WSM Robots

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Pani Kadlicová mi predala zmenky DinAz Investments a už minulý rok mi to mali vyplatiť. Doteraz som nevidel ani svoje peniaze a už vôbec nie zisky. A asi ani nikdy neuvidím... Preveroval som si tú svorku chamtivcov a zistil som, že Antol a Kadlicová vtedy pracovali v Proxenta Sk a predávali pod tuto firmou Certa Credit, kvôli čomu chodia po súdoch. A teraz Vám ponúkajú WSM roboty? Ako je možné, že ich do teraz nikto nezatvoril?????? Je to na zamyslenie!!!!!! NBS s tým nič nerobí !!!!!!!
lukasd
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 7:43 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa lukasd »

Za mnou bol raz pán Hološka s pánom Vaňom s takouto ponukou , následne ma týto dvaja pripravili o 30 000 eur... už som ich viacej nevidel a ani svoj kapitál. Síce to zastrešoval Vaňa Milan ale myslím, že to bol Hološka ktorý to vymyslel... Neviem či aj Hološka ale Vaňa je ťahaný po policajtoch oni dvaja robili tiež v Proxente a teraz Hološka predáva Arios a WSM, zaujímavé.Nemyslíte ? Mali by sme sa spojiť a ísť do boja proti nim keď naše Slovenské orgány s tým nič nerobia. Prosím vas poškodený spoločnosťou Proxenta , DinAz ,certa ceredit, Arios investments , WSM roboty spojíme sa a začnime to riešiť spoločne prosím píšte ma meil ww67w7@gmail.com Neni možné aby to polícia prehliadala stále tí istý ľudia stále predávajú nejaké vymyslené investície a nič !!!
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa rabdo »

aké je to celé Slovensky "neuveriteľné" že ?!!

my sa tu snažíme ľudom radiť aby neprišli o pár drobných a predsa končia státisíce v rukách podvodvíkov :roll:

žasnem nad vašou chamtivosťou a hlúposťou ľudkovia!!!

PS: už sa nečudujem že o odborné rady ZADARMO (za pivo) nemá nikto nový záujem - viď.nezáujem o poslednú stretávku :(
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Ja zasnem nad tym v akom bananistane to zijeme...
lukasd
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 7:43 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa lukasd »

Viem, že sme hlúpy keď sme sa nechali uhovoriť na také niečo, ale chceli sme zarobiť, aspoň ja.... no dúfam, že s tým niečo urobíme... Pokiaľ ich neuvidím na tom mieste kde patria "väzenie" tak sa nezmierim s tým, že ma okradli...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Airmike »

lukasd.

pozri sa. jedine co mozes urobit , je dat do kopy velku skupinu ludi , zalozit si skupinu a nonstop bombardovat emailami a telefonatmi regulacny organ. to je jedina cesta. NBS je sice personalne aj vedomostne "podkapitalizovana" ale to neznamena, ze by si nemali robit svoju robotu. aj ked na to vobec niesu zvyknuti. treba ich prinutit konat.

spolocnosti ako ich hore popisujete na Slovensku existuju roky a dari sa im , lebo to nikto neriesi. Regulator sa obhajuje tym, ze nema podnety, aby mohol zacat konat.(v skutocnosti je to len vyhovorka,pretoze keby chcel tak moze robit kontroly, a pouzivat scoutov, ale to je len tak medzi recou).

takze im tie podnety dajte a dajte mu ich tolko, kolko len zvladnete spracovat a ak nepomoze ani to a nebudete s vysledkom spokojni, tak sa stazujte na regulatora na ministerstve ze nekona.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Jeden milý človek, ktorý sa mi ozval, tiež poškodený touto svorkou mi poslal toto zaujímavé video... Pani Kadlicová, tá čo bola za mnou na stretnutí a predala mi zmenky DinAz a pracovala v Proxenta, Vám predáva Arios Investments a Certa Credit? ja tu vidím, že to je konferencia spoločnosti WSM roboty. A usmieva sa tam aj s tým svalnatým pánom v ružovom tričku.Žeby už potrebovala ochranu? asi nás bude dosť ktorých okradli a nahnevali,... Lukáš poslal som na Váš mail ww67w7@gmail.com svoje kontakty, rád sa s Vami stretnem...
https://www.youtube.com/watch?v=tQL4O4-QIdA" onclick="window.open(this.href);return false;
presne 0:48 minuta, 1:46 minuta a 3:26 minuta,,, Bol som šokovaný....
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

"Čo si treba zistiť a ako postupovať, aby ste sa nenechali nachytať, radí majiteľ finančnej skupiny PROXENTA Pavol Kožík."
http://proxentamag.sk/o-ruzovych-okulia ... BF2A_l_sXs" onclick="window.open(this.href);return false;

Tento človek stojí za touto svorkou ( Kožík Pavol). Sedí v Proxente mydlí si ruky nad svojém veľkým úlovkom a vysmieva sa všetkým, lebo jeho ovečky pre neho okrádali klientov, veľa krát ich celoživotné úspory formou- DinAz Investments, Certa Credit atd... Na predajcov sme niektorý klienti spoločne dali žalobu, a tento "veľko pán" sa cíti byť nedotknuteľný.... No uvidíme, Na každého raz dojde.
Ako pisal Lukasd: dáme sa dokopy a dostaneme každého tam kam patrí...
palikulga
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 1:47 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa palikulga »

Mne z Proxenty volal nejaky Janáč, dohodli sme sa na stretnutí, prišiel som k nim do firmy a koho tam nestretnem... Kožík, .. bol som uplne mimo. Bol to ten istý Kožík ktory ma ošklbal o peniaze v Afine, robil seminár, nasluboval hory doly a potom my obchodoval moje peniaze až ostalo len 20 % z mojej investície. Takze mi prerobil 80 %, jeho odpoveď bola dajte ďalšie. Ti istý ludia pod inými firmamy. Predpokladám, že takto to bude s WSM a Arios o ktorom tu hovoríte. Treba sa ich už zbaviť
jsucha
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 6:59 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jsucha »

Ked to tu citam nieje mi z toho dobre, to aka je banda zlodejov!!!!!!!!
Stale hovorime o tych istych ludoch? ved to nieje ani mozne. Nikto si to nevsimol a neriesil este? Takze sa mam rozlucit so svojimi peniazmi? Kadlicova na tom youtube vyzera naozaj spokojne. ako moze ludom pozerat do oci? ved to je bezcharakterne, svinske. Su to HIENY...
palikulga
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 1:47 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa palikulga »

Janáč predával DinAz s priateľkou Paňkovou a pracovali v Proxenta teraz sedia v Ariose a predávajú Arios a WSM - znovu podvod. Zlodeji
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

jsucha napísal:to aka je banda zlodejov!!!!!!!! Takze sa mam rozlucit so svojimi peniazmi? ako moze ludom pozerat do oci? ved to je bezcharakterne, svinske. Su to HIENY...
To je nič. Mne vlastní rodičia udrbali 21k eur ako darček k dospelosti.

To, aby ste sa tu všetci cítili lepšie. :lol:
jannovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 6:22 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jannovik »

Dobry den ja som investoval do wsm robotov a dodnes som nevidel peniaze iba my ukazuje zisky dal som vyber ale reálne na moj ucet nic neprišlo...
docital som sa na internete, ze Česká národná banka upozorňuje na wsm ako rizikové investície dávajte si pozor!!!!!!!!!!
zidek
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 6:55 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa zidek »

Proxenta my predala DinAz a ešte sa robia ako poškodeny ! Ľudia co to predávali stale v Proxente pracuju ako Kanik , Farkaš , Piknova , Misikova , Galajova .
Ostatny ktory tam s nimi pracovali a predavali tiez DinAz investments ako Vaňa Pavol, Holoska , Antol , Kadlicová , Švec , Atila Horvath , Janac , Pankova teraz predavaju WSM, Certa Credit, Arios a dalsie ine pofyderne veci. Pozor na týchto ľudi podvodnici
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa rabdo »

OK...

je Vás kopa čo tu pridávate svoje prvé príspevky že " AJ MŇA, AJ MŇA "

ak z určitosťou viete že "TÝ" tam ešte stále pracujú, tak čo bráni Vášmu odhodlaniu "vytĺcť si svoje peniaze naspäť" čo?

to fakt veríte že sa Vám podarí po podaní hromadnej žaloby niečo získať naspäť?

sú to HAJZLI a pre takých platia hajzlovské pravidlá a nie basa?!!

PS: týmto príspevkom rozprúdim "búrlivú" debatu, ktorá aj tak nič nevyriečši, no niektorím "poškodeným" aspoň otvorí oči že už neuvidia svoj vklad.

SORRY :(
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Som zvedavy kolko ludia sa tu este zaregistruje koli tomuto vlaknu :)
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa osamely chodec »

mna uz na stretku najviac oslnil ten agresivec
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa rabdo »

osamely chodec napísal:mna uz na stretku najviac oslnil ten agresivec
pamätám, JUGGLER ho vtedy odhalil po tretej otázke !!!

:lol: :lol: :lol:
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
jannovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 6:22 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jannovik »

rabdo viem, že ti to pripadá nenormálne, ale každý z nás hľadá akúkoľvek možnosť a pokúša sa o všetko aby dostal svoje peniaze naspät... Máš pravdu sú to HAJZLI ale hajzlovsky sa nikto z nás nechce chovať. Agresiou a silou nič nezískame. Verím, že keď sa spojíme a budeme to tiahnuť spolu tak získame aspoň nejakú spravodlivosť už keď nie peniaze.
Okradli nás o peniaze a to sa im musí vrátiť.
jannovik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 6:22 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jannovik »

mali by sme s tým niečo urobiť, jannovik to je presne to co hovorim ja, treba sa spojit a zničiť tú bandu ojebávačov. Ja byť nimi nechodím po ulici,.... Hološku a Vaňu si nájdem. Je Vás dosť, ktorý sa mi ozvali na mail ww67w7@gmail.com, ti ktory tak este neurobili pridajte sa. spolu ich dostaneme.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Jannovik trpi samomluvou... :D
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa rabdo »

jannovik napísal:Agresiou a silou nič nezískame
by si sa čudoval čo všetko sa dá získať!!!

mám vyhraté súdy a chlapci si už behajú po slobode a tak som skúsil a čuduj sa svete, vyšlo mi to :shock:

samozrejme treba najskôr skúsiť "ľudskú" cestu, veď aj oni Vás ošklbali "ľudsky", bez zbrane na zátilku, v krásnom drahom sačku, že?

DRŽÍ VÁM VŠETKÝM PALCE
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa davoo »

Istiach napísal:Jannovik trpi samomluvou... :D
Zabudol si nick vymeniť za tých ďalších 5 čo tu má.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

jasne že sa dá získať aj silou, ale to asi na začiatok nebudeme praktikovať . Mal si podobný problém?
Presne tak, v drahom sáčku, a panička v kostýme. Najprv predávajú jedno, potom druhé a stále sú to zamestnanci Proxenta SE. Nechápem jednu vec, ako to môže prejsť... Viem, že niektorý už sedia, lebo sme sa spojili s niektorými klientmi. No je ich málo,. Verím,že sa dožiadame práva. Vďaka za podporu
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Istiach napísal:Jannovik trpi samomluvou... :D
Pokial by si bol v obraze a nevidel si len na spicku nosa, tak jannovik to len skopiroval aby vsetci videli, co pisu iny ako to je na inych sajtoch. Mozno sa mu tam neskopirovalo cele aj s menom a datumom :)

Tu mas kopiu celu .

12. 9. 2014 7:59 | lukasd
mali by sme s tým niečo urobiť, jannovik to je presne to co hovorim ja, treba sa spojit a zničiť tú bandu ojebávačov. Ja byť nimi nechodím po ulici,.... Hološku a Vaňu si nájdem. Je Vás dosť, ktorý sa mi ozvali na mail ww67w7@gmail.com, ti ktory tak este neurobili pridajte sa. spolu ich dostaneme.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Istiach »

Alexander napísal:
Pokial by si bol v obraze a nevidel si len na spicku nosa, tak jannovik to len skopiroval aby vsetci videli, co pisu iny ako to je na inych sajtoch. Mozno sa mu tam neskopirovalo cele aj s menom a datumom :)

Tu mas kopiu celu .

12. 9. 2014 7:59 | lukasd
mali by sme s tým niečo urobiť, jannovik to je presne to co hovorim ja, treba sa spojit a zničiť tú bandu ojebávačov. Ja byť nimi nechodím po ulici,.... Hološku a Vaňu si nájdem. Je Vás dosť, ktorý sa mi ozvali na mail ww67w7@gmail.com, ti ktory tak este neurobili pridajte sa. spolu ich dostaneme.
Ano mas pravdu, niesom v obraze. Nastastie :)

No a na druhu stranu, tiez to nemusel napisat ako tatar, ale normalne aj s linkom na ine forum.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Mozno si nevsimol ze neskopiroval celu spravu. Jednoducho nas ta banda ojebala a nie o malo, tak su to nervy a stres. Necudujem sa
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

zidek napísal:Proxenta my predala DinAz a ešte sa robia ako poškodeny ! Ľudia co to predávali stale v Proxente pracuju ako Kanik , Farkaš , Piknova , Misikova , Galajova .
Ostatny ktory tam s nimi pracovali a predavali tiez DinAz investments ako Vaňa Pavol, Holoska , Antol , Kadlicová , Švec , Atila Horvath , Janac , Pankova teraz predavaju WSM, Certa Credit, Arios a dalsie ine pofyderne veci. Pozor na týchto ľudi podvodnici
Máme info, že provízie z DinAzu, Certa acredit a Arios su 10 % z klientského vkladu pre consultanta, takže ma neprekvapuje WSM a ostatné klamstvá.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

http://blog.etrend.sk/pavol-kozik/preco ... domu-.html" onclick="window.open(this.href);return false;
rukou-spolahlivosti-financneho-domu-.html

čitajte, Pan Kožík nam ide vysvetliť čo bolo praxou investičných podvodnìkov a šarlatánov...

Sam šéf grupy podvodnikov a šarlatanov, ktorý sa skrývaju pod názvom PROXENTA SE
palikulga
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 1:47 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa palikulga »

Kožík nás ojebal o peniaze a hovori o investicnych podvodnikoch a šarlatánoch???? To nemyslí vážne... Veď sa nám vysmieva, upozornuje pred praktykami ktore sam používa. Treba ho dostať tam kam patrí
SuchankovaT
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 16 09, 2014 9:10 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa SuchankovaT »

Ja som investovala cez WSM a všetko som prerobila. Vtedy mi Pán Antol sľuboval 40% zisk a viacej no teraz mi nezdvýha telefón.
SuchankovaT
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 16 09, 2014 9:10 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa SuchankovaT »

Ja som investovala cez WSM a všetko som prerobila. Vtedy mi Pán Antol sľuboval 40% zisk a viacej no teraz mi nezdvýha telefón.
JánR
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 16 09, 2014 9:17 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JánR »

Ľudia WSM je podvod, skúste dlhopisy PROXENTA, SE
Uršuľa.K.
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 16 09, 2014 9:30 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Uršuľa.K. »

Aj mňa poviedly z PROXENTY, SE. Ľudkovia je to podvot. Skúste radčej WSM. Tý sú seriózný.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Uršuľa.K. napísal:Aj mňa poviedly z PROXENTY, SE. Ľudkovia je to podvot. Skúste radčej WSM. Tý sú seriózný.
Veď všetci z PROXENTY, SE teraz predávajú WSM. Tak potom nemôžue byt WSM tak seriózne ako hovoríte, je to jedna banda.
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Mika napísal:lukasd.

pozri sa. jedine co mozes urobit , je dat do kopy velku skupinu ludi , zalozit si skupinu a nonstop bombardovat emailami a telefonatmi regulacny organ. to je jedina cesta. NBS je sice personalne aj vedomostne "podkapitalizovana" ale to neznamena, ze by si nemali robit svoju robotu. aj ked na to vobec niesu zvyknuti. treba ich prinutit konat.

spolocnosti ako ich hore popisujete na Slovensku existuju roky a dari sa im , lebo to nikto neriesi. Regulator sa obhajuje tym, ze nema podnety, aby mohol zacat konat.(v skutocnosti je to len vyhovorka,pretoze keby chcel tak moze robit kontroly, a pouzivat scoutov, ale to je len tak medzi recou).

takze im tie podnety dajte a dajte mu ich tolko, kolko len zvladnete spracovat a ak nepomoze ani to a nebudete s vysledkom spokojni, tak sa stazujte na regulatora na ministerstve ze nekona.

Mne z PROXENTY SE predali DinAz a keď som dal dotaz na NBS odpoveď prišla ze oni nemajú dôkaz o tom ze by predávali DinAz. No mám papier z polície, ako sa konzultanti priznali pretože sme s niektorými poškodenými dali sťažnosť na políciu a oni to prešetrujú. Asi NBS dostala dobre do kapsy. Škoda že na Slovensku spravodlivosť neexistuje.
palikulga
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 1:47 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa palikulga »

Ak mas ten papier tak použi mena vsetkych tych co to predavali
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Veď som už písal, ze niektorý už sedia ale je ich malo. Musia byt potrestaný všetci. PROXENTA SE je podvod tak ako všetky ostatne kantory ako WSM, Certa credit, Arios atd. Pretože za tým všetkým stopy jedna svorka HYEN .
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

Pekný deň všetkým, ktorý boli oklamaný.... Mám novinky, naša spoločná téma s názvom PROXENTA, SE dnes organizuje seminár pre klientov, kde budú zasa lámať všetkých ktorý sú dôverčivý ako sme boli my... Zasa ďalší PODVOD tejto firmy...
lukasd
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 11 09, 2014 7:43 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa lukasd »

Ahoj, ano videl som... budu hostit vo velkom, vecera, modna prehliadka a tlacit do hlav ako garantuju zisk, ,, tak ako nam to urobili a ako sme skoncili? Budu tam najlepsi predajci PROXENTY Kadlicova, Holoska, Macanek, Janac, Farka, Kánik, Pikonova, Misikova a este vam aj naslubuju vyssi zisk rocny ako do teraz... a myslim si ze to je to iste ako ked sa topiaci slamky chytá... nemaju z coho vyplatit nase zmenky a dlhopisy tak treba nalovit novych vtacikov vytiahnut peniaze z nich a z toho aspon castou zalepit oci nam oklamanym...
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"