PORT System S.R.O - Druhé BMG/ 20%+ bez rizika? podvod

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

PORT System S.R.O - Druhé BMG/ 20%+ bez rizika? podvod

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

http://www.portinvest.sk" onclick="window.open(this.href);return false; alebo PORT System sro je Slovenská Spoločnosť ktorá garantuje zhodnotenie . Ono garantované zhodnotenie znie už samo o sebe podozrivo ale to som ešte nespomenul že garantujú 20%+ ročného zhodnotenia bez žiadneho rizika .

Financie sa údajne generujú prostredníctvom rýchlych pôžičok , takže "ludia požičiavajú ludom" . osobne mi to smrdí klasickým ponziho schématom ktoré môže vydržať klúdne niekolko rokov lebo sa jedná o klasické ponziho schéma a nie HIYP . Klasické ponziho schéma je nebezpečnejšie ako hiyp a to kvôli tomu že do hiypu investujú blbý ludia v rozmedzí pár desiatok dolárov ale do klasických ponziho schém investujú často podnikatelia a ludia ktorý to majú namiesto sporenia v rozmedzí klúdne desiatok tisíc a až milionov eur .

30% by už smrdelo moc , tak dali 20% bez rizika a garantovane .

aký máte názor na túto spoločnosť vy ? bude to druhé BMG alebo SAS invest ? na stránke som nenašiel ani licenciu o kolektívnom investovaní takže predpokladám že to robia nezákonne.

osobne mi smrdí súvetie " garantovaná a zaručená bezriziková investícia" a to by mi smrdelo aj pri 10% ročnej garancii , 20% ročnej garancii mi smrdí jasným nebezpečným ponziho schématom .
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: PORT System S.R.O - Druhé BMG/ 20%+ bez rizika? podvod

Príspevok od používateľa Rokosák »

Treba sa spytat cim a ako garantuju tych 20% a ci to je udane v zmluve.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: PORT System S.R.O - Druhé BMG/ 20%+ bez rizika? podvod

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

Tak myslím že keď sú to podvodníci tak sú VOP a zmluva atd absolutne irelevantne . načo najlepší,najskúsenejší investor warren buffet riskuje miliardy pre 20% ročne keď môže robiť hocijaký ferda v hornej dolnej 20%+ pasívne bez rizika (ako to udavajú na stránke) . ja som presvedčený že je to ponzi , inač by som si nedovolil ohovárať spoločnosť .
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"