Forex-pasívny investor

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty

Forex-pasívny investor

Poslaťod Brani » Ned 06 14, 2009 8:38 pm

Dobrý deň. Na začiatok poviem,že som čo sa Forexu týka nováčik. Nedávno som sa stretol s jedným občanom, ktorý ma nahováral na investovanie do Forex-u. Ale nie napriamo aktívne, ale pasívne. Čiže ja spravím vklad firme, ktorá aktívne obchoduje na Forexe. (Ak som ho správne pochopil). 10% mesačne je vraj zisk. Osobne čo to o investovaní viem a základné pravidlo čím vyšší výnos - tým vyššie riziko platí iste aj tu. Ale ten občan mi to tak rozprával, ako keby tam riziko ani nebolo. Ale veď to je 120% ročne pre Boha. A riziko minimálne? No to iste.
Moja otázka znie.Má tu niekto informácie ohľadom spoločnosti : ce conrex ag mlm system ?
To je tá spoločnosť, ktorá má svoju web stránku, kde sa zakladá účet atď. Niečo s tým má vraj MT-finance. Čo tiež neviem, kto presne sú. Na príjmovom doklade, ktorý mal on (jeho vklad) bola taká špeciálna pečiatka v znení: Fx global fund LLC, delaware company.
Stretol sa niekto s týmto už? Alebo je niekto v pozícii pasívneho investora na Forexe? Za všetky pripomienky a názory ďakujem.
Brani

Re: Forex-pasívny investor

Poslaťod RomanS » Ned 06 14, 2009 9:21 pm

Brani píše: 10% mesačne je vraj zisk. Osobne čo to o investovaní viem

Ale veď to je 120% ročne pre Boha.

nieco malo cez 200... myslim ze riziko tam je a poriadne, ved ide o forex... a ked firma takto laka barskoho tak asi moc seriozna nebude...
tot moj nazor
RomanS

Poslaťod lewo » Ned 06 14, 2009 10:07 pm

Brani píše:Nedávno som sa stretol s jedným občanom, ktorý ma nahováral na investovanie do Forex-u. Ale nie napriamo aktívne, ale pasívne. Čiže ja spravím vklad firme, ktorá aktívne obchoduje na Forexe. (Ak som ho správne pochopil). 10% mesačne je vraj zisk.

Podobných projektov je viacero. Žiadny nefunguval pokiaľ viem dlhšie ako dva roky. Najneskôr po tejto dobe vyhlásili krach.
Ako to funguje: máš nejaký základný kapitál a chceš získať určitú sumu. Prídeš do dediny a požičiaš si peniaze v respektíve prisľúbiš 50% zúročenie. Na prvé výplaty použiješ tvoj kapitál. Rozhlási sa informácia že si spoľahlivý a tvoj biznis sa začne rozmáhať. Dosiahneš cieľovú sumu a stratíš sa. Tento istý systém použilo aj BMG. Ak chytíš podobný projekt je bezpečný len prvý rok existencie.
lewo

Poslaťod jonatanus » Ned 06 14, 2009 11:19 pm

Brani píše:Nedávno som sa stretol s jedným občanom

ten obcan je bud podvodnik, alebo idiot alebo obidve
jonatanus

Poslaťod Brani » Ned 06 14, 2009 11:52 pm

Hovoril mi, že jeho do toho nahovorila jedna známa a tá sa s tým vraj zaoberá už rok.
Brani

Poslaťod filip glasa » Pon 06 15, 2009 7:16 am

je to pyramída ako vyšitá. Treba sa držať pri zemi.
Obrázok užívateľa
filip glasa
admin

Poslaťod radvan » Pon 06 15, 2009 8:50 am

tuto spolocnost mozes filip rovno presunut do casti medzi potecionalne podvody ...
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
radvan

Poslaťod Brani » Pon 06 15, 2009 9:42 am

No tak pekne ideme :) A ešte som mu hovoril, že čo ak on sám koná v dobrom vedomí, ale pritom je sám malé koliesko vo velkom stroji a nevie, o čo vlastne ide. Už som videl aj také prípady.
Brani

Poslaťod Pheo » Ned 07 26, 2009 4:54 pm

Investovanie na forexe je vysoko rizikový biznis a neodporúča sa investovať doň s "cudzími" peniazmi.....a rozhodne by som do toho nešiel pri 10% úroku...myslím, že je to dosť nereálny úrok.......myslím, že tu pôjde o Ponza podvod ( pyramídu)
Pheo

Poslaťod edog » Ned 01 31, 2010 1:37 pm

Brani píše:Dobrý deň. Na začiatok poviem,že som čo sa Forexu týka nováčik. Nedávno som sa stretol s jedným občanom, ktorý ma nahováral na investovanie do Forex-u. Ale nie napriamo aktívne, ale pasívne. Čiže ja spravím vklad firme, ktorá aktívne obchoduje na Forexe. (Ak som ho správne pochopil). 10% mesačne je vraj zisk. Osobne čo to o investovaní viem a základné pravidlo čím vyšší výnos - tým vyššie riziko platí iste aj tu. Ale ten občan mi to tak rozprával, ako keby tam riziko ani nebolo. Ale veď to je 120% ročne pre Boha. A riziko minimálne? No to iste.
Moja otázka znie.Má tu niekto informácie ohľadom spoločnosti : ce conrex ag mlm system ?
To je tá spoločnosť, ktorá má svoju web stránku, kde sa zakladá účet atď. Niečo s tým má vraj MT-finance. Čo tiež neviem, kto presne sú. Na príjmovom doklade, ktorý mal on (jeho vklad) bola taká špeciálna pečiatka v znení: Fx global fund LLC, delaware company.
Stretol sa niekto s týmto už? Alebo je niekto v pozícii pasívneho investora na Forexe? Za všetky pripomienky a názory ďakujem.

Pre Brani,

samozrejme, že je možný aj 10%-ný mesačný výnos obchodovaním na forexe. Avšak problém je, kde a cez koho sa investuje, t.j. spoľahlivosť a dlhodobosť tej ktorej firmy a/alebo obchodného systému. Napr. firma, ktorá to robí už od 2006, výsledky tu: http://owtinvest.de.tl/ , alebo obchodný systém automatický FX Megadroid, výsledky tu: http://www.forex-robots.com/ , podľa mňa najlepší robot v súčasnosti!!! http://forex-megadroid.com/
"Doing today what other people don't, to get tomorrow what other people won't!"
edog

Poslaťod filip glasa » Ned 01 31, 2010 1:56 pm

10% mesačne za 4 roky ( od roku 2006) to je jistota 100-násobku :roll:

Viktor Kožený môže len závidieť zo svojím desetinásobkem
Obrázok užívateľa
filip glasa
admin

Poslaťod edog » Pon 02 01, 2010 12:48 am

Nie filip,

cez OWT Financial S.A. by to bol od februára 2006 dodnes približne iba 3 násobok tvojho vkladu,
t.j. cca. 290% za 48 mesiacov!
"Doing today what other people don't, to get tomorrow what other people won't!"
edog

Poslaťod filip glasa » Pon 02 01, 2010 12:57 pm

to ale potom nie je 10% mesačne, ale maximálne 120% ročne, čo rozhodne nie je to isté. A tých 120% ročne tiež skôr ukazuje na pyramídu než serióznu investíciu.
Obrázok užívateľa
filip glasa
admin

Späť na Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť