RESELL značkových vecí

Obsah na archiváciu/vymazanie
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

RESELL značkových vecí

Príspevok od používateľa haleluah »

Zdravím, viem že sa tu bavíte iba v tisícoch a vo veciach ktoré sa hýbu percentami. Ale rád by som sem priniesol aj tému okolo resellu. Rád sa podelím z mojími tipmi na zarábanie cez internet. Viem že vám to neprinesie toľko peňazí ako investovanie do správnych akcii v tisícoch. Lenže pre začínajúcich investorov hľadajúcich možnosť znásobiť kapitál to môže byť dobrá cesta ako zarobiť.

Moja stratégia ktorá mi v pohode dokáže zdvojnásobiť 50-200 eur:
1.Najprv si vyberiem značku, pre mňa osobne je favorit supreme lebo má garantovaný dopyt, je známa a nemá obrovský náklad produktov ale tiež sledujem adidas kolaborácie a iné kolaby (sú oveľa hodnotnejšie)
2.Zistím si kedy idú veci do obehu (supreme má štvrtky o 12) a na ebayi si prezriem predpredaj produktov ktorý sa veľmi blíži cene za akú sa budú predávať veci.
3. Kupujte radšej menšie čísla tie majú väčšiu hodnotu, kolaborácie tiež majú vyššiu hodnotu ako klasický produkt, ak je produkt "online only" v predaji tak jeho cena bude tiež vyššia oproti iným produktom.
4.Po zakúpení produktu ho dám na ebayi, snažím sa vyhýbať poplatkom a vždy sa snažím odlíšiť svoju ponuku oproti konkurencii napr. že je produkt ešte v neotvorenom balíku atď.

Rád by som počul váš názor. Taktiež by som rád vedel či máte tiež dobrý spôsob ako v tejto finančnej hranici znásobiť svoje peniaze.
haleluah
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne 04 01, 2015 9:15 pm

Re: RESELL značkových vecí

Príspevok od používateľa haleluah »

To isté čo desiatky ľudí čo predávajú na bazoši alebo cez podobné služby.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: RESELL značkových vecí

Príspevok od používateľa Pette »

v pohode, na spekulovanie v malom je to OK. urobis si zivnost za 5 eur "kupa predaj v rozsahu volnej zivnosti" a mozes makat.

problem vo vacsom je taky, ze sa musis k tym unikatnym veciam opakovane a vo vacsich mnozstvach dostavat - a to ta rychlo dane eshopy/predajne stopnu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Archív"