Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa emr »

Tatrabanka si ide svoj tragicky standard, ta je dobra akurat pre kalinaka, ktory tam ma dedikovane opticke vlakno ktore zasvieti vzdy ked sa mu niekto pozrie na ucet. VUB a mbank u mna bez problemov.
Po tom nonono sa v Tatre akoze nieco zmenilo?

A Pangas pre aku moznost si sa rozhodol. Co ti povedali v Delloite & Touche a v PWC? Vyklop :D
pangas
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 16 12, 2017 11:49 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa pangas »

emr napísal:Tatrabanka si ide svoj tragicky standard, ta je dobra akurat pre kalinaka, ktory tam ma dedikovane opticke vlakno ktore zasvieti vzdy ked sa mu niekto pozrie na ucet. VUB a mbank u mna bez problemov.
Po tom nonono sa v Tatre akoze nieco zmenilo?

A Pangas pre aku moznost si sa rozhodol. Co ti povedali v Delloite & Touche a v PWC? Vyklop :D
Rozhodol som sa cakat a riesit to v 2. polroku. Vyzera, ze Europska Unia je v tychto veciach rychla a mozno dovtedy vyda nejake odporucanie/nariadenie na zaklade clanku 7 odsek 2...

Vyzera, ze rovnaku strategiu ma aj financna sprava - cakat.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Adammd »

O co ide? Teda ak to nie je nejak moc tajne?
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Podla mna EU a financna sprava, a ine statne vladne institucie sa chcu pripoit na BTC.
ale takou formou, ze ked bude BTC majitel nahodou uspesny, tak zdanime, ked ich prehra, tak zdanime aj to.
ale snad sa mylim.
tusim ze EU silou mocou chce zoznam bitcoin holderov. zdroj http://www.telegraph.co.uk/technology/2 ... criminals/" onclick="window.open(this.href);return false;
samzorejme, a ako inak, v mene protiteroristickych blbin.
ako budu prat eurokomisari potom prachy, to si rad pockam aj ja.
Odoslané z počítača
pangas
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 16 12, 2017 11:49 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa pangas »

Esteže ministerstvo sa ako každý rok, aj teraz ozvalo, že situáciou sa zaoberá, ale nemá žiadne konkrétne plány. Zároveň pripomenulo, že daň treba zaplatiť, nevie však ako. Aktuálny článok zo včera:

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-e ... bne-zdanit" onclick="window.open(this.href);return false;

Rakúsko a Nemecko to vyriešili a schválili už v roku 2015.

"Varga dodáva, že oficiálne pomenovanie bráni regulácii a zdaneniu tohto trhu." - Nebolo by preto lepšie daň zatiaľ nezaplatiť a počkať? Dá sa na niečom takom dohodnúť s daňovým úradom? Takouto iniciatívou by som dokázal úradu, že sa nechcem vyhýbať daniam a zaplatím hneď ako to bude možné. Keďže oficiálne pomenovanie bráni zdaneniu, dá sa to použiť aj ako argument proti prípadnému penále z nezaplatenia dane v danom roku.

Verím, že zákon bude rozumnejší než súčasná situácia (t.j. najvyššie možné zdanenie a odvody fyzickej osoby), pretože kryptomeny a technológie okolo nich sa stávajú veľkým biznisom a pokiaľ bude zdanenie výrazne odlišné od okolitých krajín (Rakúsko, Česko, Nemecko), tak môže to mať za dôsledok masívny odliv kapitálu zo Slovenska. Napríklad fyzickej osobe, ktorá chce predať kryptomeny, sa momentálne viac oplatí presťahovať sa do Česka, kde zaplatí 15% daň z ostatných príjmov a žiadne zdravotné odvody (na Slovensku dane + odvody tvoria až dvojnásobný rozdiel). Kto zase chce držať kryptomeny dlhšie ako rok, určite pôjde do Rakúska. Blízkosť týchto krajín vytvára malú bariéru k presťahovaniu sa.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Chris »

PetrikX napísal: Nemyslim, ze by bitcoin spadal pod cenne papiere, kde je povinnost zdanit zisk ak ich drzis kratsie ako rok, resp. sa uplatni zrazkova dan z vynosu.A inak pokial viem, tak predaj osobnych veci nepodieha dani. Ci su to mince, sperky, znamky, alebo bitcoiny.
Som zvedavy ako budes danovemu uradu vysvetlovat ked sa ozvu :D
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
pangas
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 16 12, 2017 11:49 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa pangas »

Chceme zdaniť kryptomeny, avizoval minister financií Kažimír
https://www.ta3.com/clanok/1119436/chce ... zimir.html" onclick="window.open(this.href);return false;
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa emr »

Kazimir je klasik, neprekvapil, podla hesla ak sa to hybe zdan to.
PetrikX
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Št 11 10, 2007 1:41 pm

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa PetrikX »

Som zvedavy ako budes danovemu uradu vysvetlovat ked sa ozvu :D
Pozri, nazor a vyklad DU nie je pravne zavazny. Momentalne sa nejaky zakon este len pripravuje a sam som zvedavy, ako bude vyzerat. Ok, nie som pravnik, mozno by ma opravil, ale osobne teda neviem o tom, ze by mi momentalne mohol niekto zdanit zmenu btc na peniaze, najma ked budem tvrdit( a bude nepreukazatelne, ze je to inak), ze nemam na nom priamy zisk nakup vs predaj (dostal som darom, vytazil, nasiel usb kluc s walletom, vymenil za ....). Osobne by som sa v tom pripade (po porade s pravnikom) s DU sudil . Ked najdem na povale mincu, za ktoru mi niekto bude chciet dat milion eur, tak sa cely DU moze ist vypchat, je to predaj osobnej veci. Ak niekedy kryptomeny zaradia do ineho chlievika, ok, ale zakony nemozu platit retrospektivne.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Chris »

nuze, tak vela zdaru a potom sa dojdi pochvalit ako si dopadol
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

PetrikX napísal: Ok, nie som pravnik, mozno by ma opravil, ale osobne teda neviem o tom, ze by mi momentalne mohol niekto zdanit zmenu btc na peniaze, najma ked budem tvrdit( a bude nepreukazatelne, ze je to inak), ze nemam na nom priamy zisk nakup vs predaj (dostal som darom, vytazil, nasiel usb kluc s walletom, vymenil za ....). Osobne by som sa v tom pripade (po porade s pravnikom) s DU sudil .
Do tvojho BTC walletu pride od neznamej osoby zopar BTC. Totoznost odosielatela bude technicky nevystopovatelna. Ty o odosielatelovi nebudes nic vediet. Vypytaju si od teba cestne prehlasenie ze o odosielatelovi nic nevies a tym to skonci. Lebo nic ine v rukach nebudu mat.

"... každý ten, ktorý bude chcieť žiť podľa zákona, bude zdaňovať," povedal Kažimír.

Presne tak. Kazdy kto dobrovolne bude chciet dodrziavat zakony SR dobrovolne pojde zaplatit vlade tu nimi stanovenu dan. A kto nebude chciet, ten nezaplati (a bude pocitat s neexistujucimi nasledkami).

BTC sa daju vybrat aj z verejneho automatu vo forme CASH. BTC-wallet nie je spojeny s udajmi uzivatela. Daniar ma v takom pripade uplne prazdne ruky.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Chris »

ak sa tie krypto burzy napoja na CSR a zazdielaju, ze nakupil 300BTC v roku 2013 a potom zrazu v 2018 prehlasi, ze nasiel USB klucik s 300BTC, tak vies ze to nebude podozrievave :D
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa emr »

Moj znamy uctovnik danovak hovori - vsetci optimalizuju - az do prvej danovej kontroly. Potom vsetci zacnu fungovat poctivo.

Bajky o tom ze ti niekto poslal bitcoin nahodou na penazenku... nuz, mimo crypto sveta ak ti niekto omylom poslal peniaze tak ich mas poslat spat, inac je to bezdovodne obohatenie, precitaj si zakony. Mozno aj v trestnom zakone by sa nieco pekne pre teba naslo.

Ono ti daniari tiez vcera z hrusky nespadli. Tieto riesenia funguju - az do prvej danovej kontroly.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ak v 2013 nakupil 300 BTC a urobil to cez elektronicku burzu (cize je o tom zaznam na jeho meno) mohol ich predsa hned v tom roku pouzit na nakupy v BTC a to uz neskontroluju. Dalej mohol by cash vybrat z verejne pristupneho automatu kde menis BTC na USD alebo v najblizsich rokoch co najviac majetkov nakupit priamo v BTC (zrejme ich bude akceptovat stale viac ludi za coraz viac typov majetkov a sluzieb).

Prupovidky znameho uctovnika danovaka nie su prekvapive, kedze si prihrieva vlasnu polievocku a obhajuje vlastnu zivotnu filozofiu. Moja matka bola danovou kontrolorkou 30 rokov a nehovorievala so mnou akoby som z visne spadol.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Chris »

transakcie BTC neni su az take anonymne ako sa zda , ale sa do urciteho stadia vystopovat
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa emr »

Automat by mal byt ok. Ale ze nakupy v btc z 2013 uz neskontroluju? Vsak to mas vsetko na blockchaine. Dokonala historia. Ak sa vie ze cielova adresa patri vendorovi a zakaznik to platil z adresy kde je link od tej jeho burzovej, nic viac nepotrebuju a mozu ti vyrubit dan. Samozrejme to nikto robit tak skoro na slovensku nebude a tak ci tak od 2013 uz uplynie premlcacia doba 5 rokov.

Tie prupovidky mam od viac danovakov, tento konkretny klientom aj pomahal optimalizovat, nebol to z tych ktori hovorili zaplat aj to co nemusis. A situacia sa za poslednych 10 rokov razantne meni. Dokazne bremeno v ramci danovej kontroly mas ty a ak nepreukazes, vysledok je sekera a si apriori povazovany za dlznika dokym nedokazes na sude opak. Mozes sa ist potom sudit a mas lepsiu sancu ako pri danovej kontrole ale je otazka ci mas cas a nervy, najma ak ti je jasne ze si podvadzal ty a nie danovaci na kontrole. To uz chce netrivialny sklon k sociopatii.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Premlcacia doba je 6 rokov, nie 5.

Samotny nakup kryptomeny za EURa nie je nic zdanitelne. Nieco zdanitelne je az zisk - cize pri nakupe kryptomeny za EUR a naslednom predaji kryptomeny za EUR ak by si mal zisk v EUR, mohli by po uprave legislativy nad tym spekulovat. Ma to ale slabinu - ze predsa kryptomenu mozes medzi tym zmenit na inu, nakupit za nu sluzby, proste minut ju v stovkach drobnych transakcii, medzitym dokupy, medzitym vybery z automatu ... a ako FO nemas ziadnu povinnost viest o tom nejake uctovnictvo. Podobne ako ked v TESCU za EUR kupujes rozky a nemusis si nechavat blocky. Cize - realisticky neskontrolovatelne.

Daniari maju zatial kopu ovela lahsich a nadejnejsich cielov na kontrolu nez pustat sa do kryptomien kde su na tenkom lade. Z toho treba vychadzat. Preco by neisiel skontrolovat bezne uctovnictvo nejakeho autoservisu ale skusal sa hrabat v blokchaine nejakeho BTC kde spojenie s majitelom je nepreukazatelne? Je to ako snazit sa vytvorit spojenie medzi osobou a hotovostou. Proste ju zmenis na drobne a po trochach minies a nema s tebou nic spolocne.

Akurat nechapem preco chce Pangas predavat BTC cez firmu a nie ako FO. Naco si komplikovat firemne uctovnictvo? Nechapem pointu. Ved nakupy je najlepsi robit v EUR aby si si ich co najlahsie mohol definovat ako naklady a aby ti to znizovalo zisk.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Co som ja zbezne prezeral automaty, niektore mali uvadzane vyber max 15k E na transakciu, co je dost. Kedze bezny bankomat mi da maximalne 2k E a potom chce dalsi vyber a dalsi poplatok za vyber.
Tazko povedat nakolko je to s tym BTC automatom a 15k na vyber realisticke, ale casom sa to bude iste zlepsovat, ked BTC bude rozsirenejsi.

Dalsia moznost je, ze osoby sa mozu osobne stretnut a mozu si udaje o penazenke a kluc k plateniu z nej predat aj osobne vo forme ciaroveho kodu alebo na USB kluci. Cize casom sa mozno nejaka drahsia vec bude dat kupit aj takymto sposobom. Nachystas si penazenku naplnenu tolkymi BTC kolko stoji dana vec a das su predajcovi veci. Vsetko bez dokladov. Zdokonalena verzia bartroveho obchodu, kedze predajca po transakcii bude mat v rukach nieco, co moze lubovolne minat na rozlicne veci a lahko to rozmienat na drobne.
Sucasnymi technologiami nekontrolovatelne danovym ani ziadnym inym uradom.
iGz
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Št 15 12, 2016 1:20 pm

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa iGz »

Nemyslím si, že daniari padli z včera z hrušky, ale určite majú ľahšie obedte ako ľudí, čo držia kryptomeny. Každopádne, ak si to raz nakúpil na burze, ktorú máš registrovanú na seba a natrafiš na šikovnejšieho daniara, ktorý z Teba bude chcieť spraviť exemplárny príklad, plateniu sa nevyhneš. Možno, ak by šlo o jednorázový objem v jednotkách tisícoch eur, tak možno áno, ale ak by si z toho chcel vytiahnuť 100k eur, tak sa na Teba určite pozrú.
Kde vidím možno trochu svetielko na konci tunela je, ak si tú kryptomenu ťažil a nekupoval a teraz to chceš zmeniť. Tak áno, v takom prípade by si sa tomu mohol nejako vyhnúť, ak by si to rozdelil na drobné, vyťahoval z bankomatu, alebo menil za hotovosť osobne s niekym, kto by bol ochotný kúpiť.
Za ďalšie. Budúcnosť anonymite nepraje a ako je vidiet, budú sa len uťahovať šróby a príde k regulácii krypto mien a teda strate anonymity. Áno, existuju meny, ktoré majú vysokú mieru anonymity (Monero, ZCash a pod.), ale vždy bude človek narážať na problém anonymity keď to bude chciet zmeniť na fiat a vtedy príde štát. A ak to nebudeš držať doma pod matracom, tak bude aj pre banku veľmi zaujímavé odkiaľ Ti pribudlo na účet tých 100k, prípadne ak by si prišiel do banky so 100k v kufriku.
PetrikX
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Št 11 10, 2007 1:41 pm

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa PetrikX »

pangas pisal, ze tie BTC ma uz dlho. Je vysoko pravdepodobne, ze este sa nemusel na burze registrovat v dnesnom zmysle . Ma vypis z walletu, o ktorom asi nik nevie povedat, ci je/bol jeho alebo nie.Netvrdim, ze daniari nie su na hlavu padnuti, ale zaroven nie su nad zakonom. Ako som pisal, to, ze tam nie je priama linka medzi nim, nakupom a predajom, musi byt nedokazatelne, a pochybujem, ze DU ma moznosti na to, aby preukazal/aspon zatial/ opak. Netusim, ci su burzy v sucasnosti sucinne a myslim ze ziadnu takuto povinnost nemaju ( i ked je jasne, ze to bude k tomu SMERovat :) )
Ked napriklad tvrdim, ze darovane veci sa nezdanuju -
https://podpora.financnasprava.sk/06230 ... van%C3%ADm
tak kto mu moze zakazat darovat svojej mame/bratovi/kamaratovi/etc tieto bitcoiny, resp. sam sebe ak bude tvrdit ze vlastnikom walletu bol ktokolvek z predch. mnoziny? Resp. akakolvek schema ktoru na tuto variaciu vymyslite (vratane prevodu do noveho walletu ktory uz bude vedeny na jeho meno)?
Rovnake si to myslim je aj v pripadoch bartrovej vymeny/predaja medzi FO. Samozrejme idealne na to mat nejaku zmluvu, ktora sa da v pripade zaujmu ukazat danovakom.
Myslim ze jediny pripad/ a relativne lahko dohladatelny/ je ked ti v bankovom vypise najdu odoslane vs prijate sumy z/do burzy. Vtedy asi uz nie je moc o com.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Cim viac sa BTC rozsiri, tym viac veci sa bude dat kupit priamo za BTC. Tym padom potreba menit BTC na fiat bude stale zriedkavejsia a mensia. Zisk nebude dohladatelny a vycislitelny. Zdanuje sa zisk.

Ak prides do 5 bank a do kazdej prinesies 20k v kufriku, v kazdej banke sa len a len potesia.
Ak tie peniaze spotrebujes na nakupy, tak este menej dokladov vedenych na tvoje meno o tom je.
PetrikX
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Št 11 10, 2007 1:41 pm

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa PetrikX »

Cim viac sa BTC rozsiri, tym viac veci sa bude dat kupit priamo za BTC. Tym padom potreba menit BTC na fiat bude stale zriedkavejsia a mensia. Zisk nebude dohladatelny a vycislitelny. Zdanuje sa zisk.
Sice netusim, ako to chcu realizovat, ale Kazimir ohlasoval prave nejaku novu dan pri nakupe tovaru za kryptomeny. Takze mozno ani toto nebude cesta. Aj ked realne netusim, ako to chcu kontrolovat. Jedine co mi napada je zaviest do jednoducho plosne, mozno s tym ze ak preukazes ze mas narok, dostanes tu dan nazad.
A otazne je aj to, ci sa btc az tak rozsiri. Momentalne je to uplne mimo misu, tak pokrytim predajcov, tak bitcoinom samotnym.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Chris »

BTC nebude urcite ako platidlo, lb aby si cakal 3-4 hodiny, alebo 2-3 dni na transakciu + zaplatil poplatok 10-15e, kde ked to zaplatis kartou euracmi jednym smuhom behom par sekund a zadarmo
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ked robim bezny bankovy prevod trebars do Ruska, poplatok je 20E, peniaze na ucte prijemcu sa objavia zriedkakedy skor nez o 3 dni a zaznamy o mne a prijemcovi ma banka a vsetky mozne aj nemozne urady. Este mi obcas aj z banky telefonovali. Az kym som im nenapisal ze nuklearny program Severnej Korei nefinancujem, ale mam podozrenie, ze oni mozno financuju a mohli by mi ukazat uctovnictvo ze nefinancuju. Odvtedy mi uz nikdy nevolali.

Cize hovoris ze s BTC by sa to iste dalo realizovat tiez za 3 dni, poplatok 10E a ziadne zaznamy.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa Istiach »

emr napísal:Moj znamy uctovnik danovak hovori - vsetci optimalizuju - az do prvej danovej kontroly. Potom vsetci zacnu fungovat poctivo.
Toto ma pobavilo :D
goldFreak
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 22 10, 2018 1:27 am

Re: Predaj bitcoinov cez vlastnú firmu

Príspevok od používateľa goldFreak »

tento rok sme cez firmu zlikvidnili nie malu sumu bitcoinov cez Coinbase uplne bez problemov, samozrejme treba z toho zaplatit dane. Cesky danovy system je viac kamaratsky v takom priade ak mozem dat tip
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"