Dovoz z Ruska - prepravca

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
murtnec0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 04 07, 2018 7:50 pm

Dovoz z Ruska - prepravca

Príspevok od používateľa murtnec0 »

Dobrý deň,

mám vyhliadnutých zopár dodávateľov v Rusku, no mám problém nájsť prepravcu. Keď dovážam tovar z Číny, využívam Shenker (robí to však z Číny x prepravcov tu na Slovensku), ktorí sa postarajú o colné odbavenie tam aj tu a nemám starosti

Z Ruska sa mi zatiaľ doviezť tovar podarilo iba od jedného dodávateľa, ktorí ten tovar sám colne odbavil tam, poslal do Čiech (DPH som platil v Čechách, neskôr si dal vrátiť tu) a z Čiech mi to poslali sem.

Otázka: nemáte niekto skúsenosti alebo vedomosť o tom, či existuje nejaký prepravca (tu alebo aj v ČR), ktorý vie doviezť tovar/colne odbaviť z Ruska? (Ide o zhruba 2 palety, takže takých, čo robia len celo kamiónovú prepravu použiť nemôžem, resp. nemôžem si to dovoliť).

Ďakujem za prípadnú odpoveď.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Dovoz z Ruska - prepravca

Príspevok od používateľa Pette »

Tito sa na Rusko specializuju - https://www.mjsped.sk/preprava-z-do-ruska/" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"