WSM Robots

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty

Re: WSM Robots

Poslaťod Alo Bunda » Str 10 19, 2016 8:36 pm

JUGGLER píše:a ževraj je trading a forex ťažký...zbohatol na tradingu, potom na forexe, potom si naprogramoval robota.. :roll:

„K obchodovaniu som sa dostal vďaka filmu Zámena, v ktorom hlavné postavy dokážu počas jednej trhovej seansy zarobiť obrovské peniaze na mrazenej pomarančovej šťave. Strašne som nad tým premýšľal, ako to docielili.

Pekne pozeral film a nevie ako to docielili? asi ho poriadne nesledoval lebo by vedel ,že získali insider info a tak zarobili prašule :D
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Obrázok užívateľa
Alo Bunda

Poslaťod peter.cmorej » Štv 03 23, 2017 9:36 pm

dame to aj sem. WSM je konecne vybavene, Kubicka zobrala policia: http://byznys.lidovky.cz/zahadneho-podn ... -trhy_pave
peter.cmorej
admin

Poslaťod peter.cmorej » Pia 03 24, 2017 1:46 am

peter.cmorej
admin

Poslaťod JUGGLER » Pon 11 05, 2018 5:41 pm

Dobré video, ale u mňa nedohralo.
Ja som tvrdil, že tie peniaze klientov ani nie sú u brokera...že klienti dostávajú falošné výpisy.
Len v tom videu som sa presne o tom nedozvedel. Mať účet trejdený softvérom je jedna vec (to tvrdí Kubíček ) a vyberať peniaze od klientov s tým, že ich robot zhodnocuje je druhá vec ( nelegálna investičná služba, pyramída ).
Nechápem, že sa to nerozoberá od bodu kam posielali klienti peniaze... Niektorí v tom mali milióny...kde ich mali?...u brokera, u falošného brokera (Kubíček kúpil nejakého v Austrálii ), alebo to poslali Kubíčkovi?
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Predchádzajúci

Späť na Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť