panamoney.net sledovanie tradera

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
matkokubko
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 18 10, 2009 1:49 am

panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa matkokubko »

Zdravim,
narazil som na zaujimavo podozrivu investiciu do PanaMoney :)
ktora ma zaujala tym ze je mozne sledovat life tradera pri praci (nie webkou ze niekto sedi pri PC :D) ale vidiet ake pozicie su prave na vsetkych paroch otvorene, a co prave otvara a uzatvara, ako obchoduje.

Nikde som nevidel ze by nejaky trader ukazoval ako obchoduje, lebo to je jeho know-how a to je to najcennejsie co ma, nie?

Inac podmienky su jasne, hromada rizika a za to strop dennych profitov omezeny podla vkladu (1%-2,8%), viazanost 180trading days (cize 3/4 roka cca), relane vysledky co tam pisu 0,7%-1.3% za den. Napiste mi prosim vas nazor, co si o tom myslite.
http://www.panamoney.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa jonatanus »

zajtra si idem vybavit uver a poslem im vsetky peniaze... (byt som uz predal, toto pisem z hlavnej stanice z mobilu)
matkokubko
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 18 10, 2009 1:49 am

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa matkokubko »

jonatanus napísal:zajtra si idem vybavit uver a poslem im vsetky peniaze... (byt som uz predal, toto pisem z hlavnej stanice z mobilu)
lol, si normalny? :D myslim ze na uver to chce sakra overene info o tej spolocnosti. Osobne na uver nikam neinvestujem, davam len take prachy o ktore ked pridem tak sa nic moc nedeje...

:) btw, tak potom pockaj nez sa registrujem, nech uz z toho nieco mam :D
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3860
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 345 times
Kontaktovať používateľa:

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Jonatanus, zasa si ma predbehol,uz su vraj plny a novych investorov uz neberu. :mrgreen:
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa jan »

jonatanus napísal:zajtra si idem vybavit uver a poslem im vsetky peniaze... (byt som uz predal, toto pisem z hlavnej stanice z mobilu)
:lol: tak dufam, ze ti to vyjde.
Podla mna by si mal aspon trochu rozdelit riziko a polovicu z toho vrazit do toho Dubaja. :D
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa filip glasa »

polovicu z toho vrazit do toho Dubaja.
nemôže, lebo polku už má v Košiciach u istého finančníka - zámočníka :lol:
matkokubko
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 18 10, 2009 1:49 am

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa matkokubko »

Hehe, no jo, prachy z Dubaja naozaj vyberat budem, ale mam nieco ine (mimo SR,nasiel som to sam) ked to overim tak to sem napisem, nech viem aj vas nazor. Na panamoney.net ma zaujalo ze mozno sledovat tradera, nepride vam to divne? (a v ramci divezifikacie tam asi nejakych 1k eur hodim, sak keby to vyslo tak bude sranda).

A v Kosiciach u zamocnika nepoznam :D Jaaaj neni to ten superzarobok, ci co to je? :) to je dobra vtakovina :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15805
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1400 times

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa JUGGLER »

matkokubko napísal: Na panamoney.net ma zaujalo ze mozno sledovat tradera, nepride vam to divne?
Čo je na tom divné?
Chcú si zvýšiť kredibilitu a vydržať čo najdlhšie.

Nesleduješ trejdera, ale automat.

Takých stránok je kopec. Niektoré vydržia pár týždňov, iné pár mesiacov. PM je výnimočné v tom, že je na trhu už rok.

Na 99% skončia ako Ponzi. Keď začínajú, možno si veria a majú dobrý systém. Ale raz, keď im dôjde para a treba vyplácať viac peňazí ako sa vkladá, tak to zabalia.
Obyčajne sa vyhovoria, že ich napadli hackeri, alebo jednoducho zmiznú. A niekde inde sa vynoria pod iným menom.
Počul som , že existujú profíci, čo investujú do takých firiem ihneď po ich vzniku, snažia sa znásobiť vklady a počítajú s tým, že niekde prídu o vklad. Ale celkovo s toho vedia vyžiť.

Ty Maťko-Kubko možno budeš jeden z nich.
Ale zamysli sa nad tým, že stále len hladáš niekoho cudzieho kto by ti otáčal peniaze vo forexe.

Nestálo by za to, aby si to skúsil sám?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
matkokubko
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Ne 18 10, 2009 1:49 am

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa matkokubko »

JUGGLER napísal: Ty Maťko-Kubko možno budeš jeden z nich.
Ale zamysli sa nad tým, že stále len hladáš niekoho cudzieho kto by ti otáčal peniaze vo forexe.

Nestálo by za to, aby si to skúsil sám?
To je velmi dobra odpoved, ani som taku dobru necakal, fakt prekvapeny :)
Uz som to skusal, sledoval som denne spravy z viacerych kanalov, a potom som cvicne tradoval na demo-utoch, v XTB som z 200k CZK spravil 600k za 5 dni.. a potom som zas o 300k prisiel behom 3 dni :) a este na VT traderi, 50k eurovy ucet, po necelom mesiaci obchodovania (snazil som sa neriskovat moc radsej mensie zisky) +8k.
Ale, toto su demo peniaze a uz tam som bol niekedy na nervy, ze som v minuse 500usd... Nedokazem si predstavit ako by som nervacil keby to boli realne peniaze. A ked clovek nervaci, robi chyby, nechova sa racionalne. Takze som to skusil a viem ze na dlhodobe zhodnocovanie proste nie som schopny zabezpecit, tak som od toho upustil. Uz rok a pol sa hram sem tam s demo uctami ale jedine ako oportunista... tj ked je nejake vyhlasenie tak sa postavim na jednu stranu (vacsinou dobru), ale denne tradovat je fakt mimo mna... proste na to (zatial) nemam. Aj ked je pravda ze som sa uz strasne moc naucil, ten pocit toho ako sa hybu trhy je fantasticky :) Preco to kua nejde tak ako som predpovedal, sak to neni logicke, ok zavriem poziciu nech nemam vysoku stratu... a za 15 min, ja magor, ja magor, chcelo to len trpezlivost.. :))

Mozno niekedy v buducnosti ako hobby ale urcite nie ako prijmovu cinnost. Jedine ze by ste si otvorili vy skuseni traderi firmu a zacali zhodnocovat kapital aj inym, sak vas tu je sikovnych dost :)
Maratamus
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne 03 01, 2010 8:49 pm

Re: panamoney.net sledovanie tradera

Príspevok od používateľa Maratamus »

Panamoney.net = HYIP

Uvedenú službu treba brať s veľkou opatrnosťou.
Majú síce spokojných klientov, ale raz to skončí.
Radšej ruky preč!

Na svete je veľa serióznych ponúk, ktoré sa oplatia využiť ako riskovať peniaze u papamoney.
Skype: Maratamus
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"