Vendelín Pohly

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Nenormálny mudrlant. Dovolenky dávame mi ako aj príspevky do kúpeľov, svadbu, dieťa, čo ty si úlpný ťuťo ? To predsa nedávajú hotely ani kúpele. Ostatných partnerov ako aj naše tovary sú na našej stránke, Ako aj referencie. Ty hlúpy Táraj na N 2. Čítaj mumák a potom niečo napíš.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

capital napísal:Zase jeden dobrák nepochopil, že sa aj policajti k nám pridávajú lebo natrafili na legálnu zlatú baňu. Právnici,lekári a iní VŠ, ktorí sa podpísali aj do referencií a on ich chce zaradiť medzi ľudí ktorých majú zbaviť svojprávnosti ? Úbohá to znôška debilít. Jeden dôvod prečo ? Pozná tento pán p. Pohlyho osobne ? A tovar firiem špičkovej svetovej kvality GMP, čo predávame mu niečo hovorí ? Tovar, ktorý si u nás v našom e-shope objednávajú z celého sveta !!!
Skrátka, útočenie bez logiky len, aby dačo napísal. Len by som chcel vedieť, či dotyční ovláda aj viac z nemčiny, lebo p. Pohly má štátnice z nemčiny. Môže mu zavolať a podiskutovať s ním
guten tag herr pohly,

ja by som si samozrejme v zivote nedovolil nic spochybnovat, ani vasu zvaracsku zrucnost ani to ze ste financny expert. ja som tu prave snad jediny co sa vas zastava. mam vasu kartu a neviem si ju vynachvalit. takisto mozem potvrdit ze ten vklad 200 eur a nasledne 600 eur okamzita vyplata zisku funguje. dokonca som nemusel ani vkladat 600 eur, rovno ste mi vyplatili 400 eur bez vkladu aby sme to zbytocne nekomplikovali. doteraz mi od vas chodia miliony eur rocne.

ja sa vas tu tak zastavam ze mi administrator dokonca maze prispevky v ktorych vas obhajujem. som vam velmi vdacny za vsetky tie peniaze, za maybach 62s za par euro... nebyt vas pan pohly tak teraz jazdim mhd. a len a len vdaka vam jazdim na maybachu 62s, pripadne 57s ked idem do mesta (lahsie sa s nim parkuje).

pred par rokmi som u vas investoval milion korun a teraz sa vdaka vasmu zhodnoteniu 1200% p.a. pravidelne umiestnujem na prvych prieckach forbes 400. to si moze overit kazdy, aj pan urbancik z ta3.

pan pohly, vy ste clovek na ktoreho cakala cela galaxia. nieco ako terminator 4.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Okremm toho si pozri našu umeleckú a reklamnú agentúru. Koľko VŠ dali svoje referncie na stránke. VŠ máme tisíce v našom klube. Čo nepozeráš reklamy a partnerov na našej stránke. To predsa nie je možné, čo si Ty zač.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

capital napísal:Nenormálny mudrlant. Dovolenky dávame mi ako aj príspevky do kúpeľov, svadbu, dieťa, čo ty si úlpný ťuťo ? To predsa nedávajú hotely ani kúpele. Ostatných partnerov ako aj naše tovary sú na našej stránke, Ako aj referencie. Ty hlúpy Táraj na N 2. Čítaj mumák a potom niečo napíš.
:) dobre chytrak,
a co ti znami ludia, zname spolocnosti ? Ziadne som na Vasej stranke nevidel. A ta pizzeria ? Mena a nazvy poprosim tarajko.
Pocuj a ked si tu uz tak pekne dopisujeme, nedas aj ty svoje prave meno ? snad sa za svoje meno nehanbis, velavazeny pan obchodny riaditel najuspesnejsej spolocnosi na zemeguli. Aj fotku daj, nech vieme s kym mame tu cest.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

capital napísal:Okremm toho si pozri našu umeleckú a reklamnú agentúru. Koľko VŠ dali svoje referncie na stránke. VŠ máme tisíce v našom klube. Čo nepozeráš reklamy a partnerov na našej stránke. To predsa nie je možné, čo si Ty zač.
to myslis tu zltu stranku, z ktorej cloveka bolia oci len co ju otvori ?
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

pan pohly, pozeram ze vam tam chyba jeden partner - bovington tank museum. maybachov uz mam dost, ale co stale nemam je tank. vedeli by ste snimi dohodnut naku zmluvu na 90-99% zlavu? jedna sa o tank tiger 131, je vo funkcnom stave, takze dovoz by nemusel byt problem
Obrázok

slubujem ze to je posledne co chcem. rad sa s nim potom zastavim na vasej chate a mozte mi tam pripadne nieco prizvarat.
a potom sa snim mozme povozit po vsetkych tychto neveriacich tomasoch, ktori si myslia ze ste podvodnik.

ps. vlastne ved ja zlavu ani nepotrebujem, na buduci rok som vdaka vasmu perpetu mobile financnom najbohatsi na svete, takze si ho snad budem moct dovolit aj za trhovu cenu. ale nechcel by som zbytocne rozhadzovat a kazda usetrena koruna sa hodi. aj pre nas s 1200% p.a. a 90% zlavami VSADE.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

peter.cmorej napísal:to myslis tu zltu stranku, z ktorej cloveka bolia oci len co ju otvori ?
z tolkych moznosti!
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

No neuveriteľný BLB, ktorý je zrejme pojišťovák s teplou vodou. Preto taký útok, lebo nemáš šancu proti našim produktom. Ešte raz Taraj na N 2 čítaj webku a pozri sa na nakupuj tu, referencie na ľavej lište. Našu stránku zbytočne kritizuješ . Má vysoký efekt a prináša veľmi vysoké príjmy. Naša stránka bola ohodnotená na 104 000 EUR odborníkmi z celého sveta.
Dúfam, že si taký múdry, že si to vieš nájsť. Napíš blbec nejakú múdru vec. Nie bludy.
Nevidíš alebo si slepý, čo a kto je na našej stránke ? Kde p. Pohly je odfotený so známymi show biznisu a športu ? Je ich ovela viac, ale toľko stačí na spestrenie stránky. Ty si fakt unikát - demikát. To je presne ako som už napísal. S Blbcami to je horšie ako stokrát vyhorieť a tisíckrát sťahovať. Ty poriadne nečítaš ani to, čo som tu napísal, lebo by si nemohol tu napísať také koniny. Moje meno nech ťa nezaujíma, lebo aj tvoj mail je vymyslený Vážený Cmorej.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

capital napísal:Naša stránka bola ohodnotená na 104 000 EUR odborníkmi z celého sveta.
presne tak, sam som sa toho hodnotenia zucastnil, boli sme celosvetova komisia na hodnotenia webu pana pohlyho. bolo tam vyvazene zastupenie celeho sveta, vratane cinanov, eskimakov, indianov, tych modrych postaviciek z avataru, atd.
ja som navrhoval cenu este RADOVO vyssie ale zrejme sa tam nasli pochybovaci a hlavne zavistlivci takze sme skoncili len na 104 000 EUR (presne tak, to cislo pan pohly cituje presne).

je uplne jedno jaku cenu ma ten web (je perfektny!), hlavny je prinos pana pohlyho pre buducnost nasej planety a ludstva. s jeho financnymi produktmi sa totiz okamzite vyriesi celosvetovo chudoba. blizi sa den kedy budeme konecne VSETCI BOHATI!!!! vsetci jazdit na maybachoch, jachtach a tankoch!!!
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Nie som pán Pohly. Ten je v USA, ale tento tank si môžete nechať na prebagrovanie mozgových závitov. Ešte by som bol rád, aby ste napísal prečo pán Pohly je podvodník. Jeden jediný dôkaz prosím. Vy nebudete bohatý, lebo ničomu nerozumiete a k nám nevstúpite. Vy nemáte 850 € ani 200, aby ste u nás investovali.
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

Kde je dar v hodnote dvojnásobku vkladu, kde sú príspevky na svadbu, dieťa a iné. Rozpráva ť o cenách za VOC je zbytočné rozoberať, lebo človk bez vstupu do MLM nemá žiadne zľavy tak ako aj v klasických veľkoskladoch nemôže nakupvať keď nemá ŽL. Kde si môže požičať auto zadarmo, Taxík a tlmočníka s ochrankou, kto mu zabalí pizzu zadarmo, kde mu dajú pôžičku bez úroku s ročnými prázdninami, kde mu dajú dovolenku na 14 dní zadarmo, každý rok 2 X pre dva osoby, kde dostane 170 Eur pre dva osoby t.j.340 EUR dvakrát do roka do kúpelov, kde dostane dovolenku keď prinesie dvoch klientov s tou istou dovolenkou napr. KUBA za veľké peniaze. To nie je o práci MLM, ale i výhodách člena keď si ho zaplatí. To je bez nejakého výkonu. Spamätaj sa chlapče, čo tu vypisuješ. Nevieš sa ani orientovať na našej stránke a zhadzješ svoju neschopnosť na nás. Presne je to o tom, že takí ľudia budú všetko kritizovať a sú lenivý čítať a napíšu tu hlúposti. Preto si človek povie, že ťažko sa púšaťať do diskusie s niekým, čo bude kritizovať stále všetko aj proti vlastnej logike. Potom si vyrobíme nepriateľov ako aj na inom fóre. Písal som o jasnej logickej kritike, nie znôžku hlúpostí. Čítaj marketing a potom zistíš, že klub vydáva niekedy až 100 % zo vstupov. Ja ti majster ukážem aj svoje Forexové zisky v našej firme a nezabudni priniesť svoje príjmy a to je jedno skadiaľ, aby som videl aký si múdry a ako vieš zarábať a nielen kecať. Ty tu nerátaj, čo komu ostane a také rôzne hlúposti. Nevieš, čo je pyramída ? Je všade a každý MLM je pyramída, ale nie pyramídová hra. Spamätaj sa lebo ničomu nerozumieš !!!!!!!! Aj banky a poisťovne majú svoju pyramídu. Okrem toho nie som p. Pohly, ale jeho obchodný riaditeľ, ktorý vie tiež zarobiť peniaze. ČLENSTVO V KLUBE NIE JE pyramídová hra !!!!!!!!!!!!!!!!!!! koľko ešte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No neuveriteľný BLB, ktorý je zrejme pojišťovák s teplou vodou. Preto taký útok, lebo nemáš šancu proti našim produktom. Ešte raz Taraj na N 2 čítaj webku a pozri sa na nakupuj tu, referencie na ľavej lište. Našu stránku zbytočne kritizuješ . Má vysoký efekt a prináša veľmi vysoké príjmy. Naša stránka bola ohodnotená na 104 000 EUR odborníkmi z celého sveta.
Ale no tak, uz to aj prestava byt vtipne. Niekto si este pomysli, ze vazne aj veris tomu, co pises...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

no kukam, kukam http://www.goldenclub.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; a nevidim
capital napísal:No neuveriteľný BLB, ktorý je zrejme pojišťovák s teplou vodou. Preto taký útok, lebo nemáš šancu proti našim produktom.
stale cakam na tie mena a nazvy podnikov ... Dufam, ze si nemyslel tu vestkynu Teodoru co tam je odfotena.
capital napísal:Nevidíš alebo si slepý, čo a kto je na našej stránke ? Kde p. Pohly je odfotený so známymi show biznisu a športu ? Je ich ovela viac, ale toľko stačí na spestrenie stránky.
asi som slepy. Daj link nech sa zasmejem.
capital napísal: Moje meno nech ťa nezaujíma, lebo aj tvoj mail je vymyslený Vážený Cmorej.
kludne mi napis moj krasny, tebe aj odpisem. Este sa budes dlho hanbit ?
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jonatanus »

capital napísal:Nie som pán Pohly. Ten je v USA
tak v tom pripade ho prosim poziadajte nech zvazi zmluvu aj s united states army ordnance museum, jagdtiger by sa mi tiez urcite hodil (do mesta, s nim sa bude lepsie parkovat)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

pan pohly, pozeram ze vam tam chyba jeden partner - bovington tank museum. maybachov uz mam dost, ale co stale nemam je tank. vedeli by ste snimi dohodnut naku zmluvu na 90-99% zlavu? jedna sa o tank tiger 131, je vo funkcnom stave, takze dovoz by nemusel byt problem
Keby bola zlava na Tigra vratane parkovacieho miesta v centre BA v cene tak tam vstupim aj ja :D :D :D
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jogo »

Capital, Capital, na kazdu chorobu je liek, len s hlupostou si musis poradit sam. :wink:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Pette »

Budme radi, ze Capital zvladol pisat prispevky na forum... Inak by sme sa na nom nemohli zabavit, kedze na zasadania klubu nemame pristup :(
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Capital,aj ja som dlho neveril,ze aj dusevna choroba sa da liecit, ale ver mi ,ze sa da.Sam som zvitazil nad alkoholom a uz sa venujem len studiu odbornej literatury. Z tvojich prispevkov mam dojem,ze potrebujes odbornu pomoc.Nevahaj,cas pracuje proti Tebe.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Capital:
Keď si obchodný riaditeľ , tak predpokladám, že by si mal mať nejaké finančné IQ.
Ja biznis pána Pohlého neočierňujem, u mňa platí prezumpcia neviny až kým nebude dôkaz, že ide o podvod, alebo pyramídu.

Čo som si pozrel vašu stránku a videl referencie členov, partnerov a dlžníkov, tak mám nasledovný názor:

Nevylučujem, že Vendelín Pohlý je šikovný biznisman a podarilo sa mu rozbehnúť na Slovensku úspešný MLM systém (pravdepodobne prepojením už existujúceho zahraničného MLM).

Z referencií súdim, že väčšinou ide o obyčajných ľudí.
Žiadne slová o zbohatnutí, väčšina si privyrába províziami, VŠ asi len nakupujú.
Dokonca poznám jedného, tak najbližšie sa opýtam, prečo ešte živorí v zamestnaní, keď už mal dávno z vami zbohatnúť...

Súdim, že ste nachytali tisíce ľudí. Keď len tisíc ľudí zaplatí 200 € už je to 200 000 € len za členské.
Všetky tie tovary a služby, čo si za to môžu členovia kúpiť stoja za houby.
Prepáč, že nemám čas to študovať a zapametal som si len 2 príklady:

Jurrasic Minerals. Vodička vo flaši z koloidnými minerálmi - pokial viem stojí to okolo 1000 SK a pritom nemá väčšiu hodnotu ako iné minerály za 100 SK.
Našiel som vedeckú štúdiu, ktorá to potvrdila.

Práčka Candy normálne za 15 000, u vás len 8000 Sk !!!!!!.
Ty ako obchodný riaditeľ povieš členovi, že má zisk 7000 Sk (15000 - 8000), ale to je lož, lebo fiktívna zľava nie je zisk, ale len zľava.
Píšem fiktívna, lebo po piatich sekundách surfovania som našiel online predajcu, ktorý mi predá práčku Candy za 7000.
Keď mu zavolám a zoberiem 5 práčiek , tak mi dá cenu 6000.

Takže nie člen má zisk, ale Golden Club má zisk - konkrétne na tej práčke takých 2000 Sk a ešte z členského od naivného člena.
Z toho členského sa síce členovi akože vráti viac, čo zase prezentujete ako zisk pre neho, ale ten člen vám donesie ďalších troch nových, takže MLM pracuje a generuje dosť cashu na rozdávanie.
A to rozdávanie funguje ako marketing.
Dobre premakaný marketing.

Príspevok na svadbu - idem sa popukať.
Kolko členov sa žení, tak prečo nerozdať pár stoviek, keď to robí reklamu.
Pán Pohlý podľa zverejnených dlžníkov už porozdával milióny:
http://www.goldenclub.sk/club_dlznici.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uznávam, že je zrejme filantrop, ale poviem ti jedno:
Keď človek rozdáva od buka do buka to nesvedčí o jeho múdrosti.
Ten človek porozdával milióny darebákom.
Rozdávať peniaze darebákom je charita?
Easy come, easy gone.
Ľahko prišlo, ľahko odišlo...

Podľa mňa je to hlúposť a jasný príznak, že podnikanie pána Pohlého nemôže dobre skončiť.

MLM vo forme zliav a rozdávanie peňazí ako marketing nemôže fungovať donekonečna.
Slovensko zažilo éru nebankoviek, MLM boomy a ver mi, že prežije i Golden Club.
Ľudia prídu na to, že to, čo ponúkate je obyčajný biznis v ktorom oni fungujú ako tí, čo to financujú.
Raz si nájdu na webe, že tie tovary a zľavy nestoja za nič a raz prestanú prinášať nových členov.
Pán Pohlý nebude mať z čoho rozdávať a dôjdu mu nápady ako prilákať nové ovečky.
1200% na forexe a perpetum mobile na zisky - to sú presne tie výkriky zúfalosti, ktoré signalizujú blízky koniec.

My sme tu prednedávnom debatovali o forexových stránkach, ktoré fungujú ako pyramídy s tisícami % zisku ako napríklad:
http://www.panamoney.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dám gule na klát, že to je to super know-how, čo ste objavili a teraz to ponúkate svojím členom.
Ty sa tu oháňaš veľkými rečami, ale realita je taká, že keď ľudom slubujete, že sa stanú za mesiac milionármi, tak je to jasný signál, že vaša loď sa potápa.

A ty s ňou.

Pametáš sa na feferónky v reklame AGW?
Matúš Grega je už v base.

Pametáš sa na BMG, Horizont?
Fruni sedí.

Pametáš sa na Drukos, BDV?
Súdy už pracujú.

Čo je pre nich spoločné? Slubovali 30-40% a verili si.

Poznáš Madoffa?
Sľuboval len 8-14% a jemu to vydržalo najdlhšie.

Kolko to vydrží vám, keď slubujete, že klient bude do mesiaca milionárom?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Koloidný minerál nestojí 1000,-Sk a pozri si to cez Google od exkl.dodavateľa INVEP. Zisťuj a potom kecaj ! Pračka za VOC pre klienta je zisk a nie tvoje hlúpe konštatovanie. Nezáleží koľko ľudí sa žení a porodí deti. Dôležité, že to človek dostane, 14 dní dovolenky zadarmo ako aj 5000,-Sk pre dvoch vreckové do kúpeľov 2 x do roka ako aj rôzne tovary za super ceny a požičanie auta zadarmo a iné sa už nebudem opakovať. Píšeš hlúposti a o mojej a Pohlyho finančnej gramotnosti nepochybuj. Sme na trhu 10 rokov ako klub !!!!!!!!!! A nikto nikdy nenapísal, že nedostal svoje výnosy a iné !!!!!!! Pohly podniká 20 rokov !!! Za tú dobu skrachovalo na Slovensku tisíce firem a živnostníkov. Naša podnikateľská aktivita ako aj členstvo stúpa stále k vyšším métam a ziskom. Nič si nepochopil ani z našej webky ani z toho, čo som tu napísal. Žiadna ľod sa nepotápa. Daj sem svoje guľe nech ti ich dáme odfakliť už teraz. Ja dám ako protihodnotu to isté a 10.000 EUR k tomu. Viem, že vyhrám. Pohly rozdal peniaze aj derabákom a podvodníkom s vedomým, že ich nikdy neuvidí. On ich chcel rozdať tak ako na Miluláša aj teraz každému kto prišiel do kancelárie po 50 EUR z bezdomovcov, ktorí si chodia každý deň po stravné lístky. To isté robí na vianoce. On rozdal milióny ľuďom ako aj dobrý podnikatelia v USA, kde bol 12 rokov. Tam zarobil svoje peniaze, ktoré investoval a prinášajú veľké peniaze z prenajatých domov na floride, v Paríži, Tenerifé a v Dubaji. On nemôže skrachovať, lebo má aj 3 benzínové pumpy a iné aktivity. Klub je pre ľudí. To som už napísal. Každý je a nový bude, milionár aj za mesiac u nás. Nemáte ani tušenie ako sa generujú peniaze stále viac a viac. Už nebudem sa tu znova rozpisovať a opakovať, čo som už napísal skôr. Sme najlepší a Vaše rozumy si musíte dobre prefiltrovať kým tu niečo napíšete. Pýtam sa naposledy len na jednu službu, kde je auto na požičanie zadarmo !!! To sú niekoľkonásobne vrátené peniaze klientovi zo vstupného poplatku !!! Máme desiatky aut pre členov ako aj prívesných vozíkov, karavanov a taxíky pre členov zadarmo podľa potreby. A teraz niečo napíš a zavolaj skoro tvojho známeho, čo mu bráni u nás zarábať státisíce a nechodiť do práce. Je neschopný pracovať ako manažér !!! A zrejme nedal ani peniaze na výnosy, lebo by nemusel pracovať.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Ešte som zabudol, žiadne panammoney, Hyipy a iné pyramídové hry. Tam by sme ľuďom nemohli garantovať ich výnosy. Vieme o čo ide. Máme premakaný trh na celom svete a poznáme takéto ponuky. Poviem len jednu z mnoha výnosov, kde Vy si nemôžete ani siahnuť.
Predsa však, aby ste pochopili. Naše peniaze a nie malé v konzorciu investorov na celom svete sú súčasťou veľkých majetkov z realít a prenájmov ako aj prosperujúcich svetových firiem kde sme akcionári. Tak isto svetových bánk kde sme akcionári banky kde máme dohodnuté vysoké % pri určitých vkladoch, kebo máme na to špeciálne zmluvy. Dostávame z banky zo ziskov na Forexe, komodity a iné investície, čo nemáte ani šajnu. Nie sme v riziku. Banka berie riziko na seba. Banka nám musí dať nami určené % NIE BANKA nám stanový úbohé 5 % p.a. na Slovensku. Chcú naše peniaze tak nech platia, nechcú ich odchádzame inde, kde nás radi prijmú, To je sila peňazí a doslova rodinných vzťahov bohatých ľudí. Neviete, čo sú bankové treidy. Asi nie, lebo by ste tu nekecali o výnosoch, ktorým nerozumiete. Zastupujeme Kjótske fondy - alternatívne zdroje energie. Miliardy EUR z celého sveta vo svetovej banke, ktorá ich musí použiť do roku 2012 !!! Z každej postavenej elektrárne, ktorá sa postaví z týchto fondov zadarmo každému do poslednej šrubky sú pre každého nenávratným darom - za DARMO !!! Musí však mať svoj projekt, ktorý sa mu schváli. Tieto peniaze ponúkame celému svetu a zato máme vysoké provízie o ktorých nemáte ani paru. Čím viac rozdáme tým viac zarobíme !!! Máte niekoho, čo chce peniaze na slnečnú, parnú, vodnú, veternú elektráreň ? Prineste ho k nám a budete dobre odmenený. Vykupujeme aj sami rôzne pozemky alebo do prenájmu lebo stavby robíme aj pre seba. Pozrite naše reality.Tam sú milióny EUR, ktoré budú tiecť mesačne na naše účty za eletrinu Tieto zmluvy môžeme predložiť každému v kancelárii s pečiatkou národnej rady Slovenska, kde jednáme s vládou o týchto fondoch aj pre Slovensko.
Pohlyho dcéra Anabela je členkou predstavenstva firmy AREA 99, ktorá bola založená kvôli zastrešeniu týchto fondov na Slovensku. Môžete si ju vyhľadať odborníci na všetko. Pohly je aj tam tichým spoločníkom tak isto ako v rôznych firmách napr: v ČR. Každý náš člen dostáva vysoké provízie za každého pracovníka, ktorého získa do práce. Niektorí členovia dostávajú vysoké provízie jednorázovo alebo mesačne celý rok tisíce EUR. Tam sú tiež veľké peniaze pre nás od firiem, kde máme stále vysoké príjmy. Koľko asi máme z toho, keď len člen klubu má také provízie ! Tak isto ako za odber pohonných hmôt z každého odberu pre člena od nás. TO JE SUPER MLM za 850 EUR raz v života za Franšízu Golden Clubu. Čo poviete ? Klikni si na prácu v ČR !!! na http://www.goldenclub.sk" onclick="window.open(this.href);return false; . Nemáte ani stotinu znalostí ako p. Pohly vie zarobiť peniaze. Veľa som Vám povedal, aby ste sa trochu poučili ako sa dajú zarobiť milióny.
Teraz niečo napíš odborník na prachy.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Čítaj poriadne a aj tie posledné príspevky,aby si sa spamätal a vyčistil svoju hlavu aj od smetia,čo v nej máš. Zrejme čítanie o šlachtení opíc ťa nenaučí zarábať peniaze aj keď si pojišťovák. Napíš aspoň jeden bod prečo si má p. Pohly požiadť o tvoju odbornú pomoc.
Napíš recenziu odborne o Golden Clube. Jeden sa tu už pokúšal. Jeho reči boli úplne od veci a načo sa nechytal, radšej pomlčal. Máte rozpitvať nevýhody členstva !!! Nie napísať bludné skomoleniny a niekoho urážať.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Čo sa rozčuluješ?
Akoby som ti sypal soľ do rany.

Ja som len povedal svoj názor.
Mne je jedno čo robí Vendelín Pohlý, alebo Nora Mojsejová.
Pletieš si ma z nejakým poisťovákom, čo si nahúlený?

Keď sa niekto vyzná v obchodovaní na burze, tak nie ty, ani Pohlý ,ale ja.
O tom zo mnou radšej nedebatuj, lebo pohoríš.

Radšej trep o tom, že Pohlý zachraňuje svetové banky svojími peniazmi z Golden Klubu.

Ja len vravím svoj súkromný názor, že to čo začínate písať na váš web o investovaní je demagógia, cigánstvo a predzvesť vášho konca.

P.S. Tak koľko stoja tie minerály, múdra hlava? Na tom webe to není.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Lobista »

Máme premakaný trh na celom svete a poznáme takéto ponuky. Poviem len jednu z mnoha výnosov, kde Vy si nemôžete ani siahnuť.
Predsa však, aby ste pochopili. Naše peniaze a nie malé v konzorciu investorov na celom svete sú súčasťou veľkých majetkov z realít a prenájmov ako aj prosperujúcich svetových firiem kde sme akcionári. Tak isto svetových bánk kde sme akcionári banky kde máme dohodnuté vysoké % pri určitých vkladoch, kebo máme na to špeciálne zmluvy. Dostávame z banky zo ziskov na Forexe, komodity a iné investície, čo nemáte ani šajnu. Nie sme v riziku. Banka berie riziko na seba. Banka nám musí dať nami určené % NIE BANKA nám stanový úbohé 5 % p.a. na Slovensku. Chcú naše peniaze tak nech platia, nechcú ich odchádzame inde, kde nás radi prijmú, To je sila peňazí a doslova rodinných vzťahov bohatých ľudí. Neviete, čo sú bankové treidy. Asi nie, lebo by ste tu nekecali o výnosoch, ktorým nerozumiete. Zastupujeme Kjótske fondy - alternatívne zdroje energie.
...
Capital, na rovinu -- takymito kecami mozes oblbnut maximalne tak ludi so zakladnym vzdelanim, v hmotnej a dusevnej nudzi alebo s alkoholom v krvi nad 3 promile. A takych to tu myslim vela necita. Vsak to ani ten najvacsi amater z OVB by takuto brutalnu demagogiu v zivote nevypustil. Pises, ze ste investovali do bank a nehnutelnosti. Pytam sa, pozeral si si za posledny rok kam isli akcie bank a ceny nehnutelnosti? Alebo mi chces povedat, ze ste cakali 10 rokov a vsetko ste to nakupili v marci ked to bolo na dne? Pripadne mi chces tvrdit, ze na bankovy vklad dostanes lepsi urok nez velke fondy co ukladaju miliardy USD? Tip: Nabuduce si tie svoje rozpravky vymysli lepsie :P .

O tych Kiyotskych fondoch som moc nepocul, ale tipujem, ze si si to pomylil s enviromentalne zalozenymi podielovymi fondami, ktore investuju do zelenych energii a dostavaju na to dotacie. Ak sa mylim, hod sem konkretny link.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jogo »

Vidis, Jugg, napises chlapcovi argumenty, a on zase ako pokazeny gramofon opakuje to iste...a skace z temy na temu.
Skoda namahy hladat a pisat mu nejake argumenty.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
sufo
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: So 27 09, 2008 11:17 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa sufo »

Capital, ja uz fakt z tych tvojich slov dalej nemozem a musim sa vyjadrit.
Keby si mal miliony ako tvrdis a aspon trochu sa nad tym zamyslel, tak by si tu ludom nenadaval, lebo podla toho ako sa o nich vyjadrujes by ti nestali ani za povsimnutie. Mne to pripada ako keby si dostal poriadne dobry "brainwash" a este stale si to nerozchodil.

A tie tvoje alternativne zdroje energie, pocul si uz nieco o tom, ze na Slovensku existuje limit na celkovy vykon slnecnych aj veternych elektrarni a teda sa nemoze stavat kolko chces a nebudu sa schvalovat projekty? (Napriklad sa pozri sem http://www.e-katalog.sk/spravodajstvo/30938/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://wwwnew.webnoviny.sk/slovensko/uz ... lanok.html" onclick="window.open(this.href);return false;). A prosim ak sa chces bavit konkretne o tomto, tak ocakavam len fakty, pretoze z tychto oborov mam znalosti a prazdne slova so vseobecnymi odkazmi typu ved si to najdi pre mna nemaju vahu (ja som ti dal dva konkretne odkazy).

S tymi obrovskymi peniazmi, ktore davate svetovym bankam si uplne zabavny. Ved sa skus porovnat s nadnarodnymi korporaciami a zistis, ze ste mala odrobinka, ktoru poriadne ani nevidno. Preto som sa uz fakt nemohol pozerat na vetu: "On nemôže skrachovať, lebo má aj 3 benzínové pumpy a iné aktivity." Nezalezi kolko mas penazi, skrachovat moze milionar, miliardar aj multimiliardar.

Uvedom si prosim konecne, ze na toto forum chodia ludia, ktori su odbornikmi v roznych oblastiach a nemas sancu oblbnut ich ako nejake "hlupe ovce" (tymto sa oficialne ospravedlnujem ovciam ako zvieratam, lebo za to prirovnanie nemozu). Vsetci ti tu davame konkretne informacie a ty sa len ohanas vseobecnymi bludmi, ved sa len zhadzujes a kazis meno aj tomu vasmu klubu. Co myslis aky nazor si urobia cudzi ludia, ktori si precitaju toto vlakno vo fore? Komu asi daju za pravdu?

Nerad mlatim pradznu slamu ale toto mi uz nedalo nevyjadrit sa a musim potvrdit jedno: Stale sa utvrdzujem v tom, ze ludska hlupost je nekonecna.
Martin52
Active Member
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Ut 02 09, 2008 8:17 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Martin52 »

To je super, tentok Club. Klobuk dole pan generalny vykonny riaditel. Ved vlozim len 200EUR, kupim si pracku so zlavou a hned mam zisk 250EUR. Poziciate mi auto na odvoz pracky (v hodnote 50 EUR) a este dostanem poukaz na dovolenku v klubovom hotelovom komplexe v Dubaji (300 EUR).
A hned mam neuveritelnych 300% zisku !!!!!!!!
Skoda ze sa zase nejdem zenit, ale co uz ked u nas je mnohozenstvo zakazane .... hm, mozno v tom Dubaji ....
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

juggler, poistovak je nadavka na mna :mrgreen:

cez sviatky snad stihnem napisat nejaky ten clanocek na svoj blog, jeden asi napisem aj o tomto tajtrlikovi, toto by si malo precitat viac ludi, je to dobre citanie, kamenak za kamenakom:
capital napísal:kChcú naše peniaze tak nech platia, nechcú ich odchádzame inde, kde nás radi prijmú, To je sila peňazí a doslova rodinných vzťahov bohatých ľudí.
capital napísal:Tieto zmluvy môžeme predložiť každému v kancelárii s pečiatkou národnej rady Slovenska, kde jednáme s vládou o týchto fondoch aj pre Slovensko.
capital napísal:On nemôže skrachovať, lebo má aj 3 benzínové pumpy a iné aktivity.
capital napísal: Máme desiatky aut pre členov ako aj prívesných vozíkov, karavanov a taxíky pre členov zadarmo podľa potreby.
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Odborník - mlátiš prázdnou slamou. Ja veľmi dobre viem, že sú určité obmedzenia na alternatívne stavby. Hovoril som o financovaní z Kjot.fondov !!! Okrem toho čítaj dobre !!!
Tieto peniaze ponúkame celému svetu. Nespomínaj tu peniaze svetových fondov a našej omrvinke. Aj malý investor s 25.000 EUR môže získať cez dobré vzťahy s bankami a vstúpiť do rôznych obchodných treidov s vysokými výnosmi. Kde ani samotný zamestnanci ani riaditelia bánk nesmú investovať peniaze. Ty však o takých veciach nevieš nič. Príď sa k nám poučiť, ľahko ti to preukážeme. Preukáž tvoje peniaze a ani nemusia opustiť tvoj účet. Budú len zahrnuté do investičného balíka a súčasťou treidu na blokovaie jedného roka. Nemusíš sa o svoje peniaze báť, ostanú Ti na účte. Za 14 dní dostaneš 2/3 výnosu a za polrok ďaľšiu tretinu. O rok tvoju istinu uvolníme v banke. Ak niekto má benzínové pumpy,kde sa denne tankuje a nehnuteľnosti, ktoré sú v prenájme prinášajú stále penize ! Tam je dosť ťažké skrachovať ! PRINES KLIENTA NA TREID A DOSTANEŠ 20 % PROVÍZIU Z JEHO VÝNOSU !!!
Ťažko s niekým, čo pozná len tak málo ako ty niečo tu rozoberať. Máš pravdu spoločnosť alebo človek, ktorý má dosť peňazí by sa tu nemal s Vami zaoberať. Ide tu však o meno, čo niekto pošpinil. Nielen klub, ale najmä meno môjho bratranca, čo je aj moje priezvisko a rodina ako aj súčasťou klubu a iného podnikania. O to to ide ak si nepochopil.

Preto z tohoto fóra odchádzam, lebo tu nie je nikto s kým by sa dalo erudovane o niečom konštruktívne hovoriť !!!!!!!!!!!! Samí neukojený DILETANT a nie odborníci na financie.
NEVIETE NIČ O INVESTOVANÍ a zarábaní peňazí. Zrušte toto fórum, lebo sa tu nikto nič nedozvie ani o podnikaní ani o investíciách. Samé hlúposti podloženými z ďaľších bludných informácií odborníkov na financie z novín a tzv. odborných kruhov. Takéto fóra sú len na ohováranie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Zavolaj si do http://www.Invep.sk" onclick="window.open(this.href);return false; a opýtaj sa ich koľko stojí. Máš to aj na našom e-shope. http://www.goldenclub.sk" onclick="window.open(this.href);return false; a vypočuj si aj odbornú prezentáciu, aby si nekecal, že máme nepotrebné veci pre ľudí. Napíš aspoň jednu. O tvojich úspechoch na burze sa rád s tebou porozprávam a predložím ti moje mesačné príjmy z Forexu, futures a iné. Ak si taký úspešný tak zainvestuj u nás nejaké drobné a uvidíš, čo z toho bude. Predtým si však môžeš u nás nahliadnuť do materálov a penize investované ostanú na tvojom účte. Tak sa nemusíš báť. Nevieš nič o investovaní.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa filip glasa »

predložím ti moje mesačné príjmy z Forexu, futures a iné. Ak si taký úspešný tak zainvestuj u nás nejaké drobné a uvidíš, čo z toho bude.
licenciu z NBS máte? ak áno, tak túto tému veľmi rád preradím z POTENCIÁLNYCH podvodov do nejakej normálnej kolónky. Ja neviem či ste podvodníci, alebo seriózna firma. Ale ak nemáte licenciu na činnosti, na ktoré je potrebné ju mať, tak je to potenciálne neseriózna ponuka.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jan »

Preto z tohoto fóra odchádzam, lebo tu nie je nikto s kým by sa dalo erudovane o niečom konštruktívne hovoriť !!!!!!!!!!!!
capital neodchadzaj, napriklad so mnou sa da normalne bavit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podla mna by si mal zacat sam s erudovanymi prispevkami, potom mozes cakat aj od ostatnych podobne reakcie. Zatial mi tvoje prispevky pripominaju skor prispevky vodcu sekty.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

capital napísal:Koloidný minerál nestojí 1000,-Sk a pozri si to cez Google od exkl.dodavateľa INVEP.
Zisťuj a potom kecaj !

Tu je dôkaz o tvojej blbosti, obchodný riaditeľ!

http://www.goldenclub.sk/jurassic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

JURASSIC MINERALS+
Cena: 60 € (1.807,56,-Sk*). Pre spolupracovníkov nákup za 45 € (1.355,67,-Sk*).

Predávate samé chujoviny.

Tu máš ďalší príklad ako zavádzate:

Najkvalitnejšie a najefektívnejšie úsporné žiarivky až so 80 % šetrením elektrickej energie, ktoré stoja podobnej kvality 18,59 € (560,-Sk*), naše 7 € (210,88,-Sk*).

http://www.goldenclub.sk/ziarivky.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Realita: priemerná cena na trhu je 4-5 eúr.
Tu máš napríklad od 2,50 €.
http://www.vs-elektro.sk/predomacnost/ziarivky.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Fakt robíte z ľudí idiotov.

Skrátka zavádzanie - to je váš biznis.
Odrbávate ľudí vidinou zbohatnutia a robíte z nich MLM dílerov.
Zľavy, ktoré ani nie sú zľavami vydávate za ZISK a všetko, čo prezentujete ako ,,výhody zadarmo,, je dostupné len pre tých, čo si to odmakajú, narobia vám tržby, alebo prinesú ďalších vkladateľov.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

capital napísal: Pohlyho dcéra Anabela je členkou predstavenstva firmy AREA 99, ktorá bola založená kvôli zastrešeniu týchto fondov na Slovensku. Môžete si ju vyhľadať odborníci na všetko.
Aj sme si ju vyhľadali.
Čistý ocko!

http://www.perfspot.com/profile.asp?uid ... 7C2D7B7E11" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
Anabela.jpg
Anabela.jpg (18.84 KiB) 13814 zobrazenia
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa jogo »

Asi pred 12-15 rokmi nas navstivil jeden kolegov znamy. Tvaril sa velmi tajomne, ze ma pre nas perfektny podnikatelsky napad. Tak sme si sadli a asi hodinu nam vysvetloval, ake velke rabaty maju maloobchodne predajne a velkoobchody na predavany tovar.(hovoril nieco o 70% pri spotrebnej elektronike a 30% u aut).
Potom nam vysvetlil, ako ich americka firma(neuviedol jej meno) obchadza tieto predajne retazce a nakupuje priamo u vyrobcov vo velkom mnozstve a s velkymi zlavami. Nasledne nam vysvetlil, ako sa tato firma o tieto 70% zisky deli zo svojimi dealermi formou MLM.
Osobne ma to velmi zaujalo, kedze som v tom case predaval spotrebnu elektroniku s 8% rabatom oproti 16% rabatu maloobchodnych predajni, videl som v tom moznost, ako zvysit svoje zisky.
Tak som mu hned povedal, ze budem brat od nich spotrebnu elektroniku. A chlapik mi povedal, ze na Slovensku len zacinaju a zatial dodavaju len vyrobky m-way(tusim tak sa to pise-proste drogeria).
Kedze som uz cosi o m-way pocul,tak som hned vedel, kolko bije.
Povedal som mu,ze az zacnu takto ponukat domace spotrebice,tak nech sa ozve.
Tu chlapik zacal cervenat, potit sa, na spankoch mu zacali vystupovat zily... a zacal nas dotieravo presvedcovat na ten m-way.Stale len chcel,aby sme si dohodli dalsie stretnutie, doviedli dalsich ludi atd.
Tak som mu rovno povedal, ze mi pripada ako clen nejakej sekty a nie dealer firmy. Potom smutny odisiel.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Brani »

Tak s týmto zase nesúhlasím. Napríklad také hrnce Zepter je absolútna špička. ALE. Sú nechutne predražené práve kvôli dílerskej sieti (každý predsa chce províziu z predaja). A keďže výrobca nie je blbý, tak vyrába tie isté hrnce pod iným menom a dodáva do veľkoobchodnej/maloobchodnej siete. Kvalita je tá istá, čiže špičková. Ale cena je o 30%, niekedy až 40% nižšia. Meno značky pod ktorým sa predávajú hrnce Zepter v obchodnej sieti Vám nepoviem, lebo ma zase niekto obviní, že niečo chcem ponúkať. Moja pointa je len tá, že nie všetko čo ide cez MLM je brak. (Dôležitý oznam pre občanov: Nikdy som nerobil žiadny MLM a ani pre značku Zepter a nemám s nimi ani nič spoločného)
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Brani napísal:Tak s týmto zase nesúhlasím. Napríklad také hrnce Zepter je absolútna špička. ALE. Sú nechutne predražené práve kvôli dílerskej sieti (každý predsa chce províziu z predaja).

OK.
Opravujem sa.
MLM predávajú brak, alebo nechutne predražené produkty.

Celý systém je v svojej podstate chorý, zavádzajúci a využívajúci ľudskú slabosť a emócie k zisku tých, čo ho stvorili.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa JUGGLER »

capital napísal:Ukážem Vám ako za 200 € investície môžete byť milionárom. Investícia bez rizika s okamžitým ziskom a následne tisíce USD na Váš účet. Niečo úplne iné ako ste doteraz poznali. Bez znalostí ako zhodnocovať peniaze na Forexe a inde. http://www.milionar.tym.sk" onclick="window.open(this.href);return false; je Vašou budúcnosťou.

Čistý podvod a zavádzanie.

Capital tu chytá obete, ktoré chce zapojiť do celosvetovej MLM schémy.
Čím viac ľudí zapojí do schémy , tým vyššie sa v schéme posunie a tým vyššie provízie zarobí.
Samotný koncový člen, ktorý zaplatí 200 € však nezarobí nič pokiaľ nezoženie nových členov.
Iba sa stane členom cestovného klubu, ktorý získava zľavy.

Tu je stránka podobných vychcancov - tentoraz z Česka, ktorí by chceli, aby sa slováci registrovali cez nich:
http://www.tviexpress.sk/prezentacie/" onclick="window.open(this.href);return false;

Takže, čo sa týka tohoto MLM, tak konkrétne ide o tzv. TVI Express, resp. Travel Agency International:

http://www.tviexpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Do schémy sa už zapojilo státisíce ľudí a pyramída sa dostáva do fázy, kedy sa blíži koniec.

Dávam tu dva linky, ktoré sa venujú analýze tejto MLM.
Obsah je po anglicky, môj čas je príliš cenný aby som to čítal podrobne, tak aspoň pre tých, čo nevedia anglicky poviem toľko:

Podobné schémy už skrachovali a stále sa objavujú pod inými menami. TVI práve zmizla z Londýna, lebo ju pravdepodobne vyšetrujú. Predpovedajú jej aj zákaz v USA na základe podobných precedensov.
Noví členovia sa totiž nehlásia kvoli cestovným zľavám, ale kvoli vidine zbohatnutia.
A práve v tom je podvod, pre ktorý firme hrozí zákaz.

V kategórii domácich biznisov práve dostala downgrade:
http://citizencorps.com/tvi-express-tra ... rnational/" onclick="window.open(this.href);return false;

V kategórii ponzi schém analýza:
http://ponzischemealert.com/blog/tvi-ex ... rnet-scams" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
MLM systém funguje ako pavučina.
Buď sa do nej chytíte a necháte sa vysať, alebo fungujete ako pavúci.
Capital i tí Česi chcú fungovať ako PAVÚCI
Čím viac ľudí nachytajú do siete, tým väčšia šancu na zisk majú.

Takže šancu zbohatnúť nemá ten, čo sa chytí do pavučiny, ale iba ten, čo tú pavučinu vymyslí.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa filip glasa »

OT o obchode premiestnené sem:
http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... =44&t=2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Maratamus
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne 03 01, 2010 8:49 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa Maratamus »

Capital,

namiesto velkych reci o velkych vynosoch sem hod pdf-ko s dosiahnutymi vynosmi obchodovania z forexu. Kazda seriozna spolocnost take pdf-ko ma spravene pre novych klientov a tie najserioznejsie ti poslu priamo vypis z uctu ich brokera.

Inak su tvoje reci o vynosoch uplne zbytocne a zviera sa mi z toho akurat päst.
To tu mozem aj ja tvrdit, ze robim 1000% rocne a nikto mi neuveri.
Ak dam vsak vypis, ktorym to zdokladujem to uz je ina rec aj ked mnohych
bude zaujimat pri akom riziku na jeden obchod a RRR som to robil.
V opacnom pripade sem uz radsej nic nepis pretoze zbytocne zahlcujes toto
forum absolutnymi nezmyslami. Nekecaj a dokazuj!

PS: Juggi diky, ze si ma upozornil na toto forum, celkom to tu zije :)
Skype: Maratamus
capital
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 7:16 pm

Re: Vendelín Pohly

Príspevok od používateľa capital »

Všetky výnosy vieme predložiť expertom na financie na tomto fóre. Okrem toho p. Pohly má povolenie z NBS. Zbytočné dohadovania , čo je pravda sú tu zbytočné. Samotné členstvo v Golden Clube a jeho doživotné výhody a rôzne nenávratné príspevky sú najvýhodnejšou investíciou na svete. Nikto nedá klientovi, čo my za takú malú jednorázovú investíciu. Žiaden MLM ani iný Biznis za taký malý vklad sa mu nevyrovná. Iba ak náš supermilonár za vklad 10 EUR raz v živote sú tisíce % p.a. a veľké zisky nagenerované cez systém. Napíšte odbornú kritiku, nie ohováranie. http://www.gcp.tym.sk" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.supermilionar.okamzite.eu" onclick="window.open(this.href);return false; !
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"