kompletný business

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
sisi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 03 11, 2017 2:23 pm

kompletný business

Príspevok od používateľa sisi »

Ahojte, neviete náhodou či nie je nejaká firma čo robí komplet celý business? Chcela by som vytvoriť inzertný portál kde by bola spoplatnená bannerová reklama. Nie jeden ale viacero, každý iného zamerania. Dočítala som sa že teda treba živnosť alebo s.r.o. Preto sa pýtam či neviete o nejakej firme ktorá by mi to mohla celé spraviť od založenia spoločnosti až po návrh nejakej reklamy, prípadne spravovania fanpage na soc.sieťách. Za radu vopred pekne Ďakujem.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: kompletný business

Príspevok od používateľa Pette »

sisi, kasli nato a zamestnaj sa niekde.
sisi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 03 11, 2017 2:23 pm

Re: kompletný business

Príspevok od používateľa sisi »

Prečo myslíš? Môžeš mi to vysvetliť? Alebo napísať nejaké za a proti? Mne sa stále zdá že zamestnanie má tých výhod menej.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: kompletný business

Príspevok od používateľa Chris »

z toho co sa pytas, skusenosti nemas a teda asi mozno 6ciferne cislo na riadny projekty, aby si pretlacila napr. bazos... cize :)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Aurelio
Gold Member **
Príspevky: 309
Dátum registrácie: Št 13 12, 2007 9:51 pm
Been thanked: 1 time

Re: kompletný business

Príspevok od používateľa Aurelio »

sorry sisi, ale suhlasim s dalsimi. zabal to a usetris si vela starosti. uz podla toho, ze si ani nezacala a uz sa pytas na radu mi silne indikuje, ze to nerozbehnes. ten co ma na podnikanie predpoklady jednoducho zacne a spravi to. na forum ide pytat velmi specificku radu, kedy uz vyskusal x sposobov a stale nevie problem prekonat. z tej otazky ak som spravne pochopil vlastne ani zacat nechces. chces nejaku firmu, co to spravi za teba. nestretol som sa so ziadnym biznismanom, ktory by mal problem si zalozit zivnost a pozadoval to po nejakej firme.
Power of Knowledge
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: kompletný business

Príspevok od používateľa jan »

Profitabilny inzertný portál je nad sily väčšiny ľudí. A to aj veľkých hráčov ako sú médiá s celoslovenskou pôsobnosťou.
Vytrieskaš tisíce eur a nikam to nepovedie, keďže nemáš s podnikaním žiadne skúsenosti. Pusti to rovno z hlavy.

Kúp si nejaký hotový projekt. Úplne stačí aj lacný zabehnutý eshop.
Väčšina e-shopov síce nemá dostatočné objemy predajov, aby mohli byť zaujímavé pre ich majiteľov. Preto sú robené iba popri práci, na materskej atď. Tipol by som si, že drvivá väčšina eshopov nemá ani na zaplatenie zamestnanca.
Ale na začiatok ti to dá aspoň predstavu o čo ide v internetovom svete a dá ti to peniaze na malé vreckové.
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"