Založenie značky

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Takja
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 20 06, 2016 3:16 pm

Založenie značky

Príspevok od používateľa Takja »

Dobrý deň, ja by som si chcel založiť vlastnú značku oblečenia, ale neviem čo si treba vybaviť/založiť. Čítal som na pár fórach, že čo všetko treba okolo toho, ale niektorí tvrdia niečo iné ako ostatní. Vedeli by ste mi vysvetliť čo všetko treba vybaviť na založenie vlastnej značky ?
Mak
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ut 07 01, 2014 9:37 am

Re: Založenie značky

Príspevok od používateľa Mak »

Know-how,
čiže súhrn znalostí, skúseností, poznatkov a informácií potrebných pre výrobu, prípadne prevádzku, a ich technické uskutočnenie, pričom sa medzi ne spravidla nezahŕňajú tie ich časti, ktoré sú predmetom priemyselnoprávnej ochrany.

Značka oblečenia sa nezakladá, ale spravidla buduje. Po úspešnom zavedení na trh sa môže značka registrovať.

http://www.patentovat.sk/upv-sr/urad-pr ... nictva-sr/" onclick="window.open(this.href);return false;
denis1111
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 23 07, 2017 2:41 pm

Re: Založenie značky

Príspevok od používateľa denis1111 »

Otázka ako lusk :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"