1. garantovaná

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
pluto0
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 22 07, 2010 8:27 am

1. garantovaná

Príspevok od používateľa pluto0 »

Zdravim,
chcel by som sa opytat, ci niekto nema skusenosti so spolocnostou 1. garantovana. Bratranec vlozil istu sumu penazi do tejto spolocnosti este pred padom nebankoviek, ze vraj ten vklad bol rieseny formou kupy akcii, potom sa prevalila vlna ich krachov a takisto 1. garantovana prestala vyplacat vklady, dostal moznost vybrat si - bud za ten vklad dostane dlhopisy alebo kupi akcie (tetuska, ktora to riesila za garantovanu, mu povedala, ze ak chce svoje peniaze este niekedy vidiet, tak si ma zobrat tie akcie), vybral teda akcie a zostali mu oci pre plac, lebo tie dlhopisy, ze vraj boli splatene a z akcii nic nema. Tvrdi, ze majetkovy ucet na drzbu akcii nema, ale ze obcas mu postou pride nejaky material od 1.G, ze aky je stav v spolocnosti a ze ci nechce kupit akcie TMR :lol: , tak asi stale akcionarom je.
Chcel by som sa teda opytat, ako by sa dalo z tejto "investicie" dostat aspon cast penazi, ked som trochu surfoval a zistoval o spolocnosti nieco blizsie, tak som zistil, ze spolocnost predava majetky (NCHZ Novaky, filmove studia Koliba,...), spolocnost je pod vplyvom J&T, a podla mna to vyzera tak, ze chalan dostane nieco iba v pripade, ze spolocnost pojde do likvidacie a ako akcionar dostane nejaku almuznu z likvidacneho zostatku (ak to nespravia nejakym kreativnym sposobom, ze nezostane uplne ziadny majetok), lebo nepredpokladam, ze by akcie tejto "spolocnosti" niekto chcel kupit.
Ak ma teda niekto skusenost, pripadne vedel by poradit, vopred dakujem.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: 1. garantovaná

Príspevok od používateľa filip glasa »

tieto akcie sa dali predať za slušnú cenu keď sa o ovládnutie 1.garantovanej bili finanční žraloci. J&T boj vyhrala a spoločnosť ovládla. Neviem či ešte má aspoň nejaký cenný majetok. Skôr tam už nič cenného nezostalo. Na burze sa posledné obchody zrealizovali za 2-3 EURá.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"