All property LTD

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
laty
Silver Member *
Príspevky: 279
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

All property LTD

Príspevok od používateľa laty »

Tak toto je vazne sila.

Forum ludi, ktori sa snazia vymoct peniaze.
http://all-property-dubai.neede.org/for ... hp?f=3&t=2

Seminar APL
http://www.aplfakta.freepage.cz/nova-stranka-122293/

zdroj:chat na pilsen fore.
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15790
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: All property LTD

Príspevok od používateľa JUGGLER »

All Property Ltd. nevyplácí aneb Letadlo ztroskotalo

Vsadili jste na APL? Pak se smiřte se ztrátou. Letadlo ztroskotalo. All Property Ltd. nevyplácí. Překvapení? Nikoli, dlouho předpokládaný krok. Končí další pyramidový podvod pod koly neúprosné reality.

http://www.investujeme.cz/clanky/all-pr ... roskotalo/" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S. Jedna z mnohých pred ktorou sme tu varovali dávno predtým, ako prestala vyplácať:
JUGGLER napísal:
Aj peniaze v ponožke, alebo banke sú istejšie ako v All-Property.
Dva roky vyplácania neznamená nič - to je akurát tak priemer pri pyramídach (viď naposledy Tourex).

Kým sa nenabalia, tak to nezabalia :lol:

Moje odporúčanie:
utekaj z All Property (pokial nám tu nevymývaš mozgy ako ich agent hladajúci klientov).
Ak si ovečka v ich košiari, mala by si byť vďačná za naše názory.
Nepoznám nikoho kto zbohatol na takých investíciách.
Smrdia rovnako ako všetky, čo skrachovali a divím sa, že stále nájdu dosť naivných ,,investorov,,.

Drž sa.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
laty
Silver Member *
Príspevky: 279
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: All property LTD

Príspevok od používateľa laty »

To forum (http://all-property-dubai.neede.org/for ... hp?f=3&t=2) je neuveritelne. Cely pribeh ako ludia postupne prichadzali nato, ze ich odrbali. Vsetko postupne. Ako sa meni masa a ako sa da vyuzit zufaly clovek, ktory sa chyta kazdej slamky a moze naletet znova "zachrancovi". Aj ked v tomto pripade je zachranca este nejasny.
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15790
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: All property LTD

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Hej. Čítal som to. Čistý Titanic, akurát si nemôžem dovoliť stráviť pri tom 2 hodiny...

...P. Stefan je v Dubaji, a v podstate mame stastie, ze sa zaplietol na forum. Chcel iba varovat stale dufajucich a naivnych ludi. Som s nim v kontakte mailom, zajtra si mame volat. Je to vysetrovatel medzinarodnej svajc. firmy a zastupuje tam svojho klienta. teda musi byt loajalny voci nemu, kym neskonci svoju ulohu- ktorou je vysetrit co sa dialo s peniazmi investorov. P. H. ma vsetko na svojom sukr.ucte , a pripravuje si unikove cesty, a tiez prevody na svoje ucty po celom svete. V aktivach je cca 20-30 mil Eur este, ktore by sa dali zachranit a dostat od neho...

....No to by rozhodne fer nebylo. S mamkou tam mame dohromady pres 150tis. euro.

...Investoval jsem v Dubaji zhruba tři roky. V současné době tam mám cca 108 000 Eur. V celkové bilanci jsem na nule, t.j. že to co je na účtě jsou naakumulované zisky. Uvědomuji si, že mnozí z vás jsou na tom mnohem hůř a snažíte se získat zpět alespoň svůj vklad. Já jsem se však v poslední době dost zadlužil s tím, že peníze vrátím výběrem zisků z APL. Pokud mi někdo pomůže dostat se ke svým penězům, nabízím mu až 40% ze získaných peněz.

...já jsem na tom pobodně, jak nezaplatím dům,na který jse si chtěla vybrat právě+ zpětný převod z prosince, tak mě jej firma exekučně sebere,rovněž nabízím určitá procenta ze získaných peněz.

...Čo mám informácie na APL probléme pracuje viac skupín posledná informácia je Hartman je momentálne v európe európske banky mu zablokovali účty ,momentálne sa predáva majetok na vyplatenie vkladov

...Pravdu uz mame odhalenu...Stefan nam poskytol vysledky jeho vysetrovania ( skutocne by ste sa divili)
som aj ja v soku, lebo som tiez p H. doverovala...inak peniaze nie su na ucte APL ( iba minimum)...vsetko je na jeho sukr. uctoch.... so Stefanom komunikujeme a pripravujeme dalsie kroky...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: All property LTD

Príspevok od používateľa filip glasa »

rozmýšlam jak takejto ponzi schémy niekto môže dať peniaze z úveru ( a ešte 100 000 EUR), ale keď si spomeniem na pyramídy v Albánsku, kde vyzbierali tuším 40% albánskeho HDP, tak toto je ešte v pohode.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"