Volby 2016

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Ktoru stranu budete volit v parlamentnych volbach 2016

1. Strana TIP (TIP)
0
Žiadne hlasovania
2. Strana moderného Slovenska (SMS)
0
Žiadne hlasovania
3. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO - NOVA) (OĽANO - NOVA)
4
11%
4. Demokrati Slovenska - Ľudo Kaník (DS - Ľudo Kaník)
0
Žiadne hlasovania
5. ŠANCA (ŠANCA)
0
Žiadne hlasovania
6. SME RODINA - Boris Kollár (SME RODINA - Boris Kollár)
1
3%
7. Strana zelených Slovenska (SZS)
1
3%
8. KOALÍCIA SPOLOČNE ZA SLOVENSKO (KOALÍCA (NP+PAS+SĽS))
0
Žiadne hlasovania
9. Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (MKDA-MKDSZ)
0
Žiadne hlasovania
10. VZDOR - strana práce (VZDOR)
0
Žiadne hlasovania
11. MOST - HÍD (MOST - HÍD)
2
6%
12. Slovenská národná strana (SNS)
3
9%
13. Odvaha - Veľká národná a proruská koalícia (Odvaha...)
0
Žiadne hlasovania
14. Komunistická strana Slovenska (KSS)
0
Žiadne hlasovania
15. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ - DS)
0
Žiadne hlasovania
16. SMER - sociálna demokracia (SMER - SD)
0
Žiadne hlasovania
17. Kresťanskodemokratické hnutie (KDH)
1
3%
18. Slovenská občianska koalícia (SKOK!)
0
Žiadne hlasovania
19. Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko)
1
3%
20. #SIEŤ (#SIEŤ)
4
11%
21. Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)
0
Žiadne hlasovania
22. PRIAMA DEMOKRACIA (PD)
0
Žiadne hlasovania
23. Sloboda a Solidarita (SaS)
14
40%
24. Nikoho, vsetci kradnu
4
11%
 
Celkom hlasov: 35

Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Rado »

Škoda, že som mal pravdu s tými amatérmi. Radšej by som sa mýlil. Nerozumiem prečo Sulík komunikuje s kým rokuje, keď ešte nemá poverenie. Len odkrýva karty. Tak ako sa netakticky správal počas Radičovej, tak v tom pokračuje. On je asi dobrý len na vymyslenie programu a na jeho realizáciu by potreboval nejakého "šachistu" alebo hráča pokru. :)

Procházku radšej nekomentujem. Matovič sa zatiaľ drží.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

Mne to pride ako normalna vec ze Sulik rokuje s ostatnymi. Ved Bugar a Prochadzka vylucili spolupracu so smerom, tak isto ako aj Kolar a Matovic. So smerom nepojde ani Kotleba. Okrem toho stretavat sa s ostatnymi predsedami stran predsa nie je zakazane. Skor mi pride ako tragedia co urobil Beblavy. Ak sa mu nepacilo co urobil snem strany a Prochadzka, v tejto situacii to mal riesit v strane. Tymto svojim detinskym trucom iba zbytocne robi zmatok.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Danko mi pripadal včera pri stretnutí s Ficom taký nejaký servilný. Fico to podľa mňa bude naťahovať, pokúsi sa spracovať Danka , čiže dosiahnúť to, že bez Danka sa nezostaví pravicová vláda. Danko už včera naznačil, že len SMER a SNS považuje za strany schopné stabilne vládnuť. S časom bude narastať nervozita a Fico bude neustále primomínať ľuďom, že majú čo chceli ...bezvládie,ničnerobenie, nestabilný štát atd. Smer by tak mohol staviť na zmenu nálady v spoločnosti a opakované voľby z ktorých by vyšli SMER a SNS silnejšie. Jediné v čom by boli predčasné volby pre nich nebezpečné by bolo, že KDH sa znova dostane do parlamentu.

P.S. Sulík sa na chvílu premenil na ,,starého Sulíka,,...ego sa nezaprie. Ale drží sa, je rozvážnejší a viac kalkuluje. Včera mi ho bolo ľúto, ked stál vedľa Procházku, ktorý sa vyviňoval so stretnutia so Smerom. Beblavého chápem..to bol podraz to stretnutie za jeho chrbtom a tým pondeľňajším predsedníctvom myslel Beblavý zrejme to, že Prochádzka sondoval možnosť ísť so Smerom do jednej vlády. To by vysvetlovalo to divadlo doteraz, že Prochádzka s tým kalkuloval saj predtým a preto sa jasne nevyhranil voči Smeru..

Či chceme, či nechceme....možná pravicová vláda už dostáva trhliny: SNS a Sieť. To Ficovi hraje do karát.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

S tou sietou je to skoda, ale s tou SNS to bolo skor len nase zbozne zelanie :)
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Peter Em »

Ja Sulíkove neformálne rozhovory schvaľujem. Vyslal jasný odkaz, že je u strán záujem o stredopravú vládu, že nie je problém sa dohodnúť na spoločných veciach. Alfa a omega v tomto celom divadle je žial SNS. A tým ja neverím ani nos medzi očami.

Predčasné voľby by obom stranám mohli pomôcť, ale aj uškodiť. Posilnil by zrejme Kotleba. KDH by sa mohlo vrátiť, no zase Sieť by sa do parlamentu už nemusela dostať. Keby sa dalo, zahral by som za nejaký cash že sa nedostane. Ked mali teraz vo voľbách 5,6 percenta, odchod Beblavého (vnímaného ako "ten, čo odhaľuje kauzy") spraví ďalší prepad a Gazdove popieranie fotiek nového času odradí, resp. otvorí oči ďalším voličom.
Ale súhlasím s tým, že predčasné voľby viac vyhovovali smeru.


Neviem, koľkí z vás videli toto dnešné video:

https://www.youtube.com/watch?v=_u0_n47cFeU" onclick="window.open(this.href);return false;

Pobavil som sa na mnohých momentoch, no to čo stváral ten novinár (zrejme z JOJky) ma vyslovene vytočilo (cca od 17:00). Toľko neprofesionality som už dávno nevidel. Dnes už môže robiť novinára zrejme hocijaký Jano s IQ 30.
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa jogo »

Ako pekne rozpravaju, ze sa nebude na Slovensku kradnut. :)
Len kde najdu tych ludi, co nebudu kradnut. :roll:
Pamatam si Radicovu, ako na zaciatku vladnutia zasiahla do kazdej kauzy, kde to nebolo "koser" a donutila ministra konat.
Ale po mesiaci-dvoch zistila, ze to vsetko sama nezvladne a povedala nieco v tom zmysle, ze vsetko nemoze riesit ona a nech to riesi rezortny minister. A na konci vladnutia povedala, ze keby sme boli taki kreativni vsade, ako sme kreativni pri roznych korupcnych skandaloch a obchadzani zakonov a nariadeni, tak sa mame uz ovela lepsie ako sa mame. :)
Osobne uz na kradnutie a podvody kaslem. Nekradnem a ked som robil veduceho, tak som zabranil kradnut aj podriadenym.
V tych casoch uz moji monteri nosili do prace kable z domu(co predtym nakradli), aby svojim kumpanom z inych firiem dali kable za rurky, cement,omietky :D
A bol som biela vrana zo vsetkymi dosledkami z toho plynucimi.Nikto ma nepodporil a kazdy ma ohovaral.A ked prisiel za mnou moj sef a majitel firmy a povedal mi, aby moji monteri poobede nalozili 20 vriec vonkajsej omietky do auta a odviezli ich na jeho dom, lebo sa s majstrom murarov dohodol, tak som sa na to uplne vykaslal. Monteri sa skerili od ucha k uchu... :? Nemozem byt "proti vsem" a tak dopadnu aj poctivi ludia, co pridu do vlady - vid. Radicova.

p.s: Preto sa vzdy zubami-nechtami branim veducim poziciam, ale kazdeho, kto proti "zlodejinam" bojuje, podporim. Bol by som volil biele vrany od Matovica, ale ma mahnevali, ked sa nedistancovali od Matovicovych letakov proti Mostu. Tak som kvoli lacnym dialnicam podporil Figela. Lebo ked je cena nizsia, menej zvysi a provizie. A keby aj ta cena fakt bola nerealna, tak stat usetril 2/3 nakladov a robotnikov z tych usetrenych penazi mohol vyplatit. Zial moj hlas prepadol.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

LSNS sa nam zacina vyfarbovat ... do hneda: https://dennikn.sk/402505/kotlebov-agre ... i/?ref=tit" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

jogo napísal:Ako pekne rozpravaju, ze sa nebude na Slovensku kradnut. :)
Len kde najdu tych ludi, co nebudu kradnut. :roll:
Ryba smrdí od hlavy.

Stačí nastaviť podmienky (legislatíva), zabezpečiť kontrolu (najlepšie verejná, krížová) a mechanizmy postihu ( od účinného vyšetrovania , prokuratúry až po spravodlivé súdnictvo) . Plus samozrejme hmotná zodpovednosť...všetkých čo spravujú štátny majetok , aj politikov. A ono sa to začne zlepšovať. Tak ako sa zlepšil výber DPH ked sa na to začali sústrediť.

V súkromných firmách sa nekradne. Súkromník sa vie ochrániť. Zamestnanci majú hmotnú zodpovednosť, funguje kontrola i postih. Štát musia ochrániť politici. Čím menej štátu tým lepšie.

Možno som naivný, ale zatial mám dôveru k týmto trom ľudom: Sulík, Matovič a Kollár. Boris ma milo prekvapil. Začínam chápať, prečo na neho milenky nenadávajú. Má zrejme charakter. Zdá sa, že tí traja fakt chcú niečo zmeniť. Fico sa opája mocou, ostatní peniazmi, ale človek niekedy nepotrebuje ani moc, ani peniaze...stačí, že urobí niečo, čo nikdo predtým neurobil. A národ na neho nezabudne. Po 25 rokoch s gaunermi by bol každý takýto politik hrdina.

Možno sa sklameme, ale za pokus to stojí. Nech sú nám príkladom severské štáty, Švajčiarsko a pod.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

Po tomto vikende to vyzera na vladu Smer+SnS+Most+Siet. A ani to nebolelo :D
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

K najlepším politikom len najlepší Rytmus: https://youtu.be/5I14HxfG0jg?t=97" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
Z1.JPG
Z2.jpeg
Z3.jpeg
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Tá pieseň to krasne vystihuje JUGGLER :D Keď som to videl v TV tak z mojich úst išli tie najkrajšie vybrané slová.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa jogo »

Dosledok roztriestenosti slovenskej-madarskej pravice,ktora necha pred branou parlamentu 9% (KDH,SMK) a nakoniec, ked na nich SNS pritlaci sposobom, ktory pouzila SAS a OLANO (s kym ano a kym nie), tak velmi rychle otocia.
Pravicove strany si navzajom vycitaju smietky v oku, ale v oku SMERU im ani brvno nevadi. :?
Po tom kategorickom vyhlaseni SNS, ze bez SMERU nepojde do vlady, by som urcite neustupil a nejednal so SMEROM. Hoci proti pravo-lavej vlade nic nemam, nemam rad ultimata typu - s tym ano a tym nie, snad s vynimkou "hrubokrkych-vyholenych" privrzencov Kotlebu.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Rokosák »

Pokial sa niekto vyjadruje k povolebnej politike Mostu, by si mal najskor zistit nazory a zaujmy ich volicov. Kazdy jeden clovek zijuci na juhu Slovenska, vratane slovensky hovoriacich obcanov, vidi rozdiel priamo vo svojej obci ci regione ked je SMK, alebo Bugarovci vo vlade a kedy nie. Ked su vo vlade sa najdu peniaze pre nich, vratane polnohospodarstva. Ich prvoradym zaujmom je preto byt vo vlade. Politika je v prvom rade o ekonomike nie ideologii.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

NIekde som videl statistiku, ze 80% volicov mostu si nezela byt v koalicii so smerom a sns.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Rokosák »

Znela otazka: Chcete byt vo vlade so Smerom a SNS, alebo radsej v opozicii?
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

To praveze neviem a neviem to bohuzial ani najst.
Používateľov profilový obrázok
Peter Em
Silver Member *
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Po 15 12, 2014 6:15 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Peter Em »

Ja v tomto súhlasím s Matovičom a bol by som za predčasné voľby. Keby mala aspoň jedna z tých dvoch judášskych strán charakter a ukázala voličom, že so Smerom sa nemajú o čom baviť, buď by vládu zostavil Sulík, alebo by boli predčasné voľby. Myslím, že voličovi by bol vyslaný signál, že mnohé politické strany si nechcú zašpiniť ruky vo vláde s Ficom a preto by mal volič prísť ešte raz, a podporiť vznik pravicovej vlády (ktorá nebude svätá, ale rozkradne sa ďaleko menej ako za Fica plus lepšie smerovanie ekonomiky ako bonus).

Na záper si dovolím rýpnuť do voličov SNS, keďže pozerám, že tu na fóre v ankete "volili" hneď traja. Nájdu odvahu a pokúsia sa verejne priznať a obhájiť svoju voľbu nejakým obstojným argumentom? :)
(Môj NÁZOR, ktorý nechcem nikomu vnucovať je, že: ) SNS je spúšťač toho všetkého. Keby nešli s Ficom, Judáši by nepriskočili. SNS sa skrýva za národniarstvo, každá veta predsedu je ovenčená krásnymi slovami (ako sa neprišiel do politiky hádať, ale hľadať prieniky),ale v skutočnosti aj slepý vidí, že je to moderný derivát SMERu. Dokonca aj voličov majú zo Smeru. Môžeme teda očakávať nízku citlivosť na kauzy a megazlodejiny, ktorých podľa mňa žiaľ nebude málo.
“Vše závisí na jediném: Zda je víc papírú než hlupákú, nebo více hlupáku než papírú"
Riziko sa pripravuje z rovnakých dávok dvoch prísad - sú to pravdepodobnosť a následky.
In love with Wall Street...
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Sulik ma sklamal, je fakt super, robit slovensku politiku z Bruselu :). O prachy ide vzdy az na prvom mieste.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

osamely chodec napísal:Sulik ma sklamal, je fakt super, robit slovensku politiku z Bruselu :). O prachy ide vzdy az na prvom mieste.
Doteraz ju robil z bruselu a SAS mala vo volbach historicky uspech. Takze, len tak dalej :)
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Rokosák »

Peter Em napísal:J

Na záper si dovolím rýpnuť do voličov SNS, keďže pozerám, že tu na fóre v ankete "volili" hneď traja. Nájdu odvahu a pokúsia sa verejne priznať a obhájiť svoju voľbu nejakým obstojným argumentom? :)
Narodniari (nacionalisti, patrioti, atd.) su zastancami neideologickeho a na lavicovo pravicovej osi neutralneho prudu, ktory sa zaklada na:
1. Blizsia kosela ako kabat.
2. Kazde hrable k sebe hrabu.
3. Z cudzieho krv netecie.

Vo vyzretych spolocnostiach su nacionalistami vsetci a su zastupeni vo vsetkych politickych stranach. V prevaznej vacsine ide o nacionalizmus vacsinovy, ale moze byt aj mensinovy. Prikladom je katalansky nacionalizmus v Spanielsku, madarsky na Slovensku a Rumunsku, skotsky v Spojenom kralovstve, atd.

Tak ako v inych ideologiach nie vsetci kopu za idealy svojej ideologie. Ci bol Slota dobrym narodniarom, ci je Fico dobrym laviciarom a ci je Sulik dobrym liberalom nemeni na podstate hodnot, ktore udajne reprezentuju pripadne by mali reprezentovat.

Ze na Slovensku na rozdiel od Ceska, Ciny, Madarska ci USA je na Slovensku nacionalizmus neuspesny a jeho popularita v spolocenskej rozprave, vratane medii nizka, je na dlhsiu diskusiu. Pravdepodobne ide o prechodne obdobie a ako v inych krajinach nacionalizmus na Slovensku zvitazi u vsetkych. Laviciaroch, praviciaroch, demokratoch, neobolsevikoch, neofasistoch, pravo strednych, lavo pravych, nabozensky zalozenych, ateistoch a aby sme nezabudli medzi polovnikmi, rybarmi, damami a panmi.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Zabudol si na sportovcov. Aj ti su dobri nacionalisti a budu este lepsi. :)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

Rokosák napísal:
Narodniari (nacionalisti, patrioti, atd.) su zastancami neideologickeho a na lavicovo pravicovej osi neutralneho prudu, ktory sa zaklada na:
1. Blizsia kosela ako kabat.
2. Kazde hrable k sebe hrabu.
3. Z cudzieho krv netecie.
Mne tieto tri body pridu ako solidny zaklad pre nejaku ideologiu zastresujucu pravo lavy prud :)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Mozno by sa tym dala zastresit ultrapravica-pravica-lavopravica-pravolavica-lavica-ultralavica. :)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

osamely chodec napísal:Sulik ma sklamal, je fakt super, robit slovensku politiku z Bruselu :). O prachy ide vzdy az na prvom mieste.
vsak tam bol aj doteraz a bolo ho tu na Slovensku vidiet viac ako niektorych predsedov "standardnych" stran. Sulik plat europoslanca nepotrebuje. Mimochodom svedci o tom aj to, ze ho ma najnizsi zo vsetkych poslancov. On tam totiz nevysedava a nezbiera diety ako ini. Lieta tam vacsinou na otocku. A este posledna vec, ze to bude presne takto hovoril od uplneho zaciatku. Bud vlada alebo ostane europoslancom.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Peter, mal som dojem, ze SAS sa chce etablovat ako lider pravice na Slovensku a jej lider ma byt predseda stany, ktory bude tvrdou a nebojacnou opoziciou v parlamente. Co je to za opoziciu, ked lider nesedi v parlamente . Ake kauzy vladnucej strany odhali ako bude kontrolovat... to ako keby IMT SMILE koncertovali bez Ivana Taslera na slovenskej snure a on by bol v zahranici, koncerty by boli uspesne... Zial zasa v parlamente bude lider opozicie detektorovy psychopat. Ak by som vedel, ze bud premier /vlada/ alebo ostava europoslanec tak SAS nevolim a s tym, ze on nepotrebuje plat europoslanca a ze tam lieta len z lasky k EU prave on euroskeptik ... to ani nekomentujem.Proste na dvoch stolickach sa neda sediet:)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

pises ako keby si ten rok a pol co je europoslancom ani nezaznamenal. Bolo to dobre doteraz a bude aj nadalej
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Peter, ano mas pravdu ja som ho rok a pol nevidel, ani nezaznamenal ja sa o politiku nezaujimam. Asi moj problem. Pises, ze to bolo dobre doteraz , ze tu bol Fico? a ze aj nadalej bude? Co je na tom dobre? No nic dalsie 4 roky premarnene. Drzte sa a bojujte, len bez generala to nepojde, ale aj tak drzim palce.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

bolo to dobre tak ako bol europoslancom doteraz
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

ja sa čudujem, že ani občianska klika u Bélu Bugára neprotestuje proti vláde z Ficom. A ako ho Žiťňanská kritizovala.... Keď ide o válovy, tak všetko ide bokom...
Prílohy
Bullshit 4.jpg
Bullshit2.jpg
Bullshit2.jpg (52.12 KiB) 10862 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ešte 2 od kreatívnych voličov:
Prílohy
Bullshit1.jpg
Bullshit1.jpg (90.76 KiB) 10861 zobrazenia
Bullshit3.jpg
Bullshit3.jpg (37.66 KiB) 10861 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

plus, Boris sa naštval: http://tivi.cas.sk/video/2500846/boris- ... vej-vlady/" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Toto je rozhovor s Matovičom z augusta 2014. Neuveriteľne sa trafil.

Igor Matovič: Procházka a Fico pracujú spolu, spoločne rozkrádajú štát.

Procházka? On je čistá bábka. Bábka, ktorá sa nechala kúpiť za dva judášske groše, ktoré budeme veľmi ťažko splácať všetci. Presne to isté ako Fico. Sú si veľmi podobní. Preto verím tomu, že hneď po prvom kole prezidentských volieb išiel na Úrad vlády na tajné stretnutie s Ficom. Pikle kujú spolu. Procházka a Fico sú ľudia nadpriemerne inteligentní a hrajú s ľuďmi šachovú partiu. Myslíme si, že hráme vyrovnane, ale oni sú sedem krokov pred nami a manipulujú s ľuďmi ako s pešiakmi na šachovnici. Hrajú hru na nepriateľov, ale keď prídu voľby, spoja sa. Ak si všimnete, Procházka ani raz nepovedal, že on, alebo SIEŤ, nepôjdu do vlády so SMEROM. Je to jeho budúci koaličný partner. A toto je umenie pána právnika Procházku a pána právnika Fica. Vyvolávať v ľuďoch ilúzie úplne opačné, ako je reálna skutočnosť.

Procházka zákerne zradil Kisku a nepodporil ho, hoci sa dušoval, že tak urobí. To bol dôsledok dohody s Ficom po prvom kole volieb. Procházka dostane v médiách priestor pre svoju novú stranu, ak nepodporí Kisku a zareže ho v priamom prenose. Procházka je vypočítavý, chladnokrvne rozmýšľajúci stroj a dopredu má premyslené aj to, čo bude robiť budúci rok v lete v druhú stredu v júli. Vedel presne, čo na tlačovke urobí, aby Kisku znemožnil a maximálne pomohol Ficovi. Našťastie im to nevyšlo. Ľudia boli múdrejší.

Z toho článku som konečne pochopil, prečo ho Matovič s tým dph nahral a nabonzoval...On to už vtedy vedel.

Chcel som usvedčiť skorumpovaného politika, zlodeja pri čine a podarilo sa. Keby som tu nahrávku nemal, tak dnes ťahám za kratší koniec a ľudia by si mysleli, že som si to vymyslel.

http://www.aktuality.sk/clanok/258594/i ... daju-stat/" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa rmaly »

Problem je, ze ludia (vacsina) su neinformovani, co a ako... Potom je par ludi, co su trosku informovanejsi, ale napriklad sa im casto tie veci nechce verit a potom su ludia, co su brutalne ifnormovani (a ti su zhrozeni) alebo su to akteri...
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Volby 2016

Príspevok od používateľa Istiach »

Uz to zacina byt zamotane

Potvrdil aj kremel :D

https://www.rt.com/news/334706-neo-nazi ... -slovakia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"