E&S

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

Chcel by som sa spýtať odborníkov na spoločnosť E&S ak ju vôbec poznáte.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://cmorej.blog.sme.sk/c/276436/Co-s ... nstvo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://cmorej.blog.sme.sk/c/276345/Jung ... emali.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

Pozorne som si prečítal vaše články ale jednej veci nerozumiem prečo nieje výhodnejšie investovat do OPF Franklin Templeton priamou cestou ale by som si mal radšej otvoriť účet u slovenského o. c. p. a on mal moje peniaze ivestovat do OPF Franklin templeton. ešte k tomu poplatku 5% platí sa správcovi Franklin templeton nie spločnosti JUNG, DMS & Cie.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

ja som to nepísal, ale v JUNG, DMS & Cie platíš okrem štandardné vstupného poplatku ešte jeden jednorázový poplatok za otvorenie účtu. Poplatok máš teda zdvojený. U každého normálneho sprostredkovateľa máš poplatok len jeden - vstupný. A to vo výške, akú si dohodneš (do tých 5%, ale aj menej).
U pochybných E&S a JUNG, DMS & Cie platíš dva krát.
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

filip glasa napísal:ja som to nepísal, ale v JUNG, DMS & Cie platíš okrem štandardné vstupného poplatku ešte jeden jednorázový poplatok za otvorenie účtu. Poplatok máš teda zdvojený. U každého normálneho sprostredkovateľa máš poplatok len jeden - vstupný. A to vo výške, akú si dohodneš (do tých 5%, ale aj menej).
U pochybných E&S a JUNG, DMS & Cie platíš dva krát.
ano máš pravdu poplatok je u iných jeden ale s tým ,že aj účet máš u nich nie u Franklin templeton.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

:roll:
ste sa tu vyrojili jak osy. Povedz zamestnávateľovi, nech ti dajú trošku lepšie školenie, lebo trepeš nezmysly.
1. Všade kde si pôjdem kúpiť fondy FT a aj iné, tak budeme mať len jeden vstupný poplatok. Nie dva ako u vás.
2. Fondy FT si môžem kúpiť bárs kde nie len cez E&S alebo EIC, na ktoré furt narážate. A nemusím sa obmedzovať len na Slovensko.

Strašne sa hráte na niečo exkluzívne, ale pritom predávate len obyčajné fondy, ktoré sú bežne dostupné hocikde (nie len cez EIC). Ale navyše si účtujete poplatok navyše, ktorý žiadna normálna firma neúčtuje.

Inak správne si tú tému založil v nevýhodných produktoch.

Dovi dopo.
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

tu je zoznam subdistributorov pre slovensko ak ma dokazes dostat do FT zajtra spiseme ziadost o otvorenie uctu.

http://www.nbs.sk/sk/dohlad-nad-financn ... ment-funds" onclick="window.open(this.href);return false;

Medical & Financial Consulting tam nieje
janula
Silver Member *
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 12:22 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa janula »

u brokerjeta mozes kupovat priamo fondy FT v spolocnosti, aspon teda mne to ponuka, s oficialnou zlavou zo vstupneho 5% poplatku na nejakych 2,5% alebo tak nejako, neviem ci u vas to vyjde lepsie
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

ashtar, neviem čo furt trepeš o MFC. Fondy Franklin Templeton si môžem kúpiť na stovkách mieste zemegule. Okrem iného aj v Brokerjete s polovičným poplatkom. Ako písala Janula.
Na Slovensku bez problému v Unicredite alebo IAD. A v podstate hociktorý šikovnejší sprostredkovateľ ti ich vie sprostredkovať aj mimo EIC. A za vstupný poplatok, ktorý si vyjednáš.
Nemusíš platiť plný vstupný poplatok 5% a ešte k tomu ten váš extra poplatok "za otvorenie účtu". Spýtaj sa u nadriadeného, prečo máte zdvojené poplatky a príď poreferovať.
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

Na Slovensku bez problému v Unicredite alebo IAD ano a tam budem mat aj ucet pochybujem ze mi budu chodit vypisi z FT a urcite to ani oni nerobia zadarmo len sa tak tvaria
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

a este jedna vec zaujimave ze vsetci ponukaju 40% zlavu na fondy FT a pritom na stranke http://www.fondsprofessionell.at/" onclick="window.open(this.href);return false; FT nic take neuvadza ze by som mal ucet u brokerjeta?
teraz mi povedzte ze to je jedno kde mam ucet ze to je skupinove investovanie a brokerjet to robi zadarmo a este mi da aj zlavu 50% a dalsich 50% zaplati franklinu kto brokerjet?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: E&S

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ashtar napísal:Na Slovensku bez problému v Unicredite alebo IAD ano a tam budem mat aj ucet pochybujem ze mi budu chodit vypisi z FT a urcite to ani oni nerobia zadarmo len sa tak tvaria
totalny brainwash :?
Ad dalsi prispevok: uz si konecne zapamatajte, ze ten poplatok nie je prijmom FT
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

vstupný poplatok - je provízia pre sprostredkovateľa. Akú si tú províziu dá, takú ju bude mať. Keď niekomu stačia 2% alebo 3%, tak bude mať toľko. Franklin Templeton s tým nič nemá, lebo vstupný poplatok nejde jemu, ale sprostredkovateľovi.
Len v E&S svoje ovečky klamú a tvrdia im, že vstupný poplatok si necháva správca (čo nie je pravda) a preto musia vyrúbiť ešte dodatočný poplatok.
ashtar
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 27 06, 2012 2:58 pm

Re: E&S

Príspevok od používateľa ashtar »

Nikto z ertragu nic take netvril a ani nemoze klieti vedia ze cast z poplatku ide aj na nasu proviziu a vy to dobre viete zavadzate tu ludi pretoze ste konkurencia a robite si tu iba reklamu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: E&S

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Filip, nespojis tie temy ? Tu v "podvodoch" im bude spolu dobre :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: E&S

Príspevok od používateľa filip glasa »

ešte k tomu poplatku 5% platí sa správcovi Franklin templeton nie spločnosti JUNG, DMS & Cie.
toto písal pred pár hodinami niekto z prezývkou ashtar. Ono tých píšúcich za ashtara asi bude viac keď si ani nepamätá čo napísal nedávno.

Ale jedno ti kvitujem ashtar - že si zvolil toto oddelenie keď si založil túto tému :lol:
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: E&S

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Oni ďalej pokračujú a veselo bačujú :lol: ... . Som rád, že som natrafil na túto starú diskusiu od Filipa.

1. VION Invest - www.vion-invest.sk / Starý Ertrag & Sicherheit

neviem či ich niekto robí na Slovensku a v ČR, ale web im funguje... .

2. Phoenix Investor - najlepšie štruktúry zo starého Ertragu / Ján Kurhajec, David Křížek - www.phoenix-investor.sk/rozhovor/

www.phoenix-investor.sk/produkty/

www.youtube.com/watch?v=_CSXKz9SmjQ&feature=emb_title

www.youtube.com/watch?v=Y1x10daRzeE

Juggler, kde si? :D :D Ty stále riešiš 3% poplatky, či Rytmus cez AMUNDI alebo 2% mgm. fee vo Frankline, ale ak by Tí títo borci :) agenti /VZ z Phoenix Investor ponúkli a Tvojej rodine - jednorázový poplatok / ich plný handling, tak na káve s nimi "by si asi spadol zo stoličky" od údivu :D :D, za ich "super poplatky + za exluzívne a celoživotné poradenstvo" :

- 2200 / či 2400 EUR poplatok - ich plný handling " za exluzívne" otvorenie depozitu v JP Morgan na priame investovanie do fondov Franklin Templeton

- 4% či 5% poplatok za každý vklad do Franklin Templeton = (tu si však nie som istý, to mal starý Ertrag..., možno ho majú 3%)

- 3% - 4% poplatok z cieľovej sumy za otvorenie Finaxu

Kamaráta z Košíc aj iných klientov agresívne kontaktujú... . Majú na Donovaloch a inde vždy semináre, aj v iných mestách po Slovensku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"