Návrh na podnikanie pre Vás :)

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Oliver55
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 11 10, 2017 6:51 pm

Návrh na podnikanie pre Vás :)

Príspevok od používateľa Oliver55 »

Ahoj, zdravím Vás. Ponúkam Vám svoj biznis plán aj s vybavením. Ako 25 ročný som si otvoril svoje micro fitness štúdio s EMS technológiou. Odkaz na moju stránku http://bodytech.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;. Jedná sa o cvičenie na princípe electro myo stimulácie. Aktuálne som prešiel (vďaka rýchlej návratnosti) na nový drahší prístroj a chcem svoj pôvodný predať aj s know how niekomu, kto by si chcel rozbehnúť vlastný biznis. Informácie o cene a celom biznis pláne rád odovzdám niekomu, kto má reálny záujem. Ideálna záležitosť pre niekoho, kto má nevyužitý priestor alebo podniká v oblasti fitness a rehabilitácie a chcel by si rozširiť rozsah. Ale kľudne aj pre niekoho kto chce len s niečim začať a nemá obrovské finančné prostriedky.
Takže záujemcovia pls súkromná správa.

Pre tých čo by sa čudovali prečo tu nepíšem viac, tak preto, že som zistil, že slovač vie aj dobrú myšlienku ľahko znegovať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"