WSM Robots

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Rado »

No jeden sa už prihlásil. :wink: Daj vedieť, keď budeš mať ROI 100%. Potom bude známy jeden, ktorému sa vrátila investícia. :D Zatiaľ držím palce.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

pepso100 napísal: Ja poznam ludi (osobne) ktory odtial vybrali cez 20 000EUR ( nie jeden krat) a vsetko slo uplne hladko...

Ja som osobne tiez uz odtial vybral prachy (nie tak vela) ale mal som ich za 3 dni v mojej banke.
Verim Ti to asi tak, ako ze si vcera stretol mimozemstana. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

jogo klasicky ludsky pristup, vsetkomu comu nerozumiem je zle! A v daka tomu ze mas najvacsii prehlad, do vsetkeho vydis a presne vies ako co funguje ( aj ked si to to vymyslel v hlave asi, neviem:), budes mat holu rit :) - bez urazky.


Ja mam v podstate tazko na haciku comu veris a comu nie - pre mna mozes verit aj vo vesmirneho vodcu aschtar scherona ( ci ako sa pise). :)

Jogo ja vas tu nejdem presviedcat. Vydim ze tu je diskusia a z toho co som prebehol vydim ze moc ludi s tym nema realne skusenosti. Ja mam, kedze som tam uz nejaky piatok a som iba napisal osobnu skusenost - nic viac nic menej.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

Pepso: Takych kecalkov, ako si Ty, som uz za 7 rokov zazil neurekom. Na nasom stretnuti fora bol chlapik, co propagoval WSM a ani nevedel, kolko pipsov maju spread na EURUSD. Asi tak. :)
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Jogo co ma prosim Ta najeky pan co tomu hovno rozumie co spolocne s produktom? Ked prides do hondy na zlate piestky tak predajca je taky vytreti....a povedz mi co to ma spolocne s kvalitou znacky honda?

Vies kolko tam je ludi co tomu hovno rozumeju? Nastastie oni maju na zodpovednosti nic. Oni iba nakupili ako investori a niektory zacali skusat MLM. To ze 90% ludi z WSM su neni traderi je uplne ok, kedze su to bezny ludia a nie pro obchodnici.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

Jogo co ma prosim Ta najeky pan co tomu hovno rozumie co spolocne s produktom?
A odkial mam vediet, ze Ty tomu rozumies?

Pepso, mas tu tri prispevky a uz sa ides so mnou hadat. :)
Ok.
Chces ma presvedcit? Pozri si moj podpis. Ohlasuj tu, na toto forum, real-time otvorene obchody z tvojho WSM-uctu a po par mesiacoch sa mozme zacat o tom bavit. :wink:
Howgh.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Jogo zakladna chyba v Tvojom mysleni je ze JA TA NECHCEM PRESVIEDCAT. ako som spomenul na zaciatku, mam to na haciku comu veris :D

Ja som tiez neni forexovy expert, ale ked niekde vlozis xyz penazi a vyberese 2x tolko tak nemusis byt odbornik aby si vedel posudit ci to bola zla or dobra investicia.

Tuto temu sledujem uplne od jej vzniku na tomto fore- do vcera iba pasivne, iba som cital prispevky.

Teraz mam uz osobnu skusenost, realne vynosi tak som napisal k veci ake mam skusnosti ja. A TY teoretik mi ides tvrdit ze prachy v mojej banke su vymeslene :) ( vid stretol som mimozemstana).....

Jogo trosku viac treba davat veci do suvisu a nie byt hned sudcom
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

pepso100 napísal: Ja som tiez neni forexovy expert, ale ked niekde vlozis xyz penazi a vyberese 2x tolko tak nemusis byt odbornik aby si vedel posudit ci to bola zla or dobra investicia.

Teraz mam uz osobnu skusenost, realne vynosi tak som napisal k veci ake mam skusnosti ja. A TY teoretik mi ides tvrdit ze prachy v mojej banke su vymeslene :) ( vid stretol som mimozemstana).....
Chcem verit, ze si iba zaciatocnik a ohuril Ta 100% vynos. Tak ver mne, trocha skusenejsiemu zaciatocnikovi, co tradinguje len 7 rokov, ze vynos 100% je bezny,parkrat som ho na tradingovom ucte urobil(aj 200-300%), rekord mam cez 1000%, ale to bolo fakt na miniucte na plny margin a uz som ho vynuloval.Kamarat ma rekord cez 3000% z malej sumy(asi stvrtiny vyplaty). Je tam vsak hacik. Neni to udrzatelne a dlhodobo sa to vrati k priemeru, v pripade 100% vynosov to konci vynulovanim uctu.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Absolutny SUHLAS !!! Mas 100%tnu pravdu


100% je na forexe nic..(aj ked ja ich vzdy rad zoberem :) )..presne ako pises robia sa tam uplne ine percenta, a je pravda ze 95% traderov vzdy ucet vynuluje (v tom lepsom pripade).

Ako sa asi iste zhodneme najvacsi problem je v sebadiscipline a v dodrziavany vopred stanovenych pravidiel. Ono je celkom tazke pre cloveka to vypnut ked si rano zarobil 500 USD a poobede otvara druha burza a ty si povies sak zarobil som rano, preco by som nezarobil aj teraz.

Vyhoda programu ( robota) je ze tieto ludske emocie nema, a ma vopred zadefinovane podmienky.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

pepso100 napísal: 100% je na forexe nic..(aj ked ja ich vzdy rad zoberem :) )..presne ako pises robia sa tam uplne ine percenta, a je pravda ze 95% traderov vzdy ucet vynuluje (v tom lepsom pripade).

Ako sa asi iste zhodneme najvacsi problem je v sebadiscipline a v dodrziavany vopred stanovenych pravidiel.
Hruza, ty si ma vobec nepochopil. :? Ale aspon vidim v ktorej faze vyvoja tradera si. :)

Neni problem v sebadiscipline. Proste system, ktory robi 100% rocne je tak rizikovy uz principu. Preto aj pri uplnom dodrzani pravidiel(napr. pomocou AOS) nakoniec sa sam znici.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

BTW hosi WSM FOROXOVYCH robotov uz riesit nemusite bcs of MiFID II

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ ... 65&from=EN" onclick="window.open(this.href);return false;


Cize uz aj keby ste chceli ( co samozrejme viem ze nechcete lebo to je ponzi) tak sa neda. To len tak FYI.
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

jogo napísal:

Neni problem v sebadiscipline. .

best bullshit ever !!!! - sory jogo, ale si dal kralovsku debilinu. Cest Tebe ak si vynimka, - teraz naozaj uprimne.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jogo »

Neboj nic, casom pochopis, co som sa Ti snazil tu povedat. Samozrejme ak nebudes patrit k tym 95% neuspesnych, co im burza viackrat vynulovala ucet. :wink:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Rado »

Pepso ja sa ti čudujem. Načo ideš o tom debatovať, keď to nemá východisko. Predpokladám, že už máš investorov alebo si si požičal prachy a strčil ich do toho robota. Urobilo to podľa toho, čo píšeš už viackrát 100%, tak to nevyzerá ako stratový biznis. Dokazovať nemusíš nikomu nič. Teš sa z toho, že ti to zarába slušné prachy a že už nemusíš chodiť do roboty. Veď to je paráda, nie? :D
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

ok skusim takto:


das do toho 20k , za rok a pol mas na ucte 42k.

Svojich povodnych 20K vyberies a dalej pokracujes uz len s tymi zarobenymi 22K.

Keby to cele padlo casom ( ako hovoris) tak si v strate zo svojich povodnych penazi 0 EUR.
Ak to vyjde tak si vysmiaty.


Je to zly pristup k investovaniu?
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Rado napísal:Pepso ja sa ti čudujem. Načo ideš o tom debatovať, keď to nemá východisko. Predpokladám, že už máš investorov alebo si si požičal prachy a strčil ich do toho robota. Urobilo to podľa toho, čo píšeš už viackrát 100%, tak to nevyzerá ako stratový biznis. Dokazovať nemusíš nikomu nič. Teš sa z toho, že ti to zarába slušné prachy a že už nemusíš chodiť do roboty. Veď to je paráda, nie? :D

rado pozical som si nu 0 EUR.. mam prachy..

Do roboty chodim kazdy den a budem. Ja som extremne stastny a spokojny zamestnanec velkej hnusnej nadnarodnej korporacie. Keby som do nej nechodil nemal by som na to, a musel by som si na to pozicat - co by som v zivote neurobil
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Rado »

Keď som ja dosiahol takú výkonnosť ako robot, ktorý pre teba pracuje a veľká nadnárodná korporácia sa stala pre mňa hnusnou, tak som pre ňu prestal robiť.
Máš pred sebou skvelú príležitosť, tak by si ju mal využiť. Nájdi si investora a nemusíš pre hnusákov ďalej pracovať. Ak niekomu dokážeš dať iba štvrtinu z tých výnosov, tak ťa bude mať rád. Zvyšok si môžeš nechať a možeš si užívať slobodu.
Treba si, ale veriť. Ja by som sa bál, že mi jedného dňa ten bezemočný robot po zrealizovanej strate napíše v binárnej sústave SORRY a nemihne pri tom ani elektronickým okom.
To, že ti prerobí výnosy a že to nebolí, tak tomu never. Ty už máš 42k € a nie svoj pôvodný vklad. Potom ťa bolí to, čo si si za výnosy nezaobstaral. :lol:
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Potom ťa bolí to, čo si si za výnosy nezaobstaral. :lol:
Rado je to o nastaveny hlavy. Mozes sa na to pozerat tak ako si napisal vyssie. Ale mozes sa na to pozerat aj ako na dobru sancu, ktora nevysla ale stalo Ta to 0EUR + mas skolu zivota do buducna...

S tymi invsetormi je to tazke, lebo forum ako toto robia "dobru" robotu, a mna nebavi kazdemu vsetko od piky vysvetlovat a bojovat s argumentami vycucanymi s prsta(podanymi absolutne bez suvislosti a vytrhnutych z kontextu), prezentovanymi ako svata Bozia pravda. JA na toto nemam cas, chcem si uzit zivot a nie obracat ludi . Ludksa hlupost je nekoncna a s tou ja bojovat odmietam.

a btw ako som spominal vyssie, FOREXOVY roboty od WSM sa uz nedaju prenajat.

Nikdy sa totiz nepredavali(to je zas iba vymysel totho fora), iba si si kupoval licenciu na urcitu dobu pouzivania. NIkdy si ani jednho nemohol vlastnit.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Rado »

Veľa o tom neviem, ale to, že sa prenajímali som registroval. Pokiaľ som to dobre pochopil, tak celý tento biznis skončil? Lepšie si je všetko riadiť sám. Potom ti to neskončí len tak. Snažím sa o podobný "bezemočný" trading, ale niekedy sa to nedá.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Skoncilo aj neskoncilo... zakupene licencie dojdu a su platne na dobu 5 rokov, odo dna zakupenia. Cize posledne vyplatenie by malo byt marec 2020.

Ten zakon neni platny spatne, tusim nadobudne platnost az januar 2016.

Pripravuje sa novy komoditny robot, bude uz iba jeden typ. Este nechcem hovorit detaily, pokial to neni ofialne vonku.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Casey »

pepso100 napísal:Skoncilo aj neskoncilo... zakupene licencie dojdu a su platne na dobu 5 rokov, odo dna zakupenia. Cize posledne vyplatenie by malo byt marec 2020.

Ten zakon neni platny spatne, tusim nadobudne platnost az januar 2016.

Pripravuje sa novy komoditny robot, bude uz iba jeden typ. Este nechcem hovorit detaily, pokial to neni ofialne vonku.
Neunuvaj sa tolko,nevysvetluj a neobracaj ludi.Jeden forexovi jezis kristus tu uz bol a zda sa ,ze teraz dosla jeho prava ruka svaty peter.Naco tolko stracas cas?
Hod sem ten vypis z toho robota a vec je vybavena.Usetrim ti dalsich niekolko hodin na tomto webe,kde sa snazis nalakat ludi na ten tvoj hacik na ktorom sa uz sam trepoces.
Len dufam,ze ta robot konstrukteri nenapichli a nevysis na tom haciku uz teraz za gule.
No nastal cas,ze sa zamilujes do tej nenavidenej nadnarodnej spolocnosti a este na vikend by sa hodila nejaka praca pre nejaku narodnu spolocnost nie? :wink:
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Casey ides si kral !!! tys jak mistr fico, populisticke <>viny ..., uplne odveci co nemaju zmysel ani pointu.



Rado casey je presne ten typ cloveka co som spominal vyssie - teraz sam vydis preco ma to nebavi. A preco mam na salame a riesim iba seba.


Casey si to cele komplexne nepochopil, budem pisat odrazkovito aby to bolo izi pizi

- mam tazko na haciku ci tomu veris ci nie :mrgreen:
- nikoho do nicho netaham, netusim odkial to mas -> klamas cize si pre mna klamar
- hore som napisal ze uz to je close - chapes zmysel tejto vety?? JE TO CLOSE! cize ako mozem niekoho do niecoho "tahat" ked to je close. Potvrdzuje bod vyssie, si klamar.
-moje ucty som ukazal milionkrat, ale nie ze to bachnem na web. Normalny talk - osobka. Neviem mne to pride take normalne. Ty asi tiez nedavas na web vypisi svojich uctov.
-ja moju firmu mam fakt rad. Z mojej strany to bola ironia ak si to nepochopil. Mam job ktory ma mega bavi.

Pls daj este nieco, fakt som sa super zasmial. Ja neviem nieco o pyramide, spomen BMG, ponziho alebo nieco z koranu :lol: improvizuj...to das :)!! ..tesim na reply, bude funky
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Rado »

pepso100 napísal: Rado casey je presne ten typ cloveka co som spominal vyssie - teraz sam vydis preco ma to nebavi. A preco mam na salame a riesim iba seba.
Nerozumiem na čo potom otvárať mŕtvu tému? Užívaj výnosy a nerieš čo je na webe. Alebo je to nejaký syndrom Avenger? Ja zvyknem preveriť každého robota aj kuchynského. Bez toho by som neinvestoval. Mal si šťastnú ruku, tak si to uži. Aj tak to skončilo a musíš hľadať novú príležitosť, tak nech ťa ruka nesklame. :D

Ak bol Casey odpoveď na moju otázku na investora, tak tu by som ho nehľadal.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter977 »

Pepso máš na tomto fóre 12 príspevkov a to celkovo všetkých topicoch! Tých 12 príspevkov patrí len do WSM robots a jediné čo robíš ich ospevuješ! Daj mi sem printscreen z účtu brokra a z osobného účtu že Ti tie prachy poslali. Ty a tebe podobný sú banda čo nemajú chrbtovú kosť! Takže veľmi slabé PR z tvojej strany...
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Casey »

pepso100 napísal:Casey ides si kral !!! tys jak mistr fico, populisticke <>viny ..., uplne odveci co nemaju zmysel ani pointu.



Rado casey je presne ten typ cloveka co som spominal vyssie - teraz sam vydis preco ma to nebavi. A preco mam na salame a riesim iba seba.


Casey si to cele komplexne nepochopil, budem pisat odrazkovito aby to bolo izi pizi

- mam tazko na haciku ci tomu veris ci nie :mrgreen:
- nikoho do nicho netaham, netusim odkial to mas -> klamas cize si pre mna klamar
- hore som napisal ze uz to je close - chapes zmysel tejto vety?? JE TO CLOSE! cize ako mozem niekoho do niecoho "tahat" ked to je close. Potvrdzuje bod vyssie, si klamar.
-moje ucty som ukazal milionkrat, ale nie ze to bachnem na web. Normalny talk - osobka. Neviem mne to pride take normalne. Ty asi tiez nedavas na web vypisi svojich uctov.
-ja moju firmu mam fakt rad. Z mojej strany to bola ironia ak si to nepochopil. Mam job ktory ma mega bavi.

Pls daj este nieco, fakt som sa super zasmial. Ja neviem nieco o pyramide, spomen BMG, ponziho alebo nieco z koranu :lol: improvizuj...to das :)!! ..tesim na reply, bude funky
????? :roll: :arrow: 8)
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

Pepso máš na tomto fóre 12 príspevkov a to celkovo všetkých topicoch! Tých 12 príspevkov patrí len do WSM robots a jediné čo robíš ich ospevuješ! Daj mi sem printscreen z účtu brokra a z osobného účtu že Ti tie prachy poslali. Ty a tebe podobný sú banda čo nemajú chrbtovú kosť! Takže veľmi slabé PR z tvojej strany...

Peto podla mna z teba hovori zavist.

BTW preco nemam chrbtovu kost? Za to ze som napisal svoju skusenost? Klasicky problem je ze si vsade bol, vsetko vies. Cize v zivote si ma nevidel, netusim co som zac a ides hodnotit...congrats, si sa zaradil :)

Btw k tej matematiky prispevkov. Ja tu nechodim roky. Som tu mal ulozenu jednu temu co ma ma osobne dotykala. Ostatne temy ma nazaujimaju. Nemam skusenosti s nicim inym takze sa nemozem k nicomu vyjadrovat, kedze nemam s tym skusenost => cize nebudem mat 400+ prispevkov v 15 topicoch...

Ak ma niekto 400+ prispevkov hovori pravdu, ten co ma 12 automaticky klame => gratulujem k skvelemu IQ
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

to pepso100
tebe sa o tom musí aj snívať
ty si chorý človek máš asi vymytý mozok z WSM mal by si navštíviť odborníka a liečiť sa.
http://www.pnh.sk/forum/opytajte-sa-psy ... a-trittico" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.nemocnicalevoca.sk/oddelenia ... ricke.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: :lol: :lol:
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
pepso100
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 07 05, 2015 2:33 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa pepso100 »

ALO podla zdejsik zvykov mas iba 11 prispevkov cize si nevierhodny clovek, chudak co nic nedokazal, klame a prd vie o vsetkom ako funguje , sore kamo ale takto to tu chodi. Cize vypovedan hodnota tvojhu prispevku je rovna tvojmu nicku.

Skus pouvazovat nad zmenou
http://www.csfd.cz/film/7045-jeste-vets ... e-doufali/" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen: :D :lol: v podstate by si si ani moc nepohorsil
Alexander
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 10 09, 2014 7:42 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Alexander »

http://martindocekal.blog.idnes.cz/c/47 ... odvod.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto hovorí o všetkom. Hlavne sa nenechajte nalákať.
vlado555
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 08 11, 2015 10:51 am

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa vlado555 »

AHojte, napisme moju skusenost. Pred rokom a pol som sa rozhodol nieco investovat do robotov, kupil som si dvoch a nahovoril som na to aj svojich kolegov. Zhruba po pol roku som si povedal, ze to nemoze fungovat a robotov som odpojil a nechal si poslat naspat peniaze. Vzhladom na to, ze dolar posilnil, zaroven som mal nejake provizie za predaj, tak som celkovo bol v pluse asi 100 eur. Peniaze mi prisli na ucet. Kolegovia to tiez poodpajali a nikto nebol v minuse, kedze poslnil ten dolar a roboty mali zisk. Jediny kolega sa na to vykaslal a riesil to az teraz. Robot mal uz takmer 1000 dolarov zo 650, ked sa z toho odratal poplatok, tak mu prisiel na ucet celkom pekny bonus za rok a pol investovania. Aby bolo jasne, ja tomu neverim, preto som to zrusil. Ale peniaze prisli a bol aj zisk. Takze uplne ociernovat ich nemozem. Zaroven sa mi nechce pustat do nejakych konspirracnych debat, dal som tu ten prispevok hlavne preto, aby som napisal realnu skusenost a nie nieco, co si niekto mysli a nezazil.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ďakujeme za skúsenosť.

Tak nejak opisovali svoje skúsenosti aj klienti nebankoviek pred 15 rokmi. Dali do nich peniaze a inkasovali úroky. Zase inkasovali a zase inkasovali. A hlavne boli spokojní tí, čo zisky a vklady vybrali...

Mohol by si napísať aké formy výpisov si dostával a prečo si tomu prestal veriť. Ja si myslím, že všetci tomu prestali veriť na základe nedôveryhodnosti výpisov... Proste sú informácie, že výpisy neopisujú konkrétne obchody, poplatky a pod. Bolo by zaujímavé nájsť aspoň jedného klienta, čo sa nenechal oblbnúť robotom cez ich brokera, ale kúpil si robota tak, žeby ho nechal trejdiť cez renomovaného brokera. Renomovaný broker znamená dôveryhodné výpisy s real time obchodami, poplatkami atd. Hned by sme videli, prečo geniálna firma netrejdí rovno miliardy, ale sa serie s drobným retailom po 500 USD. Logická odpoved je iba jediná: pyramída ako v Egypte
Naposledy upravil/-a JUGGLER v Ne 08 11, 2015 7:09 pm, upravené celkom 1 krát.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Lance »

vlado555 napísal:AHojte, napisme moju skusenost. Pred rokom a pol som sa rozhodol nieco investovat do robotov, kupil som si dvoch a nahovoril som na to aj svojich kolegov. Zhruba po pol roku som si povedal, ze to nemoze fungovat a robotov som odpojil a nechal si poslat naspat peniaze. Vzhladom na to, ze dolar posilnil, zaroven som mal nejake provizie za predaj, tak som celkovo bol v pluse asi 100 eur. Peniaze mi prisli na ucet. Kolegovia to tiez poodpajali a nikto nebol v minuse, kedze poslnil ten dolar a roboty mali zisk. Jediny kolega sa na to vykaslal a riesil to az teraz. Robot mal uz takmer 1000 dolarov zo 650, ked sa z toho odratal poplatok, tak mu prisiel na ucet celkom pekny bonus za rok a pol investovania. Aby bolo jasne, ja tomu neverim, preto som to zrusil. Ale peniaze prisli a bol aj zisk. Takze uplne ociernovat ich nemozem. Zaroven sa mi nechce pustat do nejakych konspirracnych debat, dal som tu ten prispevok hlavne preto, aby som napisal realnu skusenost a nie nieco, co si niekto mysli a nezazil.
:roll: Vianoce sa blizia,zacina nove promo? :idea:
jaja
Gold Member **
Príspevky: 567
Dátum registrácie: Pi 05 11, 2010 12:54 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 40 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa jaja »

Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa peter977 »

http://finweb.hnonline.sk/ekonomika/844 ... atel-u-nas" onclick="window.open(this.href);return false;
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
makx
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 03 05, 2016 11:50 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa makx »

Dobre clanky od Lidovek a HN. Diky za linky.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Chris »

cakal som kedy tu kto da, dobre rozpravky popisali :lol:
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JUGGLER »

a ževraj je trading a forex ťažký...zbohatol na tradingu, potom na forexe, potom si naprogramoval robota.. :roll:

„K obchodovaniu som sa dostal vďaka filmu Zámena, v ktorom hlavné postavy dokážu počas jednej trhovej seansy zarobiť obrovské peniaze na mrazenej pomarančovej šťave. Strašne som nad tým premýšľal, ako to docielili. A tak som prešiel niekoľkými školeniami a začal v deväťdesiatych rokoch obchodovať na RM-Systéme,“ rozpráva Kubíček o svojich obchodníckych začiatkoch. Údajne sa mu náramne darilo. A keď na začiatku tisícročia praskla internetová bublina, zarobil toľko peňazí, že s obchodovaním skončil a rozhodol sa, že už si bude len užívať.

„V roku 2004 som si povedal, že už budem jazdiť len na ryby. A aby z toho aspoň niečo bolo, začal som po severnom Taliansku robiť sprievodcu pre rybárov. Lenže viete, ako to je. Človek vždy minie to, čo zarobí. Rok s rokom sa zišiel, peňazí začalo ubúdať, do toho prišla rekonštrukcia domu, a tak som sa nakoniec do obchodovania naplno vrátil,“ hovorí.

Vraj si vtedy uvedomil, že už nechce ako predtým tráviť pred počítačom 18 až 20 hodín denne. Preto vymyslel vlastného robota, inak povedané softvér, ktorý dokáže úspešne obchodovať na forexovom trhu. Mal na to mať dobré základy, pretože študoval na strednej priemyselnej škole, ktorá bola zameraná na obrábanie číslicovo riadených strojov. „Museli ste ten stroj naprogramovať, aby niečo vyrobil. A tak som sa už na škole naučil programovanie,“ pokračuje Kubíček.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Chris »

Juggler bol si to ty, ked pisal ako pisali, ze potencionalny investor zobral znameho co sa vyzna s akciami ? :D
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Kua a ja uz tyzden premyslam co je to WSM :D Pred bytovku sa nam totiz nastahoval nejaky trulino co parkuje cez dve miesta a SPZ ma ze WSM :D Musim sa ho spytat ze ci je to z vdaky ze na tych robotoch tak zarobil
A ja sa trapim dva roky s forexom sak to je take lahke kupim si robota a budem chodit len na ryby
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1343 times

Re: WSM Robots

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Chris napísal:Juggler bol si to ty, ked pisal ako pisali, ze potencionalny investor zobral znameho co sa vyzna s akciami ?
:D
Nie. Ja by som potencionálneho investora odradil už predtým. Z jedným agentom WSM som ale posedel a obrátil som ho na pravú vieru... Oh..a jedného sme mali aj na stretku. Prišiel nám predávať robotov...odišiel z dlhým nosom.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"