Slovenská politika

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Slovenská politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Mikoš z toho moc dobre nyvyšiel. Nikdy sa mi nezdalo, že by SME a ŠImečka bol nejako extrémne zaujatý voči SDKÚ a Dzurindovi. Snáď si len Mikloš s Dzurindom nemyslia, že im mal pritakávať pri všetkých tých prúseroch len preto, že ich je menej ( a sú menšie) ako Mečiarove a Ficove.
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

filip glasa napísal:Nikdy sa mi nezdalo, že by SME a ŠImečka bol nejako extrémne zaujatý voči SDKÚ a Dzurindovi.
Si robíš srandu, že ? :)) Šimečka bol dosť aktívny člen skupinky a verne plnil zadanie svojich chlebodárcov - ísť druhej skupinke (Dzurinda, Mikloš) po krku. Len jedno nechápem. Ľudia z protidzurindovskej skupinky sú relatívne inteligentní a schopní sa dohodnúť. Prečo sa s nimi Dz.+M nedohodli? Veď ich tým poslali do ficovej náruče proti ich presvedčeniu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

ísť po krku? Trochu silné.
Ja si to veľmi nepamätám. Viem, že Šimečka urobil taký obrat z vychvaľovania ku kritike Mikiho.
Ale robiť z toho takú kauzu ako skupinka?

Vrátim sa k tomu Mikošovi. Celý čas sa tam snažil vysvetliť, že ich máme mať radi len preto, že tých prúserov bolo menej než u konkurencie.
Ten jeho Trend ako týždeník ktorý vyčnieva je asi tiež sranda.
Nečítal som ešte číslo, kde by nebolo o Pente, J&T, Slávii, Istrokapitále, J. Čarnogurskom ml. a podobne písané ako o super solídnych firmách bez škvŕn.
Tie ich súťaže o naj manažéra - plné bývalých podvodníkov, ktorý si to v polke 90tych uvedomili a začali podnikať trošku normálnejšie. Ale začali podvodom.
Atď, Atď.
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

filip glasa napísal:
Ale robiť z toho takú kauzu ako skupinka?
Skupinka existovala, to mi môžeš veriť :)

A ja neobhajujem Mikloša. Ešte možno ako ekonóma, ale akonáhle odpovedá ako politik, tak je proste politik. So všetkými negatívami, ktoré k tomu pojmu patria. No a Trend, to je kapitola sama o sebe :) Tiež som sa sprvoti nechal nachytať, ale teraz už beriem veci triezvo, tak, ako si napísal. Je to tiež len médium istej (finančnej) skupinky.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

cieľom skupinky bolo len také pindanie, alebo aj voľačo konkrétne?
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

filip glasa napísal:cieľom skupinky bolo len také pindanie, alebo aj voľačo konkrétne?
Cieľom (finančných) skupiniek je prospech pre ich členov. A Dzurindova skupinka sa náhle rozhodla, že odstaví od biznisu tú druhú skupinku. Druhá skupinka reagovala tak, ako reagovala. Snažili sa (aj s výdatnou pomocou SME) vytvoriť tlak na pád vlády s cieľom, aby im Dz. vrátil späť ich biznis, resp. aby im istú časť biznisu nechal. To je to smutné pre voliča, resp. občana. Že tlak na pád vlády nebol preto, že by skupinka malá iné videnie, resp. chcela veci realizovať inak (slušnejšie, ako bola krycia legenda SF), ale primárne im ide o biznis.

Mimochodom aj v smere sú dve skupinky: jedna je ficova a druhá je kaliňák+počiatek (tam sú začlenení aj bývalí proti Dzurindovskí skupinkári). A v médiách už tiež prebehla nejedna kauza, ktorá sa týkala rivality týchto skupín.

Politika je proste o súperení finančných skupín, nie o súperení politických vízií.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

Tibor napísal:Mimochodom aj v smere sú dve skupinky: jedna je ficova a druhá je kaliňák+počiatek
nevies mimochodom z coho ma pociatek peniaze (100mil dom)? z toho ze robil kdesi riaditela to asi nebude...
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

jonatanus napísal: z coho ma pociatek peniaze (100mil dom)? z toho ze robil kdesi riaditela to asi nebude...
Ale veď Počiatek aj Kaliňák sú podnikatelia. Napríklad majú sieť reštaurácií Steam&Coffe, Harley Pub ...

Veď si na http://www.orsr.sk nechaj vyhľadať ich mená a uvidíš, že sú spolu v nejakých firmách. To si myslím, že nie je žiadne tajomstvo.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

Tibor napísal:Ale veď Počiatek aj Kaliňák sú podnikatelia. Napríklad majú sieť reštaurácií Steam&Coffe, Harley Pub ...
su podnikatelia.. to si myslis ze "z dvoch" restauracii si postavis 100mil dom?
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tibor »

jonatanus napísal: su podnikatelia.. to si myslis ze "z dvoch" restauracii si postavis 100mil dom?
Majetkové pomery spomenutých pánov ma v podstate nezaujímajú. Napísal som len info, ktoré mám z ako-tak spoľahlivých zdrojov.
Inak, o podobné informácie sa aktívne nezaujímam. V princípe si ale myslím, že politika takto fuguje nielen na Slovensku a že ak je niečo "problém" tak je v tom, že štát rozdeľuje veľkú časť hodnôt, ktoré vytvoria občania daného štátu. A to je podľa mňa aj dôvod, prečo sú ľudia ako K a P v politike. Keby štát rozdeľoval rádovo menej, tak by im stačil vlastný biznis.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

Tibor napísal:Keby štát rozdeľoval rádovo menej, tak by im stačil vlastný biznis.
ale aj keby stat rozdeloval 5 korun, vzdy sa najde niekdo, komu sa to oplati tunelovat. a budu nam vladnut este radovo vacsi babraci jak teraz...

ten pociatek - ne zeby som koli tomu zle spaval, len je to taky srandovny priklad - ked meciar povie ze 40mil pozicku splaca jeho zena, kazdemu je jasne, ze je to blbost. ked si pociatek stava dom za 100mil, staci aby povedal ze podnika(l) a bol riaditelom neviem kde a kazdemu sa to zda normalne... ako keby kazdy podnikatel bol automaticky miliardar..
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

mimochodom, s tym tunelovanim sme natom mozno este celkom dobre:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=27.06 ... 38v=104949
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Počiatek s Kaliňákom robili aj iné podniky nie len tie raštaurácie. Inak je to celá reštauračná sieť. Nejaké pozemky v Ružinove s parádnym vývarom a kopec ďalších. Tuším sa tam už aj stavajú byty.
Im bolo celkom jedno v ktorej starne. Hlavne že sú. Čo bolo momentálne voľné, tak tam vleteli :-)

Kaliňák má strašne rád audiny a vyváža sa len na nich. Čuduj sa svete zrojna jeho policajti dostali na ďialnici dosť kusov zrovna týchto áut.

Na porovnanie v ČR kúpili pred rokmi pre dialničnú políciu Ford Mondeo ST a kopec ľudí kritizovalo že je to drahé.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

V polovici 90. rokov získala v privatizácii 70% akcií firmy Kovošrot firma „TRIANGEL CAPITAL, s.r.o.“. Jedným z konateľov firmy bol aj Elemír Tichý[1]. Kovošrot pre svoju zadĺženosť (len FNM dlhoval 58 miliónov korún) dali majitelia do konkurzu. Jej investičný majetok bol správcom vyčíslený na 158 miliónov korún a hodnota spoločnosti na 51 miliónov. V prvom kole za Kovošrot piešťanská firma ponúkala 51 miliónov korún, napriek tomu však bol predaný v druhom kole firme KRUPP, s.r.o. za 25 miliónov korún, ktorej konateľom bol v tom čase aj Robert Kaliňák. V druhom kole však existovala aj vyššia ponuka: na 30 miliónov. Súd zhodnotil, že počas konkurzu prišlo k pochybeniam a konkurzný správca predával majetok bez predchádzajúceho súdneho rozhodnutia: vyčiarkol teda správcu Petra Szivósa zo zoznamu správcov, k žiadnej inej náprave však nedošlo. Kaliňáková firma tak získala majetok Kovošrotu za 25 miliónov korún, medzi ktorý patrili:

* pozemky v Bratislave (22 000 m2, cena sa v tom období pohybovala v tejto oblasti okolo 5 000 Sk za m2)
* pozemky v Trenčíne (27 000 m2)
* chata v Tatranskej Štrbe

Firma Krupp krátko po tranzakcii previedla pozemky na ďalšie firmy: Bussines Park Bratislava a.s.[2] - dnes už vystupuje pod názvom Jarabiny a.s. - a firma Bratislava trade center a.s. V oboch firmách figuroval aj Ján Počiatek. V druhej polovici roku 2004 do nových firiem vstúpil Elemír Tichý, ktorý na začiatku vlastnil Kovošrot - tým sa majetok očistil od dlhov a vrátil sa do rúk pôvodných majiteľov.
"podnikatelia".......
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Jonatanus, presne toto som myslel. Zaujímavé, že to nikým nepohne.

PS - cenník Audi S4 našich ďialničných policajtov:

http://www.audi.sk/modely/a4/s4/Audi_S4.pdf

Ono veľmi výkonné športové autá sa dajú kúpiť aj za polovicu. Audina je už luxus.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:Ono veľmi výkonné športové autá sa dajú kúpiť aj za polovicu. Audina je už luxus.
fabia rs nema 350koni.. :lol:

co kupis za polovicu?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Subaru Impreza WRX a určite kopec ďalších tak cez milión.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:Subaru Impreza WRX a určite kopec ďalších tak cez milión.
okrem toho ze to ma o vyse 100koni slabsi motor, by v tom ti policajti vypadali dost zvlastne.. a obavam sa ze okrem tej imprezy nic ine okolo miliona nenajdes.. za 1.5mil najdes napriklad 350z, co ma 300koni, ale to je mrnave kupe, dost tazko pouzitelne pre policajtov.

ak ti policajti potrebuju sedan a 300koni, obavam sa ze vyber je dost maly. a okrem toho audi neni zas az tak luxusna znacka, rozhodne je to pod mercedesom a bmw.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

ja neviem či to potrebujú. Doterza mali radové BMW radu 3. Žiadne športové úpravy.

Mimo to zaujímavá je aj kauzičika "Fico Developer a.s." v Rusovciach.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:Mimo to zaujímavá je aj kauzičika "Fico Developer a.s." v Rusovciach.
no zase z kategorie "nikoho to netrapy" bude skorej tento pan:
http://www.sme.sk/c/3367346/DOKUMENT-To ... okeho.html

co uz moze byt horsie jak ked sa velmi snazivy estebak nabali na hardvardskych fondoch, stane sa z neho najbohatsi slovak, sef hokeja a nikoho absolutne nic netrapy... oproti nemu je kozeny robin hood krizeny s jezisom kristom.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ono sa to všade píše, takže to aj niekoho trápi. Akurát hokejistov asi nie.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Príspevok od používateľa jonatanus »

ja len nepochopim jednu vec.. naco sa ten pan pretrca na verejnosti.. keby nebol sef hokeja, tak ho nikdo nepozna (na harvardy sa uz zabudlo) a nestekne po nom ani pes a nikoho nebudu trapit ani jeho stb papiere... uz ked mal deathmatch zo stasnym som si myslel ze pan si velmi koleduje, ze preco nezaleze niekam kde nebude provokovat.. pritom este dobre vedel, ze sa moze hocikedy prevalit tento stb "coming-out".. a teraz miesto, toho aby sedel jak ladis niekde na costa blanke v dome za miliardu euro, nakonec skonci v base... (no dobre, ale aspon dva dni sa onom hovorilo ze je svina :lol: )

a zajimave, ze ani fico mu to nepomohol ututlat.. sak ale pozajtra to zase trapit nikoho nebude... stastny to uz vsetko pred rokom povedal a nikoho to netrapilo...
veritel

Príspevok od používateľa veritel »

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

A už je tu zaregistrovaný aj Fico:
http://ako-investovat.sk/profile.php?mo ... file&u=349

Som zvedavý či nám niečo napíše o jeho developerských skúsenostiach.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

Trend postupne robí z J&T a Penty také fajn, milé a veľmi potrebné firmy:
http://firmy.etrend.sk/107592/firmy/pat ... sej-zaraba
http://ekonomika.etrend.sk/107593/slove ... i-komentar

O dva roky sa možno dozvieme, že sú etalónom slušnosti v podnikaní na Slovensku :lol:
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

neviem ci su v cechach politici viacej skorumpovany alebo mate lepsich novinarov :lol: , ale to co sa uvas deje/dostane sa na verejnost, to uz je hodne drze...

vcera naposledy:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/11 ... 21:30.html
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

No asi to bude lepšími novinármi
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:No asi to bude lepšími novinármi
zas keby sa okolo dzurindu tocili kadejaky smejdi, mafiani a tucni vagabundi, myslim ze len tak by to nezamaskoval..

samozrejme do politiky koli tym 60tisicom ci kolko maju by isiel len blbec, keby nemal aj ine umysli... :lol:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ja myslím, že sa točia mafiáni aj okolo našich. Len trošku šikovnejšie a menej nápadne. Vždy majú na to v strane nejakého dočasne vysoko postaveného "dobrovoľníka", ktorého môžu v prípade potreby vykopnúť.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:Ja myslím, že sa točia mafiáni aj okolo našich. Len trošku šikovnejšie a menej nápadne. Vždy majú na to v strane nejakého dočasne vysoko postaveného "dobrovoľníka", ktorého môžu v prípade potreby vykopnúť.
ani tych mafianov by som nehadzal do jedneho vreca :lol: , vid péťa a teraz tito dalik a spol, co to preboha je za ludi?

sami "zavrazdeny podnikatel" prepojeny na top politikov, to je katastrofa..
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

jonatanus napísal:neviem ci su v cechach politici viacej skorumpovany alebo mate lepsich novinarov
http://www.micr.cz/scripts/detail.php?id=3261
Seznam projektů, které získaly dotace MI ČR na podporu vysokorychlostního internetu

http://www.micr.cz/scripts/detail.php?id=3421
http://www.peprnet.cz
Výše dotace: 5 200 000,- Kč

NESKUTOCNE!!! :shock:
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa radvan »

http://www.sme.sk/c/3585227/Meciar-hroz ... lanim.html

vo value investovani sme voci tymto panom uplny amateri ... kupit dolar za menej ako 1 cent je obchod ... kto sa so mnou stavi, ze to vsetkym zainteresovanym v pohode prejde?
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

No neviem čo Robovi vadí na Mečiarovi a jeho kumpánoch. Sám má takých v strane.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:No neviem čo Robovi vadí na Mečiarovi a jeho kumpánoch. Sám má takých v strane.
ze to robia prilis okato.. snad aj tym ficovim/meciarovym volicom je jasne ze te pozemky trocha "smrdia"

ale skoda reci...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa filip glasa »

na začiatku sme tu písali o Počiatkovi a Kaliňákovi. Ten ich biznis s tými pozemkami tiež bol okatý a zjavný. Akurát to bolo už dávnejšie.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:na začiatku sme tu písali o Počiatkovi a Kaliňákovi. Ten ich biznis s tými pozemkami tiež bol okatý a zjavný. Akurát to bolo už dávnejšie.
no ale v mediach o tom nikdy nic moc nebolo... pozri si plus7 dni clanky o pociatkovy - pan podnikatel, pan riaditel, pekne si zarobil.. ani slovo o nakom kovosrote.. v telke to vytahol akorat raz palko a nikdo sa o to viac nestaral.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Slovenská politika

Príspevok od používateľa jonatanus »

hrusticka huzevnata ministerka podohospodarstva.. to je nieco nenormalne... harabin+hrusticka... ja si teda nerobim iluzie o volicoch hdzs ale... a este ktomu te prevody.. hzds musi klesnut pod 5% a... s panom bohom, idem od vas..
http://www.youtube.com/watch?v=fBwNvx57a7I

ps. prenosy z nrsr: http://mmserv.nrsr.sk/default.asp?Lang=sk vcera som sa dobre nasmial :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"