysetrit. Potom sa mozno vratia aj ku Gorile.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: des

Príspevok od používateľa Brani »

Zákon si kapitalisti upravili pre svoje potreby. Súd musí skúmať najskôr ako si získal pásku a nie, čo je na tej páske. Čiže podľa tohoto kľúča nebude nikto trestno právne ani inak stíhaný za tento lapsus. Nastavili si to tak, aby neboli postihnuteľní. Je jedno či Gorila, či daňový kolaps, nič takého väčšieho sa poriadne nevyšetrí a nikto zodpovedný nebude. Bohužiaľ.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: des

Príspevok od používateľa jogo »

Brani napísal: Súd musí skúmať najskôr ako si získal pásku a nie, čo je na tej páske.
Odposluch z Gorily by som ako dokaz ani nespomenul.Ale tvrdo by som presetril udaje, ktore som sa z pasky dozvedel. O Al Capone vsetci vedeli, ze je mafian a ma na svedomi vrazdy, ale zavreli ho za danove uniky. Proste vedeli, ze niekde musel urobit chybu pri svojich mafianskych cinnostiach a dostali ho tam, kde to najmenej cakal.
Akteri Gorily tiez robia chyby, otazka je, ci tieto chyby ma niekto kompetentny zaujem hladat...
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: des

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Kto chce psa bit palicu si vzdy najde. No zial asi dolezitejsie je .Kto chce s vlkmi zit musi s nimi vyt. :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: des

Príspevok od používateľa rabdo »

Kto chce s vlkmi zit musi s nimi vyt. :)


a ja že piť... :lol:
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: des

Príspevok od používateľa Pette »

http://www.sme.sk/c/6332484/minister-ho ... penty.html" onclick="window.open(this.href);return false;

6 rokov x 12 mesiacov = 288 000 cistych eur jasnym smerom.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: des

Príspevok od používateľa Pette »

http://kosice.korzar.sme.sk/c/6356176/v ... menou.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(obaja nominati SaS)

"""Topmanažéri Teplárne majú podľa zmluvy v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov nárok na ročné odmeny až do výšky svojho ročného platu. V prípade M. Nosála to tak mohlo byť cca 40 000 € a u Jána Huraja až 35 000 €. Obaja si ešte v septembri 2011 nechali vyplatiť polovičnú zálohu na tieto odmeny a teraz by mali dostať jej zvyšok."""

Zelení SaS zmrdi rovnakí, ako ostatní.
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: des

Príspevok od používateľa radvan »

bratia cesi:
http://www.sme.sk/c/6378002/rath-a-jeho ... ionov.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ale aspon niekoho obvinia konecne ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: des

Príspevok od používateľa davoo »

radvan napísal:bratia cesi:
http://www.sme.sk/c/6378002/rath-a-jeho ... ionov.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ale aspon niekoho obvinia konecne ...
Zbičovať, odrezať ruky a povesiť na námesti. Na slovensku sa ešte veľmi dlho nezavrie žiadny zlodej. Bohužiaľ to je kvôli rádovym občanom a ich nízkej morálke. Na tomto fóre som si dovolil povedať niečo na zlodejov z Penty a môj príspevok bol označený za primitívny a vraj im ešte aj závidím...
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: des

Príspevok od používateľa Rokosák »

Radovy obcan, hoci aj vysoko moralny, nemoze zavriet nikoho. Ani Ratha nezavreli radovi obcania.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: des

Príspevok od používateľa davoo »

Rokosák napísal:Radovy obcan, hoci aj vysoko moralny, nemoze zavriet nikoho. Ani Ratha nezavreli radovi obcania.
Náša vláda je odraz tejto spoločnosti. Spoločnosť tvoria ľudia. Tí rádoví.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: des

Príspevok od používateľa JUGGLER »

davoo napísal: Na tomto fóre som si dovolil povedať niečo na zlodejov z Penty a môj príspevok bol označený za primitívny a vraj im ešte aj závidím...
Treba sa na to pozrieť aj z druhej strany.

Akí sú Penťáci, takí sú - pravda je, že sú to úspešní podnikatelia. Majú smolu, že slovenskí.
Je to veľký hráč vo veľkom biznise a veľký biznis sa bez politikov robiť nedá. Smola číslo 2.

Keď prichádza na Slovensko zahraničný investor a chce zamestnať pár stoviek ľudí, každý politik s ním s nadšením verejne jedná a výsledkom sú miliónové dotácie + daňové prázdniny.

Penta zamestnáva na Slovensku 7 000 ľudí ( celkovo 25 000 ), platí na daniach okolo 14 mil.€ ročne, politici sa od nej verejne dištancujú a bežný radový občan jej nadáva do zlodejov.

Nemám dôvod sa ich zastávať, ale podnikatel by mal podnikať a štát by mal tvoriť pravidlá a dbať, aby sa hralo fair play.

Ryba smrdí od hlavy. V našom i českom prípade jednoznačne od politikov.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: des

Príspevok od používateľa jogo »

JUGGLER napísal:[Ryba smrdí od hlavy. V našom i českom prípade jednoznačne od politikov.
Keby to bolo take jednoznacne, naprava by bola velmi jednoducha...vymenit vladu(politikov).Robime to kazde 4 roky.(aj skor) A naprava stale neprichadza.
Problem je zazraty ovela hlbsie do tejto spolocnnosti...uz som to tu parkrat pisal. :?
Kazdy narod ma taku vladu(politikov), aku si zvoli (zasluzi).
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"