Fuqu - AOS na stavky

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa Casey »

To Fuqu:

Ja ti verim,ze ste informovali kazdeho o moznych rizikach a dokonca ste sa s jednotlivymi investormi aj stretli osobne a rovnako aj to, ze vacsina videla len tie pekne vysledky.
Ak toto je web,kde ste prvy krat predstavili vas forex produkt,tak ano doteraz ste neexperimentovali na investorskych peniazoch.Po zverejneni vysledkov z rise snov asi bude opat tazke odolat tlaku investorov ,aby ste ich do toho pustili.
Verim,ze ten forex asi ozaj skusate len od toho juna,pretoze takyto vysledok prezentovat verejne na tak kratkej cas.vzorke je hodne velky risk s menom firmy.Kedze vsak po vasej nedavnej nie velmi dobrej skusenosti to sami nevidite,tak sa priklanam k tomu,ze je to zamer ako okuzlit dalsich potencionalnych darcov.
Skutocne dost zvlastna prezentacia experimentu na verejnom financnom fore bez zaujmu to predat.
Z toho ako veci prezentujes usudzujem,ze nemas velky problem presvedcit ludi,aby do nejakeho vasho projektu naskocili.Podla mna ste vsak zatial spravne zaradeni v sekcii Potencionalnych podvodov atd.
Používateľov profilový obrázok
peter.hodak
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Št 31 01, 2013 2:23 pm

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa peter.hodak »

nuz - asi je zbytocne dalej cokolvek pisat ked si to chces neustale vysvetlovat po svojom .. vyjadril som sa k tomu co bolo a priznal ze prva spustena strategia bola fail .. zial na slovensku je to tak ze chyby sa neodpustaju a kazdy ma vsetko robit bud bez pochybenia a na prvykrat alebo to radsej vobec ani neskusat a ak chybu urobi hanbit sa a zaliezt do kuta .. v nasom pripade bola takato chyba rovno oznacena ako podvod ..

nasledne som sa vyjadril k tomu co je teraz co sa holt bez strucneho popisu strategii a prezentovania vysledkov neda pretoze povedat len ze vsetko je ok ma prakticky nulovu vypovednu hodnotu - ty si to ale vysvetlis ako lakanie dalsich investorov a prezentovanie noveho produktu pretoze inak samotne prezentovanie vysledkov ani nema v kontexte toho co sa tu riesi podla teba vyznam ..

tiez nerozumiem ako riskujem ci uz svoje meno alebo meno firmy prezentovanim vysledkov toho co robime a ako nam to ide pretoze ak sa niekomu nase vysledky nepozdavaju je to jeho vec a kedze sa nesnazime nic predat a Fuqu si riesime po vlastnej linii - risk o ktorom pises je uplne irelevantny a jedine co sa moze stat je ze sa nam napokon vsetci budete skor ci neskor smiat .. v konecnom dosledku - ticho sme si klikali svoje a v sucasnosti reagujem len kvoli tomu aby mlcanie ako take nepridalo na dojme ze Fuqu je podvod pretoze mi na Fuqu ako takom zalezi a je za nim kopa roboty ktora v sucasnosti - po tolkych rokoch konecne prinasa aspon nejake ovocie ..
you CAN .. we DOO .. FUQU
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa Airmike »

peter.hodak napísal:
skomentoval si iba ak strategiu pri ktorej som uz sam priznal ze bola failom a vyjadril si sa k forexu .. ostatne dve funkcne strategie si nekomentoval a pokial je toto podla teba 100%ny omyl v tom co sa da od fuqu ocakavat - potom ano - nemam k tomu dalej co dodat ..

pokial sa nemylim - o risk managemente sme sa bavili iba dvakrat - na stretnuti na ktorom bol pritomny aj jozef aby ti ako osoba na to kompententna vedel odpovedat (pretoze ano - toto naozaj nie je oblast ktorou sa zaoberam) pricom vysledkom stretnutia bol tvoj navrh na bettingovu strategiu (primarny dovod stretnutia) kde si risk management navrhoval podla seba coz bol druhykrat kedy sme sa o tom bavili ..

forexova strategia neprisla odomna // riesime si ju s vlastnym kapitalom a co sa tyka mikroinvestorov - vyjadril som sa ze ich v sucasnosti uz neriesime .. ostali len povodni a tych je mozne spocitat na prstoch jednej ruky ..
urobil som ti analyzu na risk management, pretoze si mal problem a nic som za to nechcel. pokial sa dobre pamatam tak som ti ju poslal niekedy koncom maja. pricom som ti povedal, ze ak budete postupovat podobnym sposobom betovania dalej, tak je uplne jedno aku strategiu budete obchodovat. Vas risk profile bol jednoducho zly. betovali ste do konca septembra. takze treba byt trochu uprimny sam k sebe. jednoducho ste verili, ze sa to otoci a svoje bety ste nechali bezat este 4 mesiace.

myslim, ze sa mylis. o riskmanagemente sme sa bavili konkretne az vtedy, ked si mi poslal data tvojich betov. primarny dovod stretnutia bolo, ze sa mi pacila Vasa aktivita a ze robite nieco zaujimave a ano povedal som Vam, ze kludne strategiu urobim. strategiu, ktora bude na betfair nepriestrelna z hladiska risku a opat som na rovinu povedal, ze o ziadnu proviziu nemam zaujem. mam zaujem len o to, aby ste ju poriadne a precizne otestovali. co sa napokon nestalo, lebo si povedal, ze podobne veci by Vam trvalo otestovat mesiace. co ako dnes uz viem, vobec nieje pravda.

no a presne z tychto dovodou si myslim ze som sa mylil. vobec si nemyslim, ze Vasa tema fuqu patri do podvodov. jednoducho si len myslim, ze ste mali velke oci a mali ste pocit, ze ked Vam tester nieco vypluje, tak to je dovod na rozbehnutie biznisu a zapojenia investorov. to je cele. kombinacia naivity a neskusenosti prave v tejto konkretnej oblasti.

no a forexova strategia je presne identicky pripad. ty to na tom prvom grafe nevidis, ale ver tomu ze ak sa na ten graf pozrie clovek, ktory sa tomu venuje nejaky cas, tak hned vidi, ze ten priebeh krivky sam napoveda, ze pri nepriaznivom evente padne ako domcek z kariet, pretoze je tam opat spatny risk. standardny model ktory pozna snad kazdy. precitas si o nom hocikde na trading fore. equity krivka pod balance a negativn Rko . snaziac sa dosiahnut vysoke win ratio. kazdy to videl milion krat. nepodstatne ukazovatele naboostovane a cakanie na big fail. v tomto kontexte su nejake reci o nedostatocnych informaciach irelevantne, pretoze tie informacie vidi kazdy v grafe. ten kto Vam ten system daval, si zrejme neuvedomuje ze tam ma zasadne chyby, alebo si to uvedomuje a stavil na to ze tomu nerozumiete.

veci o proviziach, ferovych , neferovych to je na Vas ako sa k tomu postavite. plati, ze kto nevie googlit, tak vecsinou plati proviziu z blbosti. ak chcete zarabat na blbosti, je to vasa vec. ale potom sa netreba cudovat, ze ta filip kopne do sekcie potencialne podvody. sam vie ze takychto super investicii je na nete milion, a klient za ne ani nemusi platit. broker mu to zaplati.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa Airmike »

kaslite na investorov, na fora a na biznis a volaco poriadne urobte.

peace
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa filip glasa »

Peter, ja si nemyslim ze ste podvodnici. Myslim si ze ste diletanti. Ale kedze si sposob spoluprace s investormi, poplatky a vsetko nastavil tak, ako to zvacsa robia podvodnici, tak som to vlakno presunul sem.

V konecnom dosledku je pre investora uplne jedno ci ste to s nimi mysleli uprimne a ste len naivni diletanti, alebo ci to bol premysleny podvod. Investor prerobi tak ci tak.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa JUGGLER »

My nie sme sudcovia. My nerozhodujeme o tom kto je a kto nie je podvodník. Len vyjadrujeme svoj názor. Na 100% zatiaľ spĺňate len kritéria nevýhodného produktu. Uvedomte si však, že jeden z nás prišiel u vás o 70% vkladu. Polovica jeho straty bol váš zisk. V takej situácii , keď sami priznávate že ste zlyhali, tak ste sa mali aspoň vzdať svojho ďalšieho podielu na zisku. Do tej doby kým tie straty nedoženiete ( high water mark ). To je základný etický princíp.
To ste neurobili, čím sa z vás vykryštalizoval subjekt, ktorému ide len o vlastný prospech. To vás právom kategorizuje medzi podozrivé subjekty až potencionálnych podvodníkov. Som rád, že Filip dal do názvu témy slovo ,,potencionálny,, .

Treba sa zamyslieť nad tým, ako ste fungovali z pohladu klienta:

- dovolili mi vstup aj s 3000 EUR, i ked v tom case riesili klientov len nad 10-tis EUR
- viazanost 1 rok
- vstupny poplatok pre BETFAIR (1,5% z hotovosti) bol strhnuty hned pri vstupe
- odmena pre FUQU bola dohodnuta na 6% z cisteho zisku kazdeho vyherneho betu

Stav po 7 mesiacoch betovania (1784 betov) – september 2013 – moja hotovost 892 EUR.
Z postupnej straty 2108 EUR provizia pre FUQU vychadzala 902 EUR.
Kvoli nepriaznivemu vyvoju mi bol dovoleny vystup este pred ukoncenim jednorocnej viazanosti. Bol mi ponuknuty prechod do inej strategie s formou odmenovania pre FUQU 50% z cisteho mesacneho zisku. Prvy mesiac bez rizika padu do minusu. Na prvy mesiac som ponuku prijal, strategia ale mala oktobrovy mesacny vysledok okolo nuly. Poziadal som o ukoncenie stavkovania, dostal som 58 EUR vystupny bonus a teda hotovost vo vyske 950 EUR mi bola bezproblemovo vyplatena na ucet.

Oba systemy odmenovania FUQU sa mi zdali od prvej chvile nevhodne. Aj 6% z cisteho zisku kazdeho vyherneho betu, aj 50% z mesacneho cisteho zisku.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Fuqu - AOS na stavky

Príspevok od používateľa davoo »

No tento thread je iná prča. Už len kvôli tým feečkam patríte medzi podvody. Sa čudujem, že ťa Jogo nezdrbal za tú equity krivku viac. Do bettingu sa nevyznám, ale to fx je velice velká tragédia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"