Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 2000USD

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
ngpjpykp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2011 9:12 am

Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 2000USD

Príspevok od používateľa ngpjpykp »

Srdečne vás všetkých vítam,ktorí ste zavítali,alebo po prečítaní tohto článku zavítate na moje stránky: hyipmonitoring.estranky.sk/ ,kde popisujem investičné možnosti,ako už uvádzam v nadpise z prvej ruky,takže všetky budú mnou testované.Ako iste viete na internete existuje nespočetné množstvo hyip fondov ponúkajúcich rôzne zárobkové možnosti.A denne vznikajú stále nové a nové. So svetom hyip som spätý už štyri roky.A počas tých štyroch rokov som nazbieral určité skúsenosti a prax.Svet hyip je veľmi tajomný,nevyspytatelný,a veľmi záludný.Počas tých rokov som zistil,že nemôžem veriť monitorom,ktorý investujú minimálne čiastky,a väčšinou sú podplatené . Prečo som iný ako ostatné monitory?No jednoducho preto,že na mojich stránkach nenájdete desiatky fondov,ako na iných monitorovacích stránkach.Potažmo tu budú vždy k dispozícii jeden,maximálne dva.ale len tie ktoré zaručene platia.Testovať jednotlivé fondy je veľmi náročné na čas a peniaze.Takže zo všetkých fondov,u ktorých majú monitory status paying skutočne platia aj investorov len asi 60% fondov. A najväčší rozdiel pri mojom testovaní oproti ostatným monitorom je ten,že ja testujem fondy vždy po skúšobnej minimálnej možnej investícii,a potom je minimálna investícia 2000USD,takže nikto sa nemusí báť,že fond by ho pri vyššej investícii nevyplatil.Mne sa to stalo veľakrát,fond mal všade status paying,a investoval som 2000USD a fond to v tom momente vzdal.Takže každý mnou testovaný fond bude vyskúšaný investíciou minimálne 2000USD.Taktiež na svojich stránkach budem uverejňovať doklady(screenshoty)o zaplateníTým sa pokúsim aspoň čiastočne zaplátať diery,ktoré majú iné monitorovacie stránky. Moja odmena za to bude len tá,že keď sa rozhodnete investovať po prípadnom mojom úspechu registrujte sa cez môj registračný link na mojich webových stránkach. Postupne budem pridávať novinky zo sveta hyipu,a hlavne moje vlastné skúsenosti,ktoré budú zaujímať každého asi najviac.Rád privítam aj vaše názory a postrehy,na ktoré máte priestor v komentároch. Ešte chcem upozorniť,že aj napriek môjmu testovaniu je každá investícia riziková,investujete na svoje vlastné riziko,a vždy len toľko,koľko si môžete dovoliť stratiť.
Navštívte môj web a dozviete sa viac.
http://www.hyipmonitoring.estranky.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

nechapem ako do tohto moze niekto davat peniaze
nikto normalny predsa neda peniaze niekam, kde je vysoka pravdepodobnost, ze ide o lietadlo
je to chore, skazene, zvratene, priam nechutne .. iba pre gamblerov
ngpjpykp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2011 9:12 am

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa ngpjpykp »

peter.cmorej napísal:nechapem ako do tohto moze niekto davat peniaze
nikto normalny predsa neda peniaze niekam, kde je vysoka pravdepodobnost, ze ide o lietadlo
je to chore, skazene, zvratene, priam nechutne .. iba pre gamblerov

Potom by bolo na svete státisíce nenormálnych skazených,a zvrátených ľudí,čo investujú.Dobre ,je to váš názor na ktorý máte právo.
Venujem sa tomu už štyri roky.A nie všetky investičné hyip fondy sú založené na ponzi pyramíde.Priateľ obchodoval cez brokera na forexe,prišiel o 25000USD,a nebolo to lietadlo.A pozor,gamblerstvo hrozí aj na forexe,opčných burzách,a pri obchodovaní s čímkoľvek,a len z jedného prostého dôvodu,lebo človek je od prírody tvor nenažraný,a nikdy nemá dosť.
http://www.hyipmonitoring.estranky.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa Lobista »

So svetom hyip som spätý už štyri roky.A počas tých štyroch rokov som nazbieral určité skúsenosti a prax.
Otazka na telo -- kolko si za tie 4 roky cez tieto fondy prerobil? Nemusis davat absolutne cisla, staci v percentach... Btw, tie anglicke texty co tam mas si daj radsej niekomu prelozit, lebo to je ako keby to prekladal google translator - epic fail.
ngpjpykp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2011 9:12 am

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa ngpjpykp »

[quote="Lobista"
Otazka na telo -- kolko si za tie 4 roky cez tieto fondy prerobil? Nemusis davat absolutne cisla, staci v percentach... Btw, tie anglicke texty co tam mas si daj radsej niekomu prelozit, lebo to je ako keby to prekladal google translator - epic fail.
Nebudem uvádzať presné čísla,ale som v dosť veľkej strate,ale za to vďačím odporúčaniu monitorov,ktoré držali status paying u mnohých fondov,ale fondy už dávno neplatili, platili len monitorom na udržanie statusu,a toto niektoré zavšivené monitory praktizujú stále.To je najväčší dôvod tohto môjho monitorovacieho testu.Neznášam monitory,ktoré sú podplatené od fondov,ale o tom som sa už zmieňoval v článku,takže tá podstata je vystihnutá
A čo sa týka tých anglických textov,sú preložené translatorom,ale niektoré sú prevzaté priamo z anglických stránok,ale čo na tom,všimol som si,že to používa veľa stránok.Navonok je tam viacjazyčné menu,aby to vypadalo,že stránka je vo viacjazyčnej verzii,ale stránku preloží praobyčajný translator.To vysvetľuje,že keď človek prehodí v menu iný jazyk,tak to pár sekúnd trvá.Ja viem lepšie po rusky ako po anglicky.
Ale keby niekto prišiel na moju stránku,kto vie len po anglicky tak sa v menu určite zorientuje,a o to mi išlo.
Časom možno tie anglické texty odstránim úplne,ale to teraz nie je podstatné.Teraz je dôležité ako dopadne tento test,a či aj pri takejto investícii bude fond naďalej platbyschopný. Či som urobil chybu tou investíciou,alebo nie, to sa zajtra,pozajtra dozviem.
http://www.hyipmonitoring.estranky.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

chlape, toto nie je investicia, toto je cisty gambling. Ked investujes, tak investujes do nejakeho realneho biznis planu, do niecoho kde vidis ze je nejaky predpoklad uspechu. Akcia nejakej firmy, fond akcii, nejaky dlhopis, hedge fond, ktory ma nejaku strategiu, ... potom mas trading alebo spekulovanie ked chces, tam mozes zaradit aj tebou spominany forex. Ano, mozes aj tam prerobit gate, ale prerobis preto, lebo si mal zlu strategiu.

Ale tu, v tom do coho davas prachy ty, ide iba o to aby si nasiel nejaku na hlavu postavenu schemu alebo rovno podvod dost skoro na to aby sa ti prachy vratili este predtym ako to skrachuje. Ty vies ze to krachne a len dufas, ze si do toho naskocil este dost skoro na to aby si na tej habadure zarobil. A to je ta zvratenost. Toto nie je ziadne investovanie. Pochop to.
ngpjpykp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2011 9:12 am

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa ngpjpykp »

peter.cmorej napísal:chlape, toto nie je investicia, toto je cisty gambling. Ked investujes, tak investujes do nejakeho realneho biznis planu, do niecoho kde vidis ze je nejaky predpoklad uspechu. Akcia nejakej firmy, fond akcii, nejaky dlhopis, hedge fond, ktory ma nejaku strategiu, ... potom mas trading alebo spekulovanie ked chces, tam mozes zaradit aj tebou spominany forex. Ano, mozes aj tam prerobit gate, ale prerobis preto, lebo si mal zlu strategiu.

Ale tu, v tom do coho davas prachy ty, ide iba o to aby si nasiel nejaku na hlavu postavenu schemu alebo rovno podvod dost skoro na to aby sa ti prachy vratili este predtym ako to skrachuje. Ty vies ze to krachne a len dufas, ze si do toho naskocil este dost skoro na to aby si na tej habadure zarobil. A to je ta zvratenost. Toto nie je ziadne investovanie. Pochop to.
Všetko je len dočasné,aj celý burzový systém sa raz zrúti, môžeš mať stratégiu akú chceš,mal som aj reálny biznis plán,ktorý sa stal v priebehu pár dní absolútne nereálnym,akcie klesli na bezcennú hodnotu,a bezriziková investícia neexistuje.A môžeš mať akú chceš stratégiu,vždy môžeš len predpokladať nastávajúci vývoj.Takže v čom je rozdiel,ja v podstate môžem tiež len predpokladať.
A väčšina nepozná podstatu slova gambling.Gambling je určitý druh už nezvládatelnej hernej závislosti,bez ohľadu na to či je to forex,alebo hyip fond či kasíno,všetko sú to v samotnej podstate hry ,a točia sa tam peniaze,ktoré zvyšujú adrenalín,bez ohľadu na to či sa jedná o skutočné investovanie.Poznám aj vo svojom okolí dosť takých,ktorým forex,a neustále sledovanie nastávajúceho vývoja,a popri tom všetkom honba za rýchlym zbohatnutím rozvrátili rodiny.A keď sa na nich pozriem ako žijú,ako sa správajú,tiež ich nemôžem nazvať ináč ako gambleri,alebo čistý šialenci.A mnohí prišli už o oveľa vyššie čiastky,ako tá moja investícia.A som rád,že nie som taký ako oni.
Ten kto podľa teba skutočne investuje neznamená,že ešte nie je gambler.A za tie 4 roky som zažil fondy,ktoré skutočne investovali priamo na forexe,a aj tie nakonec padli.A ešte jedna vec,mal som investíciu aj v CZEmoney,myslím,že aj ten fond sa tu prezentuje,chlapci investujú na forexe,majú stratégiu,ale zisky sú mizerné,a jedná sa o skutočné investovanie.
http://www.hyipmonitoring.estranky.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: Testovanie investičných hyip fondov minimálnou sumou 200

Príspevok od používateľa jan »

toto co tu uvadzas je cista strata casu a penazi.
Pravdepodobnost, ze z tohto budes profitabilny je nulova.

Radsej si kup nejaku dobru knizku o investovani alebo obchodovani. Alebo si tu precitaj diskusiu.
Zda sa, ze nerozumies ani len pojmu investovanie. To co robis nema nic spolocne s investovanim, to co robia ludia na forexe nema takisto nic spolocne s investovanim.

Ides hladat kratkodobu pyramidu, o ktorej pozadi nic nevies.
Vies iba, ze to na sto percent v blizkej buducnosti musi skrachovat.

Aka je tvoja strategia? Ziadna.
Aku mas vyhodu oproti ostatnym? Ziadnu.
Co sa uz len tuto da robit systematicky? Nic.
Ake skusenosti sa tu daju vyuzit? Ziadne.
Strata casu a penazi.

Ale vidim, ze chces zhodnotit svoje peniaze.
O kolko percent rocne ich chces zhodnocovat? Kolko by ti stacilo?
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"