Internetové kvetinarstvo

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Andrej13
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 30 06, 2018 9:05 am

Internetové kvetinarstvo

Príspevok od používateľa Andrej13 »

Dobrý deň,

Plánujem si otvoriť internetové kvetinarstvo a chcel by som počuť aj názor druhých na podnikanie v tomto odvetví. Všimol som si že na Slovensku sa celkom rozmohli internetové kvetinarstva ktoré su prevádzkované rámci kvetinarstiev. Nemal by som žiadnu predajňu, zo začiatku len odosielanie kuriérom a osobný odber, časom aj rozvoz po okolí. Chcel by som sa teda informovať aký máte teda názor na prevádzkovanie takéhoto internetového kvetinarstva, ak máte aj skúsenosť s využitím služieb a či vôbec je perspektívne sa pustiť do tohto podnikania na internete.

Aranžovanie a dodávateľov mam zistených a zabezpečených, tento nápad nieje z mojej hlavy navrhla mi to známa ktora by sa starala o aranžovanie a kvety preto by som sa rád informoval aj na Váš názor.

Ďakujem
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Internetové kvetinarstvo

Príspevok od používateľa Pette »

Nuz, ak zvladnes riadenie zasob - ktore ti zo dna na den stracaju hodnotu, potom to moze byt ziskove.
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"