sudruh caplovic

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

sudruh caplovic

Príspevok od používateľa jonatanus »

prave som dopozeral de facto a nechapem jak sa mohol caplovic dostat do politiky, to je nieco tak... ten pan vypada jak mierne retardovany, kokce, susle, nevie povedat suvislu vetu, to ze vyprava uplne bludy ani nevadi a navyse je skoro v kazdej druhej relacke...

nedokazem pochopit jak tento zlostny koktavy dedko moze smeru ziskat jedineho volica.

a este v slovenskej akademii vied.. kdo nevie ze tam je za archeologiu si musi o tych nasich vedcoch asi myslet hodne spatne veci.

KATASTROFA
Naposledy upravil/-a jonatanus v St 20 02, 2008 12:07 am, upravené celkom 1 krát.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa Bebe »

jonatanus napísal:..nechapem jak sa mohol caplovic dostat do politiky, to je nieco tak... ten pan vypada jak mierne retardovany, kokce, susle, nevie povedat suvislu vetu..
keby som chcel byť zlomyselný, tak poviem, že práve preto, ale náš premiér si z tohto navonok a donedávna seriózneho pána urobil dvorného papúškovača, ktorý za "našeho pána Františka Jozefa" komunikuje úplne, ale úplne všetko. Od vzťahov k menšinám, cez ekonomiku a dôchodky až po mliečnu cestu takmer rovnako dokonale, ako sám chrobák Truhlík. Je smutné, že v takom veku nechá človek robiť zo seba blázna. Vyzerá to tak, že náplňou jeho práce je preštudovať si a naučiť sa naspamäť argumenty napísané príslušným ministrom, jeho tajomníkom, či samým najvyšším skoropolobohom (40%) a potom mláťiť hubou hlava nehlava. Pán Čaplovič ale raz precitne, bude plakať na rameni svojich voličov, ako ho podviedli a prosiť o odpustenie. Ale ako to býva v rozprávkach i v živote, už bude neskoro a pre pána Čaploviča príliš neskoro.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
8x
Active Member
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Ne 10 12, 2006 9:30 pm

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa 8x »

Katastrofy boli, su aj budu. Je to "zakon prirody". Zacalo to azda Luptakom... a potom sa to uz len vali ako taka lavina :)
"Greed is... good" [Gordon Gekko]
"You got a dream... You gotta protect it" [Christopher Gardner]
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa jonatanus »

8x napísal:Katastrofy boli, su aj budu. Je to "zakon prirody". Zacalo to azda Luptakom... a potom sa to uz len vali ako taka lavina :)
lenze luptak mal svoju stavbarsku prupovidku "....zase len my robotnici...", takze tym mohol niekoho oslovit (tych robotnikov).

caplovic nema koho oslovit, ani cim, ani jak.
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

Vládny činitelia sú takí ako obraz v zrkadle ...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa filip glasa »

Vládny činitelia sú takí ako obraz v zrkadle ...
ani nevieš jak si trafil klinec po hlavičke.
AllHugo-Rex
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ut 19 02, 2008 12:37 am

Re: sudruh caplovic

Príspevok od používateľa AllHugo-Rex »

filip glasa napísal:ani nevieš jak si trafil klinec po hlavičke.
Ja viem ako, len Ty si si to zle vyložil, lebo ja som myslel ten obraz z pohľadu národa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"